روش ورود به پاکت آپشن بدون فیلترشکن 📌نحوه ورود به سامانه پاکت آپشن در ایران

آیا ورود به پاکت آپشن بدون فیلترشکن ممکن است؟ – نحوه استفاده از اپلیکیشن

 

ورود به پاکت آپشن بدون فیلترشکن، نیازمند استفاده از «لینک بدون فیلتر» سایت است. معامله گران و سرمایه گذارانی که در این کارگزاری به عنوان که یکی از بهترین بروکرهای باینری آپشن برای ایرانیان؛ ثبت نام کرده اند به محض فیلتر شدن دامنه قبلی، لینک دامنه ی جدید را دریافت می کردند.

بنابراین، اگر از کاربران قدیمی بروکر پاکت آپشن هستید، تنها نیاز است که پوشه «اینباکس» یا «اسپم» ایمیل خود را چک کنید تا لینک جدید ورود به پاکت آپشن را دریافت نمایید. البته مدتی هست که به دلیل سوء استفاده های برخی افراد و فیشینگ با آدرس های قلابی این بروکر، آدرس های جدید از طرف پاکت آپشن، ارائه نمی شود.

این بروکر که در سال 2017 تاسیس شد شرایطی را برای مشتریان خود فراهم کرده است که بتوانند معامله ی باینری آپشن را روی «جفت ارزهای سهام»، «فارکس» و «ارزهای دیجیتال» با حداقل 1 دلار برای هر معامله انجام دهند!

 

 

ورود به پاکت آپشن بدون فیلترشکن, ورود به سامانه پاکت آپشن, ورود به پاکت آپشن
ورود به پاکت آپشن بدون فیلترشکن

 

ورود به پاکت آپشن با اپلیکیشن اختصاصی بروکر

اپلیکیشن اختصاصی بروکر پاکت آپشن همیشه در دسترس کاربران است. این اپلیکیشن نسخه ای او اس و اندروید دارد تا کاربران تلفن همراه بتوانند بیشترین استفاده را از این بروکر ببرند. لینک دانلود اپلیکیشن مخصوص اندروید و ای او اس را در ادامه برای شما آورده‌ایم:

 

ورود به پاکت آپشن بدون فیلترشکن
لینک دانلود از گوگل پلی دانلود مستقیم پاکت آپشن از گوگل پلی
لینک دانلود برای اندروید دانلود مستقیم پاکت آپشن اندروید – APK
لینک دانلود از اپ استور لینک دانلود پاکت آپشن برای آیفون

 

لینک اپلیکیشن پاکت آپشن, ورود به پاکت آپشن بدون فیلترشکن, ورود به پاکت آپشن
لینک اپلیکیشن برای ورود به پاکت آپشن بدون فیلترشکن

 

 

لینک سایت بدون فیلتر پاکت آپشن

سایت پاکت آپشن، طی اقدامی معمول پس از فیلتر شدن دامنه اصلی سایت، دامنه‌ ی جدیدی ایجاد کرد تا کاربران ایرانی بتوانند با خیالی راحت و بدون نیاز به فیلترشکن وارد سایت پاکت آپشن شوند.

اما در این بین «سایت های فیشینگ» بسیار زیادی به نام پاکت آپشن بالا آمدند که قصد کلاهبرداری از معامله گران و سرمایه گذاران این بروکر را داشتند.

سایت های فیشینگ، با ظاهری جذاب و دامنه ‌ای شبیه به دامنه ی اصلی سایت پاکت آپشن، فعالیت می کنند که موجب گمراهی بسیاری از معامله گران شده است. بسیاری از افراد به اشتباه اطلاعات حساب خود را در این سایت ها وارد کردند تا زمینه را برای دزدی از حساب خود فراهم کنند.

لینک سایت بدون فیلتر پاکت آپشن, ورود به پاکت آپشن بدون فیلترشکن, ورود به پاکت آپشن
لینک سایت ورود به پاکت آپشن بدون فیلتر

 

برخی دیگر نیز با واریز وجه از «درگاه های تقلبی» این سایت ها؛ چندین میلیون تومان از سرمایه خود را از دست داده‌ اند. در نتیجه باید توجه بسیار زیادی به لینک معتبر این سایت داشت که در ادامه برای شما خواهیم گذاشت:

سایت  «pocketoption.com/fa»، نسخه فارسی و بدون فیلتر بروکر پاکت آپشن است تا کاربران ایرانی با خیالی راحت بتوانند معاملات خود را در این بروکر انجام دهند.

 

تجربه کاربران ایرانی از پاکت آپشن

بروکر پاکت آپشن، مدت زیادی است که در بازارهای مالی فعالیت می کند. این بروکر، با توجه به سابقه طولانی مدت خود؛ بسیاری از کاربران ایرانی را به خود جذب کرده است. در ادامه نظرات برخی از کاربران ایرانی که در این پلتفرم کار کرده اند را برای شما می‌نویسیم:

نخستین کاربر اعتقاد دارد که این پلتفرم، برای افراد تازه کار مناسب نیست و ممکن است که سرمایه آن ها را به خطر بیاندازد. اما اگر معامله گر حرفه ای هستید، حتما به «پاکت آپشن» سر بزنید و پول پارو کنید.

دومین نفر، پیشنهاد می دهد که با حداقل سرمایه 1,000 دلاری، وارد پاکت آپشن شوید. چرا که سودهای این معاملات در سرمایه های کوچک، به چشم نمی آیند.

بسیاری دیگر از کاربران نیز، از «خدمات بروکر» تشکر کرده و از بروکر پاکت آپشن ابراز رضایت نموده اند. البته از میان کاربران، فردی به درستی «مدیریت سرمایه» را اصلی مهم، در معاملات باینری آپشن عنوان کرده است که باید دقت بسیار زیادی روی آن داشته باشید.

 

نظر کارشناس اف ایکس ماکسی درباره ورود به پاکت آپشن بدون فیلترشکن

بروکر پاکت آپشن، از کارگزاری های قدیمی فارکس است که در زمینه «معاملات باینری آپشن» فعالیت می کند.

این بروکر با تبلیغات گسترده در چند سال اخیر، کاربران ایرانی را به خود جذب کرده است. اما به علت ممنوعیت معامله فارکس در ایران و گاهی عدم شفافیت بروکر در پخش مستندات خود؛ این سایت فیلتر می شود و با دامنه ای جدید به عرصه رقابت باز می گردد.

در این مقاله، آخرین لینک بدون فیلتر پاکت آپشن در اختیار معامله گران و سرمایه گذاران قرار گرفت تا به آسانی به سایت پاکت آپشن دسترسی داشته باشند.

 

سوالات متداول

❓چرا سایت پاکت آپشن فیلتر می شود؟

جواب مشخصی برای این سوال وجود ندارد، اما به احتمال زیاد «ممنوعیت معاملات فارکس» و برخی «عدم شفافیت های بروکر پاکت آپشن» باعث این موضوع می شود.

❓لینک بدون فیلتر پاکت آپشن را از کجا پیدا کنم؟

جدید ترین لینک بدون فیلتر سایت پاکت آپشن https://p.finance/fa است.

❓آیا پاکت آپشن بروکری معتبر است؟

با توجه به سابقه کاری و تجربیات کاربران، پاکت آپشن بروکر معتبری به نظر می آید.

❓آیا امکان معامله در پاکت آپشن با موبایل وجود دارد؟

بله، یک اپ رایگان برای موبایل های اندرویدی وجود دارد. در صمن، از دی ماه سال 1402، این بروکر، امکان ترید روی پلتفرم های متاتریدر 4 و 5 را نیز، فراهم گرده است.


درج نظر