مقایسه کامل اسپرد در امارکتس ⚖️ اسپرد ثابت فارکس با حساب فیکس آمارکتس

اسپرد در امارکتس - اسپرد بروکر آمارکتس - اسپرد آمارکتس - اسپرد amarkets - اسپرد بروکر amarkets بررسی جامع اسپرد در امارکتس | اسپرد حساب های بروکر amarkets 🔍

 

بروکر آمارکتس، یکی از بروکرهای محبوب در بین تریدرهای ایرانی و سایر کشورها به حساب می آید. این کارگزاری ارائه دهنده خدمات معاملاتی در بازارهای مختلف از جمله فارکس، کریپتوکارنسی، سهام، کالا و شاخص می باشد.

 

این بروکر دارای حساب های معاملاتی متنوعی بوده که کاربران می توانند بر اساس نیازهای معاملاتی خود، یکی از آنها را برای تجارت خود برگزینند. یکی از موارد مهم در انتخاب یک حساب واقعی در یک کارگزاری، هزینه های معاملاتی آن حساب می باشد.

اسپرد در امارکتس - اسپرد بروکر آمارکتس - اسپرد آمارکتس - اسپرد amarkets - اسپرد بروکر amarkets

این هزینه ها شامل اسپرد، کمیسیون و سواپ (خرید و فروش) در معاملات می باشد که بسته به نوع حساب و نماد معاملاتی، این هزینه ها متفاوت می باشد. به همین منظور در این مقاله سعی شده است اطلاعات جامعی در مورد اسپرد در امارکتس بیان شود.

 

از اینرو به کاربران توصیه می شود ابتدا مقاله انواع حساب آمارکتس را مطالعه کرده و با امکانات و ویژگی های این حساب های واقعی در این بروکر آشنا شوید، البته در جدول زیر انواع حساب ها، و تعداد نمادهای معاملاتی بروکر آمارکتس آورده شده است.

 

🔍 بررسی تخصصی بروکر آمارکتس ◀️ وب سایت بروکر آمارکتس
⬅️ حساب استاندارد ⬅️ حساب فیکس یا ثابت
⬅️ حساب ecn ⬅️ حساب کریپتو آمارکتس
⬅️ حساب کپی تریدینگ ✔️ بیش از 450 نماد
📞 ارتباط با پشتیبانی در واتساپ  بروکر آلپاری- پشتیانی فارسی بروکر الپاری - حساب دمو بروکر الپاری 📞 ارتباط با پشتیبانی در تلگرام  بروکر آلپاری - بررسی اعتبار بروکر آلپاری - پشتیبانی فارسی بروکر آلپاری

 

ثبت نام در بروکر آمارکتس

 

 

اسپرد در امارکتس - اسپرد بروکر آمارکتس - اسپرد آمارکتس - اسپرد amarkets - اسپرد بروکر amarkets همه چیز درباره اسپرد بروکر amarkets 💲

 

واژه اسپرد (spread) در بازار فارکس، به فرق قیمت خرید و فروش یک جفت ارز یا همان اختلاف قیمت بین قیمت پیشنهادی (Bid) و قیمت درخواستی (Ask) گفته می‌شود. در واقع، اسپرد نشان دهنده هزینه‌ای است که توسط بروکر به عنوان هزینه برای ورود به یک معامله دریافت می‌شود.

 

به طور کلی، اسپرد دو نوع داشته که شامل اسپرد ثابت و اسپرد شناور یا متغیر می باشد. اسپرد ثابت هرینه ای است که بروکر برای یک نماد معاملاتی تعیین می کند و بدون توجه به شرایط بازار ثابت می باشد.

اما اسپرد متغیر به معنای اسپردی است که با توجه به شرایط بازار تغییر می‌کند و معمولاً در زمان‌هایی از روز، مانند زمان انتشار اخبار، بالاتر است.

اسپرد در امارکتس - اسپرد بروکر آمارکتس - اسپرد آمارکتس - اسپرد amarkets - اسپرد بروکر amarkets

 

اطلاعات اسپرد برای تجاران فارکس بسیار مهم است، زیرا معمولاً هزینه‌ای برای ورود به یک معامله حساب می‌شود و این هزینه بر روی سود و زیان تاثیر می‌گذارد. بنابراین، انتخاب یک بروکر با اسپرد پایین، می‌تواند به کاهش هزینه‌های تجارت کمک کند و در نتیجه سود تجارت را بالا ببرد.

 

به همین دلیل قبل از انتخاب هر بروکری باید به دقت اطلاعات و شرایط قرارداد را بررسی کرده و تصمیم گیری خود را با توجه به میزان دانش و سرمایه خود انجام دهید. در این بخش اسپرد بروکر آمارکتس در هر کدام از حساب های تجاری اش ذکر شده است تا معامله گران بتوانند بررسی درستی برای انتخاب یک حساب مناسب داشته باشند.

 

هزینه های اسپرد در Amarkets بسته به نوع حساب تجاری شما و همچنین نوع بازاری که در آن معامله می کنید متفاوت است. برای مثال اسپرد در بازار سهام متفاوت از بازار فارکس و جفت ارزها بوده و بسته به بازار سهام تعیین می شود.

 

 

اسپرد در امارکتس - اسپرد بروکر آمارکتس - اسپرد آمارکتس - اسپرد amarkets - اسپرد بروکر amarkets اسپرد در حساب استاندارد آمارکتس |‌ standard account spread 💸

 

حساب استاندارد بروکر آمارکتس یکی از حساب های محبوب در این بروکر بوده و طبق گفته بروکر، بهترین حساب برای شروع معاملات معامله گران در این کارگزاری به حساب می آید. این حساب دارای ویژگی و امکانات متنوعی از قبیل امکان معاملات در متاتریدر 4 و 5، افتتاح حساب با 100 دلار و .. می باشد.

 

اسپردهای معاملاتی در این حساب به صورت شناور بوده و بسته به شرایط ممکن است تغییر کند. علاوه بر این هزینه های مربوط به spread در این حساب از حساب ای سی ان بیشتر می باشد. در جدول زیر اسپرد در برخی از مهمترین نمادهای معملاتی در این حساب آورده شده است.

 

نماد معاملاتی
کمترین اسپرد میانگین اسپرد کمیسیون سوآپ خرید (پیپ)
سوآپ فروش (پیپ)
EURUSD 1.3 1.7 0 4.7 – 2.5
‌GBPUSD 2.3 2.8 0 0.53 – 0.05
EURCHF 1.4 2.5 0 0.2 0.55 –
EURGBP 1.4 2.1 0 4.2 – 0.4
XAUUSD 22 26 0 32.3 – 5.9
BTCUSD 12 12 0.1% / 27.28 دلار 0.05556 – 0.05556 –
BRENT 3 5 10 دلار 0 0
DOWJONES 30 1 6 10 دلار 0 0
S&P 500 3 9 10 دلار 0 0

 

افتتاح حساب در بروکر آمارکتس

 

 

اسپرد در امارکتس - اسپرد بروکر آمارکتس - اسپرد آمارکتس - اسپرد amarkets - اسپرد بروکر amarkets اسپرد در حساب ecn آمارکتس |‌ ecn account spread 💸

 

حساب ecn آمارکتس، با توجه به استفاده از تکنولوژیه های به روز استفاده شده در آن، جز حسابهای پیشرفته و محبوب معامله گران حرفه ای می باشد. بر اساس نوع معاملات و دسترسی کاربر به بازارهای جهانی برای مبادلات با بهترین قیمت، امکان دستکاری بروکرها در این مورد به حداقل می رسد.

 

سرعت انجام معاملات و سفارش ها در این معاملات بسیار بالا بوده و از این جهت برای معامله گران اسکالپر یا نوسان گیر بسیار مناسب می باشد. اسپرد در حساب ecn به صورت شناور بوده، اما در حالت معمول بازار، این حساب دارای کمترین اسپرد در نمادهای معاملاتی مختلف را دارا می باشد.

 

اسپرد در این حساب از 0.00 شروع شده و بسته به نماد معاملاتی بالاتر خواهد بود. در جدول زیر برخی از اسپردهای حساب ای سی ان ذکر شده است.

 

نماد معاملاتی
کمترین اسپرد میانگین اسپرد کمیسیون سوآپ خرید (پیپ)
سوآپ فروش (پیپ)
EURUSD 0.1 0.5 5 دلار 4.7 – 2.5
‌GBPUSD 0.1 0.6 5 دلار 0.53 – 0.05
EURCHF 0.2 1.2 5 دلار 0.2 0.55 –
EURGBP 0.2 0.9 5 دلار 4.2 – 0.4
XAUUSD 10 12 5 دلار 32.3 – 5.9
BTCUSD 12 12 0.1% / 27.28 دلار 0.05556 – 0.05556 –
BRENT 3 5 10 دلار 0 0
DOWJONES 30 1 6 10 دلار 0 0
S&P 500 3 9 10 دلار 0 0

 

افتتاح حساب در بروکر آمارکتس

 

 

اسپرد در امارکتس - اسپرد بروکر آمارکتس - اسپرد آمارکتس - اسپرد amarkets - اسپرد بروکر amarkets اسپرد ثابت در حساب فیکس آمارکتس |‌ fixed account spread 💸

 

حساب فیکس یا ثابت بروکر amarkets یکی دیگر از حساب های جذاب این بروکر برای کاربران می باشد که جز حسابهای اسپرد ثابت فارکس به حساب می آيد. در این حساب مقدار اسپرد به صورت ثابت بوده و هر گونه اتفاق و شرایط بازار، تاثیری در آن نخواهد داشت.

 

در حساب فیکس اسپرد نسبت به دیگر حساب های آمارکتس بالاتر می باشد، اما عدم شناور بودن این اسپرد مزیتی است که بسته به استراتژی معاملاتی می تواند سودآور باشد. در این بخش برخی اسپردهای نمادهای که بیشترین حجم معاملات را در بازارهای مالی داشته درج شده است.

 

نماد معاملاتی
کمترین اسپرد میانگین اسپرد کمیسیون سوآپ خرید (پیپ)
سوآپ فروش (پیپ)
EURUSD 3 3 0 0.47 – 0.25
‌GBPUSD 4 4 0 0.53 – 0.05
EURCHF 5 5 0 0.2 0.55 –
EURGBP 4 4 0 0.42 – 0.04
XAUUSD 60 60 0 32.3 – 5.9
BTCUSD 12 12 0.1% / 27.28 دلار 0.05556 – 0.05556 –
BRENT 3 5 10 دلار 0 0
DOWJONES 30 1 6 10 دلار 0 0
S&P 500 3 9 10 دلار 0 0

 

افتتاح حساب در بروکر آمارکتس

 

 

اسپرد در امارکتس - اسپرد بروکر آمارکتس - اسپرد آمارکتس - اسپرد amarkets - اسپرد بروکر amarkets لیست اسپردهای ثابت و شناور حساب های آمارکتس 💶

 

کاربران می توانند از طریق ورود به وب سایت بروکر آمارکتس اسپرد و سایر هزینه ها و کارمزدهای معاملاتی را به صورت لحظه ای و بروز شده مشاهده کنند. البته در این بخش به صورت کلی اسپرد برخی نمادهای مهم معاملاتی در هر یک از حساب ها ذکر شده است.

 

برای دسترسی به این بخش باید بعد از ورود به سایت کارگزاری، باید از طریق منوی معاملات در بالای صفحه، بر روی بخش نمادهای معاملاتی کلیک کرد.

اسپرد در امارکتس - اسپرد بروکر آمارکتس - اسپرد آمارکتس - اسپرد amarkets - اسپرد بروکر amarkets

 

همانطور که در تصویر مشخص است باید در ابتدا بازار معاملاتی را انتخاب و با پیدا کردن نماد مورد نظر، در ستون اسپرد، مقدار حداقلی آن را مشاهده کرد. البته برای مشاهده جزییات بیشتر در مورد هر نماد باید بر روی نام آن کلیک کرده تا به صفحه جدیدی هدایت شوید.

اسپرد در امارکتس - اسپرد بروکر آمارکتس - اسپرد آمارکتس - اسپرد amarkets - اسپرد بروکر amarkets

راه دیگر برای پیدا کردن نماد معاملاتی استفاده از نوار جستجو در بالا بوده که بدون نیاز به پیدا کردن آن، می توانید اطلاعات آن دارایی در امارکتس را مشاهده کنید.

 

سوالات متداول

لینک افتتاح حساب در حسابی با کمترین اسپرد درآمارکتس چیست ؟

کاربرانی که به دنبال حسابی با کمترین اسپرد می باشند باید از طریق وب سایت بروکر آمارکتس در این بروکر ثبت نام کرده و در زمان ایجاد حساب، حساب ecn را برای حساب واقعی خود انتخاب کنند.

مسیرهای ارتباط با بخش پشتیبانی بروکر آمارکتس به صورت آنلاین چیست ؟

کاربران برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان مجرب می توانند از طریق یکی از روشهای زیر در تماس باشند.

آیا کارگزاری آمارکتس یک بروکر با اسپرد ثابت می باشد ؟

خیر. بروکر آمارکتس دارای حساب های معاملاتی متنوعی بوده که شامل حساب ecn، استاندارد و فیکس می باشد. در حساب های ای سی ان و استاندارد اسپردها به صورت شناور بوده و تنها در حساب فیکس اسپردها به صورت ثابت بوده، البته مقدار اسپرد در این حساب از دیگر حسابها بیشتر می باشد.

اسپرد در بروکر Amarkets چگونه محاسبه می شود؟

اسپرد در امارکتس به صورت متغیر محاسبه می شود. این بدان معنی است که میزان اسپرد به تعدادی از عوامل از جمله فعالیت بازار، وضعیت نرخ بهره، شرایط رقابتی و… بستگی دارد. برای هر جفت ارز و بازار، این بروکر یک حداقل و حداکثر مقدار اسپرد تعیین می کند.


درج نظر