آموزش برداشت از آلپاری برای ایرانیان 💳 alpari withdrawal methods

17 icon comission برداشت از آلپاری معرفی انواع روش های برداشت از آلپاری 💱 برداشت از حساب الپاری

 

بروکرهای فارکسی فارسی مانند بروکر آلپاری که در ایران فعالیت می کنند، سعی کرده تا روش های واریز و برداشت متنوعی را برای کاربران فراهم کرده تا با توجه به عدم امکان نقل و انتقال مالی بین المللی از طریق کارت های بانکی در ایران، معامله گران بدون هیج دغدغه ای بتوانند درآمد های حاصل از تریدهای خود را برداشت نمایند.

برداشت از آلپاری - آموزش برداشت وجه از آلپاری - آموزش برداشت پول از حساب آلپاری - روش های برداشت از آلپاری

از آنجا که در مقاله آموزش انتقال پول به آلپاری، انواع روشهای واریزی شرح داده شد، در این مقاله قصد داریم روش های برداشت از آلپاری را بررسی نماییم. به طور کلی روش های زیادی برای برداشت توسط کاربران در این کارگزای فراهم شده که در جدول زیر معرفی شده و در ادامه هر یک به صورت جامع تری توضیح داده شده اند.

 

🌐 بررسی بروکر آلپاری 💻 وب سایت بروکر آلپاری
💲برداشت از حساب با صرافی تاپ چنج (ریالی) | TC Pay 💲برداشت وجه از طریق ارزهای دیجیتال مثل تتر
💲برداشت پول از طریق وب مانی | WebMoney 💲برداشت به صورت رمز ارز با گرین چنح | GC Pay
💲برداشت از طریق انتقال الکترونیکی اسکریل | Skrill 💲برداشت با انتقال الکترونیکی نتلر | Neteller
💲برداشت وجه با ادوکش | AdvCash 💲برداشت با پی ردیم | Pay Redeem
💲برداشت از طریق کارت بانکی بین المللی 💲برداشت از طریق بانک های بین المللی

 

ثبت نام در بروکر آلپاری

 

 

37 icon atm برداشت از آلپاری آموزش برداشت پول از حساب آلپاری برای ایرانیان💲

 

در این قسمت انواع روش برداشت وجه از الپاری بیان شده و روش های محبوبی که کاربران ایرانی بیشتر از آنها در نقل و انتقلات مالی خود استفاده میکنند به صورت جداگانه در مقاله های تخصصی تر بررسی شده اند.

در داخل متن لینک های آن ها قرار داده شده تا در صورت نیاز به داشتن اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از آنها بتوانید پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

 

البته در صورت عدم دریافت پاسخ می توانید از طریق ارتباط با بخش پشتیبانی سوالات خود را به صورت آنلاین بپرسید. کارشناسان گروه اف ایکس ماکسی به صورت ۲۴ ساعته و در تمامی روزهای هفته آماده پاسخگویی به سوالات کاربران می باشند.

 

در کارگزاری الپاری علاوه بر روشهای زیر، برداشت به صورت ریالی هم وجود دارد که به صورت مستقیم از طریق خود بروکر نبوده و از طریق سیستم تله پی در تلگرام می باشد. این روش در بخش برداشت های الپاری با amoney نمایش داده شده که در تصویر زیر قابل مشاهده می باشد.

برداشت از آلپاری - روش برداشت پول از الپاری -آموزش برداشت از آلپاری - روش های برداشت از آلپاری

برای این کار، کاربران باید وارد کابین شخصی خود شده و از بخش واریز وجه روشهای موجود را مشاهده نمایند و با انتخاب یکی از آنها به صفحه بعد هدایت شوند.

 

 

20 icon deposit and withdraw 01 برداشت از آلپاری برداشت وجه از آلپاری با کیف پول تاپ چنج 💰

 

یکی از روشهای متداول مورد استفاده کاربران در alpari استفاده از صرافی topchange بوده که کاربران قادرند با مدارک هویتی خود در سایت این صرافی اکانت ساخته و حساب خود را وریفای کنند.

 

سپس با ساخت ولت های ریالی و دلاری قادرند با انتخاب این روش در زمان برداشت، مبلغ مورد نظر خود را به کیف پول تاپ چنج خود منتقل کرده و در آنجا با تبدیل دلار به ریال به حساب کارت بانکی خود در ایران واریزی را انجام دهند.

 

برای این کار کاربر باید وارد کابین الپاری شده و مطابق تصویر زیر کیف پول TC را انتخاب کده و با وارد کردن مبلغ مورد نظرش، برداشت را انجام دهد. کاربران باید توجه داشته باشند که طبق قوانین بروکر واریز به حساب تاپ چنج تنها در صورتی که نام دارنده حساب با نام صاحب کیف پول تاپ چنج یکسان باشد،‌انجام خواهد شد.

برداشت از آلپاری - روش برداشت پول از الپاری -آموزش برداشت از آلپاری - روش های برداشت از آلپاری

 

همچنین حداکثر مقدار برداشت نیز برابر با 5000 دلار یا یورو خواهد بود که در صورت متفاوت بودن ارز برداشت شده، کارمزد تبدیل ارز از حساب کاربر کسر خواهد شد. البته در صورت بروز هر گونه مشکل در زمان برداشت، مبلغ برداشتی به حساب کاربر بازخواهد گشت.

 

در انتها باید گفت که در زمان برداشت از آلپاری از این طریق کارمزدی از کابر کسر نخواهد شد و مقدار کمیسیون برابر صفر می باشد.

 

 

20 icon deposit and withdraw 01 برداشت از آلپاری روش برداشت از الپاری از طریق رمز ارزها | برداشت با تتر (USDT)💰

 

چدیدترین روش واریز و برداشت در بروکرها استفاده از ارزهای دیجیتال بوده که به دلایل مختلفی اعم از سرعت بالا در انتقال، امنیت بالا و عدم وجود محدودیت های روشهایی مانند پرداخت از طریق کارت بانکی برای ایرانیان را نداشته و به راحتی می توانند از طریق وارد کردن آدرس ولت خود، مقدار مورد نظر خود را از حسابشان برداشت نمایند.

 

در بین رمزارزها محبوبترین آنها رمز ارز tether بوده که یک استیبل کوین به حساب می آید. در هنگام استفاده از رمز ارزها هم هیچ کارمزدی از کاربر کسر نخواهد شد و هزینه پرداختی کاربر تنها بابت کارمزد شبکه بلاکچین می باشد.

 

برای انتخاب این روش مطابق عکس زیر باید بخش crpyto را انتخاب کرده و بعد از مشخص کردن مبلغ، آدرس ولت خود را وارد کنید.

برداشت از آلپاری - روش برداشت پول از الپاری -آموزش برداشت از آلپاری - روش های برداشت از آلپاری

 

 

20 icon deposit and withdraw 01 برداشت از آلپاری برداشت وجه از آلپاری به صورت رمز ارز با صرافی گرین چنج 💰

 

صرافی گرین چنج متعلق به صرافی تاپ چنج بوده و در واقع درگاهی جداگانه برای جابه جایی های مالی از طریق رمز ارزها می باشد. این بخش قبلا در داخل وب سایت صرافی تاپ چنچ قرار داشت ولی بعد از مدتی بر اساس سیاست های این صرافی در قالب وب سایتی جداگانه عرضه شد.

 

کاربران برای برداشت از حساب از طریق ارزهای دیجیتال توسط حساب GC Pay خود باید در ابتدا در این سایت ثبت نام کرده و بعد از ایجاد حساب و تکمیل احراز هویت، با ورود به کابین الپاری روش یاد شده را انتخاب نمایید.

 

در این روش نیز سقف برداشت برابر با 5000 دلار ( یا یورو) بوده و در صورت یکسان نبود ارز انتقالی با ارز پایه، کارمزد تبدیل در صرافی بر عهده کاربر خواهد بود.

 

 

20 icon deposit and withdraw 01 برداشت از آلپاری روش برداشت از آلپاری از طریق وب مانی و پرفکت مانی 💰

 

دیگر روش های قابل برداشت از آلپاری برای کاربران ایرانی استفاده از سیستم های پرداخت الکترونیکی بوده که محبوبترین آنها پرفکت مانی (perfect money) و وب مانی (webmoney) می باشد. البته روش های دیگری هم از طریق سیستم الکترونیکی در این بروکر وجود داشته که در زیر ذکر شده است.

 • نتلر
 • اسکریل
 • ادوکش
 • پی ردیم

کاربر برای استفاده از این روش های برداشت باید در سایت مربوط به هر یک از این روشها حسابی برای خود ایجاد کرده و در زمان ورود به حساب کارگزاری خود با انتخاب روش مربوطه این روش را در زمان برداشت از حساب انتخاب نماید.

 

در این روشها، برداشت کاربر همراه با کارمزد بوده که جزیات مربوط به آن و آموزش برداشت از حساب در هر یک از این روشها در مقاله تخصصی آنها ذکر شده است. به کاربرانی که تمایل به استفاده از این متدها برای برداشت از الپاری دارند، توصیه می شود این مقاله ها را مطالعه نمایند.

سوالات متداول

آيا امکان برداشت از حساب الپاری به صورت ریالی وجود دارد ؟

✔️ بله. کاربران می توانند از طریق سیستم تله پی در تلگرام که در وب سایت بروکر آلپاری ( در بخش برداشت) با نام amoney وجود دارد، برداشت ریالی از حساب خود داشته باشند.

راه های ارتباطی با بخش پشتیبانی الپاری چیست ؟

کاربران می توانند به صورت 24/7 با مشاوران از طریق مسیرهای زیر در تماس بوده و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایند.

 


نظرات (7)
 1. نقاط قوت این بود که به ارائه جامع اطلاعات پرداختید و توضیحات دقیقی در مورد روش‌های برداشت ارائه دادید. اشاره به پشتیبانی ۲۴/۷ هم خیلی کاربردی بود.
  اما مقاله نقاط ضعفی هم داشت ممکن است برخی از خوانندگان به دنبال اطلاعات بیشتری در مورد هر روش برداشت باشند، مانند مدت زمان انتظار برای هر برداشت یا مقایسه کارمزدها بین روش‌های مختلف و این اطلاعات این چنینی که در متن اشاره ای به آن ها نشده بود.

 2. وقتی این مقاله را مطالعه کردم متوجه شدم نویسنده با ارائه اطلاعات دقیق و جامع در مورد روش‌های برداشت از آلپاری، نشان داده است که دانش خوبی در این زمینه دارد. متن به خوبی سازماندهی شده و اطلاعات به گونه‌ای ارائه شده‌اند که خوانندگان به راحتی می‌توانند روش‌های مختلف برداشت را درک کنند.

 3. سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما نویسنده عزیز مقاله
  شما در مورد انواع روش‌ های برداشت از حساب آلپاری و امکانات مختلف برای کاربران ایرانی توضیح داده اید. اما در مورد محدودیت‌هایی که در برخی کشورها برای استفاده از برخی از این روش‌ها وجود دارد، مانند محدودیت‌های قانونی برای استفاده از رمزارزها در برخی از کشورها توضیحاتی ارائه ندادید.

 4. وقت بخیر، کدوم روش برداشت از آلپاری کارمزد کمتری داره؟

  • برداشت آلپاری با تتر و در شبکه ترون/TRC20 مقرون به صرفه ترین و سریع ترین روش برداشت می باشد.

 5. برای برداشت از آلپاری با گرین چنج کارمزد باید پرداخت کنیم؟

  • بله، آلپاری 3$ دریافت می کند. صرافی گرین چنج هم در زمان تیدیل، مقداری کارمزد از شما دریافت می کند. بهتر است برداشت تتر از آلپاری را، به کیف پول رمزارز خودتان انجام دهید.

درج نظر