امکانات کابین آمارکتس 💻 نحوه ورود به کابین شخصی بروکر آمارکتس

header icon کابین آمارکتس آشنایی با کابین آمارکتس – لینک اصلی ورود به کابین شخصی amarkets

 

امروزه بروکر آمارکتس یکی از شناخته شده ترین کارگزاری های فارکس، در بین معامله گران ایرانی بوده که علل زیادی مثل تنوع در نمادهای معاملاتی، اسپرد پایین در معاملات، تنوع در روشهای واریز و برداشت، همه و همه باعث شده تا Amarkets ،تبدیل به یکی از بروکرهای محبوب در بین معامله گران قرار گیرد.

 

همیشه یکی از مهمترین بخشها در سایت یک کارگزاری، کابین آن بوده، زیرا کاربر تمامی امور مالی و معاملاتی خود را از طریق این پنل کاربری انجام می دهد، در نتیجه بهره داشتن یک رابط کاربری ساده، قابل فهم، دسترسی راحت به بخشهای مورد نیاز و روان بودن، از مهمترین خصوصیاتی است که کابین شخصی آمارکتس باید از آن بهره ببرد.

 

amarkets register button کابین آمارکتس

 

این امور باعث جلب رضایت کاربران و کاهش نیاز کاربران به ارتباط به پشتیبانی برای انجام اموری ساده در داخل کابین خواهد شد که برای هر دو مزیتی بزرگ به حساب می آید.

از اینرو، با توجه به تعداد زیاد کاربران ایرانی و فارسی زبان در این بروکر، قصد داریم در این مقاله امارکتس کابین شخصی را به صورت کامل بررسی کرده و نحوه کار با بخشهای مختلف آن را فرا گیریم.

کابین آمارکتس - کابین شخصی آمارکتس - کابین امارکتس -ورود به کابین شخصی amarket - ورود به کابین شخصی آمارکت - ورود به کابین شخصی آمارکتس

 

در ابتدا بخش های مختلفی که آمارکت در کابین خود قرار داده را معرفی نموده و در ادامه نحوه کار با هر یک از این بخش ها به صورت جامع توضیح داده شده است.

 

دراینجا قصد داریم با مهمترین بخشهای قابل دسترس در کابین شخصی بروکر آمارکتس آشنا شویم.

 

◀️ بررسی بروکر آمارکتس 💻 وب سایت بروکر آمارکتس
✔️ پشتیبانی کابین از زبان فارسی ✔️ دانلود پلتفرم متاتریدر
✔️ امکان اتصال به پشتیبان ✔️ فعالسازی حساب اسلامی
✔️ امکان افتتاح حساب ✔️ ارسال مدارک احراز هویت از داخل کابین
✔️ تغییر لوریج ✔️ دریافت کش بک

 

افتتاح حساب در بروکر آمارکتس

 

 

Untitled 3 dd کابین آمارکتس معرفی تمامی بخشهای کابین شخصی amarkets

 

به طور کلی امارکتس کابین شخصی خود را به بخش های مختلفی تقسیم کرده که از برای دسترسی به هر کدام از آنها، گزینه ای جداگانه در منوی سمت راست این پنل کاربری تعبیه شده است.

 

کاربران بعد از ثبت نام در بروکر آمارکتس می توانند از طریق وارد کردن نام کاربری و رمز ارسال شده به ایمیلی که در زمان ثبت نام وارد کرده اند، به این کابین دسترسی داشته باشند.

مطابق تصویر زیر کاربر بعد از ورود به کابین amarkets با چنین محیطی روبرو شده که در این قسمت قصد داریم هر کدام از آنها به صورت جداگانه بررسی کرده و کارایی آن را شرح دهیم.

 

کابین آمارکتس - کابین شخصی آمارکتس - کابین امارکتس -ورود به کابین شخصی amarket - ورود به کابین شخصی آمارکت - ورود به کابین شخصی آمارکتس

 

⬅️ بخشهای این کابین شامل موارد زیر می باشد:

 • نقل و انتقالات مالی
 • پلتفرم های معاملاتی
 • پروفایل کاربر و تنظیمات امنیتی حساب
 • معاملات و حسابهای آمارکتس
 • سرویس های آمارکتس
 • کپی تریدینگ
 • کش بک
 • جوایز، بونوس و دستاوردهای کاربر

 

icon کابین آمارکتس بخش واریز و برداشت

 

کاربران برای واریز و برداشت در آمارکتس باید از سمت راست پنل، وارد این بخش شده که خود به بخش های مختلفی مثل واریز جدید، برداشت جدبد و .. تقسیم بندی شده است

کابین آمارکتس - کابین شخصی آمارکتس - کابین امارکتس -ورود به کابین شخصی amarket - ورود به کابین شخصی آمارکت - ورود به کابین شخصی آمارکتس

 

شارژ و برداشت از حساب آمارکتس، شامل روشهای گوناگونی بوده که برای آشنایی با تمامی این روشها می توانید مقاله نحوه واریز و برداشت در آمارکتس را مطالعه نمایید.
 • واریز جدید

با کلیک و ورود به این بخش،کاربر به صفحه واریز منتقل شده و با انتخاب روش و مقدار واریزی خود، می تواندحساب تجاری خود را شارژ نماید.

 

 • برداشت جدید

در قسمت برداشت جدید، کاربران می توانند سودهای بدست آمده از معاملات خود را از طریق یکی از روشهای مشاهده شده مثل برداشت با تاپ چنج، تتر، پرفکت مانی، برداشت کنند.

 

banner amarkets 01 کابین آمارکتس

 • انتقال داخلی

کاربران در این بخش می توانند بدون هیچ کارمزدی، وجوه داخل حساب خود را به دیگر حساب های معاملاتی منتقل کنند. بیشترین کاربرد این بخش برای انتقال وجوه از کیف پول آمارکتس به حساب کپی تریدینگ و بالعکس می باشد.

 

 • تراکنش های من

در قسمت تراکنشها، کاربران می توانند تاریخچه کاملی از تمام واریز و برداشت های خود درحساب amarkets خود مشاهده کنند. در این بخش فیلترهای متنوعی داشته تا کاربران قادر باشند به راحتی واریز یا برداشت مورد نظر خود را پیدا کنند.

 

 • الگوهای سیستم پرداخت

در این بخش کاربرانی که از طریق پول های الکترونیکی مثل پرفکت مانی، صرافی تاپ چنج و … باید از داخل پنل کاربری خود در تاپ چنج عکسی از محیط این برنامه گرفته به طوری که شماره کیف پول های آنها به مشخصات کاربر به صورت لاتین، قابل مشاهده باشد.

 

 • فعال کردن کارت اعتباری

این بخش برای کاربران ایرانی کاربردی نداشته و تنها مختص کاربران سایر کشورها و یا ایرانیانی که دارای کارت های اعتباری مستر کارت و ویزا کارت هستند، می باشد. این کاربران در صورت تمایل به استفاده از کارت های اعتباری باید، مشخصات کارت های خود را باید در این قسمت وارد کنند.

 

 

icon کابین آمارکتس  بخش معاملات و حساب های آمارکتس

 

بخش “معامله کردن” در کابین آمارکتس، برای افتتاح حساب، تغییر نوع حساب و دیگر موارد مورد نیاز می باشد.و کاربران می توانند

 

کاربران تازه وارد می توانند در این بخش قبل از باز کردن یکی از حسابهای معاملات حساب دمو خود را باز کرده و معاملات خود را در این محیط آغاز کنند. در تصویر زیر سایر بخشها قابل مشاهده بوده و در برای هر یک توضیح مختصری آورده شده است.

کابین آمارکتس - کابین شخصی آمارکتس - کابین امارکتس -ورود به کابین شخصی amarket - ورود به کابین شخصی آمارکت - ورود به کابین شخصی آمارکتس

 

کاربران برای آشنایی با انواع حساب آمارکتس می توانند مقاله تخصصی منتشر شده را مطالعه نمایند.
 • حساب های من

در بخش حسابهای من، کاربر می تواند تمام حسابهای معاملاتی فعال خود را  شامل حسابهای معاملاتی و حساب دمو آمارکتس هستند را مشاهده کند.

 

 • حساب واقعی جدید

در بخش “حساب های من” کاربران می توانند پلتفرم معاملاتی (متاتریدر 4 یا 5)، اهرم معاملاتی( 1:1 تا 1:3000)، ارز پایه حساب (دلار-یورو-بیت کوین)، نوع اجرای دستور در معاملات (اجرای آنی و اجرای بازار) و نوع حساب خود را مشخص کنند.

البته بعد از افتتاح حساب، مشخصات حساب ایجاد شده به صورت کامل برای کاربر نمایش داده می شود.

 

 • حساب دمو جدید

کاربران تازه وارد و یا کسانی که قصد تست کردن استراتژی معاملاتی خود را دارند معمولا در ابتدا یک حساب دمو در بروکر باز کرده و بعد از بررسی شرایط کارگزاری، حساب واقعی خود را شارژ می کنند. حساب دمو آمارکتس دقیقا همانند حساب معاملاتی بوده و تمام شرایط یکسان می باشد.

 

 • تغییر نوع حساب

با توجه به اینکه شرایط حساب های معاملاتی در آمارکتس متفاوت بوده و هر یک دارای ویژگی های متفاوتی می باشند، برخی کاربران بعد از مدتی تمایل دارند نوع حساب خود را تغییر دهند که در این بخش قادر به انجام آن می باشند.

 

 • حساب اسلامی

حساب اسلامی یا حساب بدون بهره شبانه (بدون سواپ) یکی از مزایای بروکر آمارکتس بوده که به تمام کاربران مسلمان، این امکان را می دهد تا با ارائه مدارک مورد نیاز، از مزایای این قابلیت بهره مند شوند.

 

 • تغییر اهرم معاملاتی

کاربران در زمان افتتاح حساب باید میزان اهرم معاملاتی یا لوریج را مشخص کنند، اما در صورت نیاز به تغییر لوریج در آمارکتس، قادرند از از این بخش، این تغییر را انجام دهند.

 

 • سواپ 30%

کاربرانی که در کارگزاری ایمارکتس، مجموع تمام دارایی آنها بیش از 20 هزار دلار باشد و یا حجم معاملاتی آنها بیش از 150 لات باشد، می توانند از طریق این بخش در زمان معاملات در بازار فارکس و رمزارزها از تخفیف 30 درصدی در سواپ معاملاتی استفاده نمایند.

 

این تخفیف معاملاتی برای کاربران وی آی پی (VIP) در تمامی حسابهای آمارکتس، اعم از حساب ecn، استاندارد و فیکس، تنها در پلتفرم متاتریدر 4 قابل استفاده می باشد.

 

 • مدارک نظارتی

یکی از مزایای منحصر به فرد بودن amarkets، شفافیت در معاملات و قوانین بروکر آمارکتس می باشد

بروکر در این بخش تمام قوانینی که در ارتباط با معاملات و حسابها در این بروکر می باشد را در قالب فایلهای متنی pdf تهیه کرده و معامله گران می توانند تمامی قوانین را قبل از هر گونه افتتاح حساب و یا واریزی در امارکتس مطالعه نمایند.

کابین آمارکتس - کابین شخصی آمارکتس - کابین امارکتس -ورود به کابین شخصی amarket - ورود به کابین شخصی آمارکت - ورود به کابین شخصی آمارکتس

 

other icon کابین آمارکتس پلتفرم های معاملاتی آمارکتس

 

کارگزاری ای مارکتس، در بخش پلتفرم های معاملاتی، متاتریدر 4 و 5 را برای کاربران فراهم کرده است که در حال حاضر محبوبترین پلتفرم های معاملاتی در بین کاربران سرتاسر دنیا می باشد. کاربران میتوانند از طریق این بخش، این پلتفرم های معاملاتی را دانلود نمایند.

کابین آمارکتس - کابین شخصی آمارکتس - کابین امارکتس -ورود به کابین شخصی amarket - ورود به کابین شخصی آمارکت - ورود به کابین شخصی آمارکتس

 

 • پلتفرم متاتریدر 4 | metatrader 4

دانلود متاتریدر 4 بروکر آمارکتس در نسخه های مختلف برای اندروید، ویندوز ( نسخه دسکتاپ)، مک بوک فراهم شده که از این بخش می توان به راحتی آنها را دانلود کرد.

 

 • پلتفرم متاتریدر 5 | metatrader 5

متاتریدر 5 امارکتس هم برای دانلود در پلتفرم های اندروید، نسخه کامپیوتر یعنی ویندوز و مک بوک قابل دانلود است.

 

 • مولتی ترمینال متاتریدر 4 | multi terminal mt4

دانلود و استفاده از مولتی ترمیتال متاتریدر 4، کاربران را قادر می سازد تا همزمان بتوانند چندین حساب را در یک پلتفرم معاملاتی مدیریت کنند که برای مدیران حساب یک مزیت بسیار عالی به حساب می آید.

 

icon کابین آمارکتس کپی ترید امارکتس

 

یکی دیگر از بخش های جذاب در امارکتس، بخش حساب سرمایه گذاری کپی تریدینگ امارکتس می باشد. در این بخش علاقمندان به سرمایه گذاری در بازارهای معاملاتی و معامله گران حرفه ای می توانند وارد شده و به کسب درآمد دلاری و درآمدزایی برسند.

کابین آمارکتس - کابین شخصی آمارکتس - کابین امارکتس -ورود به کابین شخصی amarket - ورود به کابین شخصی آمارکت - ورود به کابین شخصی آمارکتس

 

کاربران علاقمند به سرمایه گذاری در حسابهای copytrade می توانند مقاله تخصصی کپی تریدینگ آمارکتس را مطالعه نمایید.

 

 • سرمایه گذار

این بخش مختص سرمایه گذاران بوده و کاربران می توانند از طریق این قسمت، یک حساب کپی ترید ساخته و با شناسایی بهترین مدیران حساب ها و استراتژی ها، دارایی خود را از طریق انتقال داخلی به حساب کپی تریدینگ امارکتس خود انتقال دهند.

 

علاوه بر آن، کاربران می توانند با سرمایه گذاری در چند حساب کپی ترید یک سبد سرمایه گذاری با استراتژی های مختلف معاملاتی برای خود ایجاد کنند.

 

banner amarkets 03 کابین آمارکتس

 • معامله گر

کاربران و معامله گرانی که از تجربه و دانش کافی در بازارهای مالی برخوردار هستند، می توانند از طریق این قسمت به ساخت استراتژی پرداخته و با نمایش نیتجه معاملات های موفقیت آمیز آنها در سایت بروکر، به جذب سرمایه گذار بپردازند.

معامله گران می توانند در این بخش قادرند چندین استراتژی ساخته و محدودیتی در این بخش برای مدیران حساب وجود ندارد.

 

icon کابین آمارکتس  پروفایل کاربر و تنظیمات امنیتی حساب

 

در این قسمت، کاربران می توانند تنظیمات امنیتی حساب خود را تنظیم کنند و یا مشخصات حساب خود را مانند ایمیل و شماره تلفن را تغییر داده و ویرایش کنند.

 

کابین آمارکتس - کابین شخصی آمارکتس - کابین امارکتس -ورود به کابین شخصی amarket - ورود به کابین شخصی آمارکت - ورود به کابین شخصی آمارکتس

 

 • تایید ورود کاربری | 2FA

برای فعال کردن بخش احراز هویت دو عاملی، ابتدا کاربر باید احراز هویت خود را تکمیل کرده باشد تا بتواند با این کار امنیت حساب کاربر بالا رفته و دیگر افراد قادر به ورود حساب او نخواهند بود.

 

 • تغییر ایمیل

در این قسمت همانطور که از نامش مشخص است، کاربر می تواند ایمیل یا صندوق پستی وارد شده خود را تغییر داده و برای این کار، یک ایمیل جهت تایید تغییر آن به ایمیل سابقی که کاربر وارد کرده، ارسال خواهد شد.

 

 • گروه شریک

این بخش مخصوص همکاران و یا آی بی های بروکر آمارکتس بوده و مربوط به کاربران عادی نمی باشد.

 

 • مدیریت شماره تلفن

در این بخش هم، همانند بخش تغییر ایمیل، کاربر می تواند شماره تلفن خود را که در زمان ثبت نام در بروکر آمارکتس وارد کرده ویرایش نماید.

 

 • تغییر رمز عبور

این قسمت برای تغییر رمز عبور ورود به بخش کابین شخصی در بروکر آمارکتس بوده، که معامله گر می تواند با وارد کردن رمز عبور قدیمی و رمز عبور جدید، این تغییر رمز را انجام دهد.

همچنین در صورتی فراموشی رمز عبور، کاربر می تواند با کلیک بر روی بخش فراموشی رمز، لینکی را جهت تغییر رمز عبور در ایمیل خود دریافت کند.

 

icon کابین آمارکتس  دستاوردها و بونوس های دریافتی کاربر

 

در این بخش لیست کاملی از بونوس ها و مسابقات بروکر آمارکتس که در حال حاضر وجود داشته و کاربر می تواند از آنها استفاده کند، آورده شده است. این قسمت شامل زیر بخش هایی بوده که شرایط کاربر را، برای دریافت بونوس آمارکتس و برداشت این بونوس ها مشخص می کند.

کابین آمارکتس

 • معاملات حرفه ای

شامل مجموع پوزشنهای بسته شده توسط کاربر در طول فعالیت اش می باشد.

 

 • کار خارق العاده

در این قسمت حجم تمام معاملات بسته شده توسط کاربر به صورت یکجا نمایش داده می شود.

 

 • تجربه معاملاتی

در این بخش کاربر می تواند، تعداد روزهای گذشته از اولین واریزی کاربر در بروکر را مشاهده نماید.

 

 • شکارچی سود

در این قسمت مجموع تمام معاملاتی که برای کاربر همراه با سود بسته شده است نمایش داده می شود.

 

 • چقدر سود خوبی

در این بخش معامله ای که، بیشترین سود را برای کاربر به همراه داشته، قابل مشاهده می باشد.

 

icon کابین آمارکتس  بخش کش بک امارکتس

 

بخش کش بک در کابین، جهت مشاهده نرخهای جدید کش بک و شرایط استفاده از آنها می باشد. کاربران علاقمند به استفاده از این تخفیف ها می توانند شرایط کامل دریافت و نحوه دریافت آن را در مقاله کش بک آمارکتس مطالعه نمایند.

 

icon کابین آمارکتس سرویس ها و دیگر امکانات کابین امارکتس

 

در این قسمت امکانات متعددی که بروکر ای مارکتس برای کاربران فراهم کرده درج شد است.

کابین آمارکتس - کابین شخصی آمارکتس - کابین امارکتس -ورود به کابین شخصی amarket - ورود به کابین شخصی آمارکت - ورود به کابین شخصی آمارکتس

 

 • طرح معاملاتی

کاربران می توانند طرح معاملاتی که شامل میزان سرمایه، هدف ماهانه و میزان ریسک پذیری در معاملاتشان یا همان میزان مدیریت سرمایه را وارد کرده و با کمک ماشین حساب آمارکتس مقادیر مورد نیاز برای آن را محاسبه کنند.

این ارقام خروجی شامل حداکثر حجم پوزشنهای باز، حد ضرر، حد سود، حداکثر ریسک و سود بالقوه در معاملات می باشد.

 

 • اندیکاتور سنتیمنت

این اندیکاتور، بر اساس روانشانسی بازار، سیگنال اشباع خرید یا فروش در بازار را به معامله گر می دهد.

 

 • تحلیل گر معاملاتی

در این بخش کاربر می تواند اطلاعات معاملات خودش را مشاهده کرده که شامل میزان سود، میزان لوریج، میزان افت سرمایه یا Drawdown و دیگر پارامترهای مهم در معاملات کاربر می باشد.

 

 • سیگنال های معاملاتی

این قسمت شامل سیگنال های معاملاتی یوده که، اتوچارتیست برای کاربران در هر یک از نمادهای معاملاتی مد نظرشان رسم می کند.

 

 • رباتهای معاملاتی

در این قسمت بروکر آمارکتس لیستی از اکسپرت یا ربات های معاملاتی را به همراه وجه پیشنهادی برای واریز در آن اکسپرت، میزان سود دهی محتمل توسط آن ربات و نرخ افت و خیز در آن اکسپرت ذکر کرده است.

 

 • سرورهای vps

یکی از امکانات سخت افزاری که آمارکتس برای کاربران فراهم کرده سرورهای پرقدرت وی پی اس این بروکر بوده که کاربران می توانند با پرداخت ماهانه 9.9 دلار از این سرویس استفاده کنند. این سرویس برای افرادی که از اکسپرت ها در معاملات خود استفاده می کنند حیاتی می باشد.

 

 • وی پی ان | VPN

در این بخش کاربران با نصب افزونه کروم آمارکتس می توانند در صورت فیلتر شدن وب سایت بروکر آمارکتس، از طریق این وی پی ان به سایت اصلی امارکتس دسترسی داشته باشند.

 

 

conclusion icon کابین آمارکتس  جمع بندی و نظر نویسنده درباره کابین شخصی امارکتس

 

همانظور که دیدیم با ورود به کابین شخصی amarket،‌ کاربر می تواند به تمام امکاناتی که برای معاملات در بازار فارکس نیاز داشته، دسترسی داشته باشند. کامل بودن این کابین و دسترسی ساده کاربر با کمترین کلیک نکته ای مهم در زمان کار با این پنل می باشد.

 

علاوه بر این موارد پشتیبانی این کابین از زبان فارسی، دیگر مزیت آن بوده که کاربران فارسی زبان به راحتی می توانند از تمامی امکانات قرار داده در کابین امارکتس استفاده نمایند.

به طور کلی امارکتس همیشه در تلاش بوده علاوه بر کارا بودن این کابین، بر اساس آخرین اطلاعات و تغییرات در کارگزاری، در کمترین و سریعترین زمان ممکن آن را بروز رسانی کرده تا کاربران با مشکلی مواجه نشوند.

 

در انتها می توان گفت که این مزایا در کنار چندین خدمات و سرویس های معاملاتی این بروکر باعث شده که همیشه در لیست منتخب کارشناسان قرار گیرد.

همچنین کاربران برای بهره مندی از پرداخت ریبیت در معاملات قادرند از طریق نماینده بروکر امارکتس ( سایت اف ایکس ماکسی) ثبت نام خود را در این کارگزاری انجام دهید.

سوالات متداول

لینک ورود به کابین amarkets چیست ؟

کاربران با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود، وارد وب سایت بروکر آمارکتس شوند و امور معاملاتی مورد نظر خود را از طریق این کابین انجام دهند.

 

راه های ارتباطی با بخش پشتیبانی نماینده امارکتس چیست ؟

تمامی کاربران می توانند از طریق تلگرام و یا واتساپ با بخش پشتیبانی در ارتباط بوده و از مشاوره رایگان با کارشناسان حرفه ای بازارهای مالی بهره ببرند.

🔵 دریافت مشاوره در تلگرام

 

آیا کاربران قادر به تغییر رمز عبور از بخش کابین آمارکتس می باشند ؟

✔️ بله. کاربران می توانند از طریق بخش پروفایل در کابین شخصی بروکر آمارکتس به بخش تغییر رمز عبور رفته، و رمز فعلی را تغییر دهند.

 

آیا اکسپرت های یا ربات های تریدر و معاملاتی در بروکر آمارکتس قابل اجرا بر روی پلتفرم متاتریدر 5 می باشند ؟

✔️ بله. اما طبق توصیه کارشناسان بروکر آمارکتس برای بهره حداکثری از این ربات های تریدر توصیه می شود که از آنها در پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 استفاده نمایید.

 

فعال سازی حساب اسلامی در بروکر آمارکتس چگونه می باشد ؟

کاربران مسلمان می توانند بعد از ورود به کابین شخصی در وب سایت بروکر آمارکتس، به بخش حساب اسلامی در بخش حسابها رفته و در خواست خود را در این بخش ثبت کنند.


درج نظر