نحوه کپی ترید در پاکت آپشن💲کسب سود از طریق کپی تریدینگ پاکت آپشن

آموزش کپی ترید در پاکت آپشن – نحوه کپی تریدینگ پاکت آپشن

 

کپی ترید در باینری آپشن یکی از بهترین راه های سودآوری در این بازار به شمار می‌ آید. بروکرهای بسیاری این امکان را برای معامله گران و سرمایه گذاران فراهم می کنند. کپی تریدینگ پاکت آپشن (PocketOption) یکی از بهترین گزینه های در دسترس برای کاربران ایرانی محسوب می شود.

بروکر پاکت آپشن، از زبان فارسی و کاربران ایرانی پشتیبانی می کند. پاکت آپشن از سال 2017 در حال خدمت رسانی به مشتریان است و توانسته بیش از 100 هزار مشتری فعال، جذب کند!

در این مطلب به تمام مواردی که باید در مورد مراحل کپی ترید در پاکت آپشن بدانید، می پردازیم. از جمله موضوعاتی که در ادامه می خوانید در رابطه با کپی تریدینگ پاکت آپشن:

 • مزایای کپی ترید در بروکر پاکت آپشن
 • مراحل دقیق کپی تریدینگ در این بروکر چیست؟
 • دیدگاه متخصصان در این زمینه
کپی ترید در پاکت آپشنکپی ترید پاکت آپشن آموزش کپی ترید در پاکت آپشن کپی تریدینگ پاکت آپشن
آموزش کپی ترید در پاکت آپشن

 

آموزش کپی تریدینگ پاکت آپشن

کپی تریدینگ پاکت آپشن
معرفی بروکر پاکت آپشن
لینک ثبت نام در بروکر پاکت آپشن
مراحل کپی ترید پاکت آپشن جزئیات
آماده سازی حساب افتتاح حساب و انجام مراحل احراز هویت
انتخاب مدیر حساب بررسی و انتخاب مناسب ترین مدیر حساب
تنظیمات کپی ترید نسبت کپی، حداقل و حداکثر سرمایه و غیره

 

کپی ترید در پاکت آپشن چیست؟ – مزایای کپی ترید چیست؟

 

بروکر پاکت آپشن، امکانات کپی تریدینگ خود را از طریق قابلیت سوشال تریدینگ یا Social Trading [با نام معاملات اجتماعی نیز شناخته می شود]؛ برای کاربران خود فراهم کرده است. بنابراین، سرمایه گذارانی که زمان کافی برای ترید ندارند، می توانند با استفاده از این قابلیت؛ از دانش معامله گران حرفه ای استفاده کنند و در کمترین زمان شروع به گسترش سرمایه خود کنند!

با کپی موفق ترید معامله گران دیگر، شما این امکان را دارید که بین 80 تا 100% از سرمایه اختصاص داده، سودآوری کنید و درصد کمی از آن را به مدیر حساب خود؛ کمیسیون دهید؟!

از دیگر مزایای کپی ترید نیز، می توانیم به تنوع آن اشاره کنیم. شما می توانید از دانش معامله گرانی که استراتژی های مختلفی دارند و به صورت کوتاه مدت یا بلندمدت ترید می کنند، بهره بگیرید.

 

آموزش کپی ترید پاکت آپشن به صورت گام به گام

 

کپی ترید پاکت آپشن و استفاده از خدمات معاملات اجتماعی در پاکت آپشن ساده است. با دنبال کردن گام های زیر، امکان کپی ترید در پاکت آپشن برای شما فراهم خواهد شد:

 • گام اول؛ ثبت نام و احراز هویت
 • گام دوم؛ ورود به بخش معاملات اجتماعی و انتخاب مدیر حساب
 • گام سوم؛ تنظیمات کپی و شروع به کپی ترید

 

گام #1: افتتاح حساب در بروکر پاکت آپشن

در این مرحله، کافی است شما با ورود به سایت رسمی بروکر پاکت آپشن از طریق لینک زیر، فرم اولیه مربوط به ثبت نام را؛ که در سمت چپ صفحه ارائه شده است، پر کنید.

سایت رسمی بروکر پاکت آپشن

اگر زبان صفحه انگلیسی است، می توانید از بالای صفحه گزینه FA” یا «فارسی» را انتخاب نمایید. حالا شما به کابین معامله خود منتقل می شود که می توانید در حساب دمو پاکت آپشن به ترید بپردازید.

با کلیک روی علامت آدمک در بالا سمت راست و انتخاب گزینه «پروفایل»، می توانید مراحل احراز هویت خود را شروع کنید و مدارک موردنیاز را آپلود نمایید.

کپی ترید در پاکت آپشنکپی ترید پاکت آپشن آموزش کپی ترید در پاکت آپشن کسب درآمد در پاکت آپشن
آموزش کپی ترید در پاکت آپشن – گام اول، افتتاح حساب در پاکت آپشن

 

گام #2: ورود به معاملات اجتماعی و تعیین مدیر حساب

در این گام، از منوی سمت چپ، گزینه سوم که «معامله اجتماعی» است را؛ انتخاب کنید. حالا می توانید لیستی از معامله گران را مشاهده کنید. در این قسمت، معامله گران را بر اساس معیارهای مختلف مرتب نمایید؛ مانند «100 معامله گر برتر» و «برترین معامله گران در 24 ساعت گذشته».

همینطور، امکان جستجوی معامله گران بر اساس نام نیز وجود دارد. اگر قبلا کپی انجام داده باشید، می توانید لیست افرادی که کپی کرده اید را نیز؛ مشاهده نمایید.

کپی ترید در پاکت آپشنکپی ترید پاکت آپشن آموزش کپی ترید در پاکت آپشن اموزش استراتژی پاکت اپشن
آموزش کپی ترید در پاکت آپشن – گام دوم، ورود به معاملات اجتماعی

 

حالا اگر حساب خود را شارژ کرده باشید، می توانید روی پروفایل مدیران حساب کلیک کرده و معاملات آنها را کپی کنید. شما می توانید عملکرد هر معامله گر را [بر اساس درصد معاملات سودآور، تعداد معاملات، گردش مالی معاملات، سود معاملاتی و غیره]، مشاهده کنید.

برای مثال معامله گری که توانسته باشد بیش از 70% معامله سودآور انجام دهد و تعداد معاملات آن بیش از 100 باشد، می تواند گزینه خوبی برای کپی کردن تلقی شود.

کپی ترید در پاکت آپشنکپی ترید پاکت آپشن آموزش کپی ترید در پاکت آپشن افتتاح حساب پاکت اپشن
آموزش کپی ترید در پاکت آپشن – گام دوم، تعیین مدیر حساب

 

گام #3: شروع کپی ترید و تنظیمات آن

در صفحه مربوط به مدیر حساب، شما می توانید روی گزینه «کپی» کلیک کنید. سپس تنظیمات آن برای شما، در دسترس قرار می گیرد. در قسمت نسبت کپی (Copy in Proportion)، شما می توانید تنها بخشی از حجم معاملات را، کپی کنید.

برای مثال اگر 50% را قرار دهید، معامله با نصف سرمایه مدیر حساب، کپی خواهد شد. اگر 100% را وارد کنید، معامله دقیقا با حجمی که مدیر حساب انتخاب کرده است، کپی می شود.

در بخش «Stop Balance» نیز، می توانید مبلغی را تعیین کنید که اگر موجودی به آن برسد، کپی کردن متوقف شود. همینطور، شما می توانید حداقل و حداکثری برای مبلغ کپی ترید خود تعیین کنید. برای مثال 70$ برای حداکثر و 10$ برای حداقل.

در نهایت روی گزینه «تایید» یا “Confirm کلیک کنید، تا کپی از مدیر حساب شروع شود!

کپی ترید در پاکت آپشنکپی ترید پاکت آپشن آموزش کپی ترید در پاکت آپشن شارژ پاکت آپشن با تتر
آموزش کپی ترید در پاکت آپشن – گام سوم، شروع کپی ترید و تنظیمات آن

 

نظر کارشناسان اف ایکس ماکسی در مورد کپی ترید پاکت آپشن

به طور کلی، کپی ترید با استفاده از خدمات سوشال تریدینگ پاکت آپشن، یکی از آسان ترین راه های گسترش سرمایه در بازار باینری آپشن محسوب می شود.

خوشبختانه ایرانیان بدون محدودیت، می توانند از امکانات کپی تریدینگ پاکت آپشن استفاده کنند و زبان فارسی نیز در دسترس است. توصیه می کنیم قبل از انتخاب مدیر حساب، به خوبی تحقیق کنید و موردی را انتخاب کنید که دارای میزان ریسک معقول و سابقه مثبتی باشد.

 

سوالات متداول

❓آیا کپی ترید در پاکت آپشن برای ایرانیان در دسترس است؟

بله، پاکت آپشن از ایرانیان پشتیبانی می کند و تمام امکانات کپی ترید و معاملات اجتماعی این بروکر؛ در دسترس معامله گران ایرانی است.

❓آیا کپی تریدینگ پاکت آپشن به احراز هویت نیاز دارد؟

بله، برای انجام هر اقدامی در رابطه با ترید در بازار واقعی باینری آپشن، شما باید؛ به تکمیل احراز هویت پاکت آپشن بپردازید.

❓حداقل سرمایه مورد نیاز برای کپی ترید در پاکت آپشن چیست؟

حداقل واریز در بروکر پاکت آپشن؛ تنها مبلغ 5$ است. بنابراین شما می توانید با این مبلغ افتتاح حساب کرده و شروع به کپی ترید نمایید.

❓ریسک کپی ترید پاکت آپشن چقدر است؟

این بستگی به مدیر حسابی دارد که انتخاب می کنید. هر مدیر حساب؛ از استراتژی باینری آپشن متفاوتی استفاده می کند که دارای میزان ریسک متفاوتی است.

❓نسبت کپی در پاکت آپشن چیست؟

این نسبت، درصدی است که شما در هنگام کپی کردن انتخاب می کنید تا مشخص کنید چه میزان از حجم معامله اصلی را می خواهید کپی نمایید.


نظرات (4)
 1. میشه روی بیشتر از یک حساب کپی سرمایه گزاری کرد؟

  • بله، شما می توانید هر جند حساب مدیر کپی ترید که تمایل دارید را به حساب معاملاتی خود، متصل نمایید.

 2. ایا در بروکر پاکت اپشن میشه مدیر حساب کپی شد؟

  • بله، شما می توانید به راحتی و با افتتاح حساب مدیر کپی ترید پاکت آپشن، به کسب سود از این طریق بپردازید.

درج نظر