آموزش افتتاح حساب دمو امارکتس 🔶معرفی مزایای حساب دمو آمارکتس

حساب دمو آمارکتس - ای مارکتس فارسی - ای مارکتس فارکس - ساعت کاری امارکتس بررسی حساب دمو آمارکتس – آموزش افتتاح حساب دمو در آمارکتس

 

حساب دمو بروکر آمارکتس یک حساب آزمایشی است که به شما اجازه می دهد بدون خریداری واقعی، با سیستم آمارکتس آشنا شوید و عملکرد آن را تست کنید. این حساب به شما امکان می دهد تا با محیط کاربری آمارکتس آشنا شوید، به انواع تجارب کاربری دسترسی پیدا کنید و با فرایند خرید و فروش در بازار آمارکتس آشنا شوید.

برای ساخت و افتتاح حساب دمو آمارکتس، می توانید به سایت آمارکتس بروید و درخواست خود را برای ساخت حساب دمو ارسال کنید. پس از ثبت درخواست، شما به طور خودکار به صفحه ورود به حساب دمو هدایت می شوید و می توانید از آن استفاده کنید.

 

انواع حسابهای آمارکتس

حساب دمو آمارکتس - افتتاح حساب دمو آمارکتس - amarkets ثبت نام - amarkets ورود

حساب دمو امارکتس دارای قابلیت هایی است که شامل تست انواع سفارش ها، آنالیز بازدهی، مدیریت حساب و تجربه تعامل با پلتفرم است. با این حساب، شما می توانید به عنوان یک تاجر مستقل در بازار آمارکتس با سیستم آمارکتس آشنا شوید و به دنبال فرصت های تجاری موجود در آن بگردید.

استفاده از حساب دمو در آمارکتس به عنوان یک محیط آموزشی و تستی بسیار مفید است و به شما اجازه می دهد که قبل از سرمایه گذاری واقعی، با پلتفرم آشنا شوید و تجربه لازم را کسب کنید. دیگر نکته مهم حساب دمو بدون ریسک بودن این معاملات بوده و نیاری به واریز در آمارکتس برای شروع معاملات نمی باشد.

روش های شارژ بروکر آمارکتس در مقاله تخصصی جداگانه ای برای کاربران به طور کامل توضیح داده شده است.

 

مهمترین مزایای حساب دمو در آمارکتس به شرح زیر می باشد.

 

مشخصات حساب دمو بروکر آمارکتس

حساب دمو آمارکتس
🔍 بررسی بروکر آمارکتس 📑 لینک ثبت نام در بروکر آمارکتس
⬅️ آشنایی با پلتفرم معاملاتی آمارکتس ⬅️ شبیه سازی بازار
⬅️ آموزش و تمرین در محیط واقعی معاملاتی ⬅️ امکان تست ربات ها و اکسپرت های معاملاتی
📞 ارتباط با پشتیبانی فارسی 📞 ارتباط با پشتیبانی در تلگرام  بروکر آلپاری - بررسی اعتبار بروکر آلپاری - پشتیبانی فارسی بروکر آلپاری
⭕️فایل آموزشی آموزش افتتاح حساب دمو آمارکتس – PDF
⭕️لینک یوتیوب ویژگی های حساب دمو در آمارکتس – YouTube
⭕️لینک آپارات خصوصیات حساب دمو بروکر آمارکتس – Aparat
⭕️لینک نماشا معرفی حساب Demo آمارکتس – Namasha

 

دانلود متاتریدر 4 آمارکتس برای ویندوز

 

🎥فیلم آموزش افتتاح حساب دمو در آمارکتس

با مشاهده ویدئوی زیر، نحوه ساخت حساب و ویژگی های حساب دمو را، آموزش می بینید.

آموزش افتتاح حساب دمو در بروکر آمارکتس

 

آشنایی با پلتفرم معاملاتی آمارکتس

 

حساب دمو به شما اجازه می دهد تا با پلتفرم آمارکتس و ابزارهای موجود برای تحلیل بازار و اجرای معاملات آشنا شوید. این به شما کمک می کند تا قبل از شروع تجارت با پول واقعی، با اصول اساسی کار با پلتفرم آشنا شوید و با آن آشنایی داشته باشید.

 

شبیه سازی بازار

با استفاده از حساب دمو، شما می توانید در یک محیط شبیه سازی شده، تجربه خرید و فروش در بازار فارکس را تجربه کنید. این به شما امکان می دهد تا بدون هیچ گونه ریسک مالی، به تجربه و تمرین خود برای تصمیم گیری در بازار فارکس بپردازید.

 

آموزش و تمرین در محیط واقعی معاملاتی

حساب دمو به شما این امکان را می دهد تا با تمرین های بیشتر، نوع تحلیل بازار، مدیریت ریسک و سبک معاملاتی خود را شناسایی کنید و بازدهی خود را بهبود بخشید. با تجربه و تمرین، می توانید برای تصمیم گیری های در بازار فارکس، بهتر و مطمئن تر عمل کنید.

 

امکان تست ربات ها و اکسپرت های معاملاتی

اگر شما قصد استفاده از ربات های تجارت خودکار را دارید، حساب دمو به شما اجازه می دهد تا آنها را برای عملکرد در بازار فارکس، تست کنید. این به شما امکان می دهد.

 

 

ثبت نام در آمارکتس افتتاح حساب در بروکر آمارکتس آموزش ثبت نام در بروکر آمارکتس

⭐افتتاح حساب در آمارکتس

قبل از ایجاد حساب دمو، نیاز دارید تا حساب کاربری خود را در بروکر AMarkets، افتتاح نمایید.

ثبت نام آمارکتس

 

 

حساب دمو آمارکتس - افتتاح حساب دمو آمارکتس - پشتیبانی آمارکتس - ماشین حساب فارکس آموزش نحوه افتتاح حساب دمو بروکر آمارکتس 📑

 

برای افتتاح حساب دمو در بروکر آمارکتس، شما می توانید به وب سایت بروکر آمارکتس بروید. در این صفحه، شما باید اطلاعات خود را وارد کنید و برای افتتاح حساب دمو، گزینه “حساب دمو” را انتخاب کنید. سپس، شما باید یک ایمیل و یک رمز عبور انتخاب کنید تا بتوانید وارد حساب خود شوید.

حساب دمو آمارکتس - افتتاح حساب دمو آمارکتس - پشتیبانی آمارکتس - ماشین حساب فارکس

 

بعد از ثبت نام، شما به صفحه ورود به حساب دمو هدایت می شوید. در اینجا، شما می توانید با استفاده از اطلاعات وارد شده، وارد حساب دمو خود شوید و با محیط کاربری آمارکتس آشنا شوید. شما می توانید با استفاده از حساب دمو، تست انواع سفارش ها، آنالیز بازدهی و تجربه تعامل با پلتفرم را تجربه کنید.

 

برای آشنایی با کابین شخصی بروکر آمارکتس می توانید مقاله مربوط به آموزش کار با امارکتس را مطالعه نمایید.

 

مهم است بدانید که حساب دمو آمارکتس، فقط به عنوان یک حساب آزمایشی و برای تست و آموزش به کار می رود و معاملاتی که در این حساب انجام می شود، صرفا به عنوان تمرین و آموزشی است و دارای ارزش واقعی نیست.

 

مشخصات حساب دمو آمارکتس شامل موارد زیر است:

نام کاربر: شما می توانید نام خود را وارد کنید.

ایمیل: شما باید یک رمز عبور قوی و مطمئن برای حساب خود انتخاب کنید.

رمز عبور: شما باید یک رمز عبور قوی و مطمئن برای حساب خود انتخاب کنید.

شماره تلفن: این مورد اختیاری است و شما می توانید شماره تلفن خود را وارد کنید.

کشور: شما در این بخش باید نام کشور محل سکونت خود را وارد کنید.

ارز پایه: شما می توانید ارز مورد نظر خود را برای حساب demo آمارکتس انتخاب کنید.

 

بعد از ثبت نام در بروکر آمارکتس، شما به صفحه ورود به حساب دمو هدایت می شوید و می توانید با وارد کردن ایمیل و رمز عبور خود، وارد حساب خود شوید و با پلتفرم آمارکتس آشنا شوید.

 

دانلود متاتریدر 4 آمارکتس برای ویندوز

 

حساب دمو آمارکتس - افتتاح حساب دمو آمارکتس - پشتیبانی آمارکتس - ماشین حساب فارکس مشخصات و پلتفرم های معاملاتی حساب دمو امارکتس 🗒️

 

حساب دمو و آزمایشی بروکر امارکتس همانند حساب های معاملاتی و واقعی amarkets تمام امکانات را در پلتفرم های متاتریدر 4 و 5 امارکتس قابل انجام است. به طور کلی حساب های دمو در mt4 و mt5 زیر قابل انجام است.

 

متاتریدر 4 آمارکتس 

✔️ حساب استاندارد آمارکتس

✔️ حساب ecn آمارکتس

✔️ حساب فیکس آمارکتس

 

متاتریدر 5 آمارکتس

✔️ حساب استاندارد آمارکتس

✔️ حساب استاندارد بدون هجینگ

✔️ حساب ecn آمارکتس

✔️ حساب ecn بدون هجینگ

✔️ حساب فیکس آمارکتس

 

حساب های آمارکتس نظر نویسنده اف ایکس ماکسی درباره حساب دمو آمارکتس

استفاده از حساب دمو برای تست کردن استراتژی ها و تمرین، مناسب است. اما توجه داشته باشید که زمان طولانی، صرف ترید در حساب دمو نکنید. شرایط ترید در بازار واقعی و با پول حقیقی، از نظر روانی و قدرت تصمیم گیری، با فضای آزمایشی کاملا تفاوت دارد.

بهتر است پس از مقداری تست و تمرین، حساب سنتی را افتتاح کرده و با سرمایه کم، اقدام به ترید وافعی نمایید. با این روش، هم ترید در فضای واقعی را تجربه می کنید، هم پول زیادی در صورت باخت، از دست نمی دهید.

دانلود متاتریدر 4 آمارکتس برای ویندوز

سوالات متداول

نحوه افتتاح حساب دمو در امارکتس چگونه است ؟

کاربرانی که قصد دارند قبل از افتتاح حساب در حساب های معاملاتی امارکتس، در حساب دمو آمارکتس به کسب دانش و تجربه بیشتر معاملاتی بپردازند می توانند از طریق وب سایت بروکر آمارکتس وارد سایت رسمی کارگزاری آمارکتس شده و در زمان ایجاد حساب، حساب آزمایشی این بروکر را برای شروع انتخاب کنند.

راه های ارتباط با پشتیبانی amarkets چیست ؟

معامله گران برای حل مسائل و مشکلات خود می توانند از طریق تلگرام و واتساپ به صورت ۲۴ ساعته در تمام روزهای هفته با پشتیبانی فارسی بروکر امارکتس در ارتباط باشند. مسیرهای ارتباطی برای دریافت مشاوره رایگان در زیر ذکر شده است.

✔️ مشاوره از طریق تلگرام    📞

✔️ تماس با شماره تلفن  0097127829474  ☎️

مهمترین مزیت حساب دمو آمارکتس در بین حساب های بروکر amarkets چیست ؟

مهمترین مزایای حساب های دمو در بروکرهای فارکس و بالاخص بروکر آمارکتس، آشنایی با کابین شخصی آمارکتس، بازارهای معاملاتی amarkets، پلتفرم معاملاتی امارکتس و تست و بک تست گیری استراتژی های معاملاتی می باشد.


نظرات (4)
  1. آیا میشه حساب دمو آمارکتس رو برای همه حساب های واقعی موجود باز کرد؟

    • بله، حساب دمو برای انواع حساب آمارکتس، در دسترس است.

  2. میتونم پول مجازی حساب دمو آمارکتس رو دوباره شارژ کنم؟

    • شما می بایست به پشتیبانی آمارکتس درخواست دهید. در صورت موافقت، پول مجازی حساب دمو شما را، مجددا شارژ می کنند.

درج نظر