مقایسه حساب های آلپاری 🔎 بررسی حساب های معاملاتی بروکر آلپاری

حساب های آلپاری - انواع حساب های فارکس الپاری - مشخصات حساب های الپاری - مقایسه حساب های الپاری بررسی حساب های الپاری – فرق حساب های Alpari

 

کارگزاری های فارکس با ارائه انواع حساب های معاملاتی، سعی در برطرف کردن نیازهای تمام طیف های معامله گران، در بازارهای آنلاین هستند. هر چه یک بروکر فارکس تنوع بیشتری، در حسابهای تجاری و واقعی خود داشته باشد، یک مزیت رقابتی و بسیار خوب برای آن بروکر به حساب می آيد.

 

خوشبختانه این تنوع حساب در بروکر آلپاری، برای کاربران فراهم شده و این امر باعث برطرف شدن نیاز کاربران با استراتژی های مختلف معاملاتی شده است.

 

حساب های آلپاری - انواع حساب های فارکس الپاری - مشخصات حساب های الپاری - مقایسه حساب های الپاری

 

به طور معمول تفاوت در این حسابها، بر اساس مقدار اسپردهای معاملاتی، کمیسیون و هزینه معاملات، تکنولوژی به کار رفته در حساب های فارکس، مقدار واریزی اولیه و یا پلتفرم های معاملاتی، مشخص می شود.

البته ممکن است در انواع حساب های فارکس عرضه شده در بروکرها، تفاوت های دیگری وجود داشته باشد،‌ اما به طور مشخص، مهمترین آنها موارد ذکر شده در بالا می باشد.

حساب های آلپاری - انواع حساب های فارکس الپاری - مشخصات حساب های الپاری - مقایسه حساب های الپاری

به طور کلی حساب های آلپاری، به سه دسته تقسیم بندی می شوند،‌ هر چند می توان تقسیم بندی های دیگری در نظر گرفت،‌ اما به طور کل این دسته ها حساب های بروکر آلپاری را تشکیل می دهند:

 • حساب های معاملاتی آلپاری (حساب های تجاری و واقعی برای معامله گران)
 • حساب دمو آلپاری (حساب آزمایشی و آموزشی برای کاربران تازه وارد)
 • حساب سرمایه گذاری پم بروکر‌ آلپاری (حسابی برای سرمایه گذاران در بازارهای مالی)

 

در بروکر Alpari، کاربران علاوه بر معاملات در بازارهای مالی به روش معمول قادرند تا در حساب باینری آپشن، به سودآوری و درآمدزایی سریعتری از طریق پلتفرم های باینری آپشن برسند.

 

همچنین این کارگزاری حسابی را برای مسلمانان در سرتاسر دنیا فراهم نموده تا بر اساس قوانین اسلام، با فعال کردن حساب اسلامی یا همان حساب بدون سواپ، کاربران از پرداخت بهره شبانه یا سواپ معاف می شوند.

 

برای فعال کردن این بخش، کاربران می توانند با ارائه مدارک مورد نیاز با بخش پشتیبانی فارسی از این خدمات استفاده کنند. حال هر کدام از این دسته ها در حساب های الپاری شامل حساب هایی هستند که در جدول زیر آورده شده است.

 

حساب های آلپاری - مشخصات حساب های الپاری - مقایسه حساب های الپاری - ثبت نام آلپاری فارکس

نحوه ثبت نام در الپاری فارکس

کاربران برای آموزش نحوه افتتاح حساب در alpari می توانند مقاله آن را مشاهده کرده و در یکی از این حساب ها، معاملات خود را آغاز کنند. به طور خلاصه برای این کار بعد از ورود به سایت رسمی و اصلی  الپاری، کاربر در ابتدا باید ثبت نام در آلپاری فارکس خود را تکمیل نماید.

در مرحله بعد با آپلود مدارک احراز هویت، حساب خود را تایید و وریفای کنند. بعد از گذارندن این مراحل و ورود به کابین می توانند، یک حساب را برای شروع تریدهای خود انتخاب کنند. در ادامه با معرفی و بررسی امکانات انواع حساب، کاربران قادرند تا بهترین حساب آلپاری را برای خود برگزینند.

 

حساب های آلپاری - انواع حساب های فارکس الپاری - مشخصات حساب های الپاری - مقایسه حساب های الپاری جدول معرفی انواع حساب آلپاری فارکس

 

در جدول زیر معرفی تمامی حسابهای معاملاتی و تجاری قابل ایجاد در این کارگزاری، انجام شده و در ادامه این مقاله از اف ایکس ماکسی نیز، هر یک از آنها به صورت جامع بررسی شده است.

 

🌐 بررسی بروکر آلپاری 💻 معرفی انواع حساب های alpari
❇️ حساب استاندارد در متاتریدر 4 ❇️ حساب استاندارد در متاتریدر 5
❇️ حساب ای سی ان در متاتریدر 4 ❇️ حساب ای سی ان در متاتریدر 5
❇️ حساب نانو در متاتریدر 4 – حساب سنتی الپاری ❇️ حساب پرو ecn در متاتریدر 5
❇️ حساب دمو – حساب استاندارد متاتریدر 4 ❇️ حساب دمو – حساب استاندارد متاتریدر 5
❇️ حساب دمو  – حساب ای سی ان متاتریدر 4 ❇️ حساب دمو – حساب ای سی ان متاتریدر 5

حساب های آلپاری - انواع حساب های فارکس الپاری - مشخصات حساب های الپاری - مقایسه حساب های الپاری

 

حساب های آلپاری - انواع حساب های فارکس الپاری - مشخصات حساب های الپاری - مقایسه حساب های الپاری معرفی و بررسی حساب استاندارد آلپاری در متاتریدر 4 و 5

 

در معرفی حساب استاندارد آلپاری، باید گفت که به طور کل تمام بروکرهای فارکس یک حساب تحت عنوان های مختلف مانند حساب کلاسیک یا استاندارد داشته و برای طیف وسیعی از کاربران و معامله گران کاربرد داشته و تقریبا تمام امکانات لازم برای اتواع معاملات در فارکس را دارد.

حساب های آلپاری - انواع حساب های فارکس الپاری - مشخصات حساب های الپاری - مقایسه حساب های الپاری

حساب استاندارد که یکی از حسابهای معاملاتی الپاری بوده، امکانات وسیعی برای معامله گران فراهم کرده است. همانطور که گفته شده در این کارگزاری کاربران برای ساخت و ایجاد حساب واقعی در آلپاری باید یکی از حسابهای ریل این بروکر را انتخاب کنند.

 

این حساب alpari در دو پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 و 5، قابل اجرا می باشد و بر اساس نوع پلتفرم اش، به دو حساب استاندارد mt4 و حساب استاندارد mt5 تقسیم بندی می شوند. تفاوت اصلی این دو حساب در سکوی معاملاتی و مقدار واریزی اولیه برای افتتاح حساب می باشد.

 

حساب های آلپاری - انواع حساب های فارکس الپاری - مشخصات حساب های الپاری - مقایسه حساب های الپاری مشخصات حساب استاندارد

 

نام حساب حساب استاندارد آلپاری | Mt4 حساب استاندارد آلپاری | Mt5
ارز پایه دلار | یورو دلار | یورو
پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 متاتریدر 5
نحوه انجام معاملات معاملات با اجرای آنی معاملات با اجرای آنی
حداقل واریزی برای افتتاح حساب 20 دلار 100 دلار
حداقل و حداکثر مقدار لوریج | اهرم معاملاتی 1:10 – 1:1000 1:10 – 1:1000
تعداد نمادهای بازار فارکس | جفت ارزها 33 33
تعداد نمادهای بازار فلزات گرانبها 2 2
سی اف دی | CFD 25 25
حداکثر حجم معامله بر حسب لات 50 50
حداکثر تعداد سفارشات باز 500 500
حداکثر تعداد سفارشات معلق | پندینگ اردر 100 500
میزان استاپ اوت 20 ٪ 20 ٪
میزان مارجین 50 ٪ 50 ٪
میزان کمیسیون
حساب اسلامی ✔️

 

حساب های آلپاری - انواع حساب های فارکس الپاری - مشخصات حساب های الپاری - مقایسه حساب های الپاری

معاملات CFD در آلپاری

تمام نمادهای بازار ارزهای دیجیتال ( ارزهای رمزنگاری شده)، شاخص ها و بازار کالا به صورت سی اف دی در آلپاری قابل معامله می باشد.

 

حساب های آلپاری - انواع حساب های فارکس الپاری - مشخصات حساب های الپاری - مقایسه حساب های الپاری معرفی و بررسی حساب نانو آلپاری در متاتریدر 4

 

حساب نانو الپاری یکی دیگر از خدمات متمایز این بروکر بوده که برای کاربرانی است که به تازگی می خواهند پا به معاملات در حساب های واقعی بگذارند. علت انتخاب حساب nano الپاری برای این افراد میزان واریز حداقلی برای این حساب می باشد.

 

در حساب میکرو الپاری وقتی کاربر یک دلار به حساب خود از طریق یکی از روشهای واریز و برداشت در آلپاری واریز کند، مقدار 1000 سنت در حساب او نمایش داده می شود. از اینرو برای انجام معاملات در این حساب می توان با حداقل سرمایه در یک حساب واقعی معاملات را انجام داد.

 

در نتیجه این حساب برای افرادی که با سرمایه کم می خواهند در بازارهای معاملاتی انلاین ترید کنند بهترین انتخاب است. حساب نانو الپاری تنها بر روی پلتفرم معاملاتی metatrader 4 قابل انجام است و کاربران می توانند با واریز 1 دلار معاملات در این حساب ریل را شروع کنند.

 

از آنجا که ارز پایه در این حسابها بر حسب سنت بوده، به حسابهای سنتی معروف هستند و به همین دلیل خیلی از کاربران این حساب را با نام حساب سنتی آلپاری می شناسند.

حساب های آلپاری - انواع حساب های فارکس الپاری - مشخصات حساب های الپاری - مقایسه حساب های الپاری

البته این حساب دارای اسپرد بالاتری نسبت به دیگر حساب های آلپاری بوده و به همین دلیل تنها برای افراد تازه کار و با سرمایه کم پیشنهاد می شود. در این بخش مخشصات و ویژگی های حساب نانو الپاری برای mt4 ذکر آورده شده است.

 

حساب های آلپاری - انواع حساب های فارکس الپاری - مشخصات حساب های الپاری - مقایسه حساب های الپاری جدول مشخصات حساب نانو (سنتی)

 

نام حساب حساب نانو آلپاری | Mt4
ارز پایه USD cents (USC)  |  EUR cents (EUC)
پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4
نحوه انجام معاملات معاملات با اجرای آنی
حداقل واریزی برای افتتاح حساب 1 دلار
حداکثر مقدار لوریج | اهرم معاملاتی 1:500
تعداد نمادهای بازار فارکس | جفت ارزها 33
تعداد نمادهای بازار فلزات گرانبها 2
سی اف دی | CFD
حداکثر حجم معامله بر حسب لات 100
حداکثر تعداد سفارشات باز 50
حداکثر تعداد سفارشات معلق | پندینگ اردر 50
میزان استاپ اوت 10 ٪
میزان مارجین 50 ٪
میزان کمیسیون
حساب اسلامی

 

حساب های آلپاری - انواع حساب های فارکس الپاری - مشخصات حساب های الپاری - مقایسه حساب های الپاری

 

 

حساب های آلپاری - انواع حساب های فارکس الپاری - مشخصات حساب های الپاری - مقایسه حساب های الپاری معرفی و بررسی حساب ecn آلپاری در متاتریدر 4 و 5

 

حساب ecn در بروکرهای فارکس که حسابهای جدیدتری در کارگزاری ها به حساب می آیند از تکنولوژی های به روزی برای انجام معاملات کاربران بهره می برند. این حسابها بهترین انتخاب برای معامله گران با تعداد بالا و اسکلپرها در بازارهای مالی می باشد.

 

در پاسخ به اینکه حساب ای سی ان الپاری چیست، باید گفت که این حساب نیز همانند دیگر حسابهای ecn از این تکنولوژی در فرایند معاملات بهره می برد.

حساب های آلپاری - انواع حساب های فارکس الپاری - مشخصات حساب های الپاری - مقایسه حساب های الپاری

 

این حساب از این جهت بهترین حساب برای معامله گران حرفه ای بوده که در حین خرید و فروش توسط تریدرها، قیمت های نمادهای معاملاتی از بین بسیاری از بازارها نمایش داده می شود و بهترین قیمت ها در دسترس کاربران می باشد.

از این رو میزان تخلف و دستکاری قیمت بازار توسط مارکت میکرها و یا بروکرها به حداقل ترین مقدار ممکن می رسد.

 

دیگر تفاوت حساب ecn  و استاندارد الپاری در مقدار اسپردهای معاملاتی می باشد که این مقدار در حسابهای ای سی ان کمتر از دیگر حساب های معاملاتی الپاری می باشد. هر چند مقدار واریزی اولیه برای افتتاح حساب در حساب ای سی ان بیشتر از حساب استاندارد alpari می باشد.

 

معاملات در این حساب بر روی پلتفرم های محبوب متاتریدر 4 و متاتریدر 5 قابل انجام است . کاربران می توانند برای دانلود پلتفرم های متاتریدر بروکر آلپاری از لینک قرار داده شده استفاده نمایید. کاربران برای افتتاح حساب ای سی ان الپاری می توانند دیگر امکانات این حساب را، در جدول زیر مشاهده کنند.

 

حساب های آلپاری - انواع حساب های فارکس الپاری - مشخصات حساب های الپاری - مقایسه حساب های الپاری جدول مشخصات حساب ای سی ان

 

نام حساب حساب ecn آلپاری | Mt4 حساب ecn آلپاری | Mt5
ارز پایه دلار | یورو دلار | یورو
پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 متاتریدر 5
نحوه انجام معاملات معاملات با اجرای بازار معاملات با اجرای بازار
حداقل واریزی برای افتتاح حساب 300 دلار 500 دلار
حداقل و حداکثر مقدار لوریج | اهرم معاملاتی 1:2 – 1:3000 1:2 – 1:3000
تعداد نمادهای بازار فارکس | جفت ارزها 46 46
تعداد نمادهای بازار فلزات گرانبها 2 2
سی اف دی | CFD 44 58
حداکثر حجم معامله بر حسب لات 100 100
حداکثر تعداد سفارشات باز 1500 1000
حداکثر تعداد سفارشات معلق | پندینگ اردر 300 300
میزان استاپ اوت 60 ٪ 60 ٪
میزان مارجین 50 ٪ 50 ٪
میزان کمیسیون 16 دلار در هر 1 میلیون دلار
حساب اسلامی ✔️

 

حساب های آلپاری - انواع حساب های فارکس الپاری - مشخصات حساب های الپاری - مقایسه حساب های الپاری

 

حساب های آلپاری - انواع حساب های فارکس الپاری - مشخصات حساب های الپاری - مقایسه حساب های الپاری بررسی حساب پرو ای سی ان آلپاری در متاتریدر 4

 

حساب پرو ای سی ان آلپاری، حسابی بوده که برای معامله گران حرفه ای طراحی شده، و با هزینه های معاملاتی پایین تر از سایر حساب ها، بهترین و مناسب ترین حساب برای کاربران با اسکالپر و یا معامله گرانی که تعداد معاملات آنها بالاست، می باشد.

 

معاملات در این حساب تنها بر روی پلتفرم متاتریدر 4 امکان پذیر می باشد. حداقل واریزی برای افتتاح حساب در این حساب واقعی 500 دلار بوده که از دیگر حساب های آلپاری بیشتر می باشد. مشخصات این حساب الپاری در زیر درج شده است.

 

حساب های آلپاری - انواع حساب های فارکس الپاری - مشخصات حساب های الپاری - مقایسه حساب های الپاری جدول مشخصات حساب pro ecn

 

نام حساب حساب pro ecn  آلپاری | Mt4
ارز پایه دلار |‌ یورو
پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4
نحوه انجام معاملات معاملات با اجرای بازار
حداقل واریزی برای افتتاح حساب 500 دلار
حداکثر مقدار لوریج | اهرم معاملاتی 1:2 – 1:3000
تعداد نمادهای بازار فارکس | جفت ارزها 46
تعداد نمادهای بازار فلزات گرانبها 2
سی اف دی | CFD 55
حداکثر حجم معامله بر حسب لات 100
حداکثر تعداد سفارشات باز 1500
حداکثر تعداد سفارشات معلق | پندینگ اردر 300
میزان استاپ اوت 60 ٪
میزان مارجین 50 ٪
میزان کمیسیون 16 دلار در هر 1 میلیون دلار
حساب اسلامی ✔️

 

حساب های آلپاری - انواع حساب های فارکس الپاری - مشخصات حساب های الپاری - مقایسه حساب های الپاری

 

حساب های آلپاری - انواع حساب های فارکس الپاری - مشخصات حساب های الپاری - مقایسه حساب های الپاری معرفی و بررسی حساب دمو فارکس آلپاری

 

حساب دمو آلپاری بهترین حساب غیر واقعی، برای شروع معاملات کاربران تازه وارد در بازارهای مالی می باشد. کاربران در این بازارها می توانند، در محیطی کاملا مشابه با بازار و معاملات واقعی، می توانند به کسب تجربه و بالا بردن دانش مالی خود بپردازند.

حساب های آلپاری - انواع حساب های فارکس الپاری - مشخصات حساب های الپاری - مقایسه حساب های الپاری

 

با ساخت و افتتاح حساب دمو آلپاری کاربران می توانند، همانند دیگر حساب های واقعی آلپاری در محیط پلتفرم متاتریدر 4 و متاتریدر 5 معاملات خود را انجام دهند. همچنین تریدرها می توانند با ایحاد حساب دمو آلپاری، با دریافت اعتبار و پول مجازی به صورت نامحدود در بازار معاملات خود را انجام دهند.

 

در نتیجه شارژ حساب دمو آلپاری بلافاصه بعد از ایجاد این حساب برای کاربران انجام می شود.

 

در این نوع حساب فضایی کاملا مشابه فضای معاملاتی واقعی بر روی پلتفرم های متاتریدر 4 و متاتریدر 5 را ارایه داده با این تفاوت نسبت به حساب واقعی که مقداری پول مجازی در اختیار کاربران برای قرار می دهد و معامله گران و سرمایه گذاران می توانند با استفاده از آن، دانش خود را محک زده و استراتژی های خود را آزمایش نمایید.

 

یکی دیگر از مزایای حساب دمو بروکر الپاری و دیگر بروکرهای فارکس، امکان تست کردن استراتژی های معاملاتی معامله گران می باشد. با امتحان کردن استراتژی ها و بک تست گرفتن از آنها در محیط مجازی این حسابها می باشد.

حساب های آلپاری - انواع حساب های فارکس الپاری - مشخصات حساب های الپاری - مقایسه حساب های الپاری

حساب های آلپاری - انواع حساب های فارکس الپاری - مشخصات حساب های الپاری - مقایسه حساب های الپاری انواع حساب دمو بروکر الپاری

 

در حساب دمو یا مجازی الپاری کاربران می توانند در هر یک از حساب های معاملاتی واقعی با پول مجازی معاملات آنلاین خود را انجام دهند. هر کاربر در زمان افتتاح حساب دمو الپاری می توانند در یکی از حساب های زیر کار خود را آغاز کنند.

 • حساب دمو standard.mt4
 • حساب دمو standard.mt5
 • حساب دمو ecn.mt4
 • حساب دمو ecn.mt5
 • حساب دمو pro.ecn.mt4
تنها حسابی که امکان افتتاح حساب در ان به صورت دمو نمی باشد، حساب نانو یا سنتی آلپاری می باشد.

 

حساب های آلپاری - انواع حساب های فارکس الپاری - مشخصات حساب های الپاری - مقایسه حساب های الپاری مزایای حساب دمو

 

به طور کلی مهمترین مزایای ساخت حساب دمو الپاری به شرح زیر است.

 • امکان کسب تجربه در معاملات واقعی بدون پول واقعی
 • یادگیری نحوه انجام معاملات بدون ریسک
 •  یادگیری نحوه استفاده از پلتفرم های متاتریدر 4 و 5 در معاملات

 

 

حساب های آلپاری - انواع حساب های فارکس الپاری - مشخصات حساب های الپاری - مقایسه حساب های الپاری شرایط معاملاتی در حسابهای بروکر آلپاری

 

هر یک از بروکرهای فارکس شرایط های معاملاتی متفاوتی را برای معاملات تعیین کرده اند. برخی از این قوانین به طور کلی در بروکرها یکسان بوده و برخی متفاوت. به طور مثال قوانینی که در مورد مبارزه با پولشویی در انها وجود دارد در همه بروکرها تقریبا یکسان می باشد.

 

در این بخش مهمترین شرایط معاملاتی آلپاری ذکر شده است تا کاربران با آشنایی بیشتر از این قوانین بتوانند معاملات پرسود تری را در این بروکر داشته و دچار مشکلات حقوقی و یا مالی نشوند.

حساب های آلپاری - انواع حساب های فارکس الپاری - مشخصات حساب های الپاری - مقایسه حساب های الپاری

 

 • در بروکر معتبر الپاری، معاملات بر روی تمام نمادهای معاملاتی به جز ابزارهای معاملاتی CFD  در رمرزارزها که به صورت 24 ساعته در تمام روزهای هفته می باشد، از ساعت 5 دقیقه بامداد دوشنبه تا ساعت 11:55 جمعه انجام خواهد شد.

 

 • در صورت باز بودن پوزشن ها و معاملات کاربران به جز معاملاتی که در بازار فلزات و بازار کریپتو در آلپاری بوده، از روز چهارشنبه تا پنج شنبه هزینه سواپ آن سه برابر حالت عادی محاسبه می شود.

 

 • کاربران برای انتقال معاملات CFD رمز ارز، کالا و شاخص ها از روز جمعه تا دوشنبه سه برابر می باشد.

 

 • هزینه مربوط به بهره شبانه یا همان swap، به صورت روزانه ( ساعت 21 هر شب به وقت EET) در بخش اطلاعات و شرایط قراردادی هر نمادی بروز رسانی می شود.

 

 • در حد فاصل بین ساعت 11:55 دقیقه شب تا ساعت 5 دقیقه بامداد که معروف به رول اور بانک بوده به دلیل کاهش میزان نقدینگی، مقدار اسپرد نمادهای معاملاتی بالاتر می شود.

 

 • در بازار فارکس در جفت ارزهای EURRUB، USDTRY، USDCAD، EURTRY،EURTRY در زمان انتقال پوزشن های معاملاتی به روز بعد ( از روز پنج شنبه به جمعه)، نرخ بهره شبانه سه برابر خواهد شد.

 

 • در حساب پرو ای سی ان الپاری، در زمان باز کردن و بستن معاملات کارمزدی از کاربر کسر خواهد شد که این کارمزد به صورت یکجا و در زمان باز کردن معامله خواهد بود.

 

 • در بازار سی اف دی به جز بازار رمز ارزهای، هزینه سواپ یا بهره شبانه بر اساس واحد پولی همان نماد معاملاتی در هر لات محاسبه خواهد شد.

 

 • نحوه نمایش هزینه بهره شبانه در بازار رمزارزها به صورت درصدی برای کاربران نمایش داده می شود.

 

 • معاملات در بازار رمز ارزها در پلتفرم معاملاتی متاتریدر 5 به صورت 24 ساعته، در تمام روزهای هفته قابل انجام می باشد. تنها در روزهای شنبه از ساعت 11:30 تا 13:30 و 23:30 تا 23:40 در روزهای یکشنبه قابل دسترس نمی باشد.

 

اما این ساعات در متاتریدر 4 متفاوت بوده و در روزهای شنبه در ساعات 11:30 تا 17:00 و ساعت 4:30 تا 5:30 قابل معامله نمی باشد. (این ساعات به وقت ایران می باشد)

 

 

حساب های آلپاری - انواع حساب های فارکس الپاری - مشخصات حساب های الپاری - مقایسه حساب های الپاری بررسی حساب پم آلپاری – حساب سرمایه گذاری

 

یکی از حساب های پرطرفدار و محبوب بازارهای مالی، حساب های سرمایه گذاری می باشد. در این حسابها کاربران بدون نیاز به دانش مالی می توانند به کسب درآمد از بازارهای آنلاین برسند. در این حساب ها کاربران می توانند با سرمایه گذاری در حسابهای دیگر معامله گران حرفه ای در بازار به کسب در آمد دلاری برسند.

حساب های آلپاری - انواع حساب های فارکس الپاری - مشخصات حساب های الپاری - مقایسه حساب های الپاری

 

حساب pamm آلپاری یکی از انواع حساب های سرمایه گذاری بوده که برای کاربرانی که وقت و دانش کافی را برای تحلیل فاندامنتال و تکنیکال بازار را ندارند.

علاوه بر سرمایه گذاران در این حساب ها، مدیران حساب آلپاری نیز با بهره بردن از دانش و تجربه کافی در معاملات، از طریق دریافت حق الزحمه معاملاتی از سرمایه گذاران می توانند درآمدهای بسیار بالایی را کسب کنند.

برای اشنایی بیشتر با این حساب ها، پیشنهاد می شود مقاله تخصصی در مورد حساب پم آلپاری را مطالعه نمایید.

 

حساب های آلپاری - انواع حساب های فارکس الپاری - مشخصات حساب های الپاری - مقایسه حساب های الپاری نظر نویسنده درباره انواع حساب در بروکر آلپاری

 

همانطور که در داخل مقاله تمامی حساب های این بروکر معرفی شد، مشخص شد که الپاری یکی از بروکرهایی بوده که دارای بیشترین تنوع در حساب های تجاری را در بین بروکرهای فارکسی داشته، و این می تواند نیاز بیشتر کاربران با استراتژی های گوناگون معاملاتی را، پوشش دهد.

 

بهترین حساب برای شروع و ورود یک کاربر به بازار،‌ حساب دمو می باشد. بعد از آن کاربر می تواند با سرمایه اندک و ایجاد حساب سنتی، تجربه معامله در یک حساب واقعی را کسب کند و بعد از ارتقا دانش و یادگیری روانشناسی بازار، با افتتاح حساب و سرمایه گذاری در یکی از حساب های ای سی ان، معاملات خود را در حجم های بالاتر انچام دهد.

 

البته در صورت نیاز برای انتخاب و افتتاح بهترین حساب، می توانید با بخش پشتیبانی اف ایکس ماکسی در ارتباط بوده و با داشتن مشاوره با کارشناسان، مناسب ترین حساب را برای خود برگزینید.

 

حساب های آلپاری - انواع حساب های فارکس الپاری - مشخصات حساب های الپاری - مقایسه حساب های الپاری

 

سوالات متداول

نحوه افتتاح حساب در بروکر آلپاری چگونه است ؟

معامله گران می توانند برای افتتاح حساب فارکس از طریق وب سایت بروکر آلپاری به بخش ثبت نام رفته و بعد از تکمیل ثبت نام و احراز هویت در آلپاری در یکی از حساب های آلپاری معاملات خود را آغاز کنند.

 

انواح حساب های فارکس الپاری چیست ؟

به طور کلی حساب های آلپاری به سه دسته تجاری یا واقعی، دمو یا آزمایشی و سرمایه گذاری تقسیم می شود. لیست  کامل حساب های معاملاتی الپاری به شرح زیر می باشد.

 • ✔️ حساب نانو  یا سنتی آلپاری در متاتریدر 4
 • ✔️ حساب استاندارد در متاتریدر 4
 • ✔️ حساب استاندارد در متاتریدر 5
 • ✔️ حساب ای سی ان در متاتریدر 4
 • ✔️ حساب ای سی ان در متاتریدر 5
 • ✔️ حساب پرو ای سی ان در متاتریدر

 

اسپرد الپاری چقدر است ؟

اسپرد حساب های آلپاری با یکدیگر متفاوت بوده و بسته به نوع حساب معاملاتی این مقادیر با یکدیگر متفاوت می باشد. در حساب های ای سی ان و پرو ای سی ان مقادیر اسپردها نسبت به حساب استاندارد و حساب نانو کمتر می باشد.

 

تفاوت حساب ecn و pro ecn در چیست ؟

حساب pro ای سی ان الپاری از تکنولوژی و فن آوری جدیدتری بهره برده و برای کاربران حرفه ای در بازارهای مالی مناسب می باشد.

یکی دیگر از تفاوت های جساب ecn و حساب پرو ecn الپاری در مقدار واریزی اولیه بوده که در حساب پرو برابر با 500 دلار می باشد. همچنین در حساب پرو، معاملات تنها در متاتریدر 4 قابل انجام می باشد در حالی که در حساب ای سی ان در هر دو نسخه متاتریدر قابل انجام می باشد.


نظرات (4)
 1. مقایسه حساب های آلپاری بر چه اساس انجام میشه؟

  • مهمترین معیارهای مقایسه حساب آلپاری، مینیم شارژ، اسپرد، کمیسیون و سواپ می باشد.

 2. کدوم یکی از حساب های آلپاری برای مبتدی ها بهتر هست؟

  • حساب نانو آلپاری به دلیل مینیمم واریز 1$ و نمایش موجودی بر اساس سنت، بهترین گزینه برای شروع ترید در این بروکر می باشد.

درج نظر