آموزش استراتژی اسکالپ ارز دیجیتال 💲استراتژی اسکالپ کریپتو برای [بیت کوین و اتریوم]

معرفی استراتژی اسکالپ ارز دیجیتال – کسب سود با استراتژی اسکالپ کریپتو

 

استراتژی اسکالپ ارز دیجیتال؛ یکی از محبوب‌ترین استراتژی‌ های کریپنو است که؛ با استفاده از آن می‌توان در کمترین زمان ممکن به سود دست پیدا کرد. این استراتژی، در تایم فریم های زیر 15 دقیقه؛ نتایج بسیار خوبی با استفاده از این استراتژی ها [با وین ریت بالا]، کسب شده است.

بهترین سیگنال ارز دیجیتال برای معاملات کوتاه مدت، با استفاده از [اندیکاتورهای میانگین متحرک، شاخص قدرت نسبی، یاندهای بولینگر و استوکستیک]؛ به دست آمده. در ادامه، به بررسی هر کدام از این استراتژی ها می پردازیم.

 

استراتژی اسکالپ ارز دیجیتال بهترین استراتژی اسکالپ ارز دیجیتال آموزش استراتژی اسکالپ ارز دیجیتال بهترین استراتژی اسکالپ کریپتو
معرفی استراتژی اسکالپ ارز دیجیتال

 

ویژگی های استراتژی اسکالپ کریپتو

از مهم‌ترین ویژگی‌ های استراتژی اسکالپ کریپتو به عنوان یکی از روش‌های سریع کسب سود از این بازار، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تمرکز بر روی معاملات کوتاه مدت و سریع و تغییرات کوچک در قیمت کوین ها
 • انجام معاملات به تعداد زیاد
 • کسب سود از تغییرات کوچک در قیمت‌ توکن ها
 • استفاده از هزینه‌های کم برای انجام هر معامله
 • تحلیل تکنیکال دقیق
 • نیازمند استفاده از ابزارها و تکنیک‌های مختلف به منظور شناسایی فرصتها

 

 

مزایا و معایب معامله با استراتژی اسکالپ ارز دیجیتال

 

اسکالپینگ ارز دیجیتال، به عنوان یک استراتژی معاملاتی مهم در بازارهای مالی «به خصوص بازار کریپتو»؛ از مزایا و معایب متعددی برخوردار است که تریدرها در زمان انتخاب استراتژی مناسب، باید مورد توجه قرار دهند:

ساده ترین استراتژی اسکالپ ارز دیجیتال بهترین استراتژی اسکالپ ارز دیجیتال آموزش استراتژی اسکالپ ارز دیجیتال بهترین استراتژی اسکالپ کریپتو
مزایا و معایب استراتژی اسکالپ ارز دیجیتال

 

بهترین استراتژی اسکالپ ارز دیجیتال
مزایای اسکالپ معایب اسکالپ
دستیابی سریع به سود ریسک بالای معاملات
افزایش فعالیت معاملاتی نیاز به دانش و مهارت سطح بالا
نیاز به سرمایه کم استرس زیاد
کاهش ریسک محدودیت در تحلیل تکنیکال
گزینه مناسب برای بازارهای پویا و فعال

 

معرفی بهترین استراتژی اسکالپ ارز دیجیتال

 

استراتژی‌های معاملاتی مختلفی برای اسکالپ در بازار رمزارزها وجود دارد که هر کدام با استفاده از یک ابزار یا شاخص انجام می‌شوند. در ادامه چند مورد از بهترین استراتژی های اسکالپ را معرفی کرده و با ویژگی‌های هر کدام آشنا می‌شویم:

 • استراتژی اسکالپ کریپتو با اندیکاتور میانگین متحرک (Moving Averages): این اندیکاتور به عنوان یک شاخص به منظور جهت حرکت قیمت‌ها و نقاط ورود و خروج از معاملات شناخته شده و در استراتژی معاملاتی اسکالپ مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • استراتژی اسکالپ بیت کوین با اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI): شاخصی به منظور افزایش یا کاهش قدرت و وضعیت اضطراب بازار بوده و در این استراتژی به عنوان اندیکاتور ورود و خروج از معاملات استفاده می‌شود.
 • استراتژی اسکالپ رمزارز با نوسانات باند بولینگر: شاخص‌هایی برای نوسانات بازار و وضعیت روند قیمت‌ها هستند که تریدرها از آن در استراتژی معاملاتی اسکالپ برای تصمیم‌گیری در معاملات استفاده می‌کنند.
 • استراتژی اسکالپ فیوچرز با شاخص استوکاستیک (Stochastic): شاخصی به منظو نمایش نزدیکی قیمت به حداکثر یا حداقل در مدت زمان مشخص بوده و به عنوان اندیکاتوری برای ورود و خروج از معاملات به کار گرفته می‌شود.

 

کدام تایم فریم را برای استراتژی اسکالپ ارز دیجیتال انتخاب کنیم؟!

در خصوص انتخاب بهترین تایم فریم در استراتژی معاملاتی اسکالپ کریپتو، باید به این موضوع اشاره کرد که تا حد زیادی به [ترجیحات فردی و استراتژی معاملاتی شما] بستگی دارد. به طور معمول، بسیاری از اسکالپرها در تایم‌ فریم‌های کوتاهتر [مانند نمودارهای یک، سه یا پنج دقیقه‌ای] به موفقیت دست پیدا می‌کنند.

استفاده از بازه‌های زمانی کوچکتر، فرصت‌های معاملاتی بیشتری را در طول روز فراهم کرده و امکان خرید و فروش سریع به منظور کسب سود از حرکات کوچک را در اختیار قرار می‌دهد. بهترین تایم فریم برای انجام معاملات رمزارز از طریق استراتژی اسکالپ، زمانی است که هماهنگی با «تحمل ریسک، سطح مهارت و استراتژی انتخابی تریدر» داشته باشد.

 

کدام بروکر برای معاملات اسکالپ ارز دیجیتال بهتر است؟!

در خصوص استراتژی اسکالپ کریپتو، باید به این موضوع اشاره کرد که با توجه به ویژگی‌ های این روش معاملاتی، معامله‌ گران باید بروکرهایی را انتخاب کنند که حساب مخصوص به اسکالپینگ طراحی کرده و در اختیار تریدرها قرار داده‌اند.

همچنین، شرایط اسپرد و کمیسیون در اسکالپ، بسیار مهم است زیرا سودهای حاصل از تریدها، ارقام کمتری نسبت به معاملات بلند مدت است. با توجه به این عوامل، بروکر آلپاری و بروکر لایت فارکس گزینه های خوبی برای ترید کریپتو [با توجه به ارائه لوریج های بالاتر]، می باشند.

 

نکات مهم معامله با استراتژی اسکالپ ارز دیجیتال

 

با توجه به این که ماهیت معاملات در استراتژی معاملاتی اسکالپ سریع بوده و به انجام تمرینات مکرر و همچنین بروزرسانی مهارت‌ها نیاز دارد، برخی نکات در این استراتژی حیاتی و کلیدی بوده که تریدرها به منظور کسب موفقیت باید آن‌ها را مورد توجه قرار دهند.

استراتژی اسکالپ ارز دیجیتال بهترین استراتژی اسکالپ ارز دیجیتال آموزش استراتژی اسکالپ ارز دیجیتال بهترین استراتژی اسکالپ کریپتو
نکات استراتژی اسکالپ ارز دیجیتال

 

 • آشنایی با بازار توکن های مورد نظر و عوامل موثر بر قیمت کوبن و توکن ها
 • محاسبه دقیق ریسک و سود و اطلاع دقیق از نقاط ورود و خروج
 • زمان‌بندی صحیح و تشخیص بهترین زمان برای ورود و خروج
 • استفاده از ابزارهای فنی [مانند نمودارها، الگوهای قیمتی، اندیکاتورهای فنی و سطوح پشتیبانی و مقاومت]
 • سرعت عمل بالا به منظور ورود سریع به معاملات رمرارز و خروج سریع از آنها
 • مدیریت مالی و امکان کنترل موقعیت‌ ها با توجه به اندازه حساب و مقدار ریسک
 • تحلیل مستمر و مدام نمودارها و شرایط بازار و به‌روزرسانی تصمیمات در صورت نیاز
 • تسلط بر تحلیل تکنیکال و داده‌های تاریخی و حجم معاملات
 • رصد بازار از طریق بررسی و پیگیریی همه اخبار و تحولات مهم و تأثیرگذار بر روند بازار و قیمت‌ دارایی‌ ها
 • بررسی و شناسایی فرصت و تهدیدهایی مرتبط با هر معامله قبل از ورود به آن
 • تمرکز مداوم به دلیل سرعت بالای معاملات در استراتژی معاملاتی اسکالپ و صبر و تحمل استرس‌های موجود
 • آموزش و کسب تجربه به صورت مداوم به منظور یادگیری اصول و تکنیک‌های اسکالپینگ

 

نظر نویسنده اف ایکس ماکسی درباره استراتژی اسکالپ ارز دیجیتال

 

استراتژی اسکالپ کریپتو؛ یکی از مهمترین استراتژی‌ های معاملاتی است که در بازارهای مالی مورد استفاده قرار گرفته و با استفاده از آن معامله‌ گران می‌توانند به صورت فعال و با انجام تعداد زیادی معامله، از کوچکترین نوسانات قیمتی در دارایی‌های مختلف سود کسب کنند.

با توجه به سرعت بالا و تعدد معاملات در این روش و استراتژی، [تحلیل فنی دقیق، استفاده از اندیکاتورهای تکنیکال و مدیریت ریسک]؛ از اهمیت زیادی برخوردار است.

با توجه به این ویژگی‌ها، استراتژی اسکالپ ارز دیجیتال؛ یکی از بهترین استراتژی‌ های معاملاتی برای این بازار پویا و هیجانی به حساب می‌آید که در صورت بکارگیری دقیق و اصولی می‌تواند سود خوبی برای معامله‌ گران در یک مدت زمان کم به همراه داشته باشد.

 

سوالات متداول

❓استراتژی اسکالپ ارز دیجیتال چیست؟

یک استراتژی معاملاتی در بازارهای مالی است که در آن معامله‌ گران می‌توانند با انجام تعداد معاملات زیاد در یک بازه زمانی کوتاه، از کمترین تغییرات قیمتی در دارایی‌های مختلف سود خوبی کسب کنند.

❓بهترین کوین ها برای استراتژی اسکالپ ارز دیجیتال، کدام است؟

کوین هایی که از نقدینگی و حجم معاملاتی بالا برخوردار بوده و در کنار آن از نظم و تحلیل پذیری بالاتری نیز نسبت به سایر توکن ها برخوردار هستند، بهترین گزینه برای بکار گرفتن استراتژی معاملاتی اسکالپ ارز دیجیتال می باشند.

❓مهمترین ویژگی استراتژی اسکالپ ارز دیجیتال چیست؟

مهم‌ترین ویژگی این استراتژی معاملاتی تمرکز آن بر کسب سود از تغییرات اندک در قیمت دارایی‌ ها با تکرار معامله و انجام آن در یک بازه زمانی کوتاه است.


نظرات (2)
 1. سلام. چرا در حسابم در الپاری نمیتونم نماد بیت کوین به یو اس دی رو اد کنم و پیدا کنم؟

  • شما می توانید در متاتریدر و از قسمت نمادها، نماد BTC/USD را به نمودارهای قیمت خود، اضافه نمایید.

درج نظر