نحوه فعال کردن حساب اسلامی آمارکتس 🕌 حساب بدون سواپ amarkets برای ایرانیان

حساب اسلامی آمارکتس - حساب سواپ فری امارکتس - حساب بدون سواپ آمارکتس- معاملات بدون سواپ آمارکتس همه چیز در مورد حساب اسلامی آمارکتس – شرایط حساب سواپ فری ☑️

 

در پاسخ به سوال اینکه حساب اسلامی فارکس چیست باید گفت که این حساب در واقع حساب مجزایی در کارگزاری ها نبوده و در واقع شرایطی است که با رعایت قوانین و مقررات اسلامی، برای مسلمانان حساب های تجاری و معاملاتی این بروکرها را مطابق با موازین شرعی آنها قابل استفاده می سازد.

 

به همین دلیل حساب اسلامی بروکرهای فارکس یکی از امکاناتی است که بروکرهای معتبر فارکس مانند بروکر آمارکتس، این حساب را برای کاربران مسلمانشان در سرتاسر دنیا فراهم نموده اند.

حساب اسلامی آمارکتس - حساب سواپ فری امارکتس - حساب بدون سواپ آمارکتس- معاملات بدون سواپ آمارکتس

در حساب اسلامی آمارکتس، یا همان حساب بدون سواپ، همانطور که از نامش پیداست برای انتفال و roll over شدن معاملات و پوزشن های باز هزینه ای دریافت نمی گردد. البته باید گفت که فعال کردن حساب اسلامی ممکن است مزایای دیگری را برای کاربران مسلمان محدود کرده که در تمام بروکرها مصداق ندارد.

 

هر چند فعال کردن و یا غیر فعال کردن این حساب در هر بروکر شرایطی داشته که در ادامه شرایط بروکر amarkets را برای فعالسازی این حساب بررسی می کنیم. در جدول زیر حساب های معاملاتی که در آنها امکان استفاده از حساب بدون بهره شبانه وجود دارد، ذکر شده است.

 

🔍 بررسی بروکر آمارکتس ◀️ وب سایت بروکر آمارکتس
🔍 بررسی انواع حساب آمارکتس ⬅️ حساب استاندارد آمارکتس
⬅️ حساب ecn آمارکتس ⬅️ حساب فیکس آمارکتس
📞 ارتباط با پشتیبانی در واتساپ  بروکر آلپاری- پشتیانی فارسی بروکر الپاری - حساب دمو بروکر الپاری 📞 ارتباط با پشتیبانی در تلگرام  بروکر آلپاری - بررسی اعتبار بروکر آلپاری - پشتیبانی فارسی بروکر آلپاری

 

افتتاح حساب در بروکر آمارکتس

 

 

حساب اسلامی آمارکتس - حساب سواپ فری امارکتس - حساب بدون سواپ آمارکتس- معاملات بدون سواپ آمارکتس  شرایط حساب اسلامی یا بدون سواپ بروکر آمارکتس ✳️

 

حساب اسلامی یا islamic account در بروکرهای فارکس و بروکرهای باینری آپشن، گزینه ای است که با رعایت موازین دین اسلام کاربران اسلامی معتقد به قوانین، قادر به فعالیت در این بازار نموده است. در این بخش قصد داریم شرایط حساب بدون سوآپ بروکر امارکتس را بررسی کنیم.

حساب اسلامی آمارکتس - حساب سواپ فری امارکتس - حساب بدون سواپ آمارکتس- معاملات بدون سواپ آمارکتس

✔️ در بروکر آمارکتس،‌کاربران می توانند بدون هیچ محدودیتی در هر یک از حساب های تجاری این بروکر، یعنی حساب فیکس ( Fixed)، حساب استاندادر ( Standard) و حساب ای سی ان (Ecn) این کار را انجام دهند.

 

✔️ در حساب سواپ فری امارکتس، کاربران تنها می توانند از مزایای این حساب در بازار فارکس و فلزات (طلا و نقره) استفاده کنند و در سایر بازارها هزینه سواپ خرید با فروش معاملات از حساب کاربران کسر خواهد شد.

در واقع در معاملات بازار فارکس، طلا و نقره کاربرانی که حساب اسلامیشان فعال شده باشد، هیج هزینه ای بابت سواپ پرداخت نخواهند کرد.

 

✔️در حساب های swap free امارکتس، مثبت یا منفی بودن سواپ یا بهره خرید یا فروش، بسته به میزان اختلاف بهره بین بانکها بستگی دارد.

 

✔️ مطابق با قوانین آمارکتس، در صورت فعال کردن حساب اسلامی توسط کاربر، اگر معامله گر در فاصله هفت روز بعد از این فعالسازی هیچ معامله ای انجام ندهد، بروکر این اجازه را خواهد داشت که امتیاز حساب اسلامی را در معاملات او لغو کند.

 

✔️ یکی از معایب حساب اسلامی در امارکتس این بوده که در صورت فعال کردن آن، کاربر قادر به دریافت هیچ بونوس یا جوایز معاملاتی بروکر نمی باشد.

حساب اسلامی آمارکتس - حساب سواپ فری امارکتس - حساب بدون سواپ آمارکتس- معاملات بدون سواپ آمارکتس

✔️ یکی دیگر از معایب آن تعداد کمتر نمادهای معاملاتی می باشد. به این معنا که در صورت فعال کردن این حساب، ممکن است بعضی از نمادهای قابل معامله در آن حساب که در حالت عادی وجود داشته، حذف شده و برای کاربر در دسترس نباشد.

 

✔️ کاربران در این بروکر می توانند هر زمان که تمایل داشتند امتیاز حساب اسلامی خود را از طریق درخواست غیر فعال کنند. اما در صورت نیاز به فعالسازی مجدد ممکن است بروکر، توضیحات اضافی را بابت این کار از معامله گر درخواست کند.

 

✔️در صورتی که بروکر متوجه نقض قوانین بروکر توسط معامله گر شود می تواند به صورت یک طرفه و بدون هیچ اطلاعی این امتیاز را برای کاربر حذف کند و حساب معاملاتی او را به حالت اول بازگرداند.

 

 

حساب اسلامی آمارکتس - حساب سواپ فری امارکتس - حساب بدون سواپ آمارکتس- معاملات بدون سواپ آمارکتس نحوه فعال کردن حساب اسلامی آمارکتس 🕌

 

کاربران در بروکر آمارکتس برای فعال کردن این حساب، ابتدا باید احراز هویت خود را تکمیل کرده باشند و حساب آنها وریفای شده باشد. بعد از تایید حساب کاربر می تواند از طریق وب سایت بروکر آمارکتس و وارد کردن نام کاربری و پسورد، به کابین شخصی خود دسترسی داشته باشد.

 

معامله گر باید بعد از ورود به کابین amarkets، برای فعال کردن حساب بدون بهره شبانه، مطابق تصویر از بخش معامله کردن، بر روی گزینه حساب اسلامی کلیک می کنیم.

حساب اسلامی آمارکتس - حساب سواپ فری امارکتس - حساب بدون سواپ آمارکتس- معاملات بدون سواپ آمارکتس

 

و در ادامه در قسمت شماره حساب، یکی از حساب های معاملاتی خود را که قصد دارید بدون سواپ شود انتخاب کنید. در قسمت نوع حساب، حساب اسلامی یا سواپ فری را زده و درخواست را ارسال کنید. با ارسال درخواست کارشناسان بروکر، اسناد و مدارک کاربر را بررسی کرده و در صورت تایید،‌ این امتیاز را برای کاربر فعال خواهند کرد.

سوالات متداول

نحوه درخواست برای فعال کردن حساب اسلامی آمارکتس چگونه می باشد ؟

کاربران مسلمان می توانند از طریق وب سایت بروکر آمارکتس و ورود به بخش کابین شخصی، با ورود به بخش حساب اسلامی در قسمت معامله کردن در پنل سمت راست این کابین، با انتخاب حساب معاملاتی خود، درخواست را برای بروکر ارسال نمایند.

مدت زمان فعالسازی حساب اسلامی امارکتس چقدر می باشد ؟

معمولا بعد از ارسال درخواست توسط کاربر، کمتر از یک روز کاری این درخواست بررسی شده و نتیجه آن به کاربر اعلام خواهد شد. اگر در زمان گفته شده کاربر پاسخی دریافت نکرد می تواند از طریق ارتباط با بخش پشتیبانی آن را مجددا پیگیری کند.

آیا امکان استفاده از مزایای حساب اسلامی amarkets در بازار رمز ارزها وجود دارد ؟

❌ خیر. کاربران تنها می توانند از معاملات بدون سواپ در بازار فارکس و فلزات که شامل طلا و نقره می باشد، استفاده کنند.


نظرات (4)
  1. آیا حساب کریپتو آمارکتس قابلیت تبدیل به حساب اسلامی را دارد؟

    • بله، شما می توانید درخواست حساب بدون سواپ آمارکتس برای کریپتو را به بروکر بدهید.

  2. کمیسیون این نوع حساب آمارکتس چقدر هست؟

    • آمارکتس، از معدود بروکرهایی است که در حساب اسلامی، کمیسیون دریافت نمی کند. یعنی سوآپ و کمیسیون در حساب اسلامی، صفر می باشد.

درج نظر