کش بک امارکتس 💰 نحوه دریافت cashback در بروکر آمارکتس

cashback icon کش بک امارکتس  همه چیز درباره کش بک امارکتس 🪙 amarkets cashback

 

یکی از روشهای مورد استفاده در کارگزاری های فارکسی مثل بروکر آمارکتس استفاده از طرحهای تشویقی در قالب برنامه کش بک (cashback) بوده که در جهت ترغیب مشتریان به افتتاح حساب و انجام معاملات در آنها استفاده می شود.

 

کش بک در amarkets همانند سایر بروکرها در واقع، باز پرداخت بخشی از هزینه های معاملاتی دریافت شده توسط بروکر بوده، که معمولا به صورت درصدی از اسپرد یا کمیسیون معاملات به کاربران بازگردانده می شود.

این باز پرداخت ها علاوه بر افزایش درآمد کاربران باعث ایجاد وفاداری بیشتر آنها به بروکر امارکتس و در نتیجه انجام معاملات بیشتر در این کارگزاری می شود.

 

amarkets register button کش بک امارکتس

 

با توجه به افزایش هر روزه تعداد بروکرها و ارائه دهنده خدمات مالی آنلاین در بازارهای مالی، بالا بودن نرخ بازگشت هزینه های معاملاتی یا همان کش بک امارکتس یکی از نقاط قوت و رقابتی این بروکر بوده، که همین امر باعث مهاجرت تعداد زیادی از کاربران از سایر بروکرها، به این کارگزاری خوشنام و معتبر شده است.

کش بک امارکتس - برنامه کش بک آمارکتس - amarkets cashback

 

دریافت کش بک در ذات، برای بسیاری از کاربران به خصوص معامله گران ایرانی از جذابیت زیادی برخودار بوده، از این رو در این مقاله قصد داریم انواع کش بک و شرایط دریافت آن در امارکتس، را بررسی کنیم.

 

البته ذکر این نکته حائز اهمیت بوده که کاربران قادرند علاوه بر دریافت کش بک از بروکر، با ثبت نام در آمارکتس از طریق سایت اف ایکس ماکسی، بازپرداخت بخشی دیگر از هزینه های معاملاتی را در قالب پرداخت ریبیت معامله دریافت کنند.

 

برای این کار کاربران کافیست از طریق تلگرام یا واتساپ یا چت زنده با کارشناسان در ارتباط بوده و از شرایط دریافت ربیبیت آمارکتس (amarkets rebate) مطلع شوند.

 

در جدول زیر حداقل و حداکثر مقدار پرداختی در برنامه کش بک در کارگزاری امارکتس ذکر شده که در ادامه نحوه دریافت و شرایط آن بررسی شده است.

 

🔍 بررسی بروکر آمارکتس 🖥️ وب سایت بروکر آمارکتس
🟠 تعداد سطوح کاربری در برنامه کش بک 💎 5 سطح
🟠 حداقل مقدار کش بک در هر لات 💎 3 دلار
🟠 حداکثر مقدار کش بک در هر لات 💎 17 دلار
🟠 امکان دریافت به صورت پول نقد در حساب ✔️

 

افتتاح حساب در بروکر آمارکتس

 

 

saving icon کش بک امارکتس  آموزش دریافت کش بک آمارکتس 💎 معاملات بیشتر کش بک بیشتر

 

مبلغ بازپرداختی در کشبک بروکر amarkets مربوط به اسپرد دریافتی از کاربران بوده که با توجه به آن، هر چه معامله گر معاملات بیشتری داشته باشد، درصد بیشتری از این اسپرد به حساب کاربر واریز خواهد شد.

 

از اینرو در بروکر امارکتس، کاربران را به 5 سطح تقسیم بندی کرده که بر اساس آن، هر چه کاربر در سطح بالاتری قرار داشته باشد، مسلما کش بک بیشتری در ازای هر لات معامله دریافت خواهد کرد.

 

مطابق جدول زیر می توان دید که در برنامه وفاداری آمارکتسَ، این بروکر برای تشویق بیشتر کاربران نرخ قدیمی کش بک برای سطوح 2 به بالا را افزایش داده و کاربران برای رسیدن به سطح 3 حداقل حجم معاملاتیشان به 5 لات رسیده یاشد تا بتوانند از نرخ های افزایش یافته کش بک بهره ببرند.

 

مقدار دریافتی کش بک امارکتس هیچ گونه سقف و محدودیتی نداشته و کاربران بسته به حجم معاملات و گردش مالی می توانند از این برنامه برای بازپرداخت هزینه معاملاتی شان استفاده نمایند.

 

سطح
حجم معاملات نرخ قدیمی cashback نرخ جدید cashback
1 2 لات 3 دلار – 3 یورو 3 دلار – 3 یورو
2 5 لات 8 دلار – 8 یورو 11 دلار – 11 یورو
3 5 لات 10 دلار – 10 یورو 13 دلار – 13 یورو
4 5 لات 12 دلار – 12 یورو 15 دلار – 15 یورو
5 5 لات 14 دلار – 14 یورو 17 دلار – 17 یورو

 

 

credit icon کش بک امارکتس  شرایط و ضوابط دریافت کش بک آمارکتس برای کاربران

 

حساب تجاری کاربران در بروکر محبوب آمارکتس، باید شرایط و قوانین تعیین شده توسط بروکر را داشته، تا قادر به دریافت کش بک به صورت نقدی باشد.

به همین دلیل در این بخش از مقاله، این ضوابط بررسی شده تا کاربران برای دریافت cashback دچار مشکل نشوند.

 

  • 🟡 تنها کاربران حساب های استاندارد (standard) و فیکس (fixed)‌ با ارزهای پایه دلار و یورو در متاتریدرهای 4 و 5 قادر به شرکت در برنامه کش امارکتس می باشند.

 

  • 🟡 دریافت کش بک تنها به معاملات در بازارهای فارکس (جفت ارزها) و بازار فلزات تعلق می گیرد.

 

  • 🟡 کاربران برای ارتقا و یا باقی ماندن در سطح اول برنامه وفاداری آمارکتس، باید حداقل حجم معاملاتی برابر با 2 لات در 30 روز داشته باشند.

 

  • 🟡 حداقل زمان باز بودن یک پوزشن در هر معامله باید 3 دقیقه باشد.

کش بک امارکتس - برنامه کش بک آمارکتس - amarkets cashback

  • 🟡 تغییر قیمت در هر معامله به منظور دریافت کش بک باید، حداقل برابر با 10 پیپ باشد.

 

  • 🟡 کاربران سطح اول برای ارتقا به سطوح بالاتر باید حجم معاملاتی آنها به 5 لات در 30 روز رسیده باشد.

 

  • 🟡 کش بک در ایمارکت به صورت روزانه به حساب کاربر واریز خواهد شد که از بخش اعتباز در کابین شخصی قابل مشاهده می باشد.

 

  • 🟡 زمان انباشت کش بک های مربوط به معاملات روزانه قبل از ساعت 17 به وقت EET (زمان اتمام معاملات) می باشد.

 

  • 🟡 کاربری که به سطح 2 یا بالاتر رسیده باشد و درصدی از این کش بک را از حساب خود برداشت کرده باشد، اگر حجم معاملاتش در 30 به حد نصاب نرسیده باشد، این ارتقا سطح از بین رفته و مجددا به سطح اول باز خواهد گشت.

 

 

conclusion icon کش بک امارکتس  جمع بندی و نظر نویسنده در مورد کش بک بروکر آمارکتس

 

به طور کلی برنامه کش بک امارکتس یکی از روشهای درآمدزایی اضافه برای کاربران و معامله گران بوده که با توجه به شرایط شرح داده شده در بخش ضوابط این برنامه وفاداری، کاربران می توانند بخشی از این هزینه ها را بر اساس میزان حجم معاملاتی آنها دریافت نمایند.

 

یکی از مزایای این برنامه در بروکر آمارکتس این بوده که کاربر به صورت روزانه می تواند cashback را دریافت نموده و حتی از این وجوه بازگردانده شده در معاملات آینده خود استفاده نماید.

 

در نتیجه اگر کاربری هستید که تعداد و یا حجم معاملات شما بالاست، حتما این مقاله را مطالعه کرده و با دقت شرایط دریافت آن را بررسی نمایید تا بتوانید در هزینه های معاملاتی خود صرفه جویی نمایید.

سوالات متداول

حداکثر مقدار کش بک امارکتس در هر لات چقدر می باشد ؟

کاربران می توانند از حداقل 2 دلار تا 17 دلار در ازای هر لات معامله، به عنوان کش بک دریافت نمایند.

برای این کاربر، کاربران بعد از افتتاح حساب در بروکر آمارکتس می توانند با انجام واریزی و  معاملاتشان در حساب های استاندارد و فیکس در برنامه وفاداری این بروکر شرکت نمایند.

 

آیا کاربران با تغییر حساب کاربری از حساب ای سی ان به حساب استاندارد می توانند در امارکتس، کش بک دریافت نمایند ؟

به طور کلی در بروکر amarkets، تنها کاربران حساب های ثابت‌ (فیکس) و استاندارد قادر به استفاده از مزایای برنامه cashback آمارکتس می باشند.

اما ممکن است در آینده این شرایط تغییر کرده و به همین منظور کاربران می توانند برای دریافت اطلاعات در مورد آخرین شرایط دریافت کش بک امارکتس با بخش پشتیبانی در ارتیاط باشند.

🔵 دریافت مشاوره در تلگرام

🟢 دریافت مشاوره در واتساپ

 


درج نظر