آموزش احراز هویت آمارکتس 🔵 نحوه ارسال مدارک احراز هویت در amarkets

32 icon register احراز هویت آمارکتس نحوه احراز هویت آمارکتس برای ایرانیان | amarkets verification ☑️

 

با وجود تعدد در کارگزاری های ارائه دهنده خدمات در بازارهای آنلاین مالی در دنیا، تنها تعداد محدودی از آنها امکان ارائه سرویس های خود به کاربران ایرانی را دارا هستند. یکی از این بروکرها، بروکر امارکتس بوده که از سابقه و اعتبار بالایی در بین بروکرهای فارکس ایرانی برخوردار است.

 

خوشبختانه در بروکر amarkets کاربران ایرانی با ارسال مدارک هویتی ایرانی خود قادر به تایید و وریفای کردن حساب خود می باشند. علاوه بر آن، وب سایت این بروکر از زبان فارسی پشتیبانی کرده و بخش پشتیبانی دارای کارشناسان فارسی زبانی بوده که کاربران را قادر می سازد تا به راحتی سوالات خود را با آنها مطرح نمایند.

احراز هویت آمارکتس - احراز هویت amarkets - نحوه احراز هویت در فارکس آمارکتس - احراز هویت در بروکر آمارکتس

 

البته باید خاطر نشان کرد که نیاز به احراز هویت در بروکرها بر اساس قوانین مبارزه با پولشویی بوده و کاربران برای  واریز و برداشت در بروکر، نیاز به حساب وریفای شده دارند. این به معنا می باشد که کاربر موظف است مدارک هویتی مورد نیاز بروکر را در سایت کارگزاری آپلود کرده و بعد از بررسی و تایید آنها، کاربر قادر به انجام نقل و انتقال های مالی خود می باشد.

 

با این حال در برخی از بروکرها کاربر می تواند تنها با ثبت نام و بدون نیاز به احراز هویت در آن، بعد از انجام معاملاتش از حساب خود برداشت کند.برداشت از حساب خود کند.

 

با این وجود نمی توان گفت که این بروکرها از اعتبار برخوردا نبوده ولی در بسیاری از این بروکرها امکان کلاهبردار یا اسکم بودن، وجود دارد. به همین دلیل به کاربران توصیه می شود قبل از افتتاح حساب در یک کارگزاری، تحقیقات جامعی در مورد اعتباز و امنیت بروکر انجام دهند.

 

بر این اساس تلاش ما در گروه اف ایکس ماکسی بر آن است که معتبرترین بروکرهای فارکس حال حاضر ایران را بررسی کرده و به کاربران این بازارها معرفی نماییم. از اینرو در این مقاله نیز قصد داریم نوع مدارک، نحوه ارسال و احراز هویت آمارکتس را به صورت گام به گام برای معامله گران شرح دهیم.

 

در جدول زیر مراحل و مدارک مورد نیاز برای احراز هویت در بروکر amarkets ذکر شده، و در ادامه نحوه بارگذاری مدارک در وب سایت بروکر، آموزش داده شده است.

 

🔍 بروکر امارکتس ◀️ وب سایت بروکر آمارکتس
✅ تایید آدرس ایمیل کاربر ✅ تایید شماره تلفن همراه کاربر
✅بارگذاری مدرک هویتی مانند پاسپورت یا کارت ملی ✅ ارسال مدارک مربوط به محل سکونت مانند قبوض و …

 

افتتاح حساب در بروکر آمارکتس

 

 

39 icon verfiy احراز هویت آمارکتس آموزش تصویری نحوه احراز هویت در بروکر آمارکتس 📇

 

به طور کلی مراحل احراز هویت در آمارکتس بعد از تکمیل ثبت نام، شامل 5 مرحله می باشد که بخش اول مربوط به ثبت نام در amarkets می باشد.

 

✔️ در این مرحله کاربر بایدیک ایمیل معتبر خود را وارد کرده و بعد از ارسال کد یک بار مصرف از طرف بروکر و وارد کردن آن در سایت امارکت، ایمیل کاربر تایید شده و ایجاد حساب تکمیل می گردد. با تکمیل این بخش، ایمیل کاربر تایید شده و نوبت به تایید شماره همراه کاربر در مرحله بعد می رسد.

احراز هویت آمارکتس - احراز هویت amarkets - نحوه احراز هویت در فارکس آمارکتس - احراز هویت در بروکر آمارکتس

 

البته برای آشنایی بیشتر با نحوه ثبت نام، می توانید بخش مربوط به آن را در مقاله بررسی بروکر امارکتس مطالعه نمایید.

 

✔️در این بخش، مطابق تصویر، بعد از ورود به کابین شخصی، مراحل احراز هویت کاربر به صورت یک نوار سبز و سفید رنگ در بالای صفحه مشخص شده و هر بخش که توسط کاربر تکمیل گردد، به رنگ سبز تغییر وضعیت می دهد.

 

در این مرحله همانطور که در تصویر مشخص است کاربر باید شماره موبایل خود را وارد کند و سپس کد ارسال شده را در کادر مربوطه نوشته تا این بخش نیز تکمیل گردد.

احراز هویت آمارکتس - احراز هویت amarkets - نحوه احراز هویت در فارکس آمارکتس - احراز هویت در بروکر آمارکتس

 

✔️در مرحله سوم، کاربر باید به بخش تایید هویت رفته و مطابق تصویر مدرک شناسایی خود را بارگذاری کند.

احراز هویت آمارکتس - احراز هویت amarkets - نحوه احراز هویت در فارکس آمارکتس - احراز هویت در بروکر آمارکتس

 

⬅️ البته در این بخش بروکر، برای افزایش امنیت در حفظ مدارک هویتی کاربر،سرویسی ارائه داده تا کاربر از طریق لینک امنی که دریافت آن از طریق اسکن کد QR از طریق تلفن همراه و یا کپی کردن آن و جایگذاری در مرورگر وجود دارد، به صفحه جدیدی هدایت شده و در آنجا همانند قبل از طریق عکسبرداری از مدرک مربوطه با گوشی و یا آپلود تصویر، این بارگزاری را انجام دهد.

احراز هویت آمارکتس - احراز هویت amarkets - نحوه احراز هویت در فارکس آمارکتس - احراز هویت در بروکر آمارکتس

 

این کار در واقغ جهت بالا بردن امنیت در حفظ مشخصات کاربران انجام شده است. هر چند کاربران می توانند بدون اسکن کردن و اپلود تصویر مدرک از طریق روش قدیمی تر این کار را انجام دهند. بعد از آن، در این بخش کاربر باید انتخاب کند که از طریق موبایل از مدرک مربوطه عکس گرفته و یا اگر از قبل تصویر آن را تهیه کرده در سیستم آپلود نماید.

amarkets verify 07 احراز هویت آمارکتس

 

بعد از انتخاب روش بارگذاری و ارسال مدرک، ابتدا پیامی شامل شرایط تایید عکس صحیح توسط بروکر نمایش داده می شود و در صورتی که عکس بارگذاری شده این شرایط را دارا نباشد، کاربر می توانند مجددا عکس گرفته و تصویر مورد تایید را ارسال کند.

 

این شرایط شامل موارد زیر می باشد:

  • عکس گرفته شده باید واضح بوده و تار نباشد.
  • میزان نور داخل عکس مناسب باشد.
  • تمام گوشه های مدرک مشخص باشد.
  • اطلاعات داخل تصویر واضح بوده و پوشانده نشده باشد.

amarkets verify 06 احراز هویت آمارکتس

 

بعد از بارگذاری مدرک هویتی، کاربر باید مشخصات نوشته شده در مدرک را چک کرده و در انتها با تعیین جنسیت خود، بر روی دکمه ادامه کلیک کند. در واقع مشخصات درج شده باید با مشخصات کامل شما روی مدارک مطابقت داشته باشد و در صورت اشتباه می توانید آن را تصحیح نمایید.

amarkets verify 05 احراز هویت آمارکتس

 

بعد از ارسال و تایید مدرک توسط بروکر، در کمتر از ۱ دقیقه، وضعیت تایید بودن یا نبودن مدرک مشخص شده و کاربر می تواند وارد مرحله آخر احزار هویت خود در امارکتس شود.

amarkets verify 09 احراز هویت آمارکتس

 

بعد از این مرحله با برگشت به کابین آمارکتس می توان دید که این بخش نیز به رنگ سبز در آمده و بعد از تکمیل مرحله تایید پرداخت به اتمام خواهد رسید.

amarkets verify 10 احراز هویت آمارکتس

 

در بخش آخر، همانطور که در تصویر مشخص است کاربرانی که در این بخش باید روش پرداخت خود را تایید کنند. اگر کاربران قصد داشته باشند واریز یا برداشت خود را از طریق کارت بانکی (برای غیر ایرانیان) انجام دهند و یا روش واریز و برداشتشان با یکدیگر متفاوت باشد باید مدارک مربوط به روش انتقال پول خود را ارسال کنند.

amarkets verify 11 احراز هویت آمارکتس

 

کاربران توجه داشته باشند برای واریز و برداشت ریالی نیازی به ارسال مدارک در این بخش نبوده و تنها از طریق ارتباط با بخش پشتیبانی قادرند این کار را انجام دهند.

 

اگر روند شناسایی مدارک شما طی 24 ساعت انجام نشد، لطفاً با پشتیبانی در ارتباط بوده و در قسمت موضوع بنویسید:«درخواست من برای احراز هویت انجام نشده است» در متن ارسالی هم نام کامل و شماره والت خود را بنویسید.

 

32 icon register احراز هویت آمارکتس حل مشکل عدم دریافت اس ام اس در زمان احراز هویت در amarkets ✔️

 

یکی از مشکلات متداول در زمان وریفای کردن حساب معاملاتی در امارکتس، عدم دریافت پیام حاوی کد یکبار مصرف می باشد. در صورت مواجهه با این مساله کاربر باید از طریق چت آنلاین در وب سایت بروکر، با پشتیبان بروکر امارکتس فارسی در ارتباط بوده تا به صورت دستی شماره کاربر ثبت و تایید شود.

 

amarkets verify 12 احراز هویت آمارکتس

 

در تصویر بالا مکامله یکی از کاربران با بخش پشتیبانی را در رابطه با همین موضوع مشاهده می کنید.

سوالات متداول

لینک ورود به بخش احراز هویت آمارکتس چیست ؟

برای ارسال و بارگذاری مدارک کاربر باید بعد از ثبت نام، از طریق نام کاربری و رمز عبور خود وارد وب سایت بروکر آمارکتس شده و از طریق نوار بالای داخل کابین، مراحل احراز هویت را به ترتیب تکمیل نماید.

در صورت تایید نشدن مدارک کاربر بعد از یک روز کاری، کاربر باید چه کند ؟

در صورت تایید نشدن مدارک هویتی بروکر به منظور احراز هویت در amarkets، کاربر می تواند از طریق یکی از روش های زیر با کارشناسان در ارتباط بوده تا مشکل خود را برطرف نماید.


درج نظر