برداشت ریالی از آمارکتس 💳 آموزش برداشت از amarkets به صورت ریالی

33 icon deposit برداشت ریالی از آمارکتس برداشت ریالی از آمارکتس با کارت بانکی برای ایرانیان 💵

 

با وجود محدودیت های فراوان برای کاربران ایرانی در زمان انتقال پول یا برداشت از بروکرهای فارکس، بروكر amarkets یکی از معدود بروکرهای فارکسی است که امکان واریز و برداشت ریالی را برای کاربران داخل ایران فراهم کرده است.

برداشت ریالی از آمارکتس - نحوه برداشت ریالی از آمارکتس - برداشت از amarkets - آموزش برداشت از آمارکتس به صورت ریالی

 

هر چند سایر بروکرهایی که این سرویس را نداشته، با پشتیبانی از سرویس صرافی تاپ چنج در متدهای واریز و برداشت خود، این روش را به صورت غیر مستقیم برای کاربرانشان مهیا کرده اند. اما امکان برداشت ریالی از آمارکتس می تواند نقطه قوت و رقابتی در برابر سایرین برای amarkets به حساب آید.

 

دیگر نکته مهم برای برداشت از این بروکر، تکمیل احراز هویت در آمارکتس می باشد. در صورتی که کاربر احراز هویت خود را تکمیل نکرده باشد قادر به واریز و یا برداشت در این کارگزاری نخواهد بود.

 

از آنجا که این روش از طریق پنل کاربری و یا کابین شخصی امارکتس قابل انجام نبوده، در این مقاله سعی شده است تا با نحوه برداشت و دیگر موارد مورد نیاز برای انتقال پول از بروکر به حساب کاربر آشنا شوید.

 

🔍 بروكر amarkets ◀️ وب سایت بروکر آمارکتس
📞 ارتباط با پشتیبانی در واتساپ  بروکر آلپاری- پشتیانی فارسی بروکر الپاری - حساب دمو بروکر الپاری 📞 ارتباط با پشتیبانی در تلگرام  بروکر آلپاری - بررسی اعتبار بروکر آلپاری - پشتیبانی فارسی بروکر آلپاری
✅ برداشت ریالی از آمارکتس از طریق پشتیبانی ✅ حداقل برداشت | معادل 10 دلار

 

افتتاح حساب در بروکر آمارکتس

 

 

49 icon riskfree برداشت ریالی از آمارکتس آموزش برداشت از آمارکتس به صورت گام به گام 💶

 

کاربران برای برداشت از حساب معاملاتی خود به صورت ریالی تنها می توانند از طریق پشتیبانی بروکر این کار را انجام دهند. برای این کار کاربر باید تصویری از کارت بانکی خود برای بروکر ارسال کنند. در تصویر ارسالی باید موارد زیر موارد زیر رعایت شود.

 

  • واضح بودن شماره کارت
  • مطابقت داشتن نام کاربر با نام و نام خانوادگی درج شده روی کارت بانکی
  • وجود شماره شبا روی کارت

 

⭕ اگر شماره شبا بر روی کارت بانکی کاربر حک نشده باشد، کاربر موظف است این شماره را جداگانه برای پشتیبان بروکر ارسال نماید.

 

همچینن باید خاطر نشان کرد که رعایت این موارد برای کاربر الزامی بوده، زیرا این اطلاعات برای صرافی ارسال می گردد و همچنین در درگاه صرافی ثبت خواهد شد. در نتیجه در صورت مغایرت داشتن مشخصات، واریز از طریق صرافی به حساب کاربر ممکن نخواهد بود.

 

 

43 icon vip برداشت ریالی از آمارکتس قوانین آمارکتس در زمان برداشت از حساب | حداقل مقدار برداشت ریالی ✔️

 

طبق قوانین بروکرهای فارکس، به منظور جلوگیری از پولشویی کاربران برای برداشت، باید روش برداشت با روش شارژ حساب یکسان باشد. البته این قانون برای کاربری که از چند روش مختلف برای انتقال وجه در حساب خود استفاده می کند کمی متفاوت می باشد.

برداشت ریالی از آمارکتس - نحوه برداشت ریالی از آمارکتس - برداشت از amarkets - آموزش برداشت از آمارکتس به صورت ریالی

 

بر اساس قوانین بروکر آمارکتس، اگر کاربری از چندین روش واریز استفاده می کند، حداکثر مقداری که می تواند از حساب خود برداشت کند برابر با مقدار پولی بوده که از همان روش برای شارژ حساب خود استفاده کرده است.

 

به عنوان مثال یک کاربر حساب خود را از دو روش واریز از طریق تتر به مقدار 500 دلار و 1000 دلار به صورت ریالی شارژ نموده است. حال در زمان برداشت ریالی از بروکر، حداکثر می تواند 1000 دلار برداشت کند و قادر به برداشت 1500 دلار به صورت ریالی نمی باشد.

 

در انتها باید گفت که در زمان برداشت محدودیت در مقدار وجود نداشته و این محدودیت ها تنها به مقدار واریز ریالی مرتبط می باشد. اما برای برداشت حداقل مقدار وجود دارد که برابر با 10 دلار می باشد.

سوالات متداول

حداقل مقدار برداشت ریالی در بروکر آمارکتس چقدر می باشد ؟

کاربران برای برداشت ریالی، بعد از ورود به وب سایت بروکر آمارکتس می توانند درخواست حداقل مقدار 10 دلار از حساب خود را از طریق ارتباط با بخش پشتیبانی ارسال نمایند.

نحوه برداشت ریالی از آمارکتس چگونه می باشد ؟

کاربران برای واریز و یا برداشت به صورت ریالی در بروکر آمارکتس تنها می توانند از طریق ارتباط با بخش پشتیبانی این کار را انجام دهند.


نظرات (2)
  1. مرسی از مقاله خوبتون. برای برداشت ریالی از آمارکتس باید حتما با ریال هم واریز کرده باشم، درسته؟

    • بله، برداشت ریالی آمارکتس، از طریق صرافی تاپ چنج انجام می شود. شما می بایست واریز آمارکتس با تاپ چنج را انجام دهید تا امکان برداشت را نیز، داشته باشید.

درج نظر