معرفی حساب کپی ترید آمارکتس 💰 کپی تریدینگ آمارکتس 🖨️

کپی ترید امارکتس - کپی تریدینگ آمارکتس- سیستم کپی ترید چیست - سیستم کپی تریدینگ چیست آموزش کپی ترید در آمارکتس – کسب درآمد بدون تخصص در کپی ترید آمارکتس

 

برای کسانی که تازه با بازار فارکس آشنا شده اند شاید نام کپی ترید غریبه به نظر رسد، اما این سیستم  همانند ترجمه فارسی لغوی آن به معنای معاملات کپی شده یا کپی کردن معاملات در فارکس و دیگر بازارها مانند بازار ارزهای دیجیتال می باشد.

 

معاملات کپی ترید از سال 2005 پا به بازارهای مالی گذاشت و در این مدت تغییراتی نیز داشته است که در جهت بهبود نحوه انجام معاملات  و بالا بردن امنیت حساب کاربران بوده است. بعد از عرضه این نوع سرمایه گذاری، یکی از بهترین کارگزاری ها برای کسب درآمد از این حساب، کپی تریدینگ بروکر آمارکتس می باشد.

 

ثبت نام آمارکتس - افتتاح حساب آمارکتس

کپی ترید آمارکتس - کپی تریدینگ آمارکتس - amarkets copy trading - کپی ترید ارز دیجیتال

کپی تریدینگ در واقع یک روش دریافت تحلیل و سیگنال معاملاتی از جانب افراد موفق در بازارهای مالی می باشد، تا افرادی که دانش مالی کمتری دارند بتوانند با استفاده از دانش دیگر افراد در این بازارها درآمدزایی کنند. هر چند روشهای کپی کردن معاملات به طرق مختلفی در این بازارها صورت می گیرد.

به واقع در کپی ترید شخص هیچ نیازی به دانش بازارهای مالی نداشته و این یک معامله برد-برد بین سرمایه گذاران و معامله گران حرفه ای می باشد. مدیران حساب کمیسیون خود را بابت کپی شدن استراتژی معاملاتشان کمیسیون از سودهای بدست آمده دریافت می کنند.

البته به غیر از کپی تریدینگ روشهای دیگری مثل سوشال تریدینگ یا تجارت اجتماعی، میرور تریدینگ یا معاملات آینه ای و حسابهای پم (PAMM) و رم (RAMM) در برخی بروکرهای فارکس مانند پم آلپاری وجود دارد که در حال حاضر جز روشهای سرمایه گذاری محبوب در بین کاربران بازار فارکس به حساب می آید.

 

 

 

کپی ترید آمارکتس - صندوق سرمایه گذاری فارکس- قانون حساب کپی تریدینگ- قرارداد سرمایه گذاری در فارکس مهمترین ویژگی های حساب کپی ترید آمارکتس ➕

 

حساب کپی تریدینگ آمارکتس دارای مزایا و ویژگی های بسیار ممتازی است که در زیر برخی از مهمترین مزایای این سیستم کپی تریدینگ در amarkets ذکر شده و در ادامه هر یک به صورت مختصر توضیح داده شده است.

 

کپی ترید در آمارکتس
✳️ بررسی بروکر آمارکتس ✳️ لینک ثبت نام در بروکر آمارکتس
☑️ محافطت از سرمایه سرمایه گذاران در برابر ضررهای غیر منتظره ☑️ امکان 10 برابر کردن سود با ضریب سود
☑️ امکان انتخاب استراتژی معاملاتی ☑️ هزینه های منطقی و مجاز
☑️ پلتفرم آسان و روان ☑️  بالاترین دقت در کپی برداری معاملات
☑️ رابط کاربری کاربر پسند ☑️محافظت از سرمایه در برابر افت غیرمنتظره سودآوری
◀️ ارتباط با پشتیبانی فارسی ◀️ ارتباط با پشتیبانی در تلگرام    بروکر آلپاری - بررسی اعتبار بروکر آلپاری - پشتیبانی فارسی بروکر آلپاری
⭕️فایل آموزشی آموزش کپی ترید در بروکر آمارکتس – PDF
⭕️لینک یوتیوب نحوه کپی ترید آمارکتس – YouTube
⭕️لینک آپارات آموزش کپی ترید در آمارکتس – Aparat
⭕️لینک نماشا کپی تریدینگ در آمارکتس – Namasha

 

کارگزاری امارکنس تمام تلاش خود را انجام داده تا محیطی با امنیت بالا و ایمن برای سرمایه کاربران علاقمند به سرمایه گذاری در بازارهایی مثل باراز فارکس، بازار رمز ارزها و دیگر بازارها ایجاد کند.

این بروکر با ساده سازی استفاده این پلتفرم کاری کرده است تا افرادی که حتی آشنایی زیادی با این سیستم ندارند به راحتی بتوانند از آن استفاده کنند.

در درجه بعدی بروکر امارکتز با قزار دادن امکاناتی مثل تنظیم حد ضرر بهینه در این پلتفرم سعی کرده تا در صورت موفق نبودن معاملات مدیر حساب، سرمایه سرمایه گذاران دچار کمترین آسیب شود. به طور مثال کاربران با تنظیم پارامتر نسبت کپی می توانند علاوه بر افرایش سود، میزان ضررهای خود را تا x10 برابر کاهش دهند.

به صورت کلی باید گفت که  حد ضرر در واقع تعیین کننده میزان سرمایه کاربر است که در صورت شکست معامله مدیر حساب از بین رفته و برابر با مقدار ضرر سرمایه گذار می باشد. البته باید خاطر نشان کرد که این حد ضرر هیچ تاثیری در مقدار سود حساب کاربر نداشته و تنها از ضرر احتمالی جلوگیری می کند.

برای مثال کاربری که حد ضرر معاملات خود را روی 100 دلار تنظیم کرده باشد، زمانی که ضرر معاملات باز و بسته او در مجموع از این مقدار تجاوز کند، ادامه خواهد داشت، اما به محض اینکه از این مقدار فراتر رود، پوزشنها با همان قیمت لحظه ای بسته خواهد شد و حداکثر ضرر کاربر در معاملاتش از 100 دلار تجاوز نخواهد کرد.

کپی ترید آمارکتس - کپی تردینگ ارز دیجتال- کپی تردینگ در ایران - کپی ترید ارز دیجیتال پربازده-

آمارکتس علاوه بر حد ضرر، ضریبی به نام ضریب سود نیز در کپی تریدنگ خود قرار داده است تا در صورت موفق بودن معاملات بتواند سودهای خود را نیز تا 10 برابر افزایش دهد، که این کار در قالبی به نام پارامتر نسبت کپی قابل تنظیم می باشد.

یکی دیگر از امکانات این بروکر، امکان انتخاب استراتژی معاملاتی می باشد. این به معناست که کاربر با انتخاب عوامل مختلفی از جمله میران سودآوری، میزان ریسک، سابقه معامله گر و … استراتژی یا همان حساب معاملاتی مدیر حساب را به راحتی پیدا کرده و در آن سرمایه گذاری کند.

بروکر ای مارکتس اعلام کرده است که کاربران نگرانی بابت سرمایه اشان در این حساب ها نداشته و مدیر حساب هیچ گونه دسترسی یه سایر حساب های کاربر در این بروکر نداشته و در واقع مدیر حساب هیچ دخل و تصرفی در وازیر و برداشت در حسابها نداشته و تمام این تراکنش ها توسط خود بروکر انجام می شود.

در واقع وقتی کاربر، پولی را به حساب کپی ترید واریز می کند، به جز آن فرد هیچ کس ( حتی مدیر حساب ) نمی تواند آن را جابه جا کند و تنها سرمایه گذاز قادر است آن را از طریق پنل و پلتفرم امارکتس کنترل کند.

 

کپی ترید آمارکتس - کپی ترید ارز دیجیتال در ایران- کپی ترید ارز دیجیتال رایگان- کپی ترید ارز دیجیتال سیگنال

 

یکی دیگر از مزایای بسیار مهم کپی ترید amarkets در بخش واریز و برداشت در این حساب می باشد. بر اساس گقته بروکر کاربران می توانند به صورت لحظه ای سرمایه خود را این حساب خارج کرده و یا سرمایه خود را از طریق واریز افزایش دهند و این تراکنش ها هیچ تاثیر منفی در نتایج معاملات مدیر حساب و سایرین نخواهد داشت.

 

در انتها باید گفت که سرمایه گذاران هیچ گونه کارمزدی یه غیر از کارمزد و کمیسیون خود معاملات و درصد سود دریافتی از طرف معامله گر نمی پردازد. همچنین سرمایه گذاران هزینه مدیر حساب را بر اساس برایند معاملات او پرداخت خواهند کرد. این یعنی در صورتی که سود کاربر افزایش یابد و از مقدار قبلی خود در سطح بالاتری قرار گیرد.

 

اما اگر معاملات مدیر حساب و استراتژی او سودی را برای سرمایه گذاران نداشته باشد، کاربر هیچ گونه کارمزدی برای کپی کردن معاملات او پرداخت نخواهد کرد.

تنها در زمانی که سود حاصله از معاملات بعدی از مقدار ضرر سرمایه گذار بالاتر باشد این هزینه به معامله گر به طور خودکار پرداخت خواهد شد. البته کاربران در زمان پیدا کردن استراتژی می توانند تمام این اطلاعات را در توضیحات هر یک از این حسابها مشاهده کنند.

ثبت نام آمارکتس - افتتاح حساب آمارکتس

 

🎥ویدئوی آموزش کپی ترید در آمارکتس

در فیلم زیر، تمامی آموزش های لازم جهت کپی تریدینگ در آمارکتس را، فرا بگیرید.

آموزش کپی ترید در آمارکتس

 

ثبت نام در آمارکتسافتتاح حساب در بروکر آمارکتس آموزش ثبت نام در بروکر آمارکتس

⭐️آموزش افتتاح حساب در آمارکتس

جهت استفاده از خدمات کپی ترید آمارکتس، در ابتدا می بایست حساب کاربری خود را، در این بروکر افتتاح نمایید.

ثبت نام آمارکتس

 

 

کپی ترید آمارکتس - امارکتس بدون فیلتر - متاتریدر امارکتس - امارکتس ثبت نام آموزش صفر تا صد کپی تریدینگ بروکر آمارکتس 🧭

 

سرویس سرمایه گذاری کپی تریدینگ، بستر بسیار خوبی برای درآمدزایی و سرمایه گذاری را برای افراد عادی بدون دانش معاملاتی فراهم کرده است.

 

در حال حاضر حساب copy trade در برخی از بروکرها وجود دشته که یکی از آنها، بروکر معتبر و خوشنام آمارکتس می باشد. حساب کپی ترید در آمارکتس یکی از بهترین پلتفرم های کپی ترید در بین بروکرهای فارکس برای ایرانیان بوده که در این مقاله سعی شده است به صورت جامع، نحوه افتتاح حساب و کار با حساب کپی ترید در آمارکتس آموزش داده شود.

کپی ترید آمارکتس - کپی ترید ارز دیجیتال در بروکر- معرفی بروکر amarkets- کپی ترید ارز دیجیتال در فارکس

حساب پم - حساب پم ارز دیجیتال- حساب پم ایرانی- حساب پم چیست - حساب پم در فارکس چیست واژه شناسی در معاملات کپی ترید

از آنجا که ممکن است کاربران وسرمایه گذاران آشنایی با واژه ها و اصطلاحات بازار های مالی نداشته باشند، واژه هایی که بیشترین کاربرد را در حسابهای سرمایه گذاری مثل حساب کپی ترید و حساب پم دارد در این بخش به همره توضیح مختصری آورده شده است.

معالمه گر یا تریدر

فردی که دانش مالی و تجربه قابل قبولی در معاملاتش دارد و از استراتژی خاص معاملاتی خودش در تریدهایش پیروی می کند. این فرد در واقع در حساب کپی ترید همان مستر یا مدیر حساب می باشد.

 

سرمایه گذار

کاربری که به علت نداشت دانش مالی و یا زمان ناکافی برای تحلیل و ترید در بازارهای معاملاتی، بر روی یک معامله گر حرفه ای در بازار سرمایه گذاری می کند.

 

استراتژی

حسابی که مدیر حساب برای دریافت و جذب سرمایه سرمایه گذاران و  ارسال سیگنالهای معاملاتی به کاربران ساخته شد ه است.

 

مشتری

با توجه به قوانین بروکر آمارکتس، فردی که به عنوان مدیر حساب و سرمایه گذار در این حساب ها تعامل داشته به عنوان مشتری شناخته می شود.

 

حساب سرمایه‌گذاری 

حسابی که استراتژی معاملات معامله گر حرفه ای یا مستر در آن به منظور کپی شدن بر روی حساب سرمایه گذاران ایجاد شده است را حساب سرمایه گذاری گویند.

کپی ترید آمارکتس - کپی ترید در آمارکتس - بروکر امارکتس - بروکر آمارکتس

رتبه بندی استراتژی

بروکرهایی که دارای حسابهای سرمایه گذاری مثل حساب کپی تریدینگ می باشند بخشی را در سایت خود قرار داده اند که کاربران قادر باشند، لیست کاملی از معامله گران و یا مدیران حساب و مقدار سودآوری حساب های آنها را مشاهده کنند.

البته در این قسمت بخش های مختلفی وجود دارد که کاربران برای آشنایی بیشتر با مهمترین عوامل در انتخاب بهتر یک مدیر حساب، می توانند مقاله کپی ترید فارکس را مطالعه نمایند.

 

کمیسیون یا حق الزحمه معامله گر

مبلغی که توسط سرمایه گذاران از سود حاصل شده از معامله به حساب تریدر حرفه ای واریز می شود را کمیسیون معامله گر گویند.

 

نسبت کپی

نسبت کپی یا ضریب کپی، ضریبی است که می تواند مقدار حجم سود و ضرر سرمایه گذار را بیشتر یا کمتر کند. برای مثال با انتخاب ضریب کپی 3، پتانسیل کسب سود و ضرر پوزشن های سرمایه گذار ۳ برابر بیشتر می شود.

 

حد ضرر

به علت معلوم نبودن استراتژی معامله گر و  مقدار دقیق ریسک پذیری او در معاملات، حد ضرر در معاملات این امکان را برای سرمایه گذاران ایجاد می کند تا در صورت شکست معاملات تریدر، میزان ضرر آنها از حد معلوم شده توسط آنها بیشتر نشود و به محض رسیدن به آن مقدار پوزشن های سرمایه گذار به طور خودکار بسته می شود.

 

 

👈 کاربران در صورت درخواست دریافت مشاوره جهت انتخاب بهترین پلتفرم کپی تریدینگ و بهترین مدیر حساب در حسابهای copy trade می توانند از طریق مسیرهای زیر با بخش پشتیبانی در ارتباط باشند.

 

 

کپی ترید آمارکنس - ای مارکتس فارکس- ایمارکت زبان فارسی - کابین شخصی آمارکتس نحوه انجام معاملات کپی ترید آمارکتس

در حساب کپی ترید آمارکتس، بعد از افتتاح حساب توسط سرمایه گذاران و واریز حداقل مبلغ اعلام شده در یکی از استراتژی ها، معامله گر با انتخاب نماد و نوع استراتژی معاملاتیش در آن پوزشن، آن را در سرویس کپی تریدینگ قرار می دهد.

 

سپس سرمایه گذار قادر است با تنظیم ضریب کپی، ضریب سود و حد ضرر آن را برای خود شخصی سازی کند و سپس معاملات توسط تریدر انجام می گیرد.

 

در زمان سرمایه گذاری توسط سرمایه گذاران در حساب کپی ترید امارکتس، سرمایه کاربر در حساب او بوده و هیچ مدیر حسابی نمی تواند آن را از حساب کاربر برداشت کرده و یا به حساب دیگری منتقل کند. همچنین در هر لحظه کاربر می تواند سرمایه خود را از آن حساب خارج کرده و یا تغییراتی در آن اعمال کند.

 

علاوه بر این باید گفت که تمام تراکنشهای مالی مانند پرداخت حق الزحمه معامله گر و سایر پرداخت ها توسط شرکت (بروکر آمارکتس) انجام می شود و هیچ شخص دیگری در این بین دخالتی نخواهد داشت. البته این موارد در توافق نامه بین مشتری و کارگزاری ذکر شده است که کاربران می توانند آن را مطالعه نمایند.

 

پس در واقع سخت ترین بخش کار سرمایه گذران، انتخاب مدیر مناسب برای حساب سرمایه گذاریشان می باشد.

 

در بروکر Amarkets ابزارهای مناسبی برای پیدا کردن حساب سرمایه گذاری فراهم شده است که شامل رتبه بندی این حسابها بر اساس فیلترهای مختلف می باشد. در تصویر زیر انواع این فیلترها که شامل نرخ بازگشت، تعداد افراد سرمایه گذار در آن حساب و غیره می باشد را، می توان مشاهده کرد.

کپی ترید آمارکتس - کپی تریدر فارکس ایران- کپی تریدینگ ارز دیجیتال در ایران- کپی تریدینگ ارز دیجیتال فارکس-

 

با کلیک بر روی هر یک از این حسابها اطلاعات معاملاتی هر کدام به صورت کامل ثبت شده است که کاربران می توانند آنها را مشاهده کنند. برای مثال تصویر زیر یک نمونه از اطلاعات نمایش داده شده در یکی از این حسابها می باشد.

amarkets copytrade education 01 2 کپی ترید آمارکتس

 

با توجه به حساسیت بالای انتخاب یک استراتژی، کاربران مایل به سرمایه گذاری در حسابهای سرمایه گذاری، حتما از مشاوره رایگان با کارشناسان گروه برای داشتن بهترین انتخاب در ارتباط باشند.

 

 

 

کپی ترید آمارکتس - کپی ترید ارز دیجیتال طلا- سایت بروکر ای مارکت- سایت بروکر amarkets انواع حساب کپی ترید آمارکتس برای شروع سرمایه گذاری 💰

 

کاربران برای شروع به سرمایه گذاری در حسابهای پم و یا کپی تریدینگ در بروکرهای فارکس، در ابتدا باید در این بروکرها ثبت نام کرده و افتتاح حساب خود را انجام دهند. حساب سرمایه گذاری کپی تریدینگ آمارکتس یا سیستم RAMM یکی از این حسابها می باشد که در بین کاربران از اعتبار بالایی برخوردار است.

 

در کارگزاری آمارکتس، به غیر از حساب مجازی یا دمو، حساب استاندارد، حساب ای سی ان (ECN) و حساب فیکس یا ثابت عرضه شده است که هر کدام مشخصات متفاوتی نیز دارند. اما حساب کپی ترید آمارکتس در طبقه حسابهای معاملانی نبوده و در واقع یک حساب سرمایه گذاری به حساب می آید.

 

وقتی شما در حساب copy trading amarkets سرمایه گذاری می کنید مهم نوع حساب مدیر حساب می باشد و دقیقا شرایط حسابی که معامله گر افتتاح کرده است بر روی حساب شما کپی خواهد شد و اسپرد و سایر موارد هم بر اساس شرایط همان حساب تعیین خواهد شد.

 

برای مثال در جدول زیر شرایط و مشخصات حساب محبوب استاندارد بروکر آمارکتس ذکر شده است. اما کاربران می توانند برای مشاهده و معرفی و مقایسه انواع حساب در بروکر آمارکتس از طریق لینک قرار داده شده به صورت کامل با شرایط تمام حسابهای معاملات بروکر ای مارکتس آشنا شوند.

 

کپی ترید در حساب استاندارد آمارکتس
Amarkets حساب استاندارد بروکر آمارکتس
ارز پایه دلار – USD
حداقل مقدار واریز اولیه 100 دلار
بیشترین لوریج – اهرم معاملاتی 1:500
حداقل حجم معاملات 0.01 لات
گام معاملاتی 0.011
استاپ اوت 20 ٪
نوع اجرای معاملات اجزای بازار
حفاظت از موجودی حساب منفی ✔️
هجینگ ✔️
میزان Stop Out 20%
زمان معاملات از بامداد دوشنبه ( 00:00) تا ساعت 23:00 به وقت اروپای شرقی
نمادهای معاملاتی بازار فارکس – 42 نماد
بازا سهام – 425 نماد
بازار فلزات – 7 نماد
بازار شاخص ها – 16 نماد
بازار کالا – 11 نماد
بازار اوراق قرضه – 2 نماد

 

ثبت نام آمارکتس - افتتاح حساب آمارکتس

 

پلتفرم معاملاتی کپی ترید آمارکتس

در حال حاضر تنها پلتفرمی که معامله گران برای حساب های سرمایه گذاری می توانند استفاده کنند نرم افزار معاملاتی متاتریدر 4 می باشد.

کمیسیون حساب ecn آلپاری

 

کپی ترید آمارکتس - کپی ترید فارکس تنظیمات - کپی ترید فارکس ثبت نام - کپی ترید فارکس سیگنال- کپی ترید فارکس صرافی  آموزش نحوه افتتاح حساب کپی ترید آمارکتس 📁

 

کاربران می توانند آموزش افتتاح حساب واقعی و دمو را در مقاله بررسی بروکر آمارکتس مشاهده کنند. کاربر بعد از  افتتاح حساب اولیه در ای مارکتس، باید بعد از ورود به پنل کاربری و واریز اولیه حداقل 100 دلار در حساب معاملاتی خود، سرمایه گداری در حساب کپی تریدنگ amarkets را آغاز کند.

 

حساب پم - حساب پم ارز دیجیتال- حساب پم ایرانی- حساب پم چیست - حساب پم در فارکس چیست گام #1: ورود به بخش کپی ترید

برای افتتاح حساب کپی ترید آمارکتس، ابتدا وارد وب سایت بروکر آمارکتس شده و از منوهای بالا مطابق تصویر زیر از منوی معاملات وارد بخش کپی تریدینگ شوید.

amarkets copytrade openaccount 01 کپی ترید آمارکتس
نحوه افتتاح حساب کپی ترید آمارکتس – گام اول، ورود به منوی کپی تریدینگ

 

حساب پم - حساب پم ارز دیجیتال- حساب پم ایرانی- حساب پم چیست - حساب پم در فارکس چیست گام #2: ثبت نام در بروکر

بعد از ورود به بخش ثبت نام مطابق عکس، باید مشخصات خود را وارد نمایید.

کپی ترید آمارکتس - شارژ حساب آمارکتس- کپی ترید در فارکس- کپی ترید فارکس بیت کوین
نحوه افتتاح حساب کپی ترید آمارکتس – گام دوم، ثبت نام در بروکر

 

حساب پم - حساب پم ارز دیجیتال- حساب پم ایرانی- حساب پم چیست - حساب پم در فارکس چیست گام #3: تایید ایمیل

بعد از زدن دکمه افتتاح حساب، پنجره ای برای شما باز می شود که طبق آموزش تصویری زیر،با زدن روی منوی ادامه دادن، بعد از سه مرحله ایمیل تایید برای شما ارسال می شود.

amarkets copytrade openaccount 03 1 کپی ترید آمارکتس
نحوه افتتاح حساب کپی ترید آمارکتس – گام سوم، تایید ایمیل

 

بعد از باز کردن ایمیل ارسال شده، با زدن بر روی منوی تایید در تصویر زیر، ایمیل حساب کاربری شما تایید می شود.

amarkets copytrade openaccount 04 کپی ترید آمارکتس
نحوه افتتاح حساب کپی ترید آمارکتس – گام سوم، تایید ایمیل

 

سپس کاربر به طور خودکار وارد کابین شخصی آمارکتس خود می شود. در اولین مرحله کاربر باید احراز هویت حساب امارکتس خود را تکمیل نماید. برای این کار می توانید به بخش آموزش نحوه احراز هویت در مقاله بررسی تخصصی بروکر آمارکتس رفته و مراحل را گام به گام پیش ببرید.

 

نکته مهم در حسابهای سرمایه گذاری

کاربران باید توجه داشته باشند که هیچ تضمینی برای سودآوری یک استراتژی نمی باشد. در نتیجه در زمان یافتن یک مدیر حساب باید دقت کافی را داشته باشند تا بهترین حساب با بالاترین نرخ سود آوری را انتخاب کنند. همچنین در صورت نیاز می توانید با کارشناسان گروف اف ایکس ماکسی مشاوره داشته تا بهترین راه های سرمایه گذاری و بهترین مدیران حساب را به شما معرفی کنند.

 

ثبت نام آمارکتس - افتتاح حساب آمارکتس

کپی ترید آمارکتس - کپی ترید فارکس طلا- کپی ترید فارکس معاملات- شارژ ریالی آمارکتس واریز و برداشت در حساب کپی ترید آمارکتس 💱

 

نحوه واریز و برداشت در حساب کپی تریدینگ Amarkets همانند حساب های معاملاتی این بروکر بوده و طبق تصویر زیر می توان بعد از ورود به کابین شخصی امارکتس، در قسمت واریز و برداشت بخش های مختلف آن را مشاهده کرد.

کپی ترید آمارکتس - کپی تریدر در ارز دیجیتال- کپی تریدر فارکس ارز دیجیتال چیست- ماشین حساب آمارکتس
واریز و برداشت در حساب کپی ترید آمارکتس

 

واریز و برداشت در حساب کپی ترید آمارکتس از طریق انتقال داخلی در کابین سرمایه گذار قابل انجام می باشد. به این معنا که کاربر از دارایی واریر شده به کیف پولش در بروکر امارکتس به حساب کپی تریدینگ یا سرمایه گذاری خود انتقال دهد.

 

این کار با ثبت درخواست کاربر در کابین شخصی معاملاتی آمارکتس قابل انجام می باشد، اما معمولا این انتقال به صورت لحظه ای است، اما اگر تاخیر هم داشته باشد، این تاخیر معمولا بیش از 2 الی 3 دقیقه  نخواهد بود و بعد از آن، درخواست مشتری انجام می شود.

 

نحوه انتقال داخلی در کابین ای مارکتس در تصویر زیر آموزش داده شده است.

کپی ترید آمارکتس- نرم افزار کپی تریدینگ ارز دیجیتال- نحوه ی سرمایه گذاری در فارکس- نظرات درباره کپی تریدینگ
واریز و برداشت در حساب کپی ترید آمارکتس

 

در نتیجه همانظور که بیان شد، کاربر باید در ابتدا باید کیف پول آمارکتس خود را شارژ کرده و سپس این انتقال را انجام دهد.

 

به این منظور، در بروکر امارکتس روشهای متنوع زیادی برای کاربران فراهم شده است که معمولا محبوبترین روش آن در بین کاربران ایرانی، واریز و برداشت ریالی در امارکتس می باشد. البته کاربران برای استفاده از این روش باید با پشتیبان امارکتس در ارتباط باشند تا مراحل لازم برای این کار را انجام دهند.

 

دیگر روشهای محبوب در این بروکر واریز و برداشت توسط صرافی تاپ چنج، تتر (TRC20 و ERC20‌)، بیت کوین، پرفکت مانی، وب مانی و دیگر روشها می باشد. برای آشنایی بیشتر با انواع روشهای واریز و برداشت و حداقل مقدار واریز و برداشت در آمارکتس می توانید مقاله بررسی تخصصی بروکر آمارکتس را مطالعه نمایید.

 

حداقل مقدار واریز به صورت ریالی معادل 10 دلار و در حالت واریز به صورت تتر، برابر با 5 USDT و حداقل مقدار برداشت در این بروکر معادل 10 دلار می باشد.

 

سرمایه گذاران برای برداشت از حساب کپی ترید آمارکتس، باید درخواست خود را همانند مراحل واریز، در کابین شخصی ثبت کنند. البته این کار تنها زمانی ممکن می باشد که کاربر در حساب سرمایه گذاری خود هیچ معامله یا پوزشن بازی نداشته باشد.

 

بعد از ثبت درخواست برداشت،‌ مقدار درخواستی بر اساس ارز پایه مشابه از روش انتقال داخلی به کیف پول کاربر در کابین شخصی و یا روش مستقیم که به حساب کاربر واریز خواهد شد، ممکن می باشد.

 

البته طبق اعلامیه بروکر آمارکتس، در برداشت هایی با مبالغ کم ممکن است به دلیل مارجین آزاد در معاملات کپی ترید،‌فقط از طریق انتقال داخلی به کیف پول کاربر ممکن خواهد بود و امکان برداشت مستقیم برای مبالغ جزئی از حساب copytrade ممکن  است قابل انجام نباشد.

 

نکته مهم در مورد واریز و برداشت در حساب کپی تریدینگ امارکتس

در بروکر آمارکتس هر مشتری تنها می تواند از یک روش برای واریز و یا برداشت از  حساب کپی تریدینگ خود انجام دهد. به همین علت قبل از انتخاب روش مورد نظر خود مقدار کارمزدهای برداشت را در بخش آموزش شارژ ریالی آمارکتس مطالعه نمایید. البته باید ذکر کرد که عملیات پرداخت و واریز در ای مارکتس شامل هیچ گونه کارمزدی نخواهد بود.

 

ثبت نام آمارکتس - افتتاح حساب آمارکتس

کپی ترید آمارکتس- آموزش ثبت نام بروکر آمارکتس- اموزش معامله در آمارکتس- واریز ریالی یه آمارکتس آموزش جامع حساب کپی تریدینگ آمارکتس 🗒️

 

سرمایه گذاران بعد از لینک ثبت نام در بروکر آمارکتس، باید یک حساب استراتژی را برای سرمایه گذاری انتخاب کنند. این کار در واقع مهمترین مرحله ای است که کاربر باید با دقت کامل این کار را انجام داده تا از سرمایه خود در برابر خطرات ناشی از استراتژی های معاملاتی تریدرها محافظت کند.

 

اگر به عنوان یک تازه وارد پا به بازارهای مالی گذاشته اید برای داشتن انتخاب مناسب حساب استراتژی پیشنهاد می شود حتما مقاله کپی ترید فارکس را پیش از این کار مطالعه نمایید.

 

کاربران بعد از واریز مبلغ به حساب سرمایه گذاری از طریق انتقال داخلی حال می توانند یکی از حسابهای استراتژی را برای سرمایه گذاری انتخاب کنند. طبق تصویر زیر مراحل آن به صورت گام به گام بیان شده است.

کپی ترید آمارکتس - حساب اسلامی آمارتکس- حساب آمارکتس چگونه است - حساب آمارکس حرفه ای -
آموزش جامع حساب کپی تریدینگ آمارکتس

 

بعد از ورود به بخش پلتفرم کاربران قادر به مشاهده دارایی وارد شده به حساب سرمایه گذاری و سایر بخشها که در تصویر زیر مشخص شده است دسترسی خواهند داشت.

حساب کپی ترید - سایت اصلی آمارکتس - شارژ حساب ایمارکت- صرافی آمارکتس
آموزش جامع حساب کپی تریدینگ آمارکتس

 

با ورود به بخش افتتاح حساب کپی ترید آمارکتس، مطابق عکس زیر کاربر باید سه فیلد را پر نمایید.

اما در حال حاضر در هر یک از این فیلدها بیش از یک انتخاب وجود ندارد. در قسمت نوع معاملات کپی ترید، تنها گزینه تجارت اجتماعی یا سوشال ترید وجود دارد، در بخش اهر معاملاتی تنها لوریج موجود عدد 1:500 بوده و در بخش ارز پایه تنها دلار نیز وجود دارد.

 

حساب کپی ترید امارکتس - بروکر amarkets فیوچرز - بروکر amarkets فارکس- بروکر amarkets فارسی
آموزش جامع حساب کپی تریدینگ آمارکتس

 

بعد از کلیک بر روی دکمه افتتاح حساب، پیام زیر برای کاربر نمایش داده می شود.

کپی ترید آمارکتس - بروکر ای مارکت- بروکر ای مارکتز- بروکر ایمارکت
آموزش جامع حساب کپی تریدینگ آمارکتس

 

با رفتن به بخش داشبود در قسمت کپی ترید آمارکتس می توان تمام حساب های سرمایه گذاری ایجاد شده را مشاهده کرد.

کپی ترید آمارکتس - کپی ترید در بورس ایران- کپی ترید خودکار- ثبت نام در بروکر آمارکتس
آموزش جامع حساب کپی تریدینگ آمارکتس

 

در کنار منوی داشبورد، می توان با زدن منوی رتبه بندی استراتژی ها، لیست بسیار بزرگی از مدیران حساب مواجه را مشاهده کرد. البته این رتبه بندی پیش فرض در وب سایت بروکر آمارکتس، ملاک خوبی برای انتخاب مدیر حساب نمی باشد.

کپی ترید آمارکتس - حساب دمو امارکتس- کسب درآمد از ارز دیجیتال بدون سرمایه - کسب درآمد از ارز دیجیتال رایگان - کسپ درامد از ارز دیجیتال حلال است
آموزش جامع حساب کپی تریدینگ آمارکتس

 

به همین دلیل با فیلترهایی مانند مقذار drawdown، نرخ برگشت و میزان سابقه حساب که در سایت قرار داده شده است، این حسابها را محدودتر کرده و در بین آنها بهترین گزینه را برای سرمایه گذاری انتخاب می کنیم.

کپی ترید آمارکتس - کپی تریدر ارز دیجیتال شویم- کپی ترید نی نی سایت- کپی ترید متاتریدر- کپی ترید گوگل
آموزش جامع حساب کپی تریدینگ آمارکتس

 

بعد ازمحدودتر کردن گزینه ها، با کلیک بر روی منوی آمار، یکی از این حسابها را انتخاب و جزییات نمایش داده شده در آن را بررسی می کنیم.

amarkets copytrade details 01 کپی ترید آمارکتس
آموزش جامع حساب کپی تریدینگ آمارکتس

 

به طور کلی یکی از مهمترین اعداد، مقدار افت سرمایه یا drawdown می باشد که هر چه کمتر باشد بهتر است.

 

البته عوامل بسیاری در این بین دخیل هستند که تنها یکی از آنها مقدار افت سرمایه می باشد. به همین علت اکیدا پیشنهاد می شود برای افتتاح حساب و انتخاب مدیر حساب، از طریق ارتباط با پشتیبانی در تلگرام، از مشاوره رایگان با کارشناسان با تجربه، نهایت بهره را ببرید.

 

در هر صورت، سرمایه گذاران باید در هنگام سرمایه گذاری نکات مهمی را مد نظر قرار دهند که مهمترین این نکات در زیر ذکر شده اند.

 

 • ضرایب سود، حد ضرر در حساب سرمایه گذاران بعد از انتخاب استراتژی به صورت پیش فرض بر اساس تنظیمات معامله گر تنظیم می شود. هر چند کاربران قادرند در ادامه این اعداد را براساس میزان ریسک پذیری به صورت دلخواه دستی تنظیم کنند.

 

 • کاربران برای شروع سرمایه گذاری باید شرایط حساب استراتژی را مطالعه کرده و براساس مبلغ مشخص شده توسط مدیر حساب، واریزی خود را به حساب آمارکتس خود را انجام داده و سپس با انتخاب استراتژی این انتقال توسط بروکر از حساب کاربری شما انجام خواهد شد.

 

 • بعد از واریز مبلغ مورد نظر توسط سرمایه گذار و دریافت اشتراک کپی کردن استراتژی های کپی شده تریدر، به صورت خودکار بر روی حساب کاربر سرمایه گذار با قیمت لحظه ای بازار کپی خواهد شد.

 

 • در حساب های سرمایه گذاری، بسته به ضریب و نسبت کپی کاربر، حجم معاملات در حساب او کپی خواهد شد. که حداقل حجم معامله در حساب کپی ترید آمارکتس برابر با 0.01 لات می باشد. این مقدار حداقلی به سرمایه گذاران کمک می کند تا حتی با سرمایه های بسیار کم بتوان با شرط مارجین کافی در حساب کاربر، به کسب درآمد از سرویس کپی تریدینگ دست یافت.

 

 • بازه گزارش دهی در حساب کپی ترید آمارکتس،‌ از زمانی که یک کاربر سرمایه خود را وارد یک استراتژی می کند آغاز گشته و روز پایانی برای گزارش دهی معاملات روزهای شنبه می باشد. بر همین اساس کارمزدهای بیان شده در بالا که در بخش توضیحات استراتژی ها هم ذکر شده است به صورت مجزا برای هر یک از سرمایه گذاران آن حساب محاسبه شده و به حساب معامله گر واریز خواهد شد.

ثبت نام آمارکتس - افتتاح حساب آمارکتس

 

کپی ترید آمارکتس - کپی تریدینگ در ایران- آموزش بروکر آمارکتس - مشخصات بروکر amarkets- شرکت بروکر amarkets  همه چیز در مورد کارمزدهای معاملات کپی ترید آمارکتس 📒

 

مقدار کمیسیون یا همان حق الزحمه معامله گر در بخش توضیحات هر یک از حساب های استراتژی ذکر شده است. در نتیجه کاربران در هنگام انتخاب حساب باید بخش توضیحات در استراتژی را به دقت مطالعه نمایند. به طور کلی در حساب کپی ترید آمارکتس دو نوع دستمزد وجود داشته که شامل هزینه گردش مالی و هزینه عملکرد می باشد.

 

✔️ هزینه عملکرد ( Trader’s Fee) یعنی اینکه در صورتی که اگر سود سرمایه کاربر به صورت متوالی رشد داشته باشد و از مقدار High-water-mark (از مقدار قبلی) بالاتر رود، این کارمزد به حساب معامله گر واریز خواهد شد.  ذکر این نکته نیز الزامی است که مقدار سود در ابتدای سرمایه گذاری کاربر برابر با مقدار صفر در نظر گرفته می شود.

 

کارمزدهای مربوط به هزینه عمکرد معمولا در پایان یک دوره معاملاتی (هفته معاملاتی) و یا زمانی که حساب سرمایه گذرای بسته شود،‌ محاسبه شده و از حساب کاربر کسر خواهد شد و به حساب معالمه گر واریز می شود.

 

اما اگر معاملات مدیر حساب همراه با ضرر باشد، سرمایه گذار از پرداخت هزینه عملکرد معاف خواهد شد و این معافیت تا زمانی که سود معاملات آینده تریدر از ضررهای قبلی کمتر باشد ادامه خواهد داشت و در صورتی که میزان سود از مقدار ضرر در معاملات قبلی فراتر رود کاربر باید این هزینه را مجددا پرداخت نماید.

 

در واقع در انتهای دوره معاملات در صورت بسته شدن معاملات با ضرر مقدار ضرر به همراه سرمایه وارد شده جمع بسته می شود و در صورت بسته شدن معاملات در آینده زمانی که مقدار سود از این حد بالاتر رود، این کارمزد به معامله گر پرداخت خواهد شد.

 

✔️ کارمزد گردش استراتژی به صورت دلاری و در ازای هر لات توسط مدیر حساب تعیین می شود که بعد از بسته شدن معامله به صورت خودکار به حساب او واریز خواهد شد. البته طبق گفته بروکر کارمزد گردش مالی در کپی ترید آمارکتس برای معاملات سی اف دی در بازار سهام از سرمایه گذار کسر نخواهد شد و معاملات CFD سهام معاف از این هزینه می باشد.

 

در قالب یک مثال می توان نحوه محاسبه نحوه محاسبه کارمزد گردش مالی را بیشتر درک کرد. اگر در یک معامله با حجم ‍0.5 لات، معامله گر میزان کمیسیون گردش مالی خود را برابر با 5 دلار در هر لات تنظیم کرده باشد بعد از بسته شدن معامله، مبلغ 2.5 دلار  به حساب معامله گر واریز خواهد شد.

 

همچنین باید خاطر نشان کرد که طبق قوانین بروکر امارکتس، کارمزد مربوط به گردش مالی در حساب کپی ترید آمارکتس، کمیسیون و بهره شبانه نمی تواند هیچ وقت از 0.01 دلار پایین تر باشد.

 

برای مثال اگر در یک حساب استراتژی که یک حساب ای سی ان بوده کمیسیون معالمه ای برای یکی از جفت ارزها 2.5 دلار در هر لات باشد، و حجم معاملاتی سرمایه گذار 0.1 باشد کمیسیون معامله برای سرمایه گذار معادل 0.5 دلار خواهد بود.

($2.5 * 0.1) * 2 = $0.5

 

همچنین هیچ معامله گری نمی تواند هزینه گردش استراتژی را کمتر از 0.01 دلار تعیین کند.

ثبت نام آمارکتس - افتتاح حساب آمارکتس

 

کپی ترید آمارکتس - نحوه کسب درآمد مدیران حساب در کپی ترید آمارکتس 💵

 

مدیران حساب یا همان معالمه گران با تجربه می توانند با افتتاح حساب در بروکر amarkets و ایجاد استراتژی در بخش کپی ترید آمارکتس این کار را آغاز کنند. بعد از سودآوری معاملات شما در بروکر، سرمایه گذاران با مشاهده میزان سودآوری و سایر المانهای معاملاتی مدیر حساب، در حساب مستر سرمایه گذاری میکنند.

کپی ترید آمارکتس - کپی تریدینگ آمارکتس- کپی تریدینگ ثبت نام- کپی تریدینگ چیست- کپی تریدینگ چیه

سپس با توجه به شرایطی که بروکر برای این مدیران در نظر گرفته، می توانند تا حداکثر 50 درصد از سود کسب شده از معاملات با سرمایه کاربران را دریافت کنند.

کپی ترید آمارکتس - ورود به کابین شخصی امارکتس - معرفی بروکر ای مارکت - انواع حساب های بروکر آمارکتس

 

معالمه گران با رفتن به منوی کپی تریدینگ و بخش معامله گر این کار را باید آغاز کنند که در تصویر زیر مشخص است.

کپی ترید آمارکتس - حساب اصلی آمارکتس- کپی ترید در متاتریدر 4 - کپی ترید در فارکس چیست
مدیران حساب در کپی ترید آمارکتس

 

معامله گران قادرند در این حساب استراتژی های مختلف و نامحدودی را در پلتفرم متاتریدر 4 ایجاد کنند.

 

مطابق تصویر در زمان افتتاح این استراتژی ها یک مدیر حساب باید مقدار اهرم معاملاتی از بین 1:1 تا 1:500 انتخاب کنند. در مرحله بعد باید نوع حساب را از بین یکی از حسابهای آمارکتس که شامل حساب استاندارد، فیکس و ecn می باشد را انتخاب کند. و در انتها یک نام یکتا برای استراتژی خود انتخاب کند.

کپی ترید آمارکتس - کپی ترید فارکس سایت- کپی ترید فارکس تریدینگ ویو- کپی ترید فارکس پلن- کپی ترید فارکس پلتفرم
مدیران حساب در کپی ترید آمارکتس

 

بعد از ایجاد این حساب استراتژی، معامله گر باید مقدار دستمزد معاملاتی خودش را که شامل اجرا و گردش مالی بوده تعیین کند. البته باید گفت که تعیین هزینه گردش مالی برای معامله گر اجباری نبوده و می تواند آن را در هزینه دیگر یعنی دستمزد اجرایی اش اضافه کند.

 

بعد از ایجاد استراتژی ها، معامله گر می تواند، استراتژی های ایچاد شده اش را درقسمت داشبورد کپی ترید آمارکتس مشاهده کند. بعد از ایجاد استراتژی، کاربر در واقع تبدیل به یک معامله گر یا مدیر حساب در بروکر آمارکتس شده است.

کپی ترید آمارکتس- کپی ترید فارکس موبایل- کپی ترید فارکس کجاست- کپی ترید فارکس صفر تا صد
مدیران حساب در کپی ترید آمارکتس

 

ثبت نام آمارکتس - افتتاح حساب آمارکتس

کپی ترید آمارکتس - سایت اصلی آمارکتس- سایت امارکتس- سایت ای مارکت- سایت ای مارکتس  قوانین آمارکتس در مورد سرمایه گذاران و معامله گران 🔖

 

بروکر آمارکتس برای حفظ سرمایه های سرمایه گذاران در این بروکر قوانینی را  در مورد سرمایه گذاران و معامله گران وضع کرده است که برخی از مهمترین این قوانین به شرح زیر می باشد.

 

 • تمام اطلاعات هویتی ثبت شده آنها در زمان ثبت نام در سایت بروکر آمارکتس، عینا نمایش داده می شود. و دو طرف باید تمام قوانین مرتبط رعایت کنند.

برای مثال، سرمایه گذاران حق ندارند اطلاعات حساب خود را به اشخاص دیگری داده، و در صورت بروز هر گونه مشکل در این مورد بروکر هیچ مسئولیتی را قبول نمی کند.

 

 • مدیران حساب باید به صورت مداوم معاملات باز شده را رصد کرده و در صورت نیاز تغییراتی در تنظیمات معامله در جهت سودآوری سرمایه گذاران انجام دهند.

 

 • سرمایه گذاران قادرند در هر زمانی از معامله خارج شوند و آن پوزشن در همان قیمت بازار بسته خواهد شد و بعد از آن کارمزدهای مربوط به معالمه گر به طور خودکار محسابه شده و از حساب کاربر کسر خواهد شد.
 • اگر موجودی سرمایه گذار به حد ضرر برسد، و او تصمیمی مبنی بر ادامه دادن آن استراتژی نکند، آن پوزشن به طور اتوماتیک بسته خواهد شد. و اگر قصد ادامه دادن همان استراتژی را داشته باشد باید میزان حد ضرر را برداشته و به عدد صفر تغییر دهد.

 

 • اگر در طی 30 روز هیچ معالمه ای توسط معامله گر انجام نشود و یا هیچ واریز و اردر بازی در آن وجود نداشته باشد و یا معامله ای بدون هیچ تغییراتی بیش از 30 روز باز باش، آن استراتژی منحل خواهد شد.

 

 • اگر مجموع سودآوری یک استراتژی به منفی 100 ٪ برسد، بروکر این حق را داشته تا آن حساب را ببندد.

 

 • بروکر این حق را داشته تا بر طبق قوانین حفظ سرمایه سرمایه گذاران، نسبت کپی در معاملات کپی شده را تغییر دهد.

 

 

بروکر آمارکتس - مزایا و معایب بروکر آمارکتس - کمیسیون امارکتس مزایا و معایب کپی ترید آمارکتس ➕➖

 

حساب های کپی تریدینگ علاوه بر مزایای بسیاری که برای افراد تازه وارد و معامله گران حرفه ای دارد،‌ معایبی را برای کاربران نیز به همراه دارد.

 

البته بروکر آمارکتس تمام تلاش خود را برای شفاف بودن معاملات و شرایط و قراردادهای بین معامله گران و سرمایه گذاران فراهم کرده، تا سرمایه گذاران با اطمینان و امنیت بالایی بتوانند در این حساب کپی ترید این بروکر سرمایه گذاری خود را آغاز نمایند. به همین منظور در جدول زیر مهمترین مزایا و معایب حساب کپی ترید بروکر آمارکتس ذکر شده است.

 

مزایای کپی ترید بروکر آمارکتس

معایب کپی ترید بروکر آمارکتس

 

✔️ کسب درآمد به دلار بدون دانش مالی و تحلیل تکنیکال و فاندامنتال

✔️ کنترل کامل حساب توسط سرمایه گذار

✔️ مشاهده تمام معاملات گذشته معامله گران

✔️ وجود ضریب سود برای کسب سود چند برابری

✔️ وجود حد ضرر برای مدیریت سرمایه

✔️ عدم دسترسی مدیران حساب در واریز و برداشت حساب سرمایه گذار

✔️ وجود حساب های استراتژی با درصد سودآوری بالا

✔️ تنوع در استراتتژی های مختلف در بین معامله گران

 

❌ عدم اطلاع کافی از استراتژی های معاملاتی مدیران حساب

❌ فرایند مشکل در پیدا کردن مدیر حساب مناسب

 

 

کپی ترید- copy trade forex- copy trade forex exness- copy trade forex software توصیه کارشناسان اف ایکس ماکسی در رابطه با کپی ترید آمارکتس

امکان استفاده از تجربه تریدرهای حرفه ای در کپی ترید، کمک خوبی برای کاربران تازه وارد می باشد. اما دقت کنید که خود کاربر، باید اطلاعات پایه ای نحوه ترید در بازار فارکس را داشته باشد، تا بتواند از سرویس کپی تریدینگ، بهره خوبی ببرد.

در غیر اینصورت، با تنظیمات اشتباه و عدم مدیریت سرمایه، می توانید به جای کسب سود از این امکان خوب، دچار ضرر شود.

کمیسیون حساب ecn آلپاری

 

سوالات متداول

نحوه افتتاح حساب کپی ترید آمارکتس چگونه است؟

کاربرانی که تمایل به سرمایه گذاری در حساب کپی ترید بروکر آمارکتس داشته می توانند از طریق وب سایت بروکر آمارکتس به سایت رسمی بروکر رفته و مراحل افتتاح حساب را همانطور که در این مقاله گفته شده است انجام دهند.

راه های ارتباط با پشتیبانی برای انتخاب بهترین استراتژی برای سرمایه گذاری چیست؟

به تمام کاربرانی که قصد سرمایه گذاری در حساب کپی ترید آمارکتس و هر بروکر دیگری را دارند، توصیه می شود که قبل از افتتاح حساب از مشاوره رایگان با کارشناسان گروه استفاده کرده تا بهترین تصمیم را برای سرمایه خود در نظر گیرند.

✔️ مشاوره از طریق تلگرام    📞

✔️ مشاوره با شماره تلفن مستقیم  0097127829474  ☎️

آیا می توان همزمان در چند استراتژی سرمایه گذاری کرد؟

✔️ بله. کاربران در حساب کپی ترید آمارکتس قادرند در چند استراتژی سرمایه گذاری کرده و یک سبد سرمایه گذاری برای خود ایجاد کنند.

آیا امکان لغو اشتراک در یک استراتژی در زمان دلخواه وجود دارد؟

✔️ بله.سرمایه گذاران می توانند در هر زمانی که تمایل به لغو معامله بازی و یا اشتراک خود در یک استراتژی را داشته باشند، این کار را از طریق کابین شخصی خود در آمارکتس انجام دهند.

بهترین لیست استراتژی ها و تنظیمات مرتبط با هر استراتژی چیست؟

برای دریافت به روز ترین و بهترین لیست استراتژی های کپی ترید در بروکرهای فارکس و صرافی های ارز دیجیتال می توانید از طریق ارتباط با پشتیبانی در تلگرام با کارشناسان در تماس باشید.

نحوه کپی کردن معاملات در حساب کپی ترید آمارکتس چگونه است؟

کاربران بعد از افتتاح حساب در بروکر آمارکتس و سرمایه گذاری در یکی از استراتژی های این بروکر،‌ معاملات را به صورت خودکار بر روی حساب کپی کنند. البته می توانند تنظیمات خود را مانند نسبت کپی و حد ضرر را نسبت به میزان ریسک و مدیریت سرمایه خود تغییر دهند.

اگر فردی دانش مالی بالایی داشته و دارای تریدهای با سودآوری بالا باشد چطور می تواند سرمایه گذاران را به حساب خود جذب کند؟

در صورتی که فردی چنین توانایی داشته می تواند از طریق ارتباط با پشتیبانی در تلگرام، مشاوره در جهت جذب سرمایه داشته باشد.


نظرات (5)
 1. استفاده از سیستم CopyTrade می‌تواند یک استراتژی عالی برای کسب درآمد با استفاده از تجربیات دیگران باشد، اما مهم است که به خاطر داشته باشیم همیشه ریسک‌هایی وجود دارد.
  ضمنا جای خالی بعضی از زیر عنوان ها در مطلب شما حس میشد. مثلا:
  نکاتی برای انتخاب بهترین معامله‌گران برای کپی کردن در AMarkets
  راهنمایی برای مدیریت ریسک در استفاده از CopyTrade
  بررسی موفقیت‌ها و شکست‌های سیستم CopyTrade

 2. درامد کپی ترید آمارکتس بیشتره یا معامله های انفرادی آمارکتس؟

  • بستگی به توانایی شما در ترید دارد. اگر تجربه شما در فارکس کم است، می توانید با استفاده از کپی تریدینگ، معاملات تریدرهای حرفه ای را کپی نمایید.

 3. دقت کپی کردن در حسابهای کپی ترید امارکتس چقدره؟

  • اگر منظور شما، میزان موفقیت می باشد، بسته به اینکه از کدام تریدر، معاملات را کپی کنید، این میزان متغیر می باشد.

درج نظر