آموزش نحوه واریز و برداشت از لایت فارکس 💵 روش های شارژ حساب و برداشت از لایت فایننس 🏧

برداشت از لایت فارکس-اموزش واریز به لایت فارکس- آموزش شارژ حساب لایت فارکس- برداشت از لایت فارکس-برداشت از لایت فایننس انواع روش های واریز و برداشت از لایت فارکس برای ایرانیان 🏦

 

بدون تردید یکی از عوامل و فاکتورهای مهم در تعیین یک بروکر به عنوان بروکر منتخب و مناسب برای سرمایه گذاری، روشهای واریز و برداشت در آن کارگزاری فارکس می باشد. از اینرو بروکر لایت فایننس برای تسهیل کردن واریز و برداشت از لایت فارکس روشهای گوناگونی را برای کاربرانش مهیا کرده است.

 

این فاکتور از آنجا که کاربران ایرانی برای واریز و برداشت در بروکرهای فارکس امکان استفاده از کارت های اعتباری و یا واریز و برداشت مستقیم در بروکر را ندارند،‌ اهمیت این مساله رو دو چندان می کند.

ثبت نام در بروکر لایت فارکس

برداشت از لایت فارکس - آموزش شارژ حساب لایت فارکس- نحوه واریز برداشت پول از لایت فارکس- نحوه واریز و برداشت لایت فارکس
نحوه واریز و برداشت لایت فارکس

 

بروکر litefinance برای شارژ حساب لایت فارکس کاربرانس، به طور کلی 4 روش را عرضه کرده است که شامل روشهای زیر می باشد.

 

برداشت از لایت فارکس- شارژ حساب دمو لایت فارکس-شارژ حساب لایت فارکس-شارژ حساب لایت فارکس با تاپ چنج ویژگی های واریز و برداشت لایت فایننس

نحوه واریز و برداشت لایت فارکس
🌐 بررسی بروکر لایت فایننس 💻 وب سایت بروکر لایت فارکس
✔️ واریز و برداشت از طریق تتر ✔️ واریز و برداشت ریالی از طریق بیت کوین و سایر رمز ارزها
✔️ واریز و برداشت ریالی از طریق صرافی تا چنج ✔️ از طریق پرداخت الکترونیکی پرفکت مانی
✔️ از طریق پرداخت الکترونیکی ادوکش ✔️ از طریق پرداخت الکترونیکی اسکریل
✔️ واریز و برداشت مستقیم بانکی ✔️ واریز و برداشت از طریق کارت های اعتباری
◀️ ارتباط با پشتیبانی فارسی ◀️ ارتباط با پشتیبانی در تلگرام  بروکر آلپاری - بررسی اعتبار بروکر آلپاری - پشتیبانی فارسی بروکر آلپاری

 

ثبت نام در بروکر لایت فارکس

 

در ادامه نحوه واریز و برداشت در بروکر لایت فارکس در هر یک از روشها به طور جامع توضیح داده شده است. همچنین برای آشنایی بیشتر با دیگر امکانات بروکر لایت فایننس، می توانید مقاله بررسی بروکر لایت فایننس را مطالعه نمایید.

 

برداشت از لایت فارکس- برداشت از لایت فایننس-برداشت پول از لایت فارکس-برداشت تتر از لایت فارکس آموزش کامل روشهای واریز و برداشت لایت فارکس 💯

 

تمامی روشهای شارژ و برداشت از حساب های بروکر لایت فایننس، از طریق کابین شخصی لایت فارکس قابل انجام می باشد که در این بخش ذکر شده است. به طور کلی روشهای واریز و برداشت از لایت فارکس شامل سه روش حساب بانکی و کارتهای اعتباری، کریپتو کارنسی و پرداخت های الکترونیکی می باشد.

 

مهمترین نکات برای شارژ و یا برداشت از لایت فارکس این می باشد که کاربران قبل از این کار حتما باید در بروکر ثبت نام و احراز هویت خود را در لایت فایننس تکمیل کرده باشند. در نتیجه کاربران حتما قبل از واریز از تکمیل احراز هویت خود در لایت فایننس اطمینان حاصی کنند.

 

بعد از تکمیل این مراحل که در مقاله بررسی بروکر لایت فایننس به طور جامع توضیح داده شده است، کاربر باید افتتاح حساب در بروکر لایت فارکس را انجام دهد.

 

برای بررسی انواع حساب ها در بروکر litefinance حتما توصیه میشود تا مطلب بررسی حساب های لایت فارکس را مطالعه کرده تا با انواع حساب های معاملاتی بروکر لایت فارکس آشنا شده و اینکه هر کدام از حسابها چه امکاناتی داشته و برای کاربر مناسب می باشد.

 

دیگر نکته مهم در بروکر liteforex و دیگر بروکرهای فارکس این است که به علت وجود قوانین مالی و جلوگیری از پولشویی، کاربران تنها می توانند از روشی که حساب لایت فارکس خود را شارژ کرده اند، به همان روش از برداشت از لایت فارکس را انجام دهند.

برداشت از لایت فارکس-چگونه حساب لایت فارکس را شارژ کنیم-روش شارژ حساب لایت فارکس-شارژ حساب دمو در لایت فارکس
آموزش کامل روشهای واریز و برداشت لایت فارکس

 

یکی دیگر از نکاتی که معامله گران و کاربران ایرانی باید توجه داشته باشند این است که کاربران در صورت واریز پول به حساب لایت فارکس، بعد از مدتی بدون انجام هیچ معامله ای بخواهند برداشت پول از لایت فارکس را انجام دهند بین 8 تا 10 درصد بر اساس قوانین بروکر و موسسات مالی در دنیا به خاطر جلوگیری از پولشویی کسر خواهد شد.

 

در بروکر لایت فارکس تمام کمیسیون های واریزی برابر با صفر بوده و در صورت کسر وجه در روش واریز بانکی به این بروکر، می تواند با ارتباط با بخش پشتیبانی لایت فارکس، این کمیسیون را دریافت کند.

تنها در روش های واریز از طریق رمزارزها از کاربر هزینه ای دریافت می شود که مربوط به هزینه شبکه بلاکچین بوده و ارتباطی به بروکر لایت فاینانس ندارد.

 

در انتها به کاربران توصیه می شود که تمام روشهای واریز و برداشت را مطالعه کرده و متدی که از همه برای آنها راحت تر بوده و کارمزد و کمیسیون برداشت کمتری را دارد برای واریز و برداشت از لایت فارکس انتخاب نمایند.

 

برداشت از لایت فارکس- شارژ حساب دمو لایت فارکس-شارژ حساب لایت فارکس-شارژ حساب لایت فارکس با تاپ چنج آموزش شارژ و برداشت از حساب لایت فارکس با تاپ چنج💲

 

برای شارژ لایت فارکس با تاپ چنج کاربر باید از ورود به وب سایت بروکر لایت فارکس، مطابق تصویر از طریق پنل سمت راست، به بخش دارایی رفته و روش تاپ چنج را برای واریز وجه در لایت فارکس انتخاب نمایید.

برداشت از لایت فارکس-شارژ حساب لایت فارکس با تتر- شارژ لایت فارکس با تاپ چنج-نحوه برداشت تتر از لایت فارکس
آموزش شارژ و برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج

 

در مرحله بعد مطابق آموزش تصویری زیر کاربر باید حساب معاملاتی لایت فارکس را که قصد واریز وجه در آن را دارد انتخاب نماید و بعد از آن باید مقدار واریزی و نوع ارز را وارد نماید. بعد از آن سیستم مقدار دقیق واریزی به حساب واقعی لایت فارکس کاربر را نمایش می دهد. بعد از مشاهده آن کاربر باید بر روی دکمه تایید کلیک کند.

برداشت از لایت فارکس- نحوه برداشت از بروکر لایت فارکس-نحوه برداشت از لایت فارکس-نحوه برداشت پول از لایت فارکس
آموزش شارژ و برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج

 

در این مرحل به صورت خلاصه نمایشی از اطلاعات حساب لایت فایننس کاربر و مقداری که کاربر می خواهد حساب لایت فارکس خود را شارژ نماید نمایش داده و در صورت تایید به تاپ چنج منتقل خواهد شد. همانطور که در تصویر مشخص است میزان کمیسیون برای واریز از طریق تاپ چنج به لایت فارکس صفر خواهد بود و کمیسیونی دریافت نمی شود.

برداشت از لایت فارکس-نحوه برداشت وجه از لایت فارکس-نحوه شارژ حساب لایت فارکس-نحوه شارژ لایت فارکس
آموزش شارژ و برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج

 

بعد از مشاهده و تایید اطلاعات کاربر در این مرحله باید مطابق عکس زیر، نام کاربری و رمز عبور حساب تاپ چنج خود را وارد نماید.

برداشت از لایت فارکس - نحوه واریز برداشت پول از لایت فارکس- نحوه واریز به لایت فارکس-نحوه واریز پول به لایت فارکس
آموزش شارژ و برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج

 

بعد از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور، یک ایمیل حاوی رمز عبور برای کاربر ارسال خواهد شد تا به بخش کیف پول تاپ چنج خود هدایت شود.

برداشت از لایت فارکس -آموزش شارژ حساب لایت فارکس- واریز برداشت لایت فارکس-واریز به لایت فارکس
آموزش شارژ و برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج

 

در مرحله بعد کاربر باید کیف پول خود تاپ چنج خود را انتخاب نماید و بر روی دکمه pay کلیک کند.

برداشت از لایت فارکس - واریز پول به لایت فارکس- واریز تتر به لایت فارکس - واریز وجه در لایت فارکس
آموزش شارژ و برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج

 

در انتها با نمایش مقدار واریزی، کاربر با کلیک بر روی دکمه pay باید منتظر مانده تا حساب لایت فارکس او شارژ شود.

برداشت از لایت فارکس - اموزش واریز به لایت فارکس- آموزش شارژ حساب لایت فارکس- برداشت از لایت فارکس
آموزش شارژ و برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج

 

کاربران برای برداشت پول از لایت فارکس با تاپ چنج نیز باید مراحل مشابه با شارژ لایت فارکس با تاپ چنج انجام دهند. برای این کار همانند عکس زیر از منوی برداشت وجه، بر روی top change کلیک کرده و با وارد کردن مقدار برداشت و نوع ارز خود را مراحل را گام به گام جلو بروید.

برداشت از لایت فارکس- برداشت از لایت فایننس- برداشت پول از لایت فارکس-برداشت تتر از لایت فارکس
آموزش شارژ و برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج

 

واریز و برداشت از طریق پرداخت های الکترونیکی در لایت فارکس

سابر روشهای پرداخت الکترونیکی مثل پرفکت مانی، نتلر، اسکریل و ادوکش نیز همانند واریز و برداشت از طریق topchange با وارد کردن مقدار مورد نظر به بخش متصل به کیف پول مورد نظر هدایت می شوید و با وارد کردن سایر بخش ها پرداختی خود را انجام می دهید. همچنین برای برداشت نیز باید در بخش کیف پول مانند تاپ چنج، شماره کیف پول خود را قبل از برداشت اضافه کرده باشید.

 

برای آشنایی بیشتر با ساز و کار این صرافی می توانید مقاله بررسی صرافی تاپ چنج را مطالعه کرده و با مزایای این اکسچنج برای معامله گران ایرانی آشنا شوید.

 

برداشت از لایت فارکس- برداشت از لایت فایننس- برداشت پول از لایت فارکس-برداشت تتر از لایت فارکس آموزش واریز تتر به لایت فارکس💲

 

با ظهور بازار رمز ارزها، و پتانسیل بالای این بازار برای واریز و برداشت در هر جای دنیا بدون هیچ محدودیتی، روش واریز و برداشت از طریق استیبل کوین هایی مثل تتر در شبکه های ترون، اتریوم و دیگر بلاکچین ها، به سرعت در بین کاربران بازارهای مالی محبوبیت زیادی پیدا کرد.

از اینرو کاربران ایرانی که دارای محدودیت های زیادی در نقل و انتقالات مالی به دیگر نقاط دنیا بودند، ظهور تتر کمک بسیاری به این معامله گران کرد.

 

در همین راستا بسیاری از بروکرهای فارکس که به ایرانیان و دیگر کاربران در سرتاسر دنیا خدمات می دادند، این روش را به روش های واریز و برداشت خود اضافه نموند، تا کاربران به راحتی بتوانند با بالاترین سرعت و بدون محدودیت واریز و برداشت خود را در بروکرهای فارکس انجام دهند.

 

بروکر لایت فایننس نیز این روش پرداختی را برای کاربران خود فراهم نموده است تا کاربران بتوانند از طریق واریز تتر به لایت فارکس، حساب های معاملاتی خود را شارژ نمایند.

 

برای انجام این کار کاربران باید بعد از ورود به پنل کاربری یا کابین لایت فارکس خود از طریق منوی دارایی در سمت راست به بخش واریز و برداشت از لایت فارکس هدایت شوند. سپس در قسمت روش های محبوب، روش واریز با تتر را انتخاب نمایید.

برداشت از لایت فارکس- چگونه حساب لایت فارکس را شارژ کنیم- روش شارژ حساب لایت فارکس- شارژ حساب دمو در لایت فارکس
آموزش واریز تتر به لایت فارکس

 

همانطور که در تصویر هم مشخص است در این کارگزاری واریز و برداشت تتر از لایت فارکس تنها از طریق شبکه ترون یا همان TRC20 ممکن است. در این بخش کاربر باید ابتدا حساب ریل لایت فارکس خود را که می خواهد شارژ کند انتخاب کرده و بعد از آن مقدار ورایزی را بر حسب ارز دلار وارد کند.

برداشت از لایت فارکس-شارژ حساب دمو لایت فارکس-شارژ حساب لایت فارکس-شارژ حساب لایت فارکس با تاپ چنج
آموزش واریز تتر به لایت فارکس

 

همانطور که در تصویر زیر پیداست، آدرس کیف پولی که برای کاربر نمایش داده می شود یکتا بوده و تنها برای همان واریز می باشد. حتی اگر کاربر بخواهد مقدار واریزی usdt خود را در دو مرحله انجام دهد، در دفعه دوم این آدرس تغییر خواهد کرد.

پس کاربران باید توجه داشته باشند برای واریز از طریق تتر، در هر دفعه باید آدرس ولت جدید را کپی کنند.

برداشت از لایت فارکس-شارژ حساب لایت فارکس با تتر-شارژ لایت فارکس با تاپ چنج-نحوه برداشت تتر از لایت فارکس
آموزش واریز تتر به لایت فارکس

 

برداشت از لایت فارکس-شارژ حساب لایت فارکس با تتر-شارژ لایت فارکس با تاپ چنج-نحوه برداشت تتر از لایت فارکسآموزش برداشت تتر از لایت فارکس💲

 

کاربران برای برداشت از طریق رمز ارزها ابتدا باید در بخش کیف پول در کابین لایت فارکس، ولت خود را ساخته و سپس برای برداشت تتر از لایت فایننس اقدام کنند. برای ساختن این کیف پول مطابق تصویر به بخش دارایی در پنل کاریری رفته و در بخش کیف پول، بر روی منوی اضافه کردن کیف پول جدید کلیک کنید.

برداشت از لایت فارکس- نحوه برداشت از بروکر لایت فارکس- نحوه برداشت از لایت فارکس- نحوه برداشت پول از لایت فارکس
آموزش واریز تتر به لایت فارکس

 

در مرحله بعد کاربر باید نوع رمز ارز خود را انتخاب کرده و سپس شماره ولت اختصاصی خود را برای همان رمز ارز وارد کند و بر روی دکمه ذخیره کلیک کند.

برداشت از لایت فارکس- نحوه برداشت وجه از لایت فارکس- نحوه شارژ حساب لایت فارکس- نحوه شارژ لایت فارکس
آموزش واریز تتر به لایت فارکس

 

در بخش بعد کاربر به منوی برداشت وجه رفته و مطابق عکس، در پایین صفحه در بخش رمز ارزها باید تتر TRC20 را برای روش برداشت از لایت فارکس انتخاب نماید.

برداشت از لایت فارکس-نحوه واریز برداشت پول از لایت فارکس- نحوه واریز به لایت فارکس-نحوه واریز پول به لایت فارکس
آموزش واریز تتر به لایت فارکس

 

بعد از این بخش کاربر باید در مرحله بعد ابتدا کیف پول خود را انتخاب کرده و سپس مقدار برداشتی مورد نظرش را وارد کند.

برداشت از لایت فارکس- آموزش شارژ حساب لایت فارکس-واریز برداشت لایت فارکس-واریز به لایت فارکس
آموزش واریز تتر به لایت فارکس

 

 • واریز و برداشت با دیگر رمز ارزها مثل بیت کوین

برای واریز و برداشت از لایت فارکس می توان از دیگر رمز ارزها که در لیست زیر آورده شده اند، استفاده نمود.

همچنین شایان ذکذ است که برای شارژ حساب لایت فارکس و یا برداشت از آن توسط این رمز ارزها، تمام مراحل همانند رمز ارز تتر می باشد و همچنین توجه داشته باشید که آدرس کیف پول و ولت ها نیز برای هر تراکنشی یکتا خواهد بود.

 

✔️ تتر | TRC20

✔️ تتر | ERC20

✔️ تتر | Omni

✔️ بیت کوین | BTC

✔️ اتریوم | ETH

✔️ بیت کوین کش | BCH

✔️ مونرو | Monero

✔️ لایت کوین | LTC

✔️ ریپل | XRP

✔️ زی کش | ZEC

برداشت از لایت فارکس-واریز پول به لایت فارکس- واریز تتر به لایت فارکس - واریز وجه در لایت فارکس

 

 

 • واریز و برداشت از طریق کارت بانکی و کارت اعتباری

این بخش برای کاربرانی است که دارای کارت های اعتباری مثل ویزا کارت یا مستر کارت هستند و یا در بانک های سایر کشورها که به سیستم مالی جهانی متصل است حساب دارند. برای این کار باید از بخش کیف پول کارت و قسمت افزودن کارت اعتباری، ابتدا کارت خود را اضافه کنند.

 

سپس برای واریز و برداشت از طریق حساب بانکی یا کارت های اعتباری خود اقدام کنند.

کاربرانی که از طریق بانکی به لایت فارکس واریزی انجام می دهند برای پس گرفتن مقدار کمیسیونی که از کاربر کسر می شود باید از طریق ارتباط با پشتیبانی در تلگرام و مدارک لازمه را ارسال کنند تا این هزینه به حساب آنها در لایت فارکس بازگردانده شود.

 

 • بخش تاریخچه انتقال

در این بخش که در بخش واریز و برداشت کابین لایت فاینانس بوده، کاربران می توانند لیستی از تمام واریز و برداشت های خود را در این بروکر مشاهده نمایند که با وجود فیلترهایی در این بخش به راحتی می توانند واریز یا برداشت مورد نظر خود را پیدا کنند.

برداشت از لایت فارکس - لایت فارکس کلاهبرداری- لایت فارکس ثبت نام -لایت فارکس یا الپاری

 

 

برداشت از لایت فارکس - لایت فارکس کلاهبرداری- لایت فارکس ثبت نام -لایت فارکس یا الپاریحداقل واریز و برداشت از لایت فارکس | کارمزد برداشت لایت فارکس 💵

 

حداقل واریز و برداشت در بروکر لایت فایننس بسته به روش مورد استفاده توسط کاربر متفاوت می باشد که می توانید لیست کامل آنها را در زیر مشاهده نمایید.

 

روش واریز حداقل مقدار واریزی حداقل مقدار برداشت کارمزد برداشت
تاپ چنج | Topchange 1 دلار 5 دلار 0 ٪
پرفکت مانی | Perfect money 10 دلار 1 دلار 0.5 ٪
ادونس کش | Advcash 10 دلار 1 دلار 0.5 ٪
اسکریل | Skrill 10 دلار 1 دلار 1 ٪ | حداکثر 0.57 دلار یا 0.5 یورو
تتر | TRC20 10 دلار 2 دلار 0٪ +  1 دلار هزینه شبکه
تتر | ERC20 10 دلار 4 دلار 0٪ + 3.5دلار هزینه شبکه
تتر | OMNI 10 دلار
بیت کوین | BTC 10 دلار 0.00021 BTC 0.5 ٪ +‌ حداقل 0.0002 و حداکثر BTC  0.005
اتریوم | ETH 10 دلار 0.00161 ETH 0.5 ٪ + 0.00161 ETH
بیت کوین کش | BCH 10 دلار 1 دلار 0.1 ٪ + حداقل 0.0012 BCH
لایت کوین | LTC 10 دلار 0.0011 LTC 0.1 ٪ + حداقل 0.001 و حداکثر 0.1 LTC
مونرو | Monero 10 دلار 1 دلار 0.9 ٪
ریپل | XRP 60 دلار 51 ریپل 1.1 ٪ + 0.1 XRP
زی کش | ZEC 130 دلار 0.2 ZEC 2.8 ٪
 مسترکارت و ویزا کارت 10 دلار
کارت بانکی 10 دلار 10 دلار | 10 یورو 3.5 ٪ | حداقل 1 دلار یا یورو

 

افتتاح حساب در بروکر لایت فارکس

 

در بروکر لایت فایننس کاربران هزینه ای بابت واریز در این بروکر نمی پردازند و لایت فارکس این برنامه را تحت نام ZERO Fees به اجرا در آورده است. در این طرح کاربر در صورت کسر کارمزد از او برای واریز پول یا وجه در لایت فارکس، دقیقا عین همان مبلع به حساب کاربر بازگردانده خواهد شد.

 

همانطور که در جدول مشخص شده است در روش برداشت از طریق رمز ارز تتر هیچ گونه کارمزدی بابت برداشت تتر از لایت فارکس از کاربر کسر نمی شود و تنها هزینه شبکه بلاکچین از کاربر توسط شبکه دریافت می شود.

 

 

برداشت از لایت فارکس - سرور جدید لایت فارکس - قطعی سرور لایت فارکس - لایت فارکس برای ایرانیان  بررسی امکان برداشت خودکار در بروکر لایت فارکس 💸

 

این روش برای کاربرانی که تمایل دارند به صورت خودکار به صورت Autowithdrawal یا برداشت خودکار، از لایت فارکس برداشت نمایند فراهم شده است که کاربر برای این کار تا حداکثر 5000 دلار در روز مجاز به برداشت می باشد. این روش برای اکثر روشهای برداشت از لایت فارکس ممکن می باشد

کاربران لایت فارکس برای استفاده از این روش باید ابتدا مراحل احراز هویت خود را در لایت فایننس تکمیل کرده باشند و دارای یک حساب وریفای شده باشند.

معامله گران می توانند در هر شبانه روز حداکثر 5 برداشت به مجموع 5000 دلار با این روش برداشت پول از لایت فارکس داشته باشند.

در صورتی که یکی از درخواست های ثبت شده توسط کاربر برای برداشت از لایت فارکس هنوز کامل نشده باشد امکان استفاده از این روش برای کاربر وجود ندارد.

برای برداشت از روش خودکار، کاربر تنها از همان روشی که واریزی خود را انجام داده است قادر به برداشت خودکار می باشد.

 

سوالات متداول

❓نحوه واریز و برداشت در کابین لایت فارکس چگونه می باشد؟

کاربران برای واریز و یا برداشت از لایت فارکس بعد از تکمیل ثبت نام و افتتاح حساب در بروکر لایت فارکس می توانند از بخش کابین شخصی لایت فایننس، در منوی دارایی با انتخاب واریز و یا برداشت، با یکی از روشهای موجود در لایت فاینانس تراکنش مالی خود را انجام دهند.

❓مسیرهای ارتباطی با بخش پشتیبان بروکر لایت فارکس چیست؟

معامله گران در صورت هر گونه سوال یا مشکل در زمان واریز و یا برداشت می توانند از طریق مسیرهای زیر با بخش پشتیبانی فارسی بروکر لایت فارکس در ارتباط باشند.

❓انواع روشهای واریز و برداشت از لایت فارکس چیست؟

کاربران می توانند واریز و برداشت های خود در بروکر لایت فارکس از روشهای زیر انجام دهند.

 • واریز و برداشت ریالی از طریق صرافی تاپ چنج
 • واریز و برداشت از طریق تتر و سایر رمز ارزها
 • پرفکت مانی
 • اسکریل
 • ادوکش
 • انتقال بانکی و کارت های اعتباری برای غیر ایرانیان

❓مقدار کمیسیون و کارمزد واریزی در لایت فارکس چقدر است؟

بروکر لایت فایننس تحت برنامه ای به نام zero fee هیچ کارمزدی از کاربران برای واریزی به این بروکر دریافت نمی کند.

❓آیا برای برداشت تتر از لایت فارکس باید کارمزد کسر می شود؟

خیر. کاربران برای برداشت از طریق تتر در لایت فایننس تنها باید هزینه شبکه را پرداخت کنند و در تراکنشهای صورت گرفته از طریق تتر هیچ گونه کارمزدی واریز و یا برداشتی از کاربر کسر نمی شود.

❓آیا امکان برداشت از طریق روشی متقاوت با روش واریز وجود دارد؟

خیر. به دلیل قوانین مبارزه با پولشویی در بروکرهای معتبر فارکس، کاربران تنها می توانند از طریق روش واریزی خود برای برداشت از لایت فارکس استفاده نمایند.

❓انواع روش های واریز و برداشت از بروکر لایت فارکس کدامند؟

این بروکر روش های متعددی برای واریز برداشت وجوه ارائه داده است که در ادامه به آنها اشاره می نماییم.

 • ارزهای الکترونیکی (اسکریل، پرفکت مانی)
 • ارزهای دیجیتال (ریپل، مونرو، لایت کوین، اتریوم، بیت کوین، بیت کوین کش)
 • کارت های بانکی (ویزا و مستر)
 • نقل و انتقالات بانکی

❓شارژ و برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج چگونه انجام می شود؟

تاپ چنج، یکی از صرافی های آنلاین می باشد که به کاربران ایرانی، کمک می نماید وجوه خود را به لایت فارکس واریز و یا برداشت نمایند.

کاربران، با شارژ حساب دلاری خود با ریال می توانند، حساب لایت فارکس خود را شارژ نمایند و همچنین برعکس، می توانند موجودی خود را به صورت دلار/یورو از حساب لایت فارکس خود برداشت نموده و کیف پول دلار/یورو خود در تاپ چنج منتقل نمایند، سپس این وجه را تبدیل و به حساب ریالی خود در تاپ چنج منتقل می نمایند.

❓کمیسیون لایت فارکس در واریز به حساب های این بروکر چقدر است؟

هیچ هزینه ای در این بروکر، برای شارژ حساب ها از کاربران گرفته نمی شود.

❓حداقل واریز و برداشت تتر از لایت فارکس چقدر است؟

کمترین مبلغ قابل واریز، به لایت فارکس 5$ و حداقل مبلغ قابل برداشت در این بروکر 1 دلار می باشد.

❓کارمزد برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج چقدر است؟

برداشت با تاپ چنج، از این بروکر را می توان بهترین انتخاب در میان روش های برداشت دانست، به این دلیل که هزینه برداشت در این روش 0% می باشد.


نظرات (6)
 1. حداکثر انتقال از لایت فایننس به تاپ چنج چقدراست؟ ایا محدودیتی دارد؟

  • خیر، شما برای برداشت از لایت فارکس به تاپ چنج، حداقلی ندارید و هر مبلغی که می خواهید را، درخواست دهید.

 2. آیا امکان واریز و برداشت از لایت فارکس با ریال هست؟

  • بله، شما می توانید با استفاده از صرافی تاپ چنج، واریز و برداشت ریالی را در بروکر لایت فایننس انجام دهید.

 3. کم هزینه ترین روش واریز و برداشت در لایت فارکس چیست؟

  • دو روش برای واریز و برداشت لایت فایننس، از همه سریع تر و کم هزینه تر هستند:
   1#: استفاده از صرافی تاپ چنج
   2#: به وسیله رمزارزها (تتر)

درج نظر