گروه اف ایکس ماکسی 💠 بروز ترین بررسی بروکرهای فارکس، باینری آپشن و صرافی های ارز دیجیتال

  • صفحه اصلی
  • گروه اف ایکس ماکسی 💠 بروز ترین بررسی بروکرهای فارکس، باینری آپشن و صرافی های ارز دیجیتال

fxmaxi logo 2 درباره اف ایکس ماکسی اف ایکس ماکسی 💠 about Fxmaxi

 

هدف ما در سایت اف ایکس ماکسی، ارتقاء دانش و آگاهی درباره بازارهای مالی است. ما معتقدیم که با ارائه محتوای به روز و کیفی، می‌توانیم به شما کمک کنیم تا درک بهتری از این بازار پیدا کنید تا بهترین انتخاب‌ها را در زمینه معاملات در بازار فارکس و دیگر بازارها داشته باشید و از تجربه‌ی بهتری در دنیای بازارهای مالی آنلاین برخوردار شوید.

اف ایکس ماکسی - fxmaxi

تیم ما در اف ایکس ماکسی از افراد مجرب و متخصصی تشکیل شده که به طور فعال در زمینه‌های مختلف تجارت و معاملات آنلاین فعالیت می‌کنند. ما در اینجا هستیم تا اطلاعات کاربردی، راهنماها، نکات فنی و تحلیل‌های عمیق را در اختیار شما قرار دهیم.

 

 

fxmaxi logo 2 درباره اف ایکس ماکسی پرداخت ریبیت اف ایکس ماکسی💲

 

یکی از مباحث جذاب برای کاربران در بازارهای مالی دریافت ریبیت و کش بک در معاملاتشان می باشد. البته ریبیت به صورت مستقیم قابل دریافت توسط معامله گر نبوده و فقط در صورتی که از طریق اف ایکس ماکسی و یا دیگر نمایندگان رسمی بروکرها انجام شود، امکان دریافت rebate را خواهند داشت.

 

درصد ریبیت پرداختی به کاربران یکی از فاکتورهای جذب کاربران توسط آی بی ها بوده که گروه اف ایکس ماکسی با تضمین پرداخت یکی از بالاترین درصدهای بازپرداخت تخفیف ریبیت به حساب معامله گر، توانسته ایم رضایت بالایی در بین کاربران خود بدست آوریم.

 

به این منظور با ثبت نام در کارگزاری ها  از طریق سایت اف ایکس ماکسی کاربران می توانند تا 50 درصد از هزینه ریبیت را به صورت بازپرداخت توسط این گروه دریافت کرده و حاشیه سود معاملاتی خود را افزایش دهند.

 

 

fxmaxi logo 2 درباره اف ایکس ماکسی سخن آخر

 

ما از شما دعوت می‌کنیم تا به ما بپیوندید و از آخرین اخبار، مقالات و منابع آموزشی ما بهره‌برداری کنید. تعامل با شما، جامعه کاربری عزیزمان، برای ما بسیار ارزشمند است.

 

ما با افتخار به نظرات، پیشنهادات و سوالات شما گوش می‌دهیم و سعی می‌کنیم پاسخگویی مناسب و به موقع را فراهم کنیم. تماس با ما بسیار ساده است و ما در حالت آنلاین همواره در دسترس شما هستیم.

با fxmaxi، به دنیایی پر از فرصت‌ها و امکانات دسترسی خواهید داشت. ما مشتاقانه منتظر شما هستیم تا با هم به سوی دنیایی پر از موفقیت و کسب درآمدهای دلاری پیش برویم.

سوالات متداول

چرا باید از طریق اف ایکس ماکسی در کارگزاری ها ثبت نام کنم ؟

علاوه بر امکان بازپزداخت درصد زیادی از هزینه های معاملاتی کاربر در قالب برنامه ریبیت، خدمات بروکرها دارای محدودیت بوده و اف ایکس ماکسی این امکان را برای کاربران فراهم نموده تا با استفاده از مشاوره های تخصصی و رایگان با کارشناسان گروه بتوانند بهترین و موفقترین معاملات خود در بازارهای مالی را تجربه نمایند.

راه های ارتباطی با کارشناسان گروه اف ایکس ماکسی چیست ؟

تمامی کاربران می توانند در تمامی روزهای هفته ( حتی ایام تعطیل ) و به صورت 24 ساعته با کارشناسان در ارتباط بوده و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایند. مسیرهای تماس با بخش پشتیبانی در زیر آورده شده است.

📞  ارتباط از طریق تلگرام

 


درج نظر