آموزش کپی ترید در فارکس ❇️نحوه سرمایه گذاری در [پلتفرم کپی تریدینگ بروکرهای فارکس و ارز دیجیتال]

کپی ترید- copy trade binance- copy trade crypto- copy trade forex معرفی کپی ترید فارکس – سرمایه گذاری دلاری برای ایرانیان

 

کپی ترید؛ ساز وکاری است که در آن سرمایه گذاران قادرند؛ معاملات دیگر معامله گران حرفه ای و با تجربه [مدیر کپی ترید] در بازار را، با پرداخت کارمزدی از قبل تعیین شده، عینا بر روی حساب معاملاتی خود کپی کنند و کسب درآمد دلاری داشته باشند. این خدمات، توسط بروکرهای معتبر فارکس و باینری آپشن، ارائه می شود.

در کپی تریدینگ، تنظیماتی مانند میزان درصد موجودی برای استفاده از کپی ترید و حد توقف کپی کردن؛ تعیین کننده میزان درآمد شما از این سرویس تا 80% می تواند بهبود یابد. همچنین، انتخاب تریدرهای مناسب برای کپی کردن معاملات نیز، در سوددهی حساب شما، موثر است.

کپی ترید -اپلیکیشن کپی تردینگ ارز دیجیتال- اکسپرت کپی تریدینگ-اموزش سرمایه گذاری در فارکس

فرایند کپی کردن این معاملات در حساب کاربر کپی تریدر با سیستم های بوجود امده توسط بروکرها و پلتفرم های کپی تریدینگ به صورت کاملا خودکار و همزمان انجام می گیرد. در واقع کاربر بدون نیاز به انجام کار خاصی، معاملات بر روی حساب معاملاتی اش در بروکر فارکس و یا صرافی ارز دیجیتال کپی می شود.

به همین دلیل که این معالمات بدون انجام عملی از سوی کاربر صورت می گیرد، در دسته بندی یکی از انواع حسابهای سرمایه گذاری فارکس و ارز دیجیتال به حساب می اید.

 

 

کپی ترید- اموزش کپی تریدینگ- انواع سرمایه گذاری در فارکس- آموزش رایگان کپی تریدینگ بهترین بروکرهای فارکس برای سرمایه گذاری در کپی ترید🏆

 

امروزه با توجه به افزایش تعداد علاقمندان به انجام معاملات کپی ترید، ارائه پلتفرم هایی با امکان کپی تریدینگ، در بروکرها و صرافی های ارز دیجیتال یکی از امکانات مهم به حساب می آید.

 

از آنجا که یکی از پر طرفدارترین روشهای سرمایه گذاری در فارکس، حساب های کپی تریدینگ میباشد. لذا در سرتاسر دنیا بروکرها و پلتفرم های آنلاین معاملاتی متنوعی وجود دارند که این روش از سرمایه گذاری در بازارهی مالی برای کاربران فراهم نموده اند.

از اینرو، در این بخش لیستی از بهترین بروکرهای معتبر و خوشنام فارکس که امکان کسب سود سرمایه گذاری در فارکس، برای کاربران ایرانی ممکن کرده اند ذکر شده است.

 

کپی ترید در فارکس
نام بروکر نوع حساب سرمایه گذاری
🌐 حساب کپی ترید آلپاری 🧲 حساب پم –  PAMM
🌐 کپی ترید لایت فارکس 🧲 حساب کپی ترید – Copy Trading
🌐 کپی ترید آمارکتس 🧲 حساب پم –  RAMM
🌐 کپی ترید فیبوگروپ 🧲 حساب پم – PAMM
🌐 کپی ترید ویندزور 🧲 کپی ترید- MAM
🌐 کپی ترید آی اف سی مارکتس 🧲 حساب کپی ترید – Copy Trading

 

 

کپی تریدینگ در بروکر آلپاری

این بروکر باسابقه و معتبر، با فراهم نمودن کپی ترید ارز دیجیتال و فارکس در آلپاری، در حسابی به نام حساب پم (PAMM)، امکان کسب درآمد از طریق کپی تریدینگ را برای کاربران خود فراهم نموده است.

کپی ترید- کپی ترید ارز دیجیتال در الپاری - کپی ترید در الپاری - کپی ترید فارکس الپاری

 

نحوه کپی ترید در حساب پم بروکر آلپاری به طور کل پنج نوع می باشد، که در حال حاضر، بیش از 50 هزار نفر از کاربران این بروکر، در این حساب سرمایه گذاری کرده و از این طریق کسب درآمد می کنند.

 

افتتاح حساب در بروکر آلپاری

 

کپی تریدینگ در بروکر لایت فارکس

در بروکر لایت فایننس، کاربران قادرند در حسابهای کپی تریدینگ این بروکر سرمایه گذاری کرده و کسب در آمد دلاری در این کارگزاری داشته باشند. حساب سرمایه گذاری لایت فارکس یکی از محبوبترین حسابها برای معامله گران حرفه ای و سرمایه گذاران می باشد.

کپی ترید - کپی ترید در لایت فارکس - کپی تریدنگ لایت فارکس - کپی تریدر لایت فارکس

 

افتتاح حساب در بروکر لایت فارکس

 

کپی تریدینگ در بروکر آمارکتس

حساب کپی ترید بروکر آمارکتس، یک موقعیت برای سرمایه گذاری در این کارگزاری برای کاربران مهیا شده است.

 

کپی ترید- کپی ترید آمارکتس- کپی ترید در امارکتس - کپی تریدینگ امارکتس -

این بروکر امکانات متنوعی در حساب کپی ترید خود عرضه کرده است که همین امر باعث این شده است که یکی از حسابهای پر طرفدار این بروکر محبوب به حساب آید.

 

افتتاح حساب در بروکر آمارکتس

 

کپی تریدینگ بروکر فیبوگروپ

در بروکر فیپو گروپ، حساب کپی تریدینگ و سرمایه گذاری در قالب حساب پم (PAMM) برای کاربران مهیا شده است.

کپی ترید- کپی تریدینگ فیبوگروپ- کپی ترید در فیبوگروپ- کپی ترید فارکس

هرچند همانطور که ذکر شد، در حساب پم سرمایه ی سرمایه گذاران تحت عنوان یک حساب در اختیار مدیر حساب قرار می گیرد و در انتها، بر اساس قراردهای از قبل تعیین شده بین آنها، تقسیم سود صورت میگیرد.

 

افتتاح حساب در بروکر فیبو گروپ

 

کپی تریدینگ در بروکر ویندزور

در بروکر ویندزور، کپی تردیینگ به روشهایی که تا به حال ذکر شده است صورت نمی گیرد.

کپی ترید- کپی تریدینگ ویندزور - کپی ترید ویندزور - کپی ترید فارکس یا کریپتو

در واقع در این کارگزاری از شیوه قدیمی موجود در این سیستم استفاده می شود، به این شکل حساب کاربر در اختیار مدیر حساب قرار میگیرد و او به صورت شخصی ان حساب را کنترل می نماید.

 

افتتاح حساب در بروکر ویندزور

 

کپی تریدینگ بروکر آی سی ام بروکرز

کپی تریدینگ مولتی ترمینال متاتریدر 4 در کارگزاری آی سی ام بروکرز، دقیقا شبیه به همان متاتریدر 4 می باشد. در این نرم افزار کاربر امکان مدیریت حسابهای متفاوتی را دارد.

کپی ترید - کپی ترید فارکس طلا - کپی ترید فارکس طلایی - کپی ترید فارکس قیمت

 

در واقع کاربر با در اختیار قرار دادن حساب خود به مدیر حساب امکان سرمایه گذاری در فارکس را دارد.

 

افتتاح حساب در بروکر آی سی ام بروکرز

 

تفاوت مهم حساب کپی تریدینگ و پم

بزرگترین مزیت کپی ترید در برابر پم آن است که در حسابهای کپی تریدینگ؛ معاملات به صورت مجزا بر روی حساب کاربر کپی شده و تمام سود و زیان هم در حساب شما اعمال می شود. اما درحساب پم؛ تمام سرمایه ها در حساب مدیر حساب جمع می شود و سود و زیان به صورت کلی محاسبه و نسبت به سرمایه وارده، کاربر سود و زیان دریافت میکند.

 

کپی ترید- کپی ترید باینری - نحوه کپی ترید پاکت آپشن - کپی تریدینگ پاکت آپشنبهترین بروکرهای کپی ترید باینری آپشن

 

با توجه به ذات و پتانسیل بالای سود آوری معاملات باینری آپشن، یکی از محبوبترین راه های معامله در بروکرهای باینری آپشن، استفاده از اپلیکیشن ها و ربات های کپی تریدینگ می باشد. بعضی از بروکرهای باینری، در پلتفرم خودشان این امکان را برای کاربران فراهم کرده اند.

کپی ترید- کپی ترید باینری- کپی ترید پاکت اپشن -کپی تریدینگ پاکت آپشن -نحوه کپی ترید در پاکت اپشن

اما کاربران می توانند ربات جداگانه ای را روی حساب خود ست کرده و به کسب درآمد از این روش بپردازد. کاربران باید این نکته را مد نظر قرار دهند که مسلما معاملات باینری همچنان که سود بالایی را می تواند برای کاربر به همراه داشته باشد، ریسک بالایی را هم به همراه خواهد داشت.

 

توصیه می شود که کاربران تازه وارد، در ابتدا حتما از حسابهای دمو باینری آپشن استفاده کنند تا با تجربه و دانش بالاتری به معاملات واقعی پا بگذارند.

 

کپی ترید در باینری آپشن
نام بروکر بررسی بروکر
کپی ترید پاکت آپشن کپی ترید- تنظیمات کپی تردیینگ - پلتفرم کپی تردینگ -چگونه در فارکس سرمایه گذاری کنیم
کپی ترید بروکر الیمپ ترید کپی ترید- تنظیمات کپی تردیینگ - پلتفرم کپی تردینگ -چگونه در فارکس سرمایه گذاری کنیم
کپی ترید بروکر کوتکس کپی ترید- تنظیمات کپی تردیینگ - پلتفرم کپی تردینگ -چگونه در فارکس سرمایه گذاری کنیم
کپی ترید بروکر آی کیو آپشن کپی ترید- تنظیمات کپی تردیینگ - پلتفرم کپی تردینگ -چگونه در فارکس سرمایه گذاری کنیم

 

 

کپی ترید- حساب کپی ترید چیست-حساب کپی تریدینگ-خطرات سرمایه گذاری در فارکس-دانلود اپلیکیشن کپی تریدینگ نحوه کارکرد پلتفرم های کپی ترید در فارکس 🔦

 

نحوه کار سیستم کپی تریدینگ در این پلتفرم ها به شکلی است که بعد از انتخاب تریدر یا همان مدیر حساب مورد نظر، هنگام انجام معامله مدیر حساب و اتصال حساب کاربر به مستر، الگوریتم ها و دستور العمل های از پیش نوشته شده، دقیقا هنگام معامله مدیر حساب، به صورت همزمان و نسبت به موجودی کاربر، کپی شده و انجام خواهد گرفت.

 

با مشاهده تصویر زیر می توان بیشتر با مفهوم روش کپی ترید اشنا شد، که کپی تریدرها با اتصال به مدیر حساب یا مستر، معاملات او را دقیقا در حساب تجاری خودشان خواهند داشت.

کپی ترید- تنظیمات کپی تردیینگ - پلتفرم کپی تردینگ -چگونه در فارکس سرمایه گذاری کنیم

 

اینکه برنامه کپی تریدینگ به صورت کامل و عینا ان را انجام دهد و یا نه، بستگی به استراتژی های متنوع و تنظیمات کپی تریدینگ دارد که در ادامه به صورت کامل به این موارد پرداخته شده است.

 

 

کپی ترید- copytrader- copytrade crypto- copytrade branches- انواع روشهای سرمایه گذاری کپی ترید یا معاملات رونویس 🗝️

 

در سیستم های کپی تریدر فارکس روشهای مختلفی وجود دارد، که بزرگترین تفاوت آنها در نحوه انجام معالمات می باشد. اما به طور کل دو روش سرمایه گذاری در پلتفرم های کپی تریدینگ وجود دارد که به شرح زیر می باشد.

 

 • روش خودکار و اتوماتیک در کپی ترید – Automated

در این روش کاربر هیچ کار خاصی را انجام نمی دهد و معاملات به صورت اتوماتیک در حساب سرمایه گذاری اش در بروکر فارکس کپی شده و انجام خواهد شد. و در بعد از بسته شدن پوزشن درصد تعیین شده سود در معاملات به طور خودکار به حسابش توسط بروکر واریز خواهد شد.

 

 • روش دستی در کپی ترید – Manual

در این روش کاربر جزئیات معامله مدیر حساب را مشاهده کرده و می تواند به صورت دستی بدون تغییر و یا با تغییرات مورد نظرش آن معامله را انجام دهد.

 

 

کپی ترید - درامد ارز دیجیتال رایگان -درامد از کپی تریدینگ-ربات کپی ترید چیست انواع معاملات حساب های کپی تریدینگ بروکرهای فارکس 📊

 

معاملات کپی ترید در طول زمان در بازارهای مالی، با ظهور تکنولوژی های جدیدتر، با تغییراتی در ساختار همراه بوده که باعث بوجود آمدن تنوع در معاملات کپی شده است. هر کدام از این روشها مزایا و معایبی را دارا هستند، اما معاملات کپی ترید از سایر روشها جدیدتر بوده و از تکنولوژی به روز تری برخوردار است.

کپی ترید- کپی ترید فارکس یا کریپتو- کپی ترید فارکس یعنی چی- کپی ترید گوگل

در این بخش هر کدام از این روشها به تفصیل توضیح داده شده است.

 

 

کپی ترید- حساب کپی ترید چیست-حساب کپی تریدینگ-خطرات سرمایه گذاری در فارکس-دانلود اپلیکیشن کپی تریدینگ تجارت اجتماعی یا سوشال تریدینگ – Social Trading 🔎

 

پلتفرم سرمایه گذاری سوشال ترید در سال 2000 بوجود آمد و طی چند سال با آپدیت هایی در روش انجام، همراه بود. این نوع سرمایه گذاری همانطور که از نامش پیداست ارتباطی با شبکه های اجتماعی دارد.

سوشال تریدینگ در واقع جامعه بزرگی از معامله گران حرفه ای و غیر حرفه ای بوده که نظرات و تحلیل های خود را در این پلتفرم به اشتراک می گذارند.

کپی ترید-تجارت اجتماعی- تجارت اجتماعی چیست- تجارت اجتماعی در ایران

تجارت اجتماعی و یا سوشال تریدینگ، در اصل مخلوط و میکسی از کپی تریدینگ و میرور تریدینگ می باشد.

که در ان افراد با سابقه و تجربه کمتر در بازار، می توانند از تحلیل های معامله گران با سابقه استفاده کنند. در واقع نحوه کسب در آمد از کپی تریدینگ، به این گونه است که کاربر با کپی کردن از استراتژی دیگر معامله گران و استفاده در معاملات خود کسب سود می کند.

 

کی ترید- ماشین حساب کپی تریدینگ- مدیریت سرمایه گذاری در فارکس- مراحل سرمایه گذاری در فارکس مزایا و معایب سوشال تریدینگ ➕➖

 

این معاملات مانند بسیاری از روشهای دیگر در معاملات دارای مزایا و معایبی برای سوشال تریدرها نیز دارد.

✔️ مزیت اصلی معاملات تجارت اجتماعی در این است که میزان ریسک در معاملات، بسیار پایین تر از معاملات خودکار و کپی ترید می باشد.

✔️ مزیت دیگر آن ارتباط و تعامل با دیگر معالمه گران در بازار است که می تواند به ساخت یا تغییر استراتژی های کاربر در بازارهای مالی کمک کند.

 

❌ بزرگترین عیب این معاملات در ان است که ممکن است فرصت های طلایی را در بازار از دست بدهید، زیرا معاملات در سوشال تریدینگ به صورت خودکار صورت نمی گیرد.

❌ عیب دوم این معاملات در ان است که، اطلاعات مربوط به تجارت و سرمایه گذاری در این پلتفرم ها وشبکه های اجتماعی ممکن است درست نباشد و یا شفافیتی در این اطلاعات وجود نداشته باشد.

همچنین می توان گفت که درصد زیادی از این تبلیغات و اخبارها در این شبکه های اجتماعی ممکن است منجر به معاملات احساسی و غیر منطقی شود.

 

کپی ترید- حساب کپی ترید چیست-حساب کپی تریدینگ-خطرات سرمایه گذاری در فارکس-دانلود اپلیکیشن کپی تریدینگ معاملات آینه ای یا میرور تریدینگ – Mirror Trading 🔎

 

معامله آینه ای در واقع همان پلتفرم سرمایه گذاری Copy trading می باشد. به این صورت که کاربر در حالت معاملات اینه ای، معاملات به صورت به صورت خودکار در حساب شما کپی نمی شود.

کپی ترید - مفهوم کپی تریدینگ- مقدار سرمایه گذاری در فارکس -میرور تریدینگ

 

بلکه استراتژی های الگوریتمی مجموعه ای از تریدرهای درجه اول، به صورت اتوماتیک در زمان اجرای معاملات شما اعمال می شود. به همین دلیل در معاملات میرور تریدینگ بهتر آن است که فهرستی از معامله گران را در فهرست معیارهای معاملاتی خود قرار دهید.

 

اما در حالت کپی ترید، شخص معامله گر، در کپی تریدینگ فارکس، تنظیمات جداگانه ای را برای مطابقت بیشتر با سرمایه و یا میزان ریسک تریدر می تواند اعمال کند.

 

کی ترید- ماشین حساب کپی تریدینگ- مدیریت سرمایه گذاری در فارکس- مراحل سرمایه گذاری در فارکس مزایا و معایب میرور تریدینگ ➕➖

 

معاملات اینه ای یا میرور تریدینگ هم دارای مزایا و معایب ذکر شده در این قسمت می باشد.

✔️ مزیت اصلی معاملات اینه ای در این است که ریسک معاملات را با داشتن چند مدیر حساب به جای یک معامله گر کاهش داد.

✔️ مزیت دوم در ان است که بلافاصله پس از راه اندازی این سیستم، معاملات به صورت خودکار توسط الگوریتم های نوشته شده انجام می گیرد.

✔️ مزیت دیگر در ان است که احساسات و حال کاربر باعث ایجاد اشتباه در انجام معاملات نمی شود. در نهایت می توان گفت که باید برای داشتن نتایج مثبت در این نوع معاملات حداقل یک سال یا بیشتر از این روش استفاده نمود.

 

❌ معایب این نوع معاملات در ان است که، این نوع از معاملات، همانند کپی تریدینگ مناسب برای افراد تازه وارد نمی باشد. همچنین ناشناخته ماندن الگوریتم های معاملاتی این افراد کمکی به یادگیری کاربر کپی کننده نمی کند.

 

 

کپی ترید-مزایا و معایب کپی تریدینگ-مضرات کپی تریدینگ-معایب کپی تریدینگ مقایسه معاملات کپی ترید و معاملات دستی یا منوال ⚖️

 

به طور کل معاملات به صورت دستی و با تحلیل شخصی یک معامله گر صورت می گیرد اما در کپی تریدینگ، متدی است که کپی کردن معامله یک معالمه گر در حساب کپی تریدر یا حساب سرمایه گذاری فارکس انجام می گیرد.

به این معنا که پوزنش باز شده یا بسته شده توسط مدیر حساب، به طور خودکار درحساب کپی تریدر اجرا و به محض بستن معامله، پوزنش در حساب کاربر هم بسته می شود. شایان ذکر است که تمام این مراحل به صورت خودکار صورت می گیرد.

 

کپی ترید- کسب درآمد از کپی تردینگ- کسب درآمد از ارز دیجیتال رایگان -کسب درآمد از ارز دیجیتال بدون سرمایه -کسب درامد از صرافی مزایا و معایب معاملات دستی ➕➖

 

در معاملات دستی که توسط یک شخص صورت میگیرد، در صورت داشتن تجربه و مهارت کافی، معامله گر امکان تجزیه و تحلیل بهتری دارد و میتواند محاسبات را به صورت منطقی تری انجام دهد. همچنین با داشتن درک درستی از روانشناسی بازار، می تواند معاملات موفقی را داشته باشد.

 

اما با این حال، معاملات دستی و شخصی، محدودیت هایی را دارد. به طور مثال اگر شخص حال روحی مناسبی نداشته باشد و یا اینکه در زمان های مناسب بازار، با توجه به منطقه جغرافیایی اش تریدی انجام ندهد و موقعیت های مناسب معاملاتی را از دست دهد.

 

هر چند بزرگترین عیب این نوع از معالمات در آن است که، تحلیل و انجام این معاملات، زمان زیادی را از یک معامله گر خواهد گرفت، به این دلیل که شخص باید به طور مداوم بازار را رصد کند و سپس با تحلیل بازار، معاملات خود را انجام دهد، که مسلما این فرایند زمان بری خواهد بود.

 

کپی ترید-مزایا و معایب کپی تریدینگ-مضرات کپی تریدینگ-معایب کپی تریدینگ مزایا و معایب معاملات کپی ترید ➕➖

 

این معاملات دارای مزایای متعددی بوده که مهمترین مزیت آن، در این است که شخص بدون داشتن دانش معاملاتی می تواند مانند یک فرد حرفه ای معالمه کند و نیازی به حضور فیزیکی و نظارت بازار ندارد.

اما کاربر قادر است بدون صرف کردن وقت زیادی برای انجام معاملات، سودهای زیادی را از معاملات بدست آورد.

 

 

علاوه بر آن، فرد با مشاهده نحوه انجام این معاملات و استراتژی های افراد حرفه ای در بازار آشنا شده و دانش معاملاتی زیادی را کسب می کند.

همچنین، با توجه به زمانهای انجام معاملات توسط این افراد، با روانشناسی بازار آشنا شده و و با شناخت ذهنیت این افراد نسبت به بازار تجربه های ارزشمندی را کسب می کند.

 

دیگر مزیت آن می تواند قابل توجه برای افرادی که مایل به داشتن سبد های سرمایه گذاری هستند باشد. به این صورت که کاربر، با داشتن سبد های سرمایه گذاری و مدیران حساب حرفه ای و متفاوت در بازارهای مختلف، پورتفوی بسیار سودآوری را برای خود تهیه کند.

 

با این حال، این نوع از معاملات معایبی را هم دارد که بزرگرترین عیب این نوع معاملات در ان است که امکان دارد مدیر حساب معامله پر ریسکی را انجام داده که همراه با نتیجه خوبی نباشد. همچنین در صورتی که کاربر  این معاملات را دنبال نکند، نمی تواند تجربه مناسبی را برای انجام معاملات به صورت دستی فرا گیرد.

 

 

کپی ترید- آموزش کپی تریدینگ ارز دیجیتال -آموزش صفر تا صد کپی تریدینگ -آموزش سرمایه گذاری در بورس فارکس - مقایسه انواع روشهای سرمایه گذاری در بازار فارکس 🔍

 

هر یک از روشهای سرمایه گذاری در فارکس، ویژگیهای منحصر به فردی داشته که کاربر بسته به دانش معاملاتی و تجربه اش، باید آن را انتخاب نماید.

برای راهنمایی بیشتر در انتخاب یک پلتفرم سرمایه گذاری در فارکس و یا صرافی های ارز دیجیتال در اینجا سعی شده است که به صورت مختصر نگاهی به مهمترین ویژگی های هر کدام شود.

 

حساب های سرمایه گذاری معاملات دستی کپی تریدینگ میرور تریدینگ سوشال تریدینگ
مناسب برای افراد تازه کار x ✔️ x ✔️
معاملات کاملا خودکار x ✔️ ✔️ x
معاملات الگوریتمی x x ✔️ x

 

✔️ مهمترین ویژگی های معاملات دستی

 • تحمل بالاتر ریسک با داشتن دارایی مناسب در حساب معاملاتی
 • یادگیری بهتر بازار از طریق کسب تجربه
 • تبدیل شدن به یک کارشناس بازار

 

✔️ مهمترین ویژگی های سیستم کپی ترید

 • مناسب برای افراد تازه کار
 • اعدم احتیاج به وقت زیاد برای تحلیل بازار
 • عدم دخالت تصمیمات احساساتی معامله گر در معاملاتش
 • از دست ندادن معاملات با ارزش در بازار
 • عدم نیاز به یک استراتژی معاملاتی
 • قابلیت توقف در انجام معاملات، در زمان دلخواه

 

✔️ مهمترین ویژگی های معاملات سوشال تریدینگ

 • یادگیری اصول اولیه برای افراد تازه وارد در بازار
 • عدم وجود محدودیت موجود، در معاملات خودکار
 • مطالعه روند و تحلیل سنتیمنتال بازار به جای تحلیل تکنیکال بازار

 

✔️ مهمترین ویژگی های معاملات میرور تریدینگ

 • درک الگوریتم های موجود و پر استفاده در بازارهای مالی برای داشتن تصمیمات بهتر در اینده
 • چگونگی واکنش معامله گران در هنگام انتشار اخبار مربوط به شاخص های کلان اقتصادی
 • کمک به از بین بردن فاکتور ترس و احساس در معاملات

 

 

کپی ترید- نرم افزار کپی ترید ارز دیجیتال - نمونه تریدینگ پلن ارز دیجیتال - اپلیکیشن کپی تردینگ ارز دیجیتال  بررسی بهترین صرافی و نرم افزارهای کپی تریدر ارز دیجیتال ✔️

 

از آنجا که امکان کپی تریدینگ ارزهای دیجتال در صرافی های ارز دیجیتال، همانند بروکرهای فارکس وجود دارد. این معاملات و ربات های کپی ترید ارز دیجیتال، طرفداران زیادی را در بین معامله گران پیدا کرده است.

به دلیل نوسانهای شدیدی که در بازار رمز ارزهای وجود دارد، همانطور که پتانسیل کسب سود بالا را داشته، در نقطه مقابل ضررهای زیادی را هم ممکن است برای کاربر در بر داشته باشد.

کپی ترید- نرم افزار کپی ترید ارز دیجیتال - نمونه تریدینگ پلن ارز دیجیتال - اپلیکیشن کپی تردینگ ارز دیجیتال

از اینرو، انتخاب یک صرافی ارز دیجیتال امن و مدیر حساب حرفه ای،در این بازار بسیار مهم می باشد. هر چند کاربران می توانند با تنظیمات در حساب های کپی تریدینگ، این ریسکها را تا حدی کاهش داد که این امر نیاز به دانش درباره این بازار را دارد.

 

در اینجا قصد داریم بهترین صرافی ها که امکان معاملات ارز دیجیتال در قالب حسابهای کپی تریدینگ وجود دارد را معرفی کنیم.

 

نام صرافی بررسی صرافی
کپی ترید صرافی بایننس کپی ترید- کپی ترید صرافی بایننس - کپی ترید فارکس صرافی کوکوین - کپی ترید فارکس صرافی کوینکس -
کپی ترید صرافی کوکوین کپی ترید- تنظیمات کپی تردیینگ - پلتفرم کپی تردینگ -چگونه در فارکس سرمایه گذاری کنیم
کپی ترید صرافی کوینکس کپی ترید- تنظیمات کپی تردیینگ - پلتفرم کپی تردینگ -چگونه در فارکس سرمایه گذاری کنیم
کپی ترید صرافی کوین بیس کپی ترید- تنظیمات کپی تردیینگ - پلتفرم کپی تردینگ -چگونه در فارکس سرمایه گذاری کنیم
کپی ترید صرافی کوین بینگ ایکس کپی ترید- تنظیمات کپی تردیینگ - پلتفرم کپی تردینگ -چگونه در فارکس سرمایه گذاری کنیم

 

 

کپی ترید- کپی تریدینگ 365 -کپی تریدر فارکس شویم - کپی تریدر فارکس جهان- کپی تریدر فارکس شغل عوامل مهم در انتخاب مدیر و مستر حساب کپی ترید 👩‍💼

 

مهمترین مرحله بعد از پیدا کردن پلتفرم مناسب و امن برای یک حساب کپی تریدینگ، انتخاب یک مدیر حساب (Master)، به منظور کپی کردن معاملاتش، در حساب است.

کاربران برای انتخاب یک مدیر حساب باید نکاتی را مد نظر قرار داد که در زیر مهمترین آنها ذکر شده است.

کپی ترید-مزایا و معایب کپی تریدینگ-مضرات کپی تریدینگ-معایب کپی تریدینگ

 

 • سابقه – History

مدت زمانی که تریدر، در بازارهای مالی فعالیت داشته است که مسلما هر چه سابقه فعالیت مدیر در این بازارها بیشتر باشد، تجربیات و شناخت بیتشری از بازار را خواهد داشت.

 

 • اعتبار – Number of followers

یکی از راه های تخشیص میزان اعتبار یک مدیر حساب، تعداد کسانی است که او را دنبال می کنند، و از معاملاتش درحساب خود استفاده می کنند. حتی می توان با فالو کردن دنبال کنندگان آن مدیر حساب، میزان سود کپی ترید که انها از این طریق کسب کرده اند را جستجو کرد.

 

 • میزان بازده معاملات – Return

مهمترین نککته در مورد میزان بازدهی یک مدیر حساب باید آن است که این مقدار، باید عددی معقول باشد. مسلما اگر این مقدار منفی باشد که به هیچ عنوان گزینه مناسبی نمی باشد اما در صورت مثبت بودن برآیند معاملاتش، مقدار سود نسبت به شرایط بازار در بازه منطقی ای باشد.

زیرا در صورت بیش از حد بودن این مقدار به این معناست که این معامله گر، میزان ریسک زیادی را در معاملات خود دخیل می کند.

 

 • میزان و امتیاز ریسک – Risk Score

معمولا در قسمت حساب های کپی تریدینگ یک بروکر یا دیگر پلتفرم های سرمایه گذاری، در قسمت اکانت مدیر حساب، میزان ریسک معاملات ان معامله گر در تریدهایش را با اعدادی نمایش می دهند که میتوان به میزان ریسک پذیری در معاملاتش پی برد.

 

 • معاملات باز – Open Trades

با بررسی معاملات باز مدیران حساب می توانید به نحوه انجام معاملات انها در مواردی مثل استاپ لاس  و یا حد سود و ضرر پی برد، که به کاربر در انتخاب یک مدیر مناسب می تواند کمک کند.

 

 • ثبات – Consistency

علاوه بر میزان سوداوری یک مدیر، یکی از المانهای مهم ثبات در سودآوری معاملات یک مدیر حساب می باشد. به این معنا که، حساب شخص معامله گر، معاملات سودآورش تنها در یک بازه زمانی خاص نباشد و به صورت متوالی برآیندهای معاملاتیش مثبت بوده باشد.

 

معمولا میزان مورد قبول برای انتخاب یک مدیر حساب، حداقل یک سال فعالیت مدیر وی می باشد. زیرا ممکن است معامله گر در چند ماه، در معاملاتی همراه با شانس، سود خوبی کسب کرده باشد. ولی این پیوستگی و ثبات در سوداوری معاملات در طولانی مدت است که نشان دهنده یک مدیر حساب موفق و مطمئن است.

 

 • حداکثر میزان افت سرمایه – Max Drawdown

به این معنا می باشد که معامله گر چه میزان پولی را بعد از انجام معاملات همراه با ضرر از دست داده و از سرمایه او کاسته شده است که این مقدار را با Dd نمایش میدهند. میزان افت سرمایه، معمولا به درصدی از مقدار دارایی حساب کاربر گفته می شود. بهترین راه برای جلوگیری با مشکلات ناشی از افت سرمایه، داشتن سبد متنوع سرمایه گذاری است.

 

 • میزان موجودی – Equity

میزان دارایی در حساب معالمه گر، می تواند نشان از سود دهی مناسب حسابش باشد. زیرا با کسب سود بالا، اقدام به وارد کردن مقداری بیشتری از دارایی خود به ان حساب نموده است.

 

 • سطح فعالیت – Level of activity

یکی دیگر از فاکتورهای انتخاب مدیر نوع فعالیت او در بازار است و برای مثال پاسخ به این سوال که، آیا این مدیر به عنوان اسکالپر در بازار کار میکند یا خیر.

معمولا روشهای معاملاتی به این 4 دسته تقسیم می شوند که میتوان معامله گران را در یکی از این بخشها قرار داد. معامله گران بلند مدت ( با چشم انداز ماهانه یا سالانه) – معامله گران نوسانی ( با چشم انداز هفته ای و روزانه) – معامله گران اسکالپر( دقیقه ای یا کمتر).

 

 • درک رفتار و استراتژی معاملاتی – Master’s Strategy and behaviour

برای پی بردن به استراتژی و نوع رفتار معاملاتی مدیر، باید توضیحات نوشته شده در مورد مدیر را بخوانید. ایا رفتار او با روحیات و سبک شما همخوانی دارد؟ آیا از اهرم معاملاتی استفاده میکند؟ در چه بازارها و نمادهایی فعالیت دارد؟

 

از انجا که هیچ معامله گری در تمام بازارها نمی تواند موفق باشد، مدیری که در تعداد بازار و نمادهای محدودی کار می کند مسلما شانس و میزان موفقیت بیشتری را هم دارد. در عوض برای جبران این امر و  تنوع در حساب معاملاتیان می توانید از چند مدیر حساب استفاده کنید.

 

 • سطح معامله گر – Trader Level 

در اکثر پلتفرم های کپی تریدینگ، بخشی برای رده بندی این معالمه گران وجود دارد. در رده بندی مدیران حسابها، انها بر اساس معیارهای متفاوتی رده بندی می شوند. مانند میزان سود، میزان موفقیت در معاملات و … .

در بعضی از ارائه دهندگان حسابهای کپی تریدینگ امکان کار با حسابهای ازمایشی برای مدیران حسابها فراهم شده است، در نتیجه هنگام، انتخاب یک مدیر در این مورد اطمینان حاصل کنید که ان معامله گر با پول مجازی اقدام به معامله نمی کند.

 

 

کپی ترید - کپی ترید فارکس موبایل -کپی ترید فارکس معاملات -کپی ترید فارکس متاتریدر 4 شرایط کار به عنوان مدیر حساب در معاملات کپی ترید 📜

 

این شرایط بسته به بروکر با هم تفاوت دارد، در بعضی از بروکرها قوانین سخت گیرانه تری برای کار به عنوان یک مدیر حساب در برنامه کپی تریدینگ وجود دارد، در حالی که در بعضی از بروکرها، غیر از مرحله احراز هویت اولیه، شروط دیگری وجود ندارد.

 

در بعضی از این بروکرها که شرایط سخت گیرانه تری دارند، بعضی مواردی را مانند حداقل سود مشخص در یک بازه زمانی مشخص، یا سابقه کار در بازارهای مالی را از شرایط  اولیه برای پذیرش کار به عنوان مدیر حساب در نظر می گیرند.

 

 

کپی ترید- حساب کپی ترید چیست-حساب کپی تریدینگ-خطرات سرمایه گذاری در فارکس-دانلود اپلیکیشن کپی تریدینگ تاثیر روحیه معامله گر و سرمایه گذار در کپی تریدینگ 👀

 

بعد از آشنایی با این نوع از معاملات، باید دید که این روش سرمایه گذاری در بازار فارکس و دیگر بازارها مناسب برای چه کسانی است.

به طور کل دو دسته کاربر در این نوع از معاملات وجود دارد، که به کسی که کپی کننده معامله یا استراتژی است اصطلاحا Copy Trader گفته می شود و به شخصی که استراتژی معاملاتی یا معاملات خود را در اختیار دیگر کاربران قرار میدهد Copied Investor گویند.

 

پلتفرم کپی ترید، برای تازه واردان در بازارهای معاملاتی بسیار مناسب می باشد. زیرا میزان ریسکی که برای ورود و انجام معامله توسط خود تازه کاران در بازار وجود دارد، بسیار بیشتر می باشد. اما آنها قادرند با کپی کردن معاملات و یا استفاده از استراتژی دیگر معامله گران حرفه ای، علاوه بر کسب سود، دانش معاملاتی خود را بالا ببرند.

 

با این حال، کپی تریدینگ تنها برای افراد تازه وارد به بازار نمی باشد. روش کسب درآمد از کپی تریدینگ، برای افرادی هم که با بازار اشنایی دارند مناسب می باشد. در واقع افرادی که توانایی تحلیل و انجام معاملات را دارند، اما زمان کافی را برای این کار ندارند می توانند با این کار به انجام معاملاتشان در بازار هم بپردازند.

 

به همین علت کپی تریدینگ فارکس و ارز دیجیتال و …؛ در حال حاضر به یکی از روشهای محبوب و متداول برای کسب درآمد از این بازارها تبدیل شده است.

 

 

کپی ترید- کپی ترید خودکار -کپی ترید جدید در فارکس -کپی ترید چگونه است -کپی ترید چیست خطرات سرمایه گذاری در حسابهای کپی ترید فارکس ⭕

 

مسلما در زمان ورود به بازارهای معاملاتی آنلاین، سرمایه وارد شده به بازار فارکس و یا رمز ارزها را در معرض خطرات و ریسک هایی قرار خواهد داد.

 

به طور کلی کپی ترید هم از این قاعده مستثنی نبوده و خطراتی را خواهد داشت. اما می توان با رعایت نکاتی مانند انتخاب درست یک مدیر حساب، ایجاد صندوق های سرمایه گذاری در فارکس با چند مدیر حساب، مدیریت ریسک سرمایه گذاری در فارکس این خطرات را به حداقل رساند.

کپی ترید- طریقه سرمایه گذاری در فارکس - قوانین کپی ترید - قیمت حساب کپی تریدینگ - کپی تردینگ در ایران

 

البته باید در نظر داشت که موفقیت یک مدیر حساب در معاملاتش، تضمینی برای موفقیت او در معاملات آینده اش نخواهد بود، به همین دلیل برای ورود به این بازارها، با مدیریت ریسک در کپی ترید، با حداقل سرمایه خود وارد شوید تا در صورت بروز هر گونه مشکلی، سرمایه خود را به طور کامل از دست ندهید.

 

یکی دیگر از راه های کاهش خطرات کپی تریدینگ، تنوع در سبد سرمایه گذاری است. کاربر می تواند با استفاده از کپی کردن معاملات مدیران مختلف حسابها، تنوعی در سبد خود ایجاد کند تا در صورت هر گونه اتفاق در بازار بتواند حاشیه امنیتی برای سرمایه خود ایجاد کرده باشد.

 

اما به طور کل بهترین روش ها برای مدیریت سرمایه در کپی تریدینگ رعایت موارد زیر می باشد.

 • تنوع در سبد سرمایه گذاری
 • تنوع در انتخای مدیر حساب
 • معاملات در بازارهای متنوع
 • مدیریت ریسک در معاملات مانند قرار دادن حد سود و حد ضرر

 

 

کپی ترید- حساب کپی ترید چیست-حساب کپی تریدینگ-خطرات سرمایه گذاری در فارکس-دانلود اپلیکیشن کپی تریدینگ معرفی و بررسی بهترین پلتفرم های کپی ترید در جهان 🌏

 

به دلیل استقبال زیاد از این نحوه ی سرمایه گذاری در فارکس، پلتفرم های زیادی در دنیا بوجود امده اند که این خدمات را به کاربران علاقمند به کپی ترید در ارز دیجیتال، بازار فارکس و دیگر بازارها ارائه می دهند.

در این قسمت لیستی از بهترین سایت های کپی تریدینگ جهان آورده شده است.

 

 • پلتفرم ایتورو – eToro

به گفته اکثر کاربران فارکس، که تجربه سرمایه گذاری را دارا بوده اند و تعداد زیاد کاربران این وبسایت، آن را تبدیل به یکی از محبوبترین پلتفرم های کپی تریدینگ دردنیا کرده است.

 

در این پلتفرم، کاربران امکان کپی کردن معاملات در بازارهای سهام، فارکس، شاخص ها، ارزهای دیجیتال و صندوق های معامله را دارند. علاوه بر این ویژگی، امکانات دیگری مانند امکان ایجاد سبد معاملاتی، وجود پروتکل های امنیتی و تنوع در حساب و اکانت ها وجود دارد.

 

وبسایت ایتورو دارای پلتفرم اختصاصی خود بوده که تحت وب می باشد. در این پلتفرم  غیر از معاملات کپی تریدینگ، امکان معاملات سوشال تریدینگ نیز ممکن است.

 

افتتاح حساب در ایتورو

 

 

 • پلتفرم آوا ترید – Avatrade 

این کمپانی در ایرلند مستقر بوده و امکان کپی تریدینگ در نمادهای بسیاری را برای کاربران خود فراهم نموده است، همچنین اسپرد معاملاتی در این پلتفرم ثابت می باشد. این معاملات در بستر متاتریدر 5 در اوا ترید قابل اجرا می باشد.

 

این پلتفرم امکانات ویژه ای را برای کاربرانش فراهم نموده است. برخی از این امکانات عبارتند از امکان معاملات سی اف دی در ارزهای دیجیتال، امکان مدیریت حساب در هر نقطه از دنیا، ارائه راه های واریز و برداشت با کارت اعتباری و حواله بانکی و پی پال، راه های ارتباطی متنوع با پشتیبان مانند چت انلاین و ایمیل و … .

 

افتتاح حساب در آوا ترید

 

 • پلتفرم زولو ترید – Zulu Trade 

این پلتفرم در گذشته قابلیت اتصال حسابهای کپی تریدینگ در بیش از 30 بروکر را فراهم نموده بود. اما امروزه این تعداد به 23 بروکر رسیده است. در این پلتفرم امکان کپی کردن یک سبد سرمایه گذاری نیز وجود دارد.

 

رابط کاربری زولو ترید بسیار ساده و کاربر پسند بوده که کار با ان را بسیار ساده نموده است. در زولو ترید امکان ایجاد حساب دمو هم وجود دارد. در قسمت تنظیمات مدیریت ریسک هم گزینه های زیادی را برای داشتن معاملات با ریسک مناسب قرار داده است.

 

 

 • پلتفرم دیلریفای – Dealerify 

این پلتفرم در واقع یک برنامه کپی تریدینگ ارز دیجیتال است که امکان معاملات copytrading را در بازار ارزهای دیجتال ارائه نموده است. این کمپانی در ابتدای شروع به کار، به مدت 7 روز تمام خدمات خود را به صورت رایگان برای اشنایی کاربران با این پلتفرم ارائه نمود.

 

پلتفرم دیلری فای امکان اتصال بیست حساب مختلف را به یک حساب ممکن ساخته تا افرادی که در معاملات کپی تریدینگ، سبدهای سرمایه گذاری برای خود ساخته اند به راحتی این امکان را داشته باشند تا با یک حساب، تمام حسابهای خود را مدیریت نمایند.

 

این وبسایت امکانات متنوع دیگری را نیز برای کاربرانش مهیا کرده است مانند گزینه های متنوع برای مدیریت ریسک در معاملات و حسابها می باشد. همچنین این کمپانی با پشتیبانی 24 ساعته، اماده پاسخ گویی به کاربران خود می باشد. علاوه بر این، برای ورود به این وبسایت نیازی به فیلترشکن نیست.

 

 

کپی ترید - مفهوم کپی تریدینگ- مقدار سرمایه گذاری در فارکس -میرور تریدینگحکم شرعی و قوانین معاملات کپی ترید فارکس 🕌

 

یکی از سوالات متداول افراد سرمایه گذار در فارکس این است که آیا سرمایه گذاری در فارکس قانونی است؟ یاخیر. در جواب باید گفت که داشتن حساب سرمایه گذاری در فارکس در خیلی از کشور ها معمولا منع قانونی ندارد و بیشتر بسته به بروکری که در ان حساب باز کرده اید دارد.

 

در صورت داشتن رگوله معتبر در آن بروکر و ارائه حساب کپی تریدینگ توسط کارگزاری، سرمایه گذاری در بورس فارکس مشکلی از جنبه قانونی بودن نخواهد داشت.

mainpage copytrade law 01 کپی ترید

 

با این حال خود بازار فارکس در ایران که در گذشته غیر قانونی اعلام شده بود، خوشبختانه در حال حاضر قانون خاصی برای منع کار در این بازارها وجود ندارد و برای نمونه میتوان به سایت های سرمایه گذاری در فارکس اشاره کرد به  فعالیت خود در داخل کشور ادامه می دهند.

 

در نتیجه در مورد وجود منع قانونی برای این کار در کشور می توان گفت که منعی وجود ندارد. البته در مورد حلال یا حرام بودن کپی ترید و دیگر انواع سرمایه گذاری در بازارهای فارکس و ارز دیجیتال، نظرات زیادی وجود دارد که طبق گفته بعضی علما حرام است و طبق گفته علمای دیگر مشکلی ندارد.

 

این علما می گویند، کپی ترید ارز دیجتیال حلال است، در صورتی که مخالف قوانین وضع شده در کشور نباشد. دراین صورت مشکل شرعی وجود نخواهد داشت. اما تا به حال دیدگاه واحدی در این مورد بیان نشده است و نظرات ضد و نقیض در مورد حکم سرمایه گذاری فارکس وجود دارد.

 

 

کپی ترید - کپی ترید فارکس صفر تا صد - کپی ترید ارز دیجیتال لیست جدیدترین - کپی ترید ارز دیجیتال مارکتینگ مزایا و معایب حساب های کپی تریدینگ ➕➖

 

سرمایه گذاری در بازارهای مالی باطبع ریسک هایی را برای سرمایه گذاران به همراه خواهد داشت. اما کاربران علاقمند به سرمایه گذاری در بازارهای مالی باید بتوانند بهترین پلتفرم مناسب با شرایط روحی و مالی خود را پیدا کنند. در این بخش به مهمترین مزایا و معایب حساب سرمایه گذاری کپی ترید اشاره شده است.

 

مزایای حساب کپی ترید
معایب حساب کپی ترید
 

✔️ امکان معاملات پر سود برای افراد تازه وارد در بازار

✔️ راحتی و اتوماتیک بودن معاملات

✔️ یادگیری با دیدن نحوه معاملات افراد حرفه ای در بازار

✔️ امکان تنوع در انتخاب مدیرهای حساب

✔️ سرمایه گذاری در بازارهای مختلف

✔️ وجود امکان تنظیمات مختلف در کپی تریدینگ، مانند حد ضرر و حد سود

 

❌ فاش نشدن استراتژی معاملات

❌ امکان انجام معاملات همراه با خطا و اشتباه توسط مدیر حساب

 

کپی ترید- copy trade forex- copy trade forex exness- copy trade forex software نگاهی بر تاریخچه سیستم کپی ترید – Copy Trade 📝

 

دیدن معاملات افراد حرفه ای و خبره بازارهای مالی همیشه یکی از مواردی بود که دیگر معامله گران به آن علاقمند بودند. این جذابیت و پتانسیل کسب سود از طریق انجام معالماتی مشابه با معاملات این افراد دلیل به وجود آمدن پلتفرم کپی ترید شد.

کپی ترید با الهام گرفتن از سیستم و الگوریتم های معاملات خودکار در سال 2005 پا به بازارهای مالی گذاشت. رفته رفته و از سال 2010، روش کپی ترید در فارکس به یکی از متدهای محبوب و  درآمدزایی از فارکس و دیگر بازارها تبدیل شد.

در گذر زمان روشها و تکنولوژی های دیگری در این روش سرمایه گذاری در فارکس، ارز دیجیتال و سایر بازارها بوجود آمدند، که در این مقاله به انواع انها اشاره شده است.

 

 

سوالات متداول

بهترین بروکرهای فارکس دارای حساب های کپی تریدینگ کدامند؟

کاربران ایرانی می توانند به منظور سرمایه گذاری در حساب های کپی تریدینگ، یکی از بروکرهای معتبر و محبوب زیر را انتخاب کرده و با انتخاب مدیر حساب مناسب، شروع به کسب درآمد دلاری در بروکر کنند.

بهترین پلتفرم های کپی ترید در امن ترین کارگزاری های فارسی در مطلب بالا؛ ذکر شده است.

راه های ارتباط با پشتیبانی برای دریافت مشاوره چیست؟

کاربران این امکان را دارند که با تماس با پشتیانی و ارتباط با کارشناسان از مشاوره رایگان استفاده نموده و بهترین مسیر را برای معاملات خود در نظر گیرند.

انواع معاملات در حسابهای کپی ترید چیست؟

به طور کل در حسابهای سرمایه گذاری بروکرهای فارکس سه نوع حساب وجود دارد که به شرح زیر است.

✔️ حساب کپی ترید

✔️ حساب سوشال ترید یا تجارت اجتماعی

✔️ حساب معاملات آینه ای یا میرور تریدینگ

بهترین اپلیکیشن کپی تریدینگ کدام است؟

پلتفرم ها و اپلیکیشن های کپی تریدینگ زیادی در بازارهای مالی وجود دارد که این موارد جز محبوبترین پلتفرم ها در بین معامله گران می باشند.

 • ایتورو – eToro
 • آوا ترید – Avatrade
 • زولو ترید – Zulutrade
 • فارکس کپیر – Forex Copier
 • داپلی ترید – Duplitrade

کپی تریدینگ برای افراد تازه کار مناسب است؟

✔️ بله. یکی از دلایل بوجود امدن این پلتفرم های معاملاتی، ایجاد فرصت و امکان برای سرمایه گذاران فارکس بدون تجربه و دانش مالی بود.

راه کسب درامد مدیران حساب کپی تریدینگ چگونه است؟

این مدیران از طریق دریافت هزینه ای بابت کپی شدن معاملاتشان برای کاربران (مبلغ مشخص شده توسط خود مدیران )، دریافت می کنند. همچنین این مدیران به ازای سودهای کسب شده در معاملات نیز درصدی از ان را برداشت می کنند.

اکسپرت کپی تریدینگ چیست؟

اکسپرت های کپی تریدینگ، در واقع همان ربات کپی تریدینگ می باشد، این ربات ها الگوریتم هایی از پیش نوشته شده توسط زبان های برنامه نویسی می باشند، که بعد از اجرا در پلتفرم مورد نظر به صورت خودکار معاملات را انجام می دهند.

بهترین استراتژی کپی تریدینگ کدام است؟

به طور کل نمی توان گفت که بهترین استراتژی هیچ کدام است و این بستگی به عوامل بسیار زیادی دارد.

به طور مثال برای کسب درامد از کریپتو با کپی تردینگ، با توجه به نوسانهای شدید در این بازار پیدا کردن یک استراتژی کار تقریبا بسیار مشکلتری نسبت به بازار فارکس و دیگر بازارهای مالی می باشد.

آیا مولتی ترمینال متاتریدر یک حساب کپی تریدینگ به حساب می اید؟

✔️ بله. مولتی ترمینال در واقع قدیمی ترین راه برای انجام این معاملات بوده. کپی تریدینگ در متاتریدر 4 این امکان را فراهم نموده بود که، یک مدیر با دسترسی به حسابهای مختلف دیگر افراد، امکان انجام معاملات برای انها فراهم شده بود.

در حال حاضر کاربران این امکان را دارند که در حساب کپی ترید بروکر آی سی ام بروکرز از این امکان استفاده نمایند.

آیا امکان انجام معاملات کپی تریدینگ بر روی تمام جفت ارزهای بازار فارکس وجود دارد؟

✔️ بله. کاربران برای سرمایه گذاری فارکس در ایران و دیگر کشورها، امکان معاملات بر روی تمام نمادها و بازارهای موجود را دارند.

آیا در معاملات باینری آپشن، امکان کپی ترید باینری ممکن است؟

✔️ بله. در معاملات باینری اپشن هم امکان کپی کردن معاملات مدیر حسابها و یا استفاده از ربات ها و اکسپرت های خودکار معاملاتی وجود دارد.

آیا کپی ترید ارز دیجیتال سودآور است؟

✔️ بله. با توجه به ذات بازارهای مالی، با بهره گیری از دانش و تجربه، امکان کسب سودهای دلاری در کپی ترید فارکس وجود دارد.


نظرات (5)
 1. چرا اطلاعات محدودی درباره فیلترکردن و ارزیابی عملکرد معامله‌گرانی که قرار است کپی شوند در مقاله هست؟ ببینید شما با این اقدامتون باعث میشید کاربران در انتخاب افراد مناسب برای کپی کردن دچار سردرگمی بشن.

 2. بهترین بروکر برای سرمایه گذاری در حال حاضر کدام است؟

  • بروکر لایت فارکس، خدمات بهتری در مقایسه با دیگر بروکرها، به کاربران ایرانی ارائه می دهد.

 3. چطور میتونم از ربات برای کپی ترید فارکس استفاده کنم؟

  • ربات و کپی تریدینگ، دو ابزار متفاوت می باشند. برای استفاده از ربات، می بایست آن را روی پلتفرم ترید خود مانند متاتریدر نصب نمایید. جهت کپی ترید؛ می بایست حساب خود را به حساب یکی از مدیران کپی ترید، متصل کنید.

درج نظر