کد معرف در آلپاری [‌alpari] کجاست؟💡آموزش تغییر کد معرف در بروکر آلپاری در 3 دقیقه!

header icon کد معرف در آلپاری نحوه تغییر ib در الپاری – آموزش حذف کد معرف در آلپاری

 

یکی از راه های تشویق کاربران توسط بروکرها و نمایندگان آنها (IB) که قصد همکاری با بروکرهای فارکسی مثل بروکر آلپاری، را داشته؛ تعریف کدی به نام کد معرف بوده؛ که بازاریابان توسط این کد برای کارگزاری قابل شناسایی خواهند بود.

 

این کد اختصاصی، در واقع در حکم یک واسط بین آی بی و بروکر بوده؛ که توسط آن مشتریان معرفی شده به بروکر؛ توسط هر نماینده مشخص خواهند شد. این امر به منظور دریافت بخشی از هزینه معاملاتی کاربر [rebate] به معرف، در جهت معاملات انجام شده توسط کاربر معرفی شده، در آن بروکر می باشد.

 

البته باید خاطر نشان کرد که وارد کردن کد معرف در آلپاری و سایر بروکرها، کاملا اختیاری بوده ولی وارد کردن آن مزایای زیادی مثل دریافت درصدی از هزینه های معاملاتی در قالب ریبیت در معامله، توسط نماینده به کاربر خواهد داشت.

alpari register button کد معرف در آلپاری

علاوه بر راه کسب درآمد از طریق ریبیت، در برخی بروکرها مثل الپاری بر اساس شرایط اعلام شده در آنها، درصدی از اسپرد یا کمیسیون در قالب برنامه کش بک [cashback]، به کاربر بازگردانده خواهد شد؛ که خود برنامه ای برای جذب معامله گران توسط کارگزاری می باشد.

به طور کل میزان پرداخت ریبیت آلپاری، باعث جذب کاربران زیادی شده که می توانید برای بررسی بیشتر مقاله لینک شده را مطالعه کنید.

کد معرف در آلپاری -تغییر ib در آلپاری - کد معرف آلپاری چیست - کد معرف آلپاری کجاست

با توجه به جذابیت این موضوع، در این مقاله از اف ایکس ماکسی قصد داریم نحوه تغییر IB، وارد کردن و مزایای کد معرف آلپاری را برای کاربران این بروکر شرح دهیم.

در جدول زیر امکاناتی که بروکر برای کاربران و معرف های معامله گران فراهم شده، ذکر شده و در ادامه نیز نحوه زدن کد معرف در آلپاری آموزش داده شده است.

 

setting icon کد معرف در آلپاری جدول مربوط به بخش معرف در alpari

 

🌐  بررسی بروکر آلپاری 🔍 نحوه وارد کردن و تغییر کد معرف در بروکر alpari
💎 امکان وارد کردن کد معرف در alpari ✔️ دارد
💎 قابلیت تغییر کد معرف ✔️ بعد از تکمیل احراز هویت
💎 امکان حذف کد معرف ✔️ دارد
💎 امکان دریافت کد معرف در اف ایکس ماکسی ✔️ دارد
💎 کد معرف اف ایکس ماکسی در alpari 💵 4938993
💎 روش دریافت کد معرف الپاری 📞 تماس از طریق تلگرام
✅ دانلود فایل پی دی اف راهنما 📥 فایل pdf آموزش تغییر کد معرف در الپاری

 

کمیسیون آلپاری - کمیسیون بروکر آلپاری

برای آشنایی بیشتر با ریبیت (rebate) در بازار فارکس، می توانید مقاله ریبیت فارکس را مطالعه کنید.

 

site icon کد معرف در آلپاری کد معرف در آلپاری کجاست – کد معرف من در الپاری کجاست ؟

 

کاربران برای مشاهده محل وارد کردن این کد، باید بعد از ثبت نام در بروکر، و ورود به کابین شخصی، باید مراحل زیر را دنبال نمایند.

وارد کردن کد معرف در آلپاری:

 1. ثبت نام در بروکر
 2. ورود به کابین شخصی
 3. کلیک بر روی منوی “حساب من” در بالای صفحه
 4. کلیک بر روی گزینه “اطلاعات شخصی”
 5. کلیک بر روی گزینه “تغییر کد معرف”
 6. وارد کردن و مشاهده کد معرف [4938993]

 

مرحله 1: ثبت نام در کارگزاری

تغییر ایمیل در آلپاری - تغییر شماره تلفن در آلپاری - ثبت نام آلپاری فارکس

کاربران برای کسب درآمد دلاری از طریق انجام معاملات، ریبیت و کش بک در این بروکر، باید در ابتدا حساب خود را ایجاد کرده، که در مراحل آن به صورت گام به گام در مطلب زیر بیان شده است.

ثبت نام در آلپاری

 

مرحله 2: ورود به کابین از طریق نام کاربری و رمز عبور

کاربر پس از تکمیل ثبت نام باید از طریق ایمیل (یا شماره کابین) و رمز عبور، وارد محیط کابین بروکر شود. پس از آن کاربر باید حساب خود را وریفای کرده، که توضیحات آن به صورت تصویری در مقاله احراز هویت آلپاری توضیح داده شده است.

 

مرحله 3: کلیک بر روی منوی حساب من در کابین

بعد از وریفای کردن حساب، کاربر باید مطابق تصویر بر روی منوی «حساب من»، که در بالای صفحه واقع شده، کلیک کرده تا زیر منوی آن باز شود.

کد معرف در آلپاری -کد معرف در آلپاری چیست - کد معرف در آلپاری کجاست - مزایای کد معرف آلپاری - کد معرف بروکر آلپاری

 

مرحله 4: کلیک بر روی گزینه ابتدایی “اطلاعات شخصی”

مطابق تصویر بالا، در زیر منوی باز شده،‌ باید بر روی گزینه «اطلاعات شخصی» کلیک کنید.

 

مرحله 5: انتخاب گزینه تغییر کد معرف و وارد کردن کد جدید

بعد از ورود به بخش مربوطه،‌ کاربر با انتخاب و کلیک بر روی گزینه تغییر کد معرف، در صورتی که کدی از قبل وجود داشته،‌ می تواند کد معرف بروکر الپاری را مشاهده کند. و در صورت تمایل می تواند کد معرف جدید را وارد نماید.

کد معرف در آلپاری -نحوه تغییر ib در آلپاری - زدن کد معرف در آلپاری - آی بی آلپاری

 

verify icon کد معرف در آلپاری تغییر ib در آلپاری – حذف کد معرف در آلپاری

 

مطابق مراحلی که در بالا ذکر شده کاربر می تواند از طریق بخش اطلاعات شخصی، به این کد دسترسی داشته باشد. اما نکته مهم در این بوده، که کاربر برای حذف یا تغییر کد معرف الپاری، باید احراز هویت خود را از قبل تکمیل کرده؛ تا این گزینه برای کاربر قابل مشاهده باشد.

 

دیگر نکته مهم در زمان تغییر یا حذف کد معرف، قوانین وضع شده در هر بروکر،‌ در ارتباط با تغییر کد معرف می باشد. این شرایط در کارگزاری ها متفاوت بوده، و ممکن است محدودیت های زمانی برای این کار وجود داشته باشد.

اما خوشبختانه در الپاری این محدودیت ها وجود نداشته،  و مطابق تصویر کاربر تنها با عوض کردن این کد؛ می تواند فرایند تغییر ib در آلپاری را انجام دهد.

کد معرف در آلپاری -کد معرف در بروکر آلپاری - حذف کد معرف در آلپاری - دریافت کد معرف آلپاری

⬅️ در انتها نیز اضافه می کنیم برای حذف کد معرف، کافیست این کد را پاک کرده و بر روی گزینه تغییر کلیک کنید.

 

pros cons icon 1 کد معرف در آلپاری مزایای کد معرف اف ایکس ماکسی در الپاری

 

کاربران می توانند با ثبت نام در الپاری از طریق اف ایکس ماکسی، و یا وارد کردن کد معرف [4938993]، از مزایای زیادی بهره مند شده که در زیر به آنها اشاره شده است.

 • دریافت ریبیت معاملات
 • مطالب آموزشی
 • دستیار معاملاتی
 • پشتیبانی آنلاین در تمامی روزهای هفته از ساعت 9 الی 19
 • دریافت مشاوره تخصصی از کارشناسان

 

conclusion icon کد معرف در آلپاری جمع بندی و نظر نویسنده درباره کد معرف در آلپاری

 

به طور کلی فرایند وارد کردن کد معرف و یا تغییر آن در کابین آلپاری کاری ساده بوده، که در عرض چند دقیقه قابل انجام می باشد. این کار مزایایی برای کاربر داشته، که در حالت ثبت نام به صورت مستقل، قادر به استفاده از آنها نخواهد بود.

در نتیجه به کاربران توصیه می شود، در صورت یافتن یک آی بی آلپاری معتبر می توانید با دریافت کد معرف آنها، درصدی از هزینه های معاملاتی را در قالب ریبیت دریافت کرده؛ تا درآمدزایی اضافه تری نیز داشته باشید.

 

در این راستا مجموعه اف ایکس ماکسی، با بیش از چندین سال سابقه در امر خدمات رسانی به معامله گران در بروکرها، و حضور کارشناسان حرفه ای بازارهای مالی، از تجربه و دانش بالایی در این زمینه برخوردار بوده؛ که کاربران در صورت تمایل به استفاده از این خدمات می توانند با بخش پشتیبانی در ارتباط باشند.

 

کمیسیون آلپاری - کمیسیون بروکر آلپاری

 

سوالات متداول

آیا تغییر کد معرف در آلپاری ممکن است ؟

✔️ بله. کاربرانی که احراز هویت خود را تکمیل کرده باشند می توانند از طریق ورود به وب سایت بروکر آلپاری و کابین شخصی، مطابق مراحل شرح داده شده در مقاله کد معرف الپاری [4938993] خود را تغییر دهند.

 

مزایای وارد کردن کد معرف اف ایکس ماکسی در بروکر آلپاری چیست؟

تمامی کاربران می توانند با ثبت نام در الپاری از طریق کد معرف گروه اف ایکس ماکسی، از مزایایی مثل مشاوره تخصصی، پشتیبانی آنلاین، کانال سیگنال فارکس و پرداخت ریبیت تا سقف 50%، بهره مند شوند.

 


نظرات (8)
 1. ایا به کسی که زیر مجموعه ش قرار میگیریم درصدی از سود ما تعلق میگیره؟

  • بروکر آلپاری، به نمایندگان خود ریبیت پرداخت می کند. مجموعه ما، 50% از بالاترین سطح ریبیت آلپاری را، به کاربران پرداخت می نماید که معادل 9$ در هر لات برای معاملات فلزات و کالاها و 5$، برای جفت ارزهای اصلی و فرعی می شود.

 2. تو مطلب اومدید به مزایای کد معرف اف ایکس ماکسی در الپاری اشاره کردید. باید بگم درود بر شما. عالی بود.

 3. کد IB رو همه میدن داشته باشن؟ برای هر کس قابل درخواست است؟

  • بله، شما می توانید کد IB اف ایکس ماکسی در آلپاری (4938993) را، در اختیار همه قرار دهید. اگر هم منظور شما این هست که خود شما کد IB آلپاری را داشته باشید؛ می بایست به بروکر درخواست دهید و در صورت داشتن شرایط، به شما کد معرف می دهند. توجه داشته باشید که در صورت عدم فعالیت، این کد غیر فعال می گردد.

 4. ممنون میشم بگید کد IB چیست و چه کاربردی دارد؟ اصلا چطور می‌توانم یک کد IB در الپاری درخواست کنم؟

 5. چرا باید کد معرف آلپاری رو تغییر بدیم؟

  • شما برای استفاده از خدمات اف ایکس ماکسی در بروکر آلپاری، مانند دریافت ریبیت و عضویت رایگان در کانال سیگنال تلگرام، نیاز به تغییر کد IB و پیوستن به کاربران اف ایکس ماکسی دارید.

درج نظر