آموزش واریز تتر به آمارکتس به صورت جامع💲شارژ بروکر آمارکتس با ارز دیجیتال تتر

واریز تتر به آمارکتس - نحوه واریز تتر به آمارکتس - نحوه شارژ حساب آمارکتس - واریز پول به آمارکتس نحوه واریز تتر به آمارکتس 💳 واریز پول به امارکتس با USDT

 

بروکر آمارکتس روشهای متنوعی را برای شارژ حساب توسط کاربران، فراهم کرده تا بسته به شرایط کاربر، بتواند راحت ترین راه را انتخاب نماید. قبل از ظهور بازار رمز ارزها، اکثر کاربران ایرانی به دلیل وجود محدودیتهای بین المللی، از صرافی تاپ چنج و یا روش واریز ریالی را برای شارژ حساب آمارکتس خود استفاده می کردند.

 

اما امروزه با وجود تتر، این روش تقریبا یکی از متداول ترین راه های واریز و برداشت در بین کاربران ایرانی شده است. امنیت و سرعت بالا در این روش انتقال پول، از عوامل مهم در محبوبیت استفاده از تتر (USDT)‌ می باشد.

ثبت نام آمارکتس - افتتاح حساب آمارکتس

واریز تتر به آمارکتس شارژ حساب آمارکتس با تتر انتقال تتر به آمارکتس
واریز تتر به آمارکتس

 

تتر یک استیبل کوین است که با ارزش دلار آمریکا پیوند خورده است، که آن را به یک انتخاب محبوب برای معامله‌گرانی تبدیل می‌کند که می‌خواهند از نوسانات ارزهای دیجیتال اجتناب کنند. AMarkets کارگزاری است که به مشتریان اجازه می دهد از Tether برای واریز و برداشت استفاده کنند.

 

و به بیان ساده تر می توان گفت، تتر یک ارز دیجیتال است که مقدار آن به دلار آمریکا متصل است و می‌توان از آن برای انتقال وجه در شبکه‌های رمزنگاری مختلف استفاده کرد. برای واریز به حساب آمارکتس با تتر، شما نیاز به داشتن یک کیف پول دیجیتال دارید که تتر را پشتیبانی کند.

 

همچنین باید توجه داشته باشید که بروکر آمارکتس دو پروتکل انتقال تتر ERC-20 (بر روی شبکه اتریوم) و TRC-20 (بر روی شبکه ترون) را پشتیبانی می‌کند و بسته به پروتکلی که انتخاب می‌کنید، شماره کیف پول مقصد متفاوت خواهد بود.

در جدول زیر مهمترین روشهای شارژ حساب amarkets آورده شده است.

 

آموزش واریز تتر به آمارکتس

واریز تتر به آمارکتس
🌐 بررسی بروکر آمارکتس ◀️ لینک ثبت نام در آمارکتس
🔁 واریز تتر به آمارکتس بروکر آلپاری - نحوه انتقال پول از تاپ چنج به آلپاری - آموزش برداشت از آلپاری 🔁 واریز از طریق صرافی تاپ چنج
🔁 شارژ ریالی آمارکتس 🔁 شارژ حساب از طریق بیت کوین
🔁 واریز با وب مانی و پرفکت مانی 🔁 واریز از طریق اسکریل و ادوکش
📞 ارتباط با پشتیبانی فارسی 📞 ارتباط با پشتیبانی در تلگرام  بروکر آلپاری - بررسی اعتبار بروکر آلپاری - پشتیبانی فارسی بروکر آلپاری
⭕️آموزش واریز تتر به آمارکتس فایل آموزش شارژ آمارکتس با تتر – PDF
⭕️لینک یوتیوب واریز تتر به بروکر آمارکتس – YouTube
⭕️لینک آپارات شارژ بروکر آمارکتس با تتر – Aparat
⭕️لینک نماشا انتقال تتر به بروکر آمارکتس – Namasha

 

ثبت نام در آمارکتس افتتاح حساب در بروکر آمارکتس آموزش ثبت نام در بروکر آمارکتس

⭐️افتتاح حساب در آمارکتس

شما می توانید به راحتی، در بروکر آمارکتس با انجام پنج گام، ثبت نام نمایید.

ثبت نام آمارکتس

 

🎥فیلم آموزش نحوه واریز تتر با آمارکتس

در ویدئوی زیر، مراحل شارژ حساب آمارکتس با تتر را، مشاهده می نمایید.

واریز تتر به آمارکتس

 

ثبت نام آمارکتس - افتتاح حساب آمارکتس

واریز تتر به آمارکتس - نحوه واریز تتر به آمارکتس - نحوه شارژ حساب آمارکتس - واریز پول به آمارکتس آموزش تصویری روش واریز تتر به بروکر آمارکتس💲

 

امروزه روش واریز و برداشت از طریق رمز ارزهای محبوبیت زیادی در بین کاربران پیدا کرده و بی شک محبوبترین آنها تتر می باشد. در بروکر آمارکتس امکان انتقال تتر از طریق شبکه های بلاکچین ترون و اتریوم برای فراهم شده است. در amarkets رمزارزهای دیگری از قبیل بیت کوین، لایت کوین و اتریوم نیز برای شارژ بروکر آمارکتس استفاده میشود.

واریز تتر به آمارکتس - نحوه واریز تتر به آمارکتس - نحوه شارژ حساب آمارکتس - واریز پول به آمارکتس

کاربران برای واریز به حساب آمارکتس با تتر، مراحل زیر را به صورت گام به گام انجام دهند.

 

در ابتدا کاربر باید بعد از ورود به وب سایت بروکر آمارکتس در این بروکر ثبت نام کرده و با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور، وارد کابین شخصی خود شوند. البته باید گفت که کاربران امارکت، برای واریز هم باید احراز هویت خود را تکمیل کرده باشند و در صورت عدم تایید احراز هویت قادر به واریز به حساب خود نمی باشند.

واریز تتر به آمارکتس - نحوه واریز تتر به آمارکتس - شارژ حساب amarkets - شارژ بروکر آمارکتس
آموزش واریز تتر به بروکر آمارکتس

 

در ادامه مطابق تصویر زیر از داخل کابین، بر روی منوی واریز و برداشت و بخش واریز جدید کلیلک کرده تا به صفحه انتقال وجه هدایت شوید.

واریز تتر به آمارکتس - نحوه واریز تتر به آمارکتس - شارژ حساب amarkets - شارژ بروکر آمارکتس
آموزش واریز تتر به بروکر آمارکتس

 

در این صفحه باز شده کاربر باید، مطابق آموزش تصویری زیر، ابتدا نوع حساب آمارکتس خود را وارد کند. سپس روش واریز که تتر می باشد را انتخاب کند و در مرحله بعد مقدار واریزی مورد نظرش را وارد کرده و بر روی دکمه واریز وجه کلیک کند.

واریز تتر به آمارکتس - نحوه واریز تتر به آمارکتس - واریز پول به آمارکتس - واریز پول به امارکتس
آموزش واریز تتر به بروکر آمارکتس

 

ثبت نام آمارکتس - افتتاح حساب آمارکتس

در هنگام انتخاب روش انتقال تتر به دو گرینه m2pay و coinpay برخورد می کنید که بر اساس گفته بروکر، این دو روش هیچ تفاوتی با یکدیگر نداشته و در واقع تنها دو تامین کننده متفاوت برای بروکر به حساب می آیند. پس در این مرحله با انتخاب یکی از آنها به بخش بعدی هدایت می شوید.

واریز تتر به آمارکتس - نحوه واریز تتر به آمارکتس - شارژ حساب آمارکتس - واریز به بروکر آمارکتس
آموزش واریز تتر به بروکر آمارکتس

 

در این بخش، پیامی به منظور تایید کاربر برای مبلغ و روش واریز نمایش داده می شود. کاربر با زدن تیک موافقت با شرایط بروکر، و کلیک بر روی submit به صفحه بعدی هدایت می شود.

واریز تتر به آمارکتس - نحوه واریز تتر به آمارکتس - شارژ حساب آمارکتس - واریز به بروکر آمارکتس
آموزش واریز تتر به بروکر آمارکتس

 

در این قسمت آدرس کیف پول تتر بروکر نمایش داده می شود که کاربر با کپی کردن آدرس ولت و یا استفاده از اسکن QR Code می تواند از طریق صرافی یا ولت خود، شارژ حساب آمارکتس را انجام دهد.

واریز تتر به آمارکتس - نحوه واریز تتر به آمارکتس - واریز به آمارکتس - نحوه واریز به آمارکتس
آموزش واریز تتر به بروکر آمارکتس

 

بعد از کپی آدرس انتقال و واریز تتر به آمارکتس، می توان با کلیک بر روی دکمه مشخص شده در تصویر بالا مشاهده کرد که آیا واریزی انجام شده است یا خیر. همچنین برای اطمینان از واریز شدن تتر در حساب معاملاتی، کاربر می تواند به بخش کابین شخصی آمارکتس خود رفته و آن را مشاهده کند.

ثبت نام آمارکتس - افتتاح حساب آمارکتس

واریز تتر به آمارکتس - نحوه واریز تتر به آمارکتس - نحوه شارژ حساب آمارکتس - واریز پول به آمارکتس حداقل واریزی آمارکتس به صورت تتر – کارمزد واریز در Amarkets 💲

 

به طور کلی کاربران برای واریز به امارکتس هیچ گونه ای هزینه ای را پرداخت نمی کنند و در صورت متحمل شدن هزینه در روشهایی مانند واریز از طریق بانک (برای غیر ایرانیان)، این مبالغ کسر شده را بروکر به حساب کاربر واریز خواهد کرد.

 

در مورد شارژ حساب amarkets با تتر نیز باید گفت کاربر به غیر از هزینه و کارمزد انتقال خود شبکه بلاکچین، هیچ هزینه دیگری نخواهد داشت. همچنین حداقل واریزی کاربر از طریق تتر به یکی از حساب های معاملاتی آمارکتس معادل با 100 دلار می باشد.

 

روش واریز در آمارکتس حداقل واریز شبکه بلاکچین
زمان پردازش در آمارکتس
تتر 100 دلار TRC20  | ERC20 حداکثر تا 1 ساعت

 

واریز تتر به آمارکتس - نحوه واریز تتر به آمارکتس - نحوه شارژ حساب آمارکتس - واریز پول به آمارکتس توصیه کارشناسان اف ایکس ماکسی درباره واریز تتر به آمارکتس

برای انتقال تتر به امارکتس، از شبکه ترون [TRC20] استفاده نمایید. این شبکه نسبت به دیگر نتورک ها، کم هزینه تر بوده و انتقال تتر در آن با سرعت بیشتری، انجام می شود.

همچنین برای اطمینان و راحتی بیشتر، می توانید تتر مازار خود را در کیف پول های متامسک و تراست نگهداری کنید. بدین ترتیب، هم امنیت بالاتری دارید و هم در زمان انتقال کارمزد کمتری نسبت به نگهداری تتر در صرافی ها، پرداخت می نمایید.

 

بروکر آلپاری - پشتیبانی اف ایکس ماکسی

 

سوالات متداول

نحوه واریز تتر به امارکتس چگونه می باشد ؟

برای واریز تتر به آمارکتس، ابتدا باید از طریق وب سایت بروکر آمارکتس به حساب خود وارد شوید و سپس روی گزینه “واریز” کلیک کنید. بعد از آن مبلغ مورد نظر خود را وارد کرده و آدرس کیف پول خود را که شامل کد QR و یا کد آدرس است، وارد کنید.

نحوه ارتباط با پشتیبانی در صورت بروز هر گونه مشکل در زمان واریز تتر به آمارکتس چیست ؟

کاربران می توانند برای رفع مشکلات خود در زمان واریز و برداشت در آمارکتس از طریق یکی از روشهای زیر با بخش پشتیبانی آنلاین فارسی در تماس باشند.

✔️ مشاوره از طریق تلگرام    📞

✔️ مشاوره از طریق شماره تلفن  0097127829474  ☎️

حداکثر زمان تایید واریز تتر در آمارکتس چقدر است ؟

نمایش تایید واریزی به آمارکتس از طریق رمز ارز تتر ( USDT) بسته به تعداد تاییدیه های شبکه بلاکچین در نود ها، ممکن بین چند دقیقه تا یک ساعت طول بکشد.


نظرات (4)
  1. برای واریز تتر به آمارکتس باید حتما احراز هویت رو انجام داده باشم. درسته؟

    • بله، شما برای برداشت از آمارکتس به هر روشی، نیاز به تکمیل مراحل اخراز هویت دارید.

  2. واریز تتر به آمارکتس رو میتونم با گرین چنج هم انجام بدم؟

    • بله، شما می توانید با خرید تتر در صرافی گرین چنج و انتقال آن به بروکر، حساب آمارکتس را شارژ کنید.

درج نظر