نحوه احراز هویت در آلپاری 📝 وریفای کردن حساب با مدارک احراز هویت در بروکر الپاری

32 icon register احراز هویت در آلپاری آموزش احراز هویت در آلپاری به صورت صفر تا صد 🙋🏻 alpari verification

 

یکی از مشکلات عدیده معامله گران برای کار در بروکرهای فارکس و صرافی های ارز دیجیتال امکان وریفای کردن حساب و به نتیجه آن واریز و برداشت و معاملات در آنها بدون هیچ مشکل قانونی می باشد. علت این امر تحریم های اعمال شده علیه کشور ایران بوده که باعث عدم امکان فعالیت بسیاری از کارگزاری های دنیا در کشور ایران می باشد.

 

البته برخی بروکرهای فارکسی مانند بروکر الپاری این امکان را برای کاربران ایرانی فراهم کرده اند که بتوانند با مدارک هویتی خود در این بروکرها احراز هویت کرده و حساب خود را به راحتی وریفای نمایند.

این بروکرهای فارسی این کار را با تاسیس شعباتی در مناطق آف شور انجام داده اند تا قادر به خدمات رسانی به معامله گران علاقمند در کشورهایی مانند ایران باشند.

 

احراز هویت در آلپاری - آموزش احراز هویت در آلپاری - نحوه احراز هویت در آلپاری - مدارک احراز هویت الپاری - وریفای حساب آلپاری

کاربران برای وریفای حساب آلپاری تنها کافیست با ارسال مدارکی مانند کارت ملی یا پاسپورت خود این کار را در کمتر از چند دقیقه انجام دهند. از این رو در این مقاله سعی شده است تا به صورت ساده نحوه احراز هویت در آلپاری را برای کاربران شرح دهیم.

 

در جدول زیر مدارک احراز هویت الپاری مورد نیاز و مورد قبول در کارگزاری درج شده، و در ادامه نحوه بارگذاری آن در سایت نیز توضیح داده شده است.

 

🌐 بررسی بروکر الپاری 💻 وب سایت بروکر آلپاری
✔️ کارت ملی هوشمند (نسخه جدید کارت ملی) ✔️ گواهینامه رانندگی
✔️ پاسپورت یا گدرنامه کاربر ✔️ شناسنامه
✔️ مدارک اثبات مجل سکونت مانند قبض یا اجاره نامه و … ✔️ زمان تایید مدارک و احراز هویت : کمتر از 1 روز کاری

 

ثبت نام در بروکر آلپاری

 

39 icon verfiy احراز هویت در آلپاری آموزش احراز هویت در بروکر الپاری به صورت گام به گام 🤳🏻

 

احراز هویت در بروکر الپاری بسیار ساده بوده و در کمتر از چند دقیقه قابل انجام می باشد. برای این کار کاربران مراحل زیر را باید به صورت قدم به قدم پیش ببرند.

 

 • مرحله اول

در ابتدا اگر کاربر باید در وب سایت بروکر ثبت نام خود را تکمیل کند که در مقاله جامع بررسی بروکر الپاری مراحل آن آموزش داده شده است.

 

 • مرحله دوم

بعد از تکمیل ثبت نام کاربر باید از طریق نام کاربری و پسورد خود وارد کابین شخصی خود شود و مطابق تصویر از طریق منوی حساب من بر روی بخش ارسال مدارک کلیک کند.

احراز هویت در آلپاری -احراز هویت در آلپاری - نحوه احراز هویت آلپاری - احراز هویت در بروکر الپاری

 

 • مرحله سوم

در این صفحه کاربر در ابتدا اطلاعات شخصی خود را مشاهده کرده و در صورت نیاز به ویرایش آنها را اصلاح نماید. در انتهای این بخش، قسمت مربوط به ارسال مدارک قرار داده شده که کاربران ساکن در ایران باید بر روی بخش گذرنامه یا کارت ملی کلیک کنند.

احراز هویت در آلپاری -احراز هویت در آلپاری - نحوه احراز هویت آلپاری - احراز هویت در بروکر الپاری

 

 • مرحله چهارم

در این بخش کاربر می تواند یکی از مدارک هویتی خود مانند پاسپورت، کارت ملی، گواهینامه و یا شناسنامه خود را اپلود نماید.

احراز هویت در آلپاری -نحوه احراز هویت در الپاری - احراز هویت در بروکر الپاری - اموزش احراز هویت در الپاری

 

 • مرحله پنجم

دیگر مدرک مورد نیاز برای احراز هویت آلپاری ارسال مدارک مربوط به محل سکونت کاربر است که می تواند شامل قبض، اجاره نامه و یا هر مدارک و اسنادی که آدرس محل زندگی کاربر در آن درچ شده باشد. البته باید در نظر داشت که طبق قوانین alpari از تاریخ انتشار این اسناد نباید بیش از 3 ماه گذشته باشد.

احراز هویت در آلپاری -نحوه احراز هویت در الپاری - احراز هویت در بروکر الپاری - اموزش احراز هویت در الپاری

 

 • مرحله ششم

کاربر در هر قسمت با انتخاب نوع مدرک باید با کلیک بر روی گزینه انتخاب برای ارسال فایل، فایل مربوطه را آپلود کرده و سپس با انتخاب گزینه بعدی مدارک مربوطه را از همین طریق در سایت بروکر بارگذاری نماید.

احراز هویت در آلپاری -نحوه احراز هویت در الپاری - احراز هویت در بروکر الپاری - اموزش احراز هویت در الپاری

 

همانطور که در تصویر مشخص است، راه دیگر ارسال مدارک، فرستادن اسکن یا عکس مدارک کاربر از طریق ایمیل اعلام شده توسط بروکر به همراه شماره کابین شخصی کاربر می باشد که این شماره باید در موضوع ایمیل حتما عنوان شود.

 

 

31 icon features احراز هویت در آلپاری نحوه ارسال و شرایط ارسال مدارک احراز هویت الپاری 🤳

 

کاربران باید دقت داشته باشند که طبق گفته بروکر در صورتی که عکس و اسکن های مدارک ارسالی کاربر ناخوانا باشد، این مدارک توسط بروکر بررسی نشده و باطبع آن تایید نیز نخواهد شد.

 

دیگر مورد مهم در زمان ارسال فایل کاربر باید در نظر داشته باشد که حجم فایل ارسالی نباید بیش از 5 مگا بایت باشد و تنها فرمت های عکس مورد قبول در بروکر تنها شامل پسوندهای زیر می باشد.

 • پسوند jpg
 • پسوند png
 • پسوند doc
 • پسوند docx
 • پسوند pdf
 • پسوند gif
 • پسوند tiff

 

سوالات متداول

چگونه در بروکر آلپاری احراز هویت کنم ؟

کاربران ایرانی می توانند با ارسال مدارک هویتی و مدرک مربوط به محل سکونت خود از طریق وب سایت بروکر آلپاری، حساب خود را وریفای کرده و احراز هویت خود را تکمیل نمایند.

آیا امکان ارسال مدارک مورد نیاز برای احراز هویت در بروکر آلپاری از طریق بخش پشتیبانی ممکن است ؟

✔️ بله. کاربران در صورت نیاز می توانند از طریق ارسال اسکن مدارک مورد نیاز از طریق بخش پشتیبانی احراز هویت خود را در این بروکر انجام دهند. راه های ارتباط با بخش پشتیبانی در زیر درج شده است.


نظرات (8)
 1. سلام،اگر احراز هویت نکنم نمیتونم حساب حقیقی ایجاد کنم درسته؟

  • سلام، برای ساخت حساب در آلپاری نیازی به احراز هویت نیست، ولی در زمان برداشت، کاربر باید احراز هویت را تکمیل کرده باشه تا بتونه از حساب پول برداشت کند.

 2. ببخشید من قبض به نام خودم ندارم چکار کنم

  • اگر قبضی به نام خودتون ندارید، هر مدرک یا سندی که آدرس محل زندگی شما در اون ثبت شده باشه کفایت میکند. در صورتی که باز در مرحله احراز هویت با مشکلی روبرو شدید، از طریق تلگرام با بخش پشتیبانی در ارتباط باشید.

 3. کارت ملی گم کرده ام میتواتم با گواهی رانندگی ثبت نام کنم

  • با سلام
   بله دوست عزیز می تونید با گواهینامه رانندگی خودتون هم احراز هویتتون رو تکمیل کنید. اگر به مشکلی بر خوردید با استفاده از چت لایو با بخش پشتیبانی در ارتباط باشید.

 4. چگونه آدرس خود را ثبت گنیم؟

  • سلام
   دوست عزیز برای تایید حساب شما باید یک مدرک از آدرس محل سکونت خودتون مثل قبض یا هر مدرکی را که آدرس شما در آن درج شده باشه و از تاریخ انتشار آن 3 ماه بیشتر رد نشده باشه را از طریق گزینه “گواهی اقامت (POR)” آپلود و ارسال کنید.

   قبل از ادرس هم باید یه مدرک هویتی تو سایت اپلود کنید که میتونه یکی از مدارک زیر باشه :
   – پاسپورت
   – کارت ملی
   – گواهینامه رانندگی
   – شناسنامه

   اگر باز هم مشکلتون رفع نشد با پشتیبانی تو تلگرام یا چت زنده در تماس باشید.
   ارتباط در تلگرام

درج نظر