مقایسه حداقل واریزی آمارکتس برای شارژ حساب های معاملاتی ✨ amarkets minimum deposit

حداقل واریزی آمارکتس - واریز تتر به آمارکتس - واریز ریالی به آمارکتس - نحوه واریز به بروکر آمارکتس نگاهی بر مقدار حداقل واریزی آمارکتس در هر یک از حسابهای تجاری 🔍

 

بروکر امارکتس طی چندین سال فعالیت، تلاش کرده تا بستری امن برای معاملات تریدرها به صورت آنلاین فراهم کند. این کارگزاری امکانات متنوع و رقابتی را برای کاربران خودش فراهم ساخته و همین امر باعث شده که همیشه در لیست بروکرهای منتخب برای ایرانیان جای داشته باشد.

 

آمارکتس ابزارها و خدماتی را به کاربران خود ارائه می‌دهد که به آنها اجازه می‌دهد تا به سادگی دربازارهای مالی مختلف سرمایه‌گذاری کنند. این کارگزاری با بیش از چند میلیون میلیون کاربر در سراسر جهان، از اعتبار بالایی نیز برخوردار می باشد.

 

از آنجا که در مقاله معرفی بروکر amarkets دیدیم، یکی از مزایای این بروکر تنوع در حساب های معاملاتی و روش های واریز و برداشت در می باشد. در این مقاله قصد داریم با توجه به بالا رفتن قیمت دلار در ایران، حداقل واریزی آمارکتس برای شروع معاملات در پلتفرم این بروکر را بررسی کنیم.حداقل واریزی آمارکتس - واریز تتر به آمارکتس - واریز ریالی به آمارکتس - نحوه واریز به بروکر آمارکتس

 

برای شارژ بروکر آمارکتس، مشتریان می‌توانند از روش‌های مختلفی استفاده کنند. روش‌های واریز شامل واریز از طریق کارت بانکی و واریز ریالی، واریز تتر، واریز از طریق پرداخت های الکترونیکی مثل پرفکت مانی ، واریز از طریق انتقال بانکی و کارت های اعتباری برای خارج از ایران می‌باشد.

 

در این جدول حداقل واریزی برای افتتاح حساب در هر یک از حساب های آمارکتس آورده شده است. ضمنا برای آشنایی با حساب های معاملاتی آمارکتس می توانید مقاله تخصصی بررسی بروکر را نیز مطالعه نمایید.

 

🔍 بررسی بروکر امارکتس ◀️ وب سایت بروکر آمارکتس
⬅️ حساب فیکس آمارکتس ✅ 100 دلار
⬅️ حساب ecn آمارکتس ✅ 200 دلار
⬅️ حساب استاندارد آمارکتس ✅ 100 دلار
⬅️ حساب کریپتو آمارکتس ✅ 100 دلار | معادل رمز ارز بیت کوین
📞 ارتباط با پشتیبانی در واتساپ  بروکر آلپاری- پشتیانی فارسی بروکر الپاری - حساب دمو بروکر الپاری 📞 ارتباط با پشتیبانی در تلگرام  بروکر آلپاری - بررسی اعتبار بروکر آلپاری - پشتیبانی فارسی بروکر آلپاری

 

افتتاح حساب در بروکر آمارکتس

 

 

حداقل واریزی آمارکتس - واریز تتر به آمارکتس - واریز ریالی به آمارکتس - نحوه واریز به بروکر آمارکتس حداقل واریزی در روشهای واریز به بروکر آمارکتس 🗒️

 

به طور کلی روشهای زیادی برای واریز به بروکر امارکتس وجود دارد که بسته به روش واریزی که می‌خواهید استفاده کنید، حداقل مبلغ واریزی ممکن است متفاوت باشد. به همین دلیل در این بخش، حداقل مقدار واریز در هر یک از روشها ذکر شده است.

 

البته باید خاطر نشان کرد که این مقادیر حداقلی مربوط به زمانی است که کاربر جهت شارژ مجدد حساب خود استفاده می کند و برای افتتاح حساب معاملاتی آمارکتس خود واریز اولیه را برای فعالسازی آن انجام داده است.

حداقل واریزی آمارکتس - نحوه واریز به بروکر آمارکتس - برداشت از آمارکتس به تاپ چنج - واریز پول به آمارکتس

  • روش واریز ریالی

در این روش که از طریق صرافی های اعلام شده از طرف پشتیبانی بروکر به کاربر اعلام می شود، حداقل رقم واریز 10 دلار می باشد. این روش از طریق ارتباط با بخش پشتیبانی قابل انجام می باشد.

 

  • روش واریز از طریق تتر

در این روش محبوب بین کاربران ایرانی، برای شارژ مجدد حساب حداقل مقدار برابر با 5 دلار می باشد.

 

  • واریز از طریق تاپ چنج

کاربران برای واریز از طریق کیف پول دلاری یا ریالی خود می توانند با حداقل مقدار 1 دلار، به حساب خود واریزی داشته باشند. در این روش کاربر باید قبل از این کار در این صرافی ثبت افتتاح حساب خود را انجام داده باشد.

از اینرو برای آموزش مراحل واریز و برداشت از آمارکتس به تاپ چنج توصیه می شود که مقاله مربوطه را بررسی نمایید.

 

  • واریز با پرفکت مانی

یکی دیگر از روشهای واریز در امارکتس استفاده از پرداخت الکترونیکی پرفکت مانی بوده که همانند روش تاپ چنج، میتوان تنها با 1 دلار، حساب معاملاتی را شارژ نمود.

 

 

  • واریز از طریق رمز ارز بیت کوین، لایت کوین و اتریوم

در روش واریز از طریق رمز ارز بیت کوین، کاربران می توانند معادل BTC 0.0008  واریزی را انجام دهند. برای رمز ارز اتریوم این مقدار برابر با 0.09 ETH و در لایت کوین برابر با 0.65 LTC می باشد.

 

در روشهای واریز از طریق رمز ارزها، حداقل مقدار برابر با 10 دلار می باشد که بسته به مقدار ارزش هر یک از این ارزها ممکن است این مقادبر تغییر کند.

 

 

حداقل واریزی آمارکتس - واریز تتر به آمارکتس - واریز ریالی به آمارکتس - نحوه واریز به بروکر آمارکتس حداقل مقدار برداشت در روشهای برداشت از بروکر آمارکتس 🏧

 

در هر یک از روشها، علاوه بر محدودیت در مقدار واریز، محدودیتی در مقدار برداشت نیز وجود دارد که در جدول زیر ذکر شده است.

 

روش برداشت
حداقل مقدار
حساب بانکی ایران 10 دلار
تتر TRC20 |اM2pay 10 دلار
تتر TRC20 |اcoinpay 5 دلار
تتر TRC20 20 دلار
تتر ERC20 |اcoinpay 10 دلار
تاپ چنج 10 دلار
پرفکت مانی 10 دلار
ادو کش 10 دلار | 10 یورو
نتلر 10 دلار | 10 یورو
اسکریل 10 دلار | 10 یورو
فسا پی 10 دلار
بیت کوین 0.002
اتریوم 0.02
لایت کوین 0.2

 

سوالات متداول

حداقل مقدار شارژ ریالی حساب استاندارد آمارکتس چقدر است ؟

کاربران برای شارژ‌ ریالی از طریق کارت های بانکی ایرانی می توانند بعد از ورود به وب سایت بروکر آمارکتس و وارد شدن به بخش کابین شخصی خود، از طریق کلیک بر روی واریز جدید، به بخش مربوطه هدایت شوید.

البته برای واریز ریالی طبق اعلامیه بروکر، کاربر باید با بخش پشتیبانی در ارتباط باشد.

روشهای تماس با بخش پشتیبانی بروکر امارکتس در روزهای تعطیل بازار فارکس چیست ؟

کاربران قادرند به صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته از طریق روشهای زیر با کارشناسان در ارتباط بوده و مشکلات و مسايل خود را مطرح نمایند.

حداقل واریز تتر برای شارژ حساب ecn آمارکتس چقدر است ؟

برای شارژ حساب ecn امارکتس، بعد از واریز اولیه 200 دلاری برای افتتاح حساب، کاربر می تواند در دفعه های بعدی حداقل 5 دلار حساب خود را از طریق تتر (USDT) شارژ نماید.


نظرات (2)
  1. نوشته بودید حداقل واریزی آمارکتس با پرفکت مانی یک دلار هست، ولی الان امکان واریز و برداشت با پرفکت مانی نیست، درسته؟ به نظرتون راحتترین روش کدوم هست؟

    • سریع ترین و کم هزینه ترین روش، شارژ آمارکتس با تتر می باشد. برای پایین آوردن هزینه کارمزد نقل و انتقال، از شبکه ترون/TRC20 برای واریز تتر، استفاده نمایید.

درج نظر