برداشت تتر از آلپاری 💵 برداشت از آلپاری با تتر در کمتر از 3 دقیقه

23 icon ccryptocurrency برداشت تتر از آلپاری آموزش برداشت تتر از آلپاری | نحوه برداشت usdt در بروکر الپاری💯

 

بروکر آلپاری یکی از بزرگترین و معتبرترین کارگزاری های در بازارهای تجاری مالی آنلاین است. در این بروکر، کاربران می‌توانند به راحتی معاملات خود را انجام داده و سودهای خود را از طریق برداشت وجه به حساب های خود واریز نمایند.

 

تتر یک رمز ارز از نوع استیل کوین بوده که با استفاده از فناوری بلاکچین توسط شرکت Tether Limited صادر می‌شود و معمولاً به عنوان USDT شناخته می‌شود. رمز ارز تتر به کاربران این امکان را می‌دهد که برای جلوگیری از نوسانات بازارهای رمزارزی و کاسته شده داراییشان،‌آنها را به راحتی به صورت دلاری حفظ کنند.

برداشت تتر از آلپاری - نحوه برداشت تتر از آلپاری - برداشت از آلپاری با تتر - آلپاری تتر

 

در ابتدا کاربرد آن در بازار رمز ارزها بود،‌اما به مرور در دیگر بازارها و تجارت های بین المللی به عنوان روشی برای جابه جایی های مالی تبدیل شد. بروکر الپاری هم به دلیل محبوبیت در نقال و انتقالات مالی با تتر، این روش را به متدهای واریز و برداشت خود افزوده است.

 

در این مقاله، نحوه برداشت تتر (Tether) از بروکر آلپاری را برای کاربران شرح خواهیم خواهیم داد. در ابتدا در جدول زیر شبکه های بلاکچین پشتیبانی کننده برای تتر الپاری نوشته شده و در ادمه نحوه برداشت تتر از آلپاری به صورت تصویری آموزش داده شده است.

 

🌐 بررسی بروکر آلپاری 💻 وب سایت بروکر آلپاری
💲 شبکه بلاکچین ترون | TRC20 💲شبکه بلاکچین اتریوم | ERC20
📞 ارتباط با پشتیبانی در واتساپ  بروکر آلپاری- پشتیانی فارسی بروکر الپاری - حساب دمو بروکر الپاری 📞 ارتباط با پشتیبانی در تلگرام  بروکر آلپاری - بررسی اعتبار بروکر آلپاری - پشتیبانی فارسی بروکر آلپاری

 

ثبت نام در بروکر آلپاری

 

 

13 icon types of instruments برداشت تتر از آلپاری نحوه برداشت تتر از بروکر الپاری به صورت تصویری 💱

 

برداشت از بروکر آلپاری از طریق رمز ارز تتر، مختص کسانی است که ثبت نام خود و احراز هویت خود را از طریق سایت رسمی بروکر تکمیل کرده و بعد از آن با انجام معاملات موفقیت آمیز، قصد دارند تا از حساب خود برداشتی داشته باشند، که یکی از روشهای محبوب، برداشت با تتر می باشد.

 

حال در این قسمت تمامی مراحل به صورت گام به گام توضیح داده شده است.

 

  • ✔️ مرحله اول

در ابتدا کاربر باید از طریق وب سایت بروکر آلپاری و وارد کردن اطلاعات ورودی خود در هنگام ثبت نام، وارد کابین شخصی خود شده و مطابق تصویر بر روی بخش انتقال وجه وارد بخش برداشت وجه شود.

برداشت تتر از آلپاری - نحوه برداشت تتر از آلپاری - برداشت از آلپاری با تتر - آلپاری تتر

 

  • ✔️ مرحله دوم

در این مرحله در ابتدا نوع انتقال را بر روی برداشت وجه قرار دهید.

برداشت تتر از آلپاری - نحوه برداشت تتر از آلپاری - برداشت از آلپاری با تتر - آلپاری تتر

 

  • ✔️ مرحله سوم

در بخش انتقال از، یکی از حساب های شخصی یا حساب های تجاری خود راه عنوان مبدا واریزی انتخاب نمایید.

برداشت تتر از آلپاری - نحوه برداشت تتر از آلپاری - برداشت از آلپاری با تتر - آلپاری تتر

 

  • ✔️ مرحله چهارم

در بخش انتقال به، مطابق عکس روش crypto را از بین گزینه ها انتخاب نمایید.

برداشت تتر از آلپاری - نحوه برداشت تتر از آلپاری - برداشت از آلپاری با تتر - آلپاری تتر

 

  • ✔️ مرحله پنجم

در این قسمت کاربر در ابتدا باید مقدار برداشتی مورد نظر خود را وارد کرده و در ادامه، هزینه برداشت از آن کسر شده و مقدار نهایی واریزی برای کاربر نمایش داده می شود. سپس آدرس ولت یا کیف پول مقصد مورد نظر را جایگذاری کنید و در ادامه تاریخ تولد خود را وارد نمایید.

برداشت تتر از آلپاری - نحوه برداشت تتر از آلپاری - برداشت از آلپاری با تتر - آلپاری تتر

  • ✔️ مرحله ششم

در انتها برای برداشت از alpari از طریق رمز ارز تتر، کاربر می تواند یکی از گزینه های مشخص شده در تصویر یعنی tether (ًٍERC20, TRC20) را انتخاب نماید. البته دیگر شبکه بلاکچین قابل انتخاب در اینجا، شبکه BSC نیز می باشد.

برداشت تتر از آلپاری - نحوه برداشت تتر از آلپاری - برداشت از آلپاری با تتر - آلپاری تتر

و سپس بر روی دکمه کلیک کرده تا وارد بخش تایید شوید و پس تایید مقدار انتقالی و آدرس کیف پول وارد شده، مبلغ مورد نظر به کیف پول مقصد انتقال خواهد یافت.

 

 

43 icon vip برداشت تتر از آلپاری کارمزد انتقال تتر از آلپاری | شرایط و قوانین برداشت از آلپاری با تتر 💵

 

تمامی کاربران برای برداشت از الپاری به صورت تتر، باید نکات زیر را مورد نظر قرار دهند.

 

🔵 کاربران باید در نظر داشته باشند که روش واریز و برداشت کاربر باید یکسان باشد.

 

🔵 در روش انتقال پول از الپاری با تتر ، کارمزدی که توسط بروکر دریافت می شود معادل با 0.1 ٪ مبلغ انتقالی می باشد. البته این شرایط برای دیگر رمزارزها در الپاری صادق است.

اما چون در مبالغ بالا ممکن است این مقدار از حد متعارف تجاوز کند، بروکر مقدار حداقل و حداکثری برای این کارمزد تعیین کرده که در شرایط حداقلی برابر با 3 دلار و در شرایط حداکثری برابر با 10 دلار می باشد.

 

🔵 دیگر هزینه ای که کاربر در زمانن برداشت تتر از آلپاری خواهد داشت مربوط به شبکه بلاکچین بوده که در روش استفاده از بلاکچین ترون کارمزد کمتری از کاربر دریافت خواهد شد. بنابراین به کاربران توصیه می شود تا از شبکه ترون به جای اتریوم استفاده کرده تا کارمزد کمتری را متحمل شوند.

 

🔵 کاربران در زمان انتقال بعد از ورود به زبانه تایید، حتما ادرس کیف پول مقصد را مجددا چک کرده تا از صحت آن اطمینان حاصل کنند.

 

🔵 این امکان وجود خواهد داشت تا در زمان برداشت از کاربر خواسته شود تا از صفحه تایید برداشت وجه، تصویری ارسال کنید.

از اینرو در زمان برداشت حتما از این صفحه اسکرین شات گرفته و تا اتمام این انتقال آن را ذخیره کنید. البته این مورد در بیشتر موارد در زمانی خواسته می شود که کاربر برای اولین بار می خواهد از روش انتقال رمز ارز برای برداشت از حساب خود استفاده نماید.

 

🔵 به طور کلی یکی از مهمترین نکات در زمان جابه جایی از طریق کریپتوها، وارد کردن صحیح نوع شبکه بلاکچین بوده، به همین منظور مطمئن شوید که نام شبکه را به درستی انتخاب نموده اید. در صورت وارد کردن اشتباه این شبکه، برای بازگرداندن دارایی کاربر، کرمزدی معادل با 100 تتر از کاربر کسر خواهد شد.

 

🔵 اشخاص ثالث قادر به برداشت از حساب فرد صاحب حساب نبوده و در صورت مشاهده،‌ بروکر می تواند مطابق قوانین خود با این تخلف برخورد کند.

 

🔵 حداقل مقدار برداشت در استفاده از رمز ارزها بسته به نوع آن متفاوت می باشد. اما در تتر در صورت استفاده از شبکه ترون و بایننس چین برابر با 10 دلار و در حالت استفاده از اتریوم برابر با 25 دلار خواهد بود.

 

سوالات متداول

آیا امکان برداشت از آلپاری با تتر ممکن است ؟

✔️ بله. کاربران برای برداشت از آلپاری به صورت رمز ارز تتر می توانند بعد از ورود به وب سایت بروکر آلپاری و کابین شخصی خود مطابق آموزش های داده شده در داخل مقاله، از طریق بخش انتقال وجه روش کریپتو را برای این کار انتخاب نمایند.

آیا امکان بازگرداندن مبالغ برداشت شده از حساب در زمان وارد کردن اشتباه نام شبکه بلاکچین است ؟

✔️ بله. کاربران می توانند از طریق ارتباط با بخش پشتیبانی این کار را انجام دهند. اما طبق قوانین بروکر هزینه این کار برای کاربر معادل 100 تتر خواهد بود.


درج نظر