نحوه واریز وجه و برداشت از آمارکتس به تاپ چنج برای ایرانیان 💳

برداشت از آمارکتس به تاپ چنج - شارژ حساب آمارکتس - واریز به آمارکتس -برداشت از آمارکتس آموزش واریز ریالی و دلاری و نحوه برداشت از آمارکتس به تاپ چنج💰

 

بروکر آمارکتس یکی از بروکرهایی است که در زمینه فعالیت در بازارهای مالی بین المللی فعالیت می‌کند. این بروکر امکان معامله در بازارهای مختلفی از جمله فارکس، سهام، کریپتوکارنسی، فلزات و موارد دیگر را برای کاربران و معامله گران در سرتاسر فراهم کرده است.

 

ثبت نام آمارکتس - افتتاح حساب آمارکتس

برداشت از آمارکتس به تاپ چنج - شارژ حساب آمارکتس - واریز به آمارکتس -برداشت از آمارکتس

امارکتس برای انجام معاملات توسط کاربران اماکانات مختلفی مثل پلتفرم‌های معاملاتی پیشرفته، انواع حساب‌های مختلف، امکانات آموزشی، امکانات سفارشی را عرضه کرده است. یکی دیگر از امکانات مهمی که این بروکر را از بسیاری از بروکر های دیگر متمایز ساخته،‌ ایجاد روشهای متنوع برای واریز و یا برداشت در آمارکتس می باشد.

همانطور که در مقاله شارژ‌ حساب آمارکتس عنوان شد، یکی از روشهای انتقال و یا برداشت در این کارگزاری، توسط صرافی تاپ چنج قابل انجام می باشد. صرافی معتبر تاپ چنج که در سال 2007 در روسیه تاسیس شده، در حال حاضر واریز و برداشت از طریق صرافی topchange یکی از پرکاربردترین روشهای نقل و انتقالات مالی، برای کاربران ایرانی به حساب می آید.

این صرافی با ارائه خدمات کیفیت بالا، از قبیل کیف پول دلاری و ریالی، پشتیبانی سایت تاپ چنج از زبان فارسی و بخش پشتیبانی فارسی زبان، به کاربران ایرانی خدمات رسانی می کند. همچنین باید خاطر نشان کرد که دلیل عمده محبوبیت این صرافی در بین کاربران ایرانی، امکان واریز و برداشت ریالی توسط کارت های بانکی ایرانی می باشد.

در جدول زیر روش های انتقال وجه از طریق صرافی تاپ چنح و بروکر امارکتس عنوان شده است. البته برای آشنایی بیشتر با این صرافی به کاربران توصیه می شود که مقاله تخصصی بررسی صرافی تاپ چنج را مطالعه نمایند.

 

آموزش واریز و برداشت از آمارکتس با تاپ چنج

واریز و برداشت از آمارکتس با تاپ چنج
🌐 معرفی بروکر آمارکتس ◀️ لینک ثبت نام در بروکر آمارکتس
🔁 واریز و برداشت از طریق کیف پول ریالی و دلاری ( TC Pay) 🔁 واریز و برداشت از طریق ووچر پرفکت مانی
📞 ارتباط با پشتیبانی فارسی 📞 ارتباط با پشتیبانی در تلگرام  بروکر آلپاری - بررسی اعتبار بروکر آلپاری - پشتیبانی فارسی بروکر آلپاری
⭕️فایل آموزشی آموزش واریز و برداشت از آمارکتس با تاپ چنج – PDF
⭕️لینک یوتیوب آموزش برداشت از آمارکتس با تاپ چنچ – YouTube
⭕️لینک آپارات آموزش شارژ آمارکتس با تاپ چنج – Aparat
⭕️لینک نماشا نحوه برداشت از آمارکتس با تاپ چنج – Namasha

 

ثبت نام آمارکتس - افتتاح حساب آمارکتس

🎥ویدئوی آموزش واریز به آمارکتس با تاپ چنج

واریز به آمارکتس با تاپ چنج، به سادگی و با انجام مراحل زیر، قابل انجام می باشد.

شارژ آمارکتس با تاپ چنج

 

برداشت از آمارکتس به تاپ چنج - شارژ حساب آمارکتس - واریز به آمارکتس -برداشت از آمارکتس آموزش تصویری واریز و برداشت از آمارکتس با صرافی تاپ چنج ☑️

 

برای واریز پول و یا برداشت از آمارکتس به تاپ چنج، کاربران باید در ابتدا ثبت نام و احراز هویت خود را در امارکتس تکمیل کرده باشند. بعد از انجام این مراحل، کاربر باید از طریق وب سایت بروکر آمارکتس و وارد کردن نام کاربری و پسورد خود، به بخش کابین شخصی امارکتس هدایت می شود.

برداشت از آمارکتس به تاپ چنج - شارژ حساب آمارکتس - واریز به آمارکتس -برداشت از آمارکتس

مرحله #1: ورود به بخش واریز و برداشت

در این مرحل از بخش واریز و برداشت در پنل سمت راست، بسته به نیاز کاربر باید یکی از گزینه های واریز و یا برداشت را انتخاب نماید. در این آموزش روش واریز به آمارکتس از طریق تاپ چنج گفته شده است، اما روش برداشت از آمارکتس به تاپ چنج هم دقیقا یکسان بوده و کاربر باید همان مراحل را انجام دهد.

برداشت از آمارکتس به تاپ چنج - شارژ حساب آمارکتس - واریز به آمارکتس -برداشت از آمارکتس
آموزش واریز و برداشت از آمارکتس با صرافی تاپ چنج – مرحله اول، ورود به بخش واریز و برداشت

 

مرحله #2: انتخاب روش تاپ چنج

در این بخش با انتخاب گزینه واریز جدید، صفحه زیر برای کاربر نمایش داده می شود. در قسمت اول کاربر باید حساب تجاری و واقعی خود را انتخاب نماید و در قسمت دوم روش پرداخت را از بین روشها انتخاب کند. در انتها کاربر میزان مبلغی را که در نظر داشته تا حساب آمارکتس خود را شارژ‌ کند، وارد می کند.

برداشت از آمارکتس به تاپ چنج - شارژ حساب آمارکتس - واریز به آمارکتس -نحوه برداشت از بروکر آمارکتس
آموزش تصویری واریز و برداشت از آمارکتس با صرافی تاپ چنج – مرحله دوم، انتخاب روش تاپ چنج

 

مرحله #3: تایید مبلغ واریز

همانطور که در انتهای تصویر بالا مشاهده می شود، حداقل واریزی به آمارکتس از طریق تاپ چنح برابر با 100 دلار بودده و زمان پردازش آن هم به صورت فوری و در کمتر از چند دقیقه می باشد. بعد از کلیک بر روی دکمه واریز وجه، تاییدی ای بایت واریز کاربر نمایش داده می شود که باید بر روی دکمه پرداخت کردن کلیک کنید.

برداشت از آمارکتس به تاپ چنج - شارژ حساب آمارکتس - واریز به آمارکتس -برداشت از آمارکتس
آموزش تصویری واریز و برداشت از آمارکتس با صرافی تاپ چنج – مرحله سوم، تایید مبلغ واریز

 

مرحله #4: ورود به حساب کاربری در تاپ چنج

در این مرحله کاربر باید ابتدا نام کاربری و رمز عبور صرافی تاپ چنج خود را وارد کند و بر روی دکمه login کلیک کند.

برداشت از آمارکتس به تاپ چنج - شارژ حساب آمارکتس - واریز به آمارکتس -برداشت از آمارکتس
آموزش تصویری واریز و برداشت از آمارکتس با صرافی تاپ چنج – مرحله چهارم، ورود به حساب کاربری در تاپ چنج

 

ثبت نام آمارکتس - افتتاح حساب آمارکتس

مرحله #5: انتخاب کیف پول تاپ چنج

در این بخش، باید کیف پول صرافی تاپ چنج خود را که از آن قصد واریز به آمارکتس دارید، انتخاب کنید و بر روی دکمه pay کلیک کنید. سپس تاییدیه ای بابت کیف پول و مقدار واریز نمایش داده می شود که کاربر باید بعد از چک کردن آن، مجددا بر روی دکمه pay کلیک کند.

برداشت از آمارکتس به تاپ چنج - شارژ حساب آمارکتس - واریز به آمارکتس -برداشت از آمارکتس
آموزش تصویری واریز و برداشت از آمارکتس با صرافی تاپ چنج – مرحله پنجم، انتخاب کیف پول تاپ چنج

 

برداشت از آمارکتس به تاپ چنج - شارژ حساب آمارکتس - نحوه واریز به آمارکتس -واریز به بروکر آمارکتس
آموزش تصویری واریز و برداشت از آمارکتس با صرافی تاپ چنج – مرحله پنجم، انتخاب کیف پول تاپ چنج

 

مرحله #6: پیام تایید پرداخت

بعد از انجام مرحله بالا، یک پیام متنی حاوی کد یکبار مصرف برای کاربر ارسال می شود که باید آن را مطابق تصویر زیر وارد کرده و دکمه verify را بزند. بعد از آن در صورت موفق بودن پرداختی تصویری در قابل اعلام موفقیت آمیز بودن پرداخت به همراه جزئیات آن برای کاربر نمایش داده می شود.

در انتها و انتقال خودکار کاربر به سایت بروکر آمارکتس، پیامی که نشان دهنده موفق بودن واریز کاربر است نمایش داده می شود و بعد از آن کاربر می تواند کیف پول خود را از طریق کابین امارکتس خود چک کند.

برداشت از آمارکتس به تاپ چنج - شارژ حساب آمارکتس - نحوه واریز به آمارکتس -واریز به بروکر آمارکتس
آموزش تصویری واریز و برداشت از آمارکتس با صرافی تاپ چنج – مرحله ششم، پیام تایید پرداخت

 

برداشت از آمارکتس به تاپ چنج - شارژ حساب آمارکتس - واریز به آمارکتس -برداشت از آمارکتس شرایط واریز و برداشت از طریق تاپ چنج در آمارکتس ✔️

 

کاربران ایرانی برای واریز و برداشت از طریق tcpay در امارکتس، باید قبل از این کار از طریق منوی الگوهای سیستم پرداخت باید کیف های پول دلاری، ریالی و … در صرافی تاپ چنج خود را وریفای کنند.

برداشت از آمارکتس به تاپ چنج - شارژ حساب آمارکتس -نحوه واریز به آمارکتس -واریز به بروکر آمارکتس
آموزش تصویری واریز و برداشت از آمارکتس با صرافی تاپ چنج

 

در این مرحله کاربر باید در ابتدا زبان وبسایت تاپ چنج را به حالت انگلیسی تغییر دهد و از صفحات هر یک از کیف های پول مورد نظرش اسکرین شات گرفته، به طوری که شماره کیف پول در آن مشخص باشد. در انتها این تصاویر را در قسمت الگوهای سیستم پرداخت در داخل کابین امارکتس بارگذاری کند.

 

🎥ویدئوی آموزش برداشت از آمارکتس با تاپ چنج

برداشت ریالی از بروکر آمارکتس، به وسیله تاپ چنج قابل انجام است.

انتقال پول از آمارکتس به تاپ چنج

 

کپی ترید آمارکتس- آموزش ثبت نام بروکر آمارکتس- اموزش معامله در آمارکتس- واریز ریالی یه آمارکتس نظر کارشناس اف ایکس ماکسی درباره واریز و برداشت از آمارکتس با تاپ چنج

 

یکی از ساده ترین و سریعترین روش های انتقال وجه در آمارکتس، با استفاده از تاپ چنج می باشد. شما می توانید از این طریق، موجودی خود در حساب آمارکتس را، به صورت ریالی و به حساب بانکی خود در ایران، واریز کنید.

همچنین، امکان اتصال حساب بانکی به تاپ چنج؛ می توانید به وسیله ریال، حساب خود را شارژ نمایید.

کمیسیون حساب ecn آلپاری

 

سوالات متداول

لینک اصلی واریز و شارژ‌ حساب بروکر آمارکتس چیست؟

برای واریز در امارکتس کاربر باید از طریق وب سایت بروکر آمارکتس وارد حساب کاربری خود شده و در قسمت کابین شخصی، گزینه واریز را در بخش واریز و برداشت انتخاب کند.

لینک پشتیبانی بروکر امارکتس برای ایرانیان چیست؟

تمام کاربران فارسی زبان می توانند از طریق یکی از برنامه های پیام رسان واتساپ یا تلگرام به صورت بیست و چهار ساعته و در تمام روزهای هفته با بخش پشتیبانی در ارتباط باشند.

حداقل واریزی و زمان تایید واریز از طریق تاپ چنح در بروکر آمارکتس چقدر است؟

حداقل واریزی از طریق صرافی topchange در این بروکر، 100$ بوده و در صورت موفقیت آمیز بودن واریز در کمتر از چند دقیقه این واریزی در حساب کاربری آمارکتس کاربر قابل مشاهده است.

آیا صرافی تاپ چنج امن برای واریز و برداشت در آمارکتس امن است؟

✔️ بله. صرافی تاپ چنج با استفاده از تکنولوژی های امنیتی پیشرفته، امنیت بالایی را برای کاربران خود فراهم می کند. همچنین این صرافی از روش های متعددی برای حفظ اطلاعات شخصی و مالی کاربران استفاده می کند.


نظرات (2)
  1. وقتتون بخیر، من دو ماه هست تو این بروکر جساب باز کردم و حسابم رو با تتر شارژ کردم. الان میتونم برداشت از آمارکتس به تاپ چنج داشته باشم؟!

    • خیر، شما می بایست برداشت را با همان روشی که واریز به آمارکتس را انجام داده اید، انجام دهید. برای برداشت از آمارکتس با تاپ چنج، می بایست ابتدا شارژ به وسیله تاپ چنج را انجام دهید.

درج نظر