آموزش جامع نحوه واریز و برداشت از آمارکتس 💱 واریز و برداشت در Amarkets 💱

برداشت از آمارکتس - ای مارکتس قیمت ارز- بروکر آمارکتس ویکیپدیا- سایت بروکر amarkets آشنایی با انواع روشهای واریز و برداشت از آمارکتس 💡

 

با توجه به تحریم های اقتصادی و سیاسی علیه ایران، یکی از چالشهای معامله گران ایرانی در بازار فارکس، واریز و برداشت در بروکرهای فارکس می باشد. اما به مرور و با داغ تر شدن بازار فارکس در ایران، و ورود بروکرهای متعددی به کشور، راه حل های زیادی برای کاربران ایرانی فراهم شد.

 

آمارکتس نی یکی از بروکرهایی است که برای جذب هر چه بیشتر کاربران ایرانی، امکانات بسیار خوبی را در اختیار معامله گران قرار می دهد، که یکی از مهمترین آنها، تنوع در نحوه واریز و برداشت در بروکر آمارکتس می باشد.

برداشت از آمارکتس - شرکت بروکر amarkets- صرافی امارکتس- صرافی آمارکتس

 

بروکرها تا جای ممکن تلاش کرده اند تا دغدغه کاربران خود را در زمینه راه های مطمئن و بدون خظر برای واریز و برداشت در کارگزاری ها را فراهم کنند. تا جایی که برخی بروکرهای مانند بروکر Amarkets، واریز و برداشت ریالی را از طریق برخی صرافی های معتمد بروکر آمارکتس ممکن کرده است.

 

البته برای واریز و برداشت وجه در آمارکتس به صورت ریالی از داخل کابین شخصی آمارکتس قابل انجام نبوده و تنها از طریق ارتباط با پشتیبانی بروکر امارکتس قابل انجام می باشد.

 

یکی دیگر از روشهای محبوب و متداول در بین کاربران ایرانی و بروکرهای فارکس، انتقال پول از طریق صرافی تاپ چنج بوده، که خوشبختانه این روش هم یکی از متدهای واریز و برداشت از آمارکتس می باشد.

برداشت از آمارکتس - کابین آمارکتس - کپی تریدینگ آمارکتس - کدمعرف آمارکتس

 

دیگر روش نقل و انتقال مالی بین کاربران و بروکرهای فارکس، واریز و برداشت با استفاده از رمز ارز تتر در آمارکتس می باشد. این روش با اینکه نسبت به سایر روشها جدیدتر بوده، اما به دلیل سرعت انجام و راحتی، تبدیل به یکی از محبوبترین متدهای واریز و برداشت پول در آمارکتس شده است.

 

البته کاربران می توانند واریز و برداشت در بروکر ای مارکتس را از طریق رمز ارز بیت کوین (BTC)، لایت کوین (LTC) و اتریوم(ETH) نیز انجام دهند.

 

علاوه بر روشهایی که ذکر شد یکی دیگر از روشها، استفاده از پول های الکترونیکی وب مانی و پرفکت مانی می باشد. دیگر متدهایی برای واریزو برداشت از Amarkets مانند اسکریل، ادوکش نیز وجود دارد.

 

در انتها باید گفت که روش متداول واریز و برداشت از طریق کارت های بانکی و کارت های اعتباری ویزا کارت و مستر کارت که در سایر کشورها کاربرد داشته و برای کاربران ایرانی مقدور نمی باشد.

 

به طور کلی روشهای واریز و برداشت در بروکر آمارکتس در قالب جدول زیر معرفی شده است.

 

🌐 درباره بروکر امارکتس ◀️ وب سایت بروکر آمارکتس
🔁 واریز و برداشت ریالی 🔁 واریز و برداشت از طریق صرافی تاپ چنج
🔁 واریز و برداشت با تتر 🔁 واریز و برداشت از طریق بیت کوین
🔁 واریز و برداشت از طریق وب مانی 🔁 واریز و برداشت از طریق پرفکت مانی
🔁 واریز و برداشت از طریق اسکریل 🔁 واریز و برداشت از طریق ادوکش
📞 ارتباط با پشتیبانی در واتساپ  بروکر آلپاری- پشتیانی فارسی بروکر الپاری - حساب دمو بروکر الپاری 📞 ارتباط با پشتیبانی در تلگرام  بروکر آلپاری - بررسی اعتبار بروکر آلپاری - پشتیبانی فارسی بروکر آلپاری

 

افتتاح حساب در بروکر آمارکتس

 

 

برداشت از آمارکتس - کلاهبرداری بروکر آمارکتس- ماشین حساب ای مارکت- ماشین حساب آمارکتس معرفی بخش واریز و برداشت در کابین شخصی آمارکتس 💳

 

قبل از هر چیزی کاربران در بروکر آمارکت برای واریز و برداشت ابتدا احراز هویت خود را در آمارکتس تکمیل کرده باشند و دارای یک حساب یا اکانت وریفای شده باشند. برای آشنایی با نحوه ثبت نام و احراز هویت در بروکر آمارکتس می توانید مقاله بروکر امارکتس را مطاله نمایید.

 

در این بخش روشهای واریز و برداشت که تفاوت کوچکی در تعداد روشها با یکدیگر دارند به همراه لوگوی تجاری هر یک از آنها ذکر شده است.

 

بروکر آلپاری - تاپ چنج آلپاری - اموزش تاپ چنج الپاری  ریالی با تاپ چنج | Topchange بروکر آلپاری - نحوه انتقال پول از تاپ چنج به آلپاری - آموزش برداشت از آلپاری  تتر | TRC20 و ERC20
پرفکت مانی  پرفکت مانی | Perfect Money بروکر آلپاری - نماد بیت کوین در آلپاری - خرید بیت کوین در آلپاری  بیت کوین | ‌BTC
ادوکش - advcash ادوکش | Advcash ethereum logo برداشت از آمارکتس  اتریوم | ETH
نتلر - neteller  نتلر | NETELLER fasapay logo برداشت از آمارکتس فسا پی |‌ fasa pay
بروکر آلپاری - واریز پول آلپاری - اسکریل در ایران   اسکریل | SKRILL litecoin logo برداشت از آمارکتس  لایت کوین | LTC
مسترکارن-master card  مستر کارت | MaterCard ویزا کارت-visa card  ویزا کارت | VISA
بروکر آلپاری - حداقل واریز به آلپاری - واریز وجه به آلپاری  کارت های بانکی بروکر آلپاری - واریز ریالی در آلپاری - نحوه واریز در الپاری   انتقال وجه بانکی

 

بعد از ثبت نام و تکمیل احراز هویت،‌ کاربران باید بعد از ورود به کابین شخصی امارکتس، مطابق تصویر زیر باید از طریق پنل سمت راست کابین شخصی به بخش واریز و برداشت بروند.

 

برداشت از آمارکتس - ماشین حساب بروکر amarkets- متاتریدر آمارکتس- مشخصات بروکر amarkets

 

همانطور که در تصویر مشخص است، این بخش شامل گزینه های زیر می باشد.

 

 • واریز جدید

در این بخش کاربران قادرند که با انتخاب حساب و سپس یکی از روشهای واریز در آمارکتس، و تعیین مبلغ در انتها، تراکنش مالی خود را انجام دهند.

برداشت از آمارکتس - معایب بروکر آمارکتس- معرفی بروکر amarkets- معرفی بروکر ای مارکت

 • برداشت جدید

در قسمت برداشت، کاربر پس از تعیین محل برداشت،‌یعنی کیف پول و یا یکی از حسابهای معاملاتی اش، در انتها روش برداشت و مقدار آن را تعیین کرده و این درخواست را در کابین امارکتس ثبت می کند.

برداشت از آمارکتس - نحوه شارژ حساب آمارکتس-نرم افزار آمارکتس-نصب آمارکتس

 • انتقال داخلی

در قسمت انتقال داخلی کاربر قادر است تا همان ارز پایه موجود در کیف پول یا یکی از حسابهای خود را، به همان شکل به دیگر حسابهای معاملاتیش در آمارکتس انتقال دهد.

به همین علت این بخش انتقال داخلی نام دارد. یکی دیگر از کاربردهای مهم آن انتقال پول به حساب کپی تریدینگ آمارکتس، از طریق انتقال داخلی به آن می باشد.

برداشت از آمارکتس - واریز ریالی یه آمارکتس- ورود به بروکر امارکتس- ورود به کابین آمارکتس

 • تراکنش های من

در این قسمت تاریخچه ای از تمام واریزها و برداشت های کاربر بر اساس فیلترهای مختلفی مثل تاریخ، مقدار، نوع تراکنش، روش پرداخت و سایر روشها قابل نمایش است.

برداشت از آمارکتس -ورود به کابین شخصی امارکتس- اموزش معامله در آمارکتس- آموزش بروکر آمارکتس

 • الگوهای سیستم پرداخت

بسته به نوع روش واریز و برداشت، ممکن است بعد از واریز کاربر نیاز به ارسال تاییدیه می باشد. این بخش در روش واریز و برداشت ریالی و تتر لازم نبوده و تنها در روش های انتقال از طریق تاپ چنج، وب مانی و پرفکت مانی ضروری می باشد.

 

برای این کار باید وارد صفحه کاربری تاپ چنج شده و با باز کردن صفحه پروفایل، از صفحه نمایش داده شده به نحوی عکس گرفته که نام و شماره تلفن کاربر دارای حساب تاپ چنج مشخص باشد.

برداشت از آمارکتس -معامله بروکر آمارکتس به تردینگ ویو - معامله بروکر آمارکتس به تراست ولت- دانلود متاتریدر 5 آمارکتس -

در بخش بعدی باید به بخش کیف پول رفته و عکسی از شماره کیف پول های دلاری، ریالی و .. گرفته و این عکس را نیز ارسال نمایید.

برداشت از آمارکتس -انواع حساب های بروکر آمارکتس - آموزش ثبت نام بروکر آمارکتس- سایت آمارکتس

این روش را دقیقا برای وب مانی و پرفکت مانی نیز باید انجام داد و از بخش پروفایل و شماره کیف پولها عکس گرفته و برای آمارکتس ارسال نمود.

 

نکته مهم در مورد عکس ارسالی از تاپ چنج

زمانی که کاربر قصد گرفتن عکس به صورت اسکرین شات را دارد، حتما باید زبان صفحه را به زبان انگلیسی تغییر دهد و سپس عکس را تهیه و ارسال نماید.

 

 • فعال کردن کارت اعتباری

این بخش مربوط به وارد کردن اطلاعات کارت های اعتباری مستر کارت و یا ویزا کارت می باشد که برای شهروندان ایرانی کاربردی ندارد.

 

 

برداشت از آمارکتس - سایت ایمارکت-سایت ای مارکتس-سایت ای مارکت-سایت امارکتس  آموزش واریز و برداشت ریالی در بروکر آمارکتس 🇮🇷

 

برای واریز یا برداشت ریالی، بخش مخصوصی برای آن وجود نداشته و کاربران برای این کار تنها باید از طریق راه های ارتباطی با پشتیبان فارسی بروکر آمارکتس در تماس گرفته، تا مراحل انجام واریز و برداشت ریالی به صورت گام به گام و بسته به شرایط معامله گر ارسال شود.

برداشت از آمارکتس -سایت اصلی آمارکتس-ساعت بروکر امارکتس-روبوفارکس یا آمارکتس-رگوله آمارکتس

 

کاربران در صورت هر گونه مشکل در مراحل واریز و برداشت می توانند با مشاورین ما برای انتخاب بهترین روش های واریز و برداشت که کمترین کارمزد را برای کاربر به همراه داشته باشد در ارتباط باشند.

 

 

 

برداشت از آمارکتس- درباره بروکر amarkets- درباره آمارکتس- دانلود متاتریدر 4 آمارکتس- آموزش واریز و برداشت با تاپ چنج در بروکر آمارکتس ⭕

 

کاربران بعد از ورود به کابین شخصی در وب سایت ای مارکتس، به بخش واریز رفته و در مرحله انتخاب روش واریز، تاپ چنج را مشخص کنند.

برداشت از آمارکتس-دانلود متاتردیر 4 ای مارکت- دانلود آمارکتس- دانلود ای مارکت- حسابهای آمارکتس

 

بعد از وارد کردن مقدار واریزی که برای مثال در تصویر زیر 100 دلار در نظر گرفته شده است. پیامی مبنی بر تایید مبلغ ظاهر شده که با تایید آن وارد مرحله بعدی خواهید شد.

برداشت از آمارکتس-حساب نانوآمارکتس- حساب سنتی آمارکتس- حساب دمو آمارکتس-

 

همانطور که در تصویر زیر مشخص است با انتخاب این روش از سوی کاربر، صفحه جدیدی باز می شود که باید در آن باید نام کاربری و پسورد خود را وارد کنید تا به صحفه تاپ چنج خود هدایت شوید.

برداشت از آمارکتس- حساب دمو امارکتس- حساب آمارکتس حرفه ای - حساب آمارکتس چگونه است

 

در این مرحله کاربر باید کیف پول خود را در تاپ چنج مشخص کرده و بر روی دکمه pay کلیک کند.

برداشت از آمارکتس- حساب آمارکتس ترید- حساب آمارکتس- حساب امارکتس ثبت نام-

 

در ادامه یک کد تایید از طریق اس ام اس یا ایمیل برای کاربر ارسال خواهد شد. بعد از وارد کردن این کد، کاربر مجددا به صفحه امارکتس هدایت خواهد شد. بعد از حدود یک الی دو دقیقه تایید این انتقال از طریق پیام به کاربر نمایش داده می شود.

برداشت از آمارکتس- حساب اصلی آمارکتس- حساب اسلامی آمارتکس- حساب استادندارد آماکتس- حساب ramm آمارکتس

 

در مرحله آخر پیامی حاوی تایید واریز پول از تاپ چنج به آمارکتس برای کاربر نمایش داده خواهد شد.

برداشت از آمارکتس- ثبت نام در بروکر آمارکتس- ثبت نام در بروکر amarkets- ثبت نام در ای مارکت

برای برداشت از آمارکتس با تاپ چنج،‌ با وارد بارگذاری کردن عکس گفته شده در قسمت الگوهای سیستم پرداخت،‌کاربر می تواند به راحتی برداشت خود را به کیف پول دلاریش در تاپ چنج انجام دهد.

بعد از وارد شدن به قسمت برداشت و انتخاب تاپ چنج، با وارد کردن شماره کیف پول دلاری این کار در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

 

 

برداشت از آمارکتس- ثبت نام بروکر amarkets- ثبت نام آمارکتس- ثبت نام ای مارکت - ثبت نام امارکتس واریز و برداشت با پرفکت مانی در بروکر آمارکتس 🔴

 

در پرفکت مانی و وب مانی نیز کاربر با انتخاب این روش می تواند وارد پروفایل وب مانی یا پرفکت مانی شود و دقیقا همان مراحلی که در صرافی تاپ چنج وجود داشت را باید کاربر طی کرده تا واریزی یا برداشتش به بروکر

آمارکتس صورت گیرد.

بعد از ورود به صفحه انتقال از طریق پرفکت مانی می توانید با حساب perfect money  و یا ووچر پرفکت مانی واریزی خود را انجام دهید.

برداشت از آمارکتس- پشتیبانی آمارکتس- پشتیبانی امارکتس- بونوس امارکتس- بروکر آمارکتس خوبه

 

البته کاربران قادرند در تاپ چنج ووچر پرفکت مانی و یا وب مانی را تهیه کرده و برای واریز و یا شارژ‌ حساب آمارکتس خود استفاده نمایند. برای آشنایی بیشتر با امکانات و قابلیت های صرافی تاپ چنج توصیه می کنیم حتما مقاله بررسی صرافی تاپ چنج را مطالعه نمایید.

 

 

برداشت از آمارکتس- ثبت نام بروکر amarkets- ثبت نام آمارکتس- ثبت نام ای مارکت - ثبت نام امارکتس آموزش واریز و برداشت با تتر در بروکر آمارکتس ✅

 

دیگر روش محبوب و آسان برای معامله گران استفاده از تتر می باشد. در بروکر آمارکتس علاوه بر تتر، رمز ارزهای بیت کوین،‌اتریوم و لایت کوین نیز پشتیبانی می شود. برای واریز تتر به آمارکتس، هر دو شبکه ERC20 و TRC20 وجود داشته و برای کاربران مقدور می باشد.

 

نحوه واریز تتر به امارکتس به صورت گام به گام در این بخش توضیح داده شده است.

برداشت از آمارکتس- بروکر آمارکتس چیست - بروکر آمارکتس amarkets- بروکر ایمارکت

 

در هنگام انتخاب تتر تی ار سی 20 به دو مورد مشابه برخورد خواهید کرد. یکی از آنها m2pay و دیگری coinpay بوده که هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند و طبق گفته بروکر تنها دو تامین کننده متفاوت می باشند و کاربران می توانند از هر کدام یک از آنها برای واریز و برداشت تتر به آمارکتس استفاده کنند.

 

در این قسمت پیامی برای کاربر نمایش داده می شود تا شبکه (TRC20 یا  ERC20) را تایید کنند.

برداشت از آمارکتس - بروکر ای مارکتز- بروکر ای مارکت- بروکر amarkets ورود

 

در این مرحله آدرس کیف پول بروکر برای کاربر نمایش داده می شود. تا کاربر از طریق کیف پول یا صرافی ارز دیجیتال خود مبلغ وارد شده را به این آدرس واریز کند.

برداشت از آمارکتس - بروکر amarkets کجاست -بروکر amarkets فیوچرز - بروکر amarkets فارکس-

 

در انتها پیام تایید انتقال برای کاربر نشان داده می شود.

برداشت از آمارکتس - بروکر amarkets فارسی- بروکر amarkets غیر قابل برداشت است- بروکر amarkets صرافی

در زمان برداشت با تتر از آمارکتس، بعد از وارد کردن آدرس کیف پول مقصد، کاربر می تواند به راحتی برداشت خود را از amarkets انجام دهد.

 

 

کاربران می توانند در صورت هر گونه سوال یا مشکل برای واریز و برداشت در این بروکر با کارشناسان از طریق واتساپ و تلگرام در ارتباط باشند.

 

 

 

برداشت از آمارکتس- بروکر amarkets رمز- بروکر amarkets خوبه- بروکر amarkets خبر   بررسی زمان و کمیسیون واریز به بروکر آمارکتس🔻

 

در بروکر آمارکتس هیچ گونه کارمزدی از کاربران در زمان واریز دریافت نمی شود و هر هزینه اعمال شده به کاربر در زمان واریز به طور اتوماتیک حساب او بازگردانده خواهد شد. به گفته بروکر amarkets  تنها در حالت واریز از طریق بانک به این بروکر کاربر باید فیش واریزی را برای مدیر حساب خود ارسال کرده تا بعد از یک روز کاری این کارمزد به حساب او واریز شود.

 

همچنین بیشترین زمان ممکن برای واریزی های صورت گرفته توسط بانک می باشد که البته این روش برای کاربران ایرانی نمی باشد. در سایر روشها در جدولی که در زیر مشاهده  می کنید میزان ثبت شدن واریزی کاربر در آمارکتس را نشان می دهد.

 

روش واریز در آمارکتس نوع ارز زمان پردازش در آمارکتس
از طریق صرافی داخلی در ایران ریال بین 1 تا 3 ساعت
تتر | TRC20 و ERC20 رمز ارز حداکثر تا 1 ساعت
تاپ چنج دلار کمتر از یک دقیقه
بیت کوین | BTC رمز ارز حداکثر تا 1 ساعت
اتریوم | ETH رمز ارز حداکثر تا 1 ساعت
لایت کوین | LTC رمز ارز حداکثر تا 1 ساعت
پرفکت مانی دلار کمتر از یک دقیقه
ادو کش دلار | یورو کمتر از یک دقیقه
نتلر دلار | یورو کمتر از یک دقیقه
اسکریل دلار | یورو کمتر از یک دقیقه
فسا پی دلار | یورو کمتر از یک دقیقه

 

افتتاح حساب در بروکر آمارکتس

 

 

برداشت از آمارکتس- بروکر amarkets حساب - بروکر amarkets چیست - بروکر amarkets تریدر نرخ کمیسیون و حداقل و حداکثر مقدار برداشت از آمارکتس🔺

 

بروکر محبوب و خوشنام امارکتس، در زمان برداشت، کارمزد بسیار کمی را دریافت می کند و بیشتر هزینه هایی که کاربر در زمان برداشت متقبل می شود مربوط به شبکه های انتقالی در رمز ارزها و یا سیستم و شرکت های ارائه دهنده این خدمات مانند صرافی تاپ چنج می باشد.

 

د نتیجه کارمزد برداشت برای هر یک از روشها متفاوت می باشد. در ای مارکتس حداقل واریزی 10 دلار بوده و برای برداشت هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد. تنها در مورد تتر محدودیت هایی وجود داشته که در جدول زیر ذکر شده است.

 

با اینکه حداقل مقدار واریز در آمارکتس  10 دلار می باشد اما کاربران برای فعال سازی حساب های استاندارد و فیکس واریزی برابر با  100 دلار  و برای حساب ای سی ان (ECN) 200 دلار داشته باشند.

 

روش واریز نوع ارز زمان پردازش حداقل مقدار برداشت حداکثر مقدار برداشت میزان کارمزد برداشت
حساب بانکی ایران ریال حداکثر تا 24 ساعت 10 دلار
تتر TRC20 |اM2pay رمر ارز حداکثر تا 24 ساعت 10 دلار 20,000 دلار 1 ٪
تتر TRC20 |اcoinpay رمر ارز حداکثر تا 24 ساعت 5 دلار
تتر TRC20 رمر ارز حداکثر تا 24 ساعت 20 دلار 20,000 دلار 2.5 دلار
تتر ERC20 |اcoinpay رمر ارز حداکثر تا 24 ساعت 10 دلار
بیت کوین رمر ارز حداکثر تا 24 ساعت   0.002  1%+ 0.0004 BTC
اتریوم رمر ارز حداکثر تا 24 ساعت 0.02 ETH 1% + 0.005
لایت کوین رمر ارز حداکثر تا 24 ساعت 0.2 LTC 1% + 0.002
تاپ چنج دلار حداکثر تا 24 ساعت 10 دلار
پرفکت مانی دلار حداکثر تا 24 ساعت 10 دلار 0.5 %
ادو کش دلار و یورو حداکثر تا 24 ساعت 10 دلار یا یورو 0.5 %
نتلر دلار و یورو حداکثر تا 24 ساعت 10 دلار یا یورو 2 %
اسکریل دلار و یورو حداکثر تا 24 ساعت 10 دلار یا یورو 1 %
فسا پی دلار حداکثر تا 24 ساعت 10 دلار 0.5 %

 

ثبت نام در بروکر آمارکتس

 

حداقل مقدار واریز رمز ارزها در آمارکتس

در تمام روشهای واریز و برداشت حداقل مقدار واریزی برابر با 10 دلار می باشد. اما حداقل مقدار واریز برای بیت کوین  BTC 0.0008 و برای اتریوم 0.09 ETH و برای لایت کوین 0.65 LTC می باشد. همچنین کارمزد برداشت از طریق ERC20 تتر از آمارکتس به صورت موقت هیچ کارمزدی را دریافت نمی کند.

 

سوالات متداول

لینک ثبت نام در آمارکتس برای افتتاح حساب چیست ؟

کاربران برای ثبت نام و  افتتاح حساب در بروکر آمارکتس از طریق لینک قرار داده شده در سایت اصلی بروکر ثبت نام خود را تکمیل کنند.

در صورت بروز مشکل در زمان واریز و برداشت از آمارکتس راه ارتباط با پشتیبانی بروکر امارکتس چیست ؟

معامله گران می توانند در صورت داشتن هر گونه سوال و مشکل در فرایند ثبت نام و یا واریز و برداشت با بخش پشتیبانی در ارتباط بوده و از مشاوره رایگان با کارشناسان گروه نیز استفاده نمایند.

✔️ مشاوره از طریق واتساپ  📞

✔️ مشاوره از طریق تلگرام    📞

✔️ مشاوره از طریق شماره تلفن  0097127829474  ☎️

روشهای واریز و برداشت از آمارکتس چیست ؟

بروکر آمارکتس راه های گوناگونی را برای کاربران فراهم کرده است که در مقاله به صورت کامل روش واریز و برداشت در هر یک از روشها به صورت تصویری آموزش داده شده است.

 • واریز و برداشت ریالی از طریق صرافی های معتمد بروکر آمارکتس
 • صرافی تاپ چنج
 • تتر
 • بیت کوین
 • اتریوم
 • لایت کوین
 • پرفکت مانی
 • ادوکش
 • نتلر
 • فساپی
 • مستر کارت
 • ویزا کارت
 • کارت بانکی

آيا با داشتن یک پوزشن باز معاملاتی می توان از کیف پول آمارکتس خود برداشت کرد ؟

✔️ بله.  کاربران قادرند در صورتی که سقف مجاز برای برداشت را رعایت کنند این کار را انجام دهند.

آیا می توان از طریق کیف پول تاپ چنج شخص ثالت حساب خود را شارژ کنم ؟

❌ خیر. کاربران نمی توانند از حسابی که مربوط به خود کاربر باشد این کار را انجام دهند. در صورتی که واریز انجام شده متعلق به کاربر نباشد به همان حساب یا کارت بازگردانده خواهد شد.

چگونه از وضعیت وجه واریز شده در حساب خود مطلع شوم ؟

کاربران می توانند با ورود به پنل کاربری یا همان کابین شخصی خود در بخش تراکنش های من مبالغ واریزی و یا برداشت شده از حساب خود در آمارکتس را مشاهده نمایند. همچنین بروکر در صورت هر گونه واریز یا برداشت از آمارکتس، از طریق ایمیل یا اس ام اس آن را به کاربر اطلاع خواهد داد.


نظرات (9)
 1. آیا میشه بدون فیلتر شکن آیپی ثابت از صرافی نوبیتکس به آمارکتز تتر واریز کرد

  • بله، شما برای ورود به صرافی نوبیتکس؛ احتیاج به استفاده از وی پی ان ندارید. فقط در زمانی که می خواهید وارد سایت بروکر آمارکتس شوید، نیاز به استفاده از VPN یا سرور مجازی دارید.

 2. سلام خسته نباشید آیا با تتر میشه از صرافی تاپ چنج به الپاری واریز و برداشت داشت؟؟؟

  • خیر، برای انتقال تتر به بروکر آلپاری، می توانید از صرافی های ارز دیجیتال مانند صرافی نوبیتکس استفاده نمایید.

 3. خیلی خوب تمامی روش‌های واریز و برداشت، از ریالی تا رمزارزها رو بیان کردید. مرسی از وقتی که برای نگارش مقاله اختصاص دادید

 4. واریز و برداشت از آمارکتس با ریال را چگونه میتونم انجام بدم؟

  • شما می توانید از طریق صرافی تاپ چنج، واریز و برداشت ریالی در آمارکتس را انجام دهید.

 5. کم هزینه ترین راه واریز و برداشت در آمارکتس چیست؟

  • کم هزینه ترین و سریع ترین روش شارژ و برداشت آمارکتس، استفاده از تتر در شبکه ترون/TRC20، می باشد.

درج نظر