آموزش کپی ترید با VST 🟡قوانین استفاده از ارز VST در بینگ ایکس

معرفی کپی ترید با VST – بررسی کپی ترید با پول مجازی صرافی بینگ ایکس

 

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که، چگونه می توانید در حوزه تجارت ارزهای دیجیتال ترید کنید، بدون اینکه پولی از جیبتان خارج شود؟

اگر پاسخ شما به این سوال مثبت است، پیشنهاد می کنم با توکن مجازی VST در صرافی بینگ ایکس آشنا شوید. این توکن منحصر به فرد، به شما امکان می دهد تا بدون ریسک مالی، در دنیای پرهیجان معاملات ارزهای دیجیتال با استفاده از استراتژی کریپتو، گام بردارید و از تجربه های ارزشمندی بهره مند شوید.

با VST، شما می توانید عملکرد معامله گران حرفه ای را، در یک محیط واقعی دنبال کنید و از استراتژی های آن ها الگوبرداری نمایید. این امکان به شما کمک می کند تا بهترین تریدرها را برای کپی تریدینگ در آینده، شناسایی کنید. علاوه بر این، می توانید استراتژی های جدید را آزمایش کرده و با شرایط واقعی بازار آشنا شوید.

 

کپی ترید با vst، آموزش کپی ترید با vst، کپی تریدینگ با vst
آموزش کپی ترید با VST

 

مقررات استفاده از توکن VST

کپی ترید با VST
تعداد معاملات روزانه محدود موجودی توکن محدود
محدودیت برای شرکت در مسابقات امکان درخواست توکن اضافی
عدم امکان برداشت یا تبدیل به کوین های دیگر قابلیت انتقال بین حساب ها
عدم تاثیر در کاهش کارمزد محدودیت در استفاده برای امور غیر از ترید

 

 

کپی تریدینگ با VST چیست؟

کپی ترید با VST در صرافی بینگ ایکس، به شما این امکان را می دهد تا بدون ریسک مالی، عملکرد معامله گران حرفه ای را در یک محیط واقعی دنبال کنید. توکن مجازی vst، معادل یک دلار آمریکا ارزش دارد.

به همین خاطر می توانید، استراتژی اسکالپ ارز دیجیتال مختلف کپی ترید را آزمایش کرده و بهترین تریدرها را، برای کپی کردن معاملاتشان در آینده شناسایی نمایید. این امکان به شما کمک می کند، تا با تجربه واقعی شرایط بازار و نحوه عملکرد کپی ترید آشنا شوید، بدون آنکه سرمایه واقعی خود را به خطر بیندازید.

 

معرفی VST صرافی بینگ ایکس

توکن VST یا Virtual USDT، یک ارز دیجیتال مجازی در صرافی ارز دیجیتال بینگ ایکس است، که برای (معاملات آزمایشی یا دمو تریدینگ) استفاده می شود. پس از ثبت نام، 100,000 واحد VST به طور رایگان، به حسابتان اضافه می گردد.

این توکن، همانند [یک دلار آمریکا] ارزش داشته و با آن می توانید، در بازار واقعی معامله کنید. تجربه تریدینگ با VST به شما کمک می کند، تا استراتژی ها و تاکتیک های جدید را بدون ریسک مالی امتحان کنید.

سود و زیان شما در دموتریدینگ، بسیار نزدیک به واقعیت است؛ همچنین می توانید شرایط بازار را به خوبی لمس نمایید. سرعت، امنیت و مقیاس پذیری بالای VST، تجربه کاربری لذت بخشی را برایتان رقم می زند.

آنچه VST را از سایر توکن های دموی صرافی ها متمایز می سازد، پشتوانه و ارزش ذاتی بالای آن است. این توکن با دلار آمریکا پگ شده و قیمت آن ثابت است.

بنابراین نگرانی از نوسانات قیمتی نخواهید داشت. در ضمن، VST فقط در پلتفرم بینگ ایکس قابل استفاده بوده و امکان برداشت، یا تبدیل آن به ارز دیگری وجود ندارد.

معرفی صرافی بینگ ایکس، ثبت نام در صرافی بینگ ایکس
معرفی صرافی بینگ ایکس

 

 

مزایا و معایب کپی ترید با VST چیست؟

استفاده از توکن VST برای کپی ترید در صرافی بینگ ایکس، دارای مزایا و معایب خاص خود است که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم:

 

مزایای کپی ترید با VST

 • امکان تمرین بدون ریسک مالی: با استفاده از VST می توانید، کپی ترید را در یک محیط واقعی اما بدون ریسک مالی تجربه کنید. این امر به شما کمک می کند، تا قبل از استفاده از سرمایه واقعی، با فرآیند کپی ترید آشنا شوید.
 • آشنایی با معامله گران برتر: شما می توانید معامله گران برتر را شناسایی کرده و بدون ریسک، عملکرد آن ها را در کپی ترید دنبال کنید. این امر به شما کمک می کند تا تریدرهای مناسب را برای کپی ترید واقعی انتخاب کنید.
 • تجربه واقعی از شرایط بازار: علی رغم اینکه شما با VST معامله می کنید، اما شرایط بازار و نوسانات قیمت کاملاً واقعی است. این امر به شما کمک می کند تا فرآیند کپی ترید را در شرایط واقعی بازار تجربه کنید.
 • آزمایش استراتژی های مختلف: شما می توانید با VST، استراتژی های مختلف کپی ترید را آزمایش کنید و بهترین استراتژی را، برای خود انتخاب نمایید.

 

معایب کپی ترید با VST

 • عدم درآمدزایی واقعی: با توجه به اینکه VST یک ارز مجازی است، سود حاصل از کپی ترید با این توکن قابل برداشت نیست و فقط برای تمرین مناسب است.
 • محدودیت در انتخاب معامله گران: معمولاً تریدرهای حرفه ای، بیشتر تمایل دارند در محیط واقعی و با سرمایه واقعی معامله کنند. بنابراین ممکن است تعداد معامله گران فعال در کپی ترید با VST محدود باشد.
 • تفاوت کپی ترید VST با محیط واقعی: علی رغم شبیه سازی بازار واقعی، برخی تفاوت های جزئی ممکن است، در محیط کپی ترید با VST وجود داشته باشد که باید در نظر گرفته شود.

در مجموع، استفاده از VST برای کپی ترید یک گزینه عالی برای افراد تازه کار، یا کسانی است که می خواهند قبل از سرمایه گذاری واقعی، تجربه کافی کسب کنند. اما برای کسب درآمد واقعی و استفاده از تمام امکانات کپی ترید، باید از سرمایه واقعی استفاده کرد.

معایب کپی ترید با vst،کپی ترید با vst، آموزش کپی ترید با vst
معایب کپی ترید با توکن vst

 

قوانین استفاده از ارز VST در بینگ ایکس

استفاده از توکن مجازی VST در صرافی بینگ ایکس، دارای قوانین و شرایطی است که باید به آن ها توجه داشت. این قوانین عبارتند از:

محدودیت تعداد معاملات روزانه

 • شما می توانید، روزانه حداکثر 150 سفارش خرید یا فروش با استفاده از VST ثبت کنید.

محدودیت موجودی اولیه

 • پس از ثبت نام در صرافی بینگ ایکس، 100,000 واحد VST به حساب شما واریز می شود. این مقدار موجودی اولیه شماست.

امکان درخواست VST اضافی

 • اگر موجودی VST شما به 20,000 واحد یا کمتر برسد، می توانید درخواست دریافت VST بیشتر دهید. این درخواست فقط یک بار در هر هفت روز امکان پذیر است.

محدودیت درخواست VST در مسابقات

 • اگر در یک مسابقه VST شرکت کرده باشید، در طول دوره مسابقه نمی توانید درخواست VST بیشتر بدهید.

عدم قابلیت برداشت

 • توکن VST قابلیت برداشت و تبدیل به USDT یا هر ارز دیجیتال دیگری را ندارد. این توکن فقط برای معاملات آزمایشی در پلتفرم صرافی قابل استفاده است.

محدودیت استفاده

 • توکن VST فقط، در قسمت معاملاتی «Standard Futures و Copy Trading» در صرافی بینگ ایکس، قابل استفاده می باشد و در سایر بخش ها امکان استفاده وجود ندارد.

عدم دریافت تخفیف کارمزد

 • اگر از توکن VST برای معاملات استفاده کنید، نمی توانید از تخفیف کارمزد برای آن معامله بهره مند شوید.

انتقال بین حساب ها

 • شما می توانید، توکن های VST را بین حساب Fund و Standard Futures Account خود انتقال دهید.

 

نکته: رعایت این قوانین، برای کاربران صرافی بینگ ایکس که از توکن مجازی VST استفاده می کنند، الزامی است تا بتوانند به صورت بهینه از این امکان آزمایشی بهره ببرند.

 

آموزش استفاده از VST در صرافی BingX

استفاده از توکن مجازی VST در صرافی بینگ ایکس، بسیار ساده است. در ادامه مراحل استفاده از این توکن، برای معاملات آزمایشی را آموزش می دهیم.

آموزش ثبت نام در صرافی بینگ ایکس، کپی ترید با vst
آموزش ثبت نام در صرافی بینگ ایکس

 

1#: ورود به بخش Standard Futures

ابتدا باید به بخش [Standard Futures] بروید. برای این کار پس از ورود به حساب کاربری خود در صرافی بینگ ایکس، از منوی بالای صفحه گزینه “Derivatives” را انتخاب کنید. سپس از زیرمنوی باز شده، “Standard Futures” را کلیک کنید.

2#: تغییر حساب به VST Account

در پنل معاملاتی [Standard Futures]، در قسمت بالای صفحه، یک منوی کشویی برای انتخاب حساب وجود دارد. این منو را باز کرده و از بین گزینه های «USDT Account و COIN-M Account»، گزینه VST Account را انتخاب نمایید.

3#: انتخاب نوع مارجین

در همان قسمت، گزینه ای برای انتخاب نوع مارجین وجود دارد. می توانید از گزینه های Cross Margin (تمام موجودی) یا Isolated Margin (بخشی از موجودی) را انتخاب کنید. معمولاً Isolated Margin برای مدیریت ریسک بهتر است.

4#: انتخاب نوع معامله و سفارش

در قسمت بعدی، نوع معامله (Long یا Short) و نوع سفارش (Market یا Limit) را انتخاب کنید. سفارشات Market بر اساس قیمت لحظه ای بازار و سفارشات Limit، بر اساس قیمت از پیش تعیین شده (Trigger Price) اجرا می شوند.

5#: تعیین حجم مارجین و اهرم

در فیلدهای مربوطه، حجم مارجین مورد نظر و میزان اهرم (Leverage) را وارد کنید.

6#: باز کردن پوزیشن

پس از تعیین تمامی تنظیمات، با کلیک بر روی دکمه «Long یا Short»، معامله را باز کنید.

7#: تنظیم حد سود و حد ضرر (اختیاری)

در پایین پنل، گزینه ای برای تنظیم Take Profit (حد سود) و Stop Loss (حد ضرر) وجود دارد. می توانید با فعال کردن این گزینه، سطوح مورد نظر را تعیین کنید.

8#: مدیریت موجودی VST

اگر موجودی VST شما به 20,000 واحد یا کمتر رسید، می توانید در همین پنل درخواست VST بیشتر دهید.

 

پس از انجام این مراحل، شما آماده معامله با توکن مجازی VST در صرافی بینگ ایکس هستید. توجه داشته باشید که این معاملات صرفاً برای تمرین است و سود یا زیان آن قابل برداشت نیست.

 

نظر نویسنده اف ایکس ماکسی درباره کپی ترید با VST

صرافی بینگ ایکس با ارائه توکن مجازی VST؛ امکان تمرین و تست سیگنال ارز دیجیتال و کپی ترید را بدون ریسک مالی، برای کاربران فراهم می کند. این ویژگی به کاربران تازه کار اجازه می دهد تا، در یک محیط شبیه به بازار واقعی، استراتژی های مختلف را آزمایش کرده و با شرایط کپی ترید آشنا شوند.

همچنین، می توانند معامله گران برتر را شناسایی و عملکرد آن ها را بدون خطر از دست دادن سرمایه، دنبال کنند. اگرچه سود حاصل از معاملات با VST قابل برداشت نیست، اما تجربه حاصل برای ورود به معاملات واقعی بسیار ارزشمند است.

 

تغییر لوریج در آلپاری

سوالات متداول

❓آیا می توان از توکن VST برای سودآوری واقعی استفاده کرد؟

خیر، VST یک توکن مجازی است و سود حاصل از معاملات با آن، قابل برداشت نیست. این توکن صرفاً برای تمرین و آموزش مناسب است.

❓آیا محدودیتی برای تعداد سفارشات روزانه با VST وجود دارد؟

بله، شما می توانید روزانه حداکثر 150 سفارش خرید یا فروش با استفاده از VST ثبت کنید.

❓چگونه می توان VST اضافی دریافت کرد؟

✅اگر موجودی VST شما به 20,000 واحد یا کمتر برسد، می توانید درخواست VST بیشتر دهید؛ اما این درخواست فقط هر هفت روز یکبار امکان پذیر است.

❓آیا می توان از VST در تمام بخش های صرافی بینگ ایکس استفاده کرد؟

خیر، توکن VST فقط در بخش های Standard Futures و Copy Trading در صرافی بینگ ایکس قابل استفاده است.

❓آیا معاملات با VST از تخفیف کارمزد برخوردار می شوند؟

خیر، اگر از توکن VST برای معاملات استفاده کنید، نمی توانید از تخفیف کارمزد برای آن معامله بهره مند شوید.


درج نظر