آموزش جامع روشهای واریز ریالی به آمارکتس 💎 صفر تا صد نحوه شارژ ریالی آمارکتس💰

واریز به آمارکتس - واریز ریالی به آمارکتس - واریز و برداشت از آمارکتس - نحوه واریز و برداشت در بروکر آمارکتس نگاهی بر روش های واریز ریالی به آمارکتس – نحوه شارژ ریالی و واریز به آمارکتس 💳

 

بروکر آمارکتس یکی از بزرگترین و معتبرترین بروکرهای فارکس در جهان است که به مشتریان خود اجازه می دهد تا با واریز وجه در حساب خود، به تجارت در بازارهای مالی بپردازند.

با توجه به اینکه این بروکر دارای سایت و اپلیکیشن موبایل است، واریز ریالی به آمارکتس بسیار آسان و سریع می باشد.

واریز به آمارکتس - واریز ریالی به آمارکتس - واریز و برداشت از آمارکتس - نحوه واریز و برداشت در بروکر آمارکتس

 

به طور کلی این روش ها که برای واریز و برداشت در امارکتس ذکر شد شامل شرایط زیر می باشند اما برای استفاده از این روش برای واریز به آمارکتس از طریق کارت بانک ایرانی، قبل از این عملیات باید با پشتیبان بروکر در ارتباط باشید، زیرا کاربر نمی تواند به صورت مستقیم این کار را انجام دهد.

 

واریز به آمارکتس - واریز ریالی به آمارکتس - واریز و برداشت از آمارکتس - نحوه واریز و برداشت در بروکر آمارکتس

 

 

واریز به آمارکتس - واریز ریالی به آمارکتس - واریز و برداشت از آمارکتس - نحوه واریز و برداشت در بروکر آمارکتس آشنایی با نحوه واریز و برداشت در بروکر آمارکتس 💱

 

یکی از خصوصیات و امکانات مهم آمارکتس تنوع در روشهای انتقال پول و شارژ حساب آمارکتس بوده که به دسته بندی های زیر تقسیم بندی می شوند.

 

 • واریز از طریق کارت اعتباری  یا بانکی

شما می‌توانید با استفاده از کارت اعتباری/بانکی خود به حساب معاملاتی خود وجه واریز کنید. برای این کار، شما باید به بخش «واریز و برداشت» در صفحه حساب کاربری خود در سایت آمارکتس مراجعه کنید و اطلاعات کارت اعتباری/بانکی خود را وارد کنید.

 

 • واریز از طریق پرداخت الکترونیکی

شما می‌توانید با استفاده از سرویس‌های پرداخت الکترونیکی مانند پی‌پال، اسکریل، نتلر و غیره به حساب معاملاتی خود وجه واریز کنید.

 

 • واریز از طریق واسطه‌های پرداخت

شما می‌توانید با استفاده از واسطه‌های پرداختی مانند اسکریل و نتلر به حساب معاملاتی خود وجه واریز کنید.

 

روشهای انتقال وجه در جدول زیر آمده است که می توانید مقاله تخصصی نحوه واریز و برداشت در آمارکتس را برای آشنایی کامل با هر یک از این روشها مطالعه نمایید.

 

🌐 بررسی بروکر آمارکتس ◀️ وب سایت بروکر آمارکتس
🔁 واریز و برداشت ریالی از طریق صرافی 🔁 واریز و برداشت ریالی از طریق صرافی تاپ چنج
🔁 واریز و برداشت با تتر، بت کوین و … 🔁 واریز و برداشت از طریق بیت کوین
🔁 واریز و برداشت از طریق وب مانی و پرفکت مانی 🔁 واریز و برداشت از طریق اسکریل و ادوکش
📞 ارتباط با پشتیبانی در واتساپ  بروکر آلپاری- پشتیانی فارسی بروکر الپاری - حساب دمو بروکر الپاری 📞 ارتباط با پشتیبانی در تلگرام  بروکر آلپاری - بررسی اعتبار بروکر آلپاری - پشتیبانی فارسی بروکر آلپاری

 

افتتاح حساب در بروکر آمارکتس

 

 

واریز به آمارکتس - واریز ریالی به آمارکتس - واریز و برداشت از آمارکتس - نحوه واریز و برداشت در بروکر آمارکتس شرایط واریز به بروکر آمارکتس | amarkets deposit methods 💵

 

شرایط واریز و برداشت در آمارکتس به صورت کلی در این بروکر شامل مراحل زیر می باشد.

واریز به آمارکتس - واریز ریالی به آمارکتس - واریز و برداشت از آمارکتس - نحوه واریز و برداشت در بروکر آمارکتس

 • انتخاب روش پرداخت

قبل از واریز وجه به حساب بروکر آمارکتس، باید یکی از روش های پرداخت ریالی را انتخاب کرد. این روش ها شامل انتقال وجه از طریق شبکه الکترونیکی بانکی، انتقال وجه از طریق درگاه پرداخت آنلاین و پرداخت با کارت بانکی می باشد.

 

 • انتقال وجه به حساب بروکر

پس از انتخاب روش پرداخت، مشتری باید وجه خود را به حساب بروکر انتقال دهد. در این مرحله باید شماره حساب بروکر، نام صاحب حساب و نام بانک مورد نظر را داشته باشید.

 

 • تأیید پرداخت

پس از انتقال وجه به حساب بروکر، شما باید از طریق ارائه رسید یا فاکتور، پرداخت خود را تأیید کنید. در این مرحله بروکر آمارکتس معمولاً به صورت خودکار واریز شما را تأیید خواهد کرد.

 

 • بررسی وجه در حساب

پس از تأیید پرداخت، باید صبر کنید تا وجه واریزی در حساب شما در بروکر امارکتس بازشود.

 

لطفا توجه داشته باشید که برای واریز وجه به حساب معاملاتی خود در آمارکتس، باید ابتدا  ثبت‌نام در بروکر آمارکتس خود را تکمیل کنید و سپس با وارد کردن اطلاعات حساب بانکی یا اطلاعات کارت اعتباری خود، اقدام به واریز وجه کنید.

سوالات متداول

لینک افتتاح حساب معاملاتی بروکر آمارکتس چیست ؟

برای ثبت نام در بروکر آمارکتس می توانید از لینک قرار داده شده استفاده کرده و به سایت اصلی آمارکتس هدایت شوید تا بعد از ثبت نام، افتتاح حساب خود را در یکی از انواع حساب های آمارکتس انجام دهید.

برای آشنایی با این حسابها می توانید مقاله بررسی حساب های آمارکتس را مطالعه نمایید.

لینک ارتباط با بخش پشتیبانی کارگزاری آمارکتس چیست ؟

معامله گران ایرانی می توانند از طریق راه های ارتباطی تلگرام و یا واتساپ به صورت 24/7 یعنی در تمام روزهای هفته با این بخش در ارتباط باشند.

✔️ مشاوره از طریق تلگرام    📞

✔️ شماره تلفن  0097127829474  ☎️

آیا واریز به آمارکتس حداقل مقدار مجاز دارد ؟

✔️ بله. حداقل مبلغ سپرده به روش پرداختی که انتخاب می کنید بستگی دارد. به عنوان مثال، حداقل مبلغ سپرده برای انتقال بانکی 500 دلار است، در حالی که برای کارت های اعتباری و یل سیستم های پرداخت الکترونیکی، 10 دلار است.


نظرات (4)
 1. واریز ریالی به آمارکتس چقدر کمیسیون داره؟

  • شما برای واریز به آمارکتس، هیچ هزینه ای به بروکر پرداخت نمی کنید. تنها هزینه شما، کارمزد انتقالی هست که بسته به روش پرداخت، متفاوت می باشد. در ضمن می توانید این هزینه را هم از طریق کش بک آمارکتس، جبران نمایید.

 2. کارمزد این روش های واریز ریالی به آمارکتس چقدر هست؟

  • شما کارمزدی برای این روش ها پرداخت نمی کنید. فقط گاهی اوقات، نرخ دلار در این صرافی ها، کمی بیشتر از نرخ دلار اسکناس می باشد.

درج نظر