بررسی جامع حساب سنتی آمارکتس 🔍 معرفی یکی از انواع حساب های معاملاتی آمارکتس

حساب سنتی آمارکتس - حساب سنتی امارکتس - حساب نانو آمارکتس - انواع حساب آمارکتسبررسی حساب نانو آمارکتس | نحوه افتتاح حساب سنتی آمارکتس 🔎

 

حساب سنتی فارکس یکی از انواع حساب های معاملاتی و تجاری در بروکر های فارکس است که برای معامله گرانی با سرمایه کم و یا آغاز معامله گران تازه وارد با حداقل میزان ریسک در معاملات واقعی عرضه شده است.

 

حساب سنتی در بروکرهای فارکس، معاملات بر واحد پایه سنت انجام می‌شوند. در واقع به جای اینکه تریدرها مبالغ زیادی را برای خرید یا فروش واریز کنند،با واحد پایه سنت معامله می‌کنند و این حساب به معامله‌گران این امکان را می‌دهد که با مقدار سرمایه کمتری معامله کنند و درآمدزایی را در این بازارها آغاز کنند.

 

حساب سنتی بروکر امارکتس هم یکی از همین حساب ها می باشد. اما نکته مهم در مورد بروکر آمارکتس این می باشد که این حساب به طور مجزا در بروکر amarkets وجود ندارد ولی کاربران می توانند با افتتاح حساب در یکی از حساب های امارکتس، در زمان انتخاب حجم معاملات، معاملاتی با یک 0.01 لات را انجام دهند.

حساب سنتی آمارکتس - حساب سنتی امارکتس - حساب نانو آمارکتس - انواع حساب آمارکتس

امکان استفاده از این امکان در حسابهای فیکس، ecn و استاندارد بروکر آمارکتس وجود دارد. مزیت بزرگ آن هم در این بوده که کاربران در واقع می توانند یک حساب سنتی را در دل دیگر حسابهای امارکتس داشته و علاوه بر پایین آوردن میزان ریسک در معاملاتشان، از تمام اماکانت این حسابهای تجاری نیز استفاده کنند.

 

 

حساب سنتی آمارکتس - حساب سنتی امارکتس - حساب نانو آمارکتس - انواع حساب آمارکتس مهمترین مزایای حساب های سنتی در بروکر آمارکتس ☑️

 

در جدول زیر مهمترین مزایای استفاده از دیگر حساب های آمارکتس در قالب یک حساب سنتی در بروکر amarkets ذکر شده است.

 

🔍 بررسی بروکر امارکتس 📑 ثبت نام در بروکر آمارکتس
➕ انجام معاملات با حداقل یک صدم لات ➕ امکان استفاده از ربات های تریدر در معاملات
➕ ریسک کمتر در معاملات در حساب های تجاری حرفه ای ➕ امکان دسترسی به ابزارهای تحلیلی رایگان آمارکتس
➕ هزینه های معاملاتی کمتر در مقایسه با حساب های سنتی ➕ دسترسی به تمام نمادهای معاملاتی بازار آمارکتس
📞 ارتباط با پشتیبانی در واتساپ  بروکر آلپاری- پشتیانی فارسی بروکر الپاری - حساب دمو بروکر الپاری 📞 ارتباط با پشتیبانی در تلگرام  بروکر آلپاری - بررسی اعتبار بروکر آلپاری - پشتیبانی فارسی بروکر آلپاری

 

افتتاح حساب در بروکر آمارکتس

 

به طور کلی می توان گفت که شاید حجم معاملات کمی بیشتر از حساب های سنتی یا نانو در دیگر بروکرهای فارکس بوده، اما امکان استفاده از ابزارهای مالی متنوع، امکان کار با هر نوع استراتژی معاملاتی، دسترسی به نرم‌افزارهای معاملاتی حرفه‌ای در حساب های معاملاتی می تواند این نقیصه را پوشش دهد.

 

همچنین در این حسابها که به طور معمول در دیگر بروکرها با حساب های نانو و یا حساب میکرو نیز شناخته می شود، میزان اسپرد و کمیسیون در آنها نسبت به دیگر حساب های تجاریشان بیشتر می باشد.

دیگر مزیت آن امکان استفاده از اکسپرت های معاملاتی و ربات های خودکار تریدر بوده که با حجم و ریسک پایین می توان از آنها در معاملات بهره برد.

 

 

حساب سنتی آمارکتس - حساب سنتی امارکتس - حساب نانو آمارکتس - انواع حساب آمارکتس تفاوت حساب سنتی با حساب ecn آمارکتس ⚖️

 

حساب سنتی بروکر آمارکتس یک نوع حساب تجاری است که برای معامله گرانی که به دنبال بازارهای مالی جهانی هستند ارائه می‌شود. با این حساب، معامله گران می‌توانند به صورت سنتی در بازارهای مالی شرکت کنند.

حساب سنتی آمارکتس - حساب سنتی امارکتس - حساب نانو آمارکتس - انواع حساب amarkets

 

به طور معمول در حساب سنتی بر خلاف حساب ecn آمارکتس، معاملات کاربران در بروکر با معامله گران دیگر به اشتراک گذاشته نمی‌شود و تمام تراکنش‌ها به صورت داخلی پردازش می‌شوند و این به معامله گران این امکان را می‌دهد که با حجم کوچکتری از معاملات و با سرعت بیشتری معاملات خود را انجام دهند.

 

در حساب ecn امارکتس، با استفاده از تکنولوژی به کار رفته در این حساب ریل، سفارشات و اردرها به طور مستقیم و بدون هیچ واسطه ای به بازار ارسال می شود. در نتیجه، هیچ تداخلی در قیمت سفارش ها وجود نداشته و با قیمت های پویا و متغیر موجود در بازارهای جهانی این خرید و فروش ها انجام می شود.

 

مزیت مهم بدون واسطه بودن در این معاملات، افزایش شفافیت در معاملات و به حداقل رساندن امکان دخالت بروکرها در قیمت ها می باشد. دیگر مزیت آن حجم بالای نقدینگی بوده که باعث انجام سریع معاملات می شود.

 

در نتیجه کاربران می توانند با افتتاح حساب در یکی از انواع حساب های آمارکتس که شامل حساب standard، fixed و ecn بوده تمام مزایای حساب های نانو و دیگر حساب ها را یکجا داشته باشند.

سوالات متداول

آیا حساب سنتی در آمارکتس ارائه می‌شود؟

❌ خیر. اما کاربران می توانند با افتتاح حساب در بروکر آمارکتس و حداقل حجم یک صدم لات در یکی از این حساب های معاملاتی امارکتس، به طور همزمان از مزایای یک حساب سنتی و حساب حرفه ای برخوردار شوند.

لینک راه های ارتباط مستقیم با پشتیبانی آمارکتس چیست ؟

کاربران در تمام روزهای هفته و به صورت 24 ساعته می توانند از طریق یکی از راه های ارتباطی زیر با بخش پشتیبانی بروکر در ارتباط باشند.

آیا حساب سنتی امارکتس با حساب دمو امارکتس تفاوت دارد؟

✔️ بله. به طور کلی حساب دمو با حساب سنتی که تحت دیگر عناوینی همچون حساب نانو یا حساب میکرو نامگذاری می شوند متفاوت می باشد. حساب سنتی، یک حساب واقعی بوده و در حالی که حساب دمو یک حساب آزمایشی بوده و برای افزایش تجربه و دانش معاملاتی کاربران عرضه شده است.

 


درج نظر