ارزیابی دقیق اسپرد طلا در آمارکتس 💵 30 درصد کاهش اسپرد طلا در بروکر آمارکتس

اسپرد طلا در آمارکتس - اسپرد بروکر آمارکتس - اسپرد در امارکتس - اسپرد بروکر amarkets آشنایی با اسپرد طلا در آمارکتس | اسپرد طلا در انواع حسابهای آمارکتس 💸

 

بی شک بروکر آمارکتس، یکی از محبوبترین بروکرها در بین کاربران و معامله گران ایرانی می باشد. بروکر amarkets ارائه دهنده خدمات معاملاتی آنلاین بر روی نمادهای مختلفی در بازارهای مالی بوده و معاملات  طلا در امارکتس، یکی از مواردی است که حجم معاملات بالایی از معاملات در این بروکر را به خود اختصاص داده است.

 

طلا که با نماد XAU در بازار فلزات گرانبها نمایش داده می شود در جهان بر پایه دلار آمریکا مبادله می شود از اینرو، نمادی که کاربران در پلتلفرم معاملاتی آمارکتس مشاهده می کنند، XAUUSD می باشد.

اسپرد طلا در آمارکتس - اسپرد بروکر آمارکتس - اسپرد در امارکتس - اسپرد بروکر amarkets

از آنجا که در بین هزینه های معاملاتی در بازار فارکس و دیگر بازارهای مالی، اسپرد (spread) می باشد،از اینرو در این مقاله سعی شده است تا اسپرد طلا در آمارکتس را به صورت جامع بررسی کنیم. این هزینه معاملاتی در آمارکتس  به صورت شناور و متغیر بوده و دلیل آن هم عوامل مختلفی مانند وضعیت بازار، تقاضا و عرضه، تغییرات نرخ ارز و .. می باشد.

 

مقدار اسپرد طلا بسته به نوع حساب آمارکتس و پلتفرم امارکتس متفاوت می باشد. به کاربران علاقمند به افتتاح حساب در امارکتس پیشنهاد می شود که جهت آشنایی با انواع حساب های معاملاتی این بروکر می توانید مقاله بررسی حساب های معاملاتی آمارکتس را مطالعه نمایید.

 

از اینرو در این جدول انواع حسابهای آمارکتس و پلتفرم های معاملاتیش ذکر شده و در ادامه مقدار اسپرد طلا در امارکتس در هر یک از این حساب های امارکتس بر حسب پلتفرم معاملاتیش آورده شده است.

 

🔍 بررسی بروکر آمارکتس 📑 ثبت نام در بروکر آمارکتس
⬅️ اسپرد طلا درحساب فیکس آمارکتس در متاتریدر 4 ⬅️ اسپرد طلا درحساب فیکس آمارکتس در متاتریدر 5
⬅️اسپرد طلا در حساب ecn آمارکتس در متاتریدر 4 ⬅️اسپرد طلا در حساب ecn آمارکتس در متاتریدر 5
⬅️ اسپرد طلا در حساب استاندارد آمارکتس در متاتریدر 4 ⬅️ اسپرد طلا در حساب استاندارد آمارکتس در متاتریدر 5
📞 ارتباط با پشتیبانی در واتساپ  بروکر آلپاری- پشتیانی فارسی بروکر الپاری - حساب دمو بروکر الپاری 📞 ارتباط با پشتیبانی در تلگرام  بروکر آلپاری - بررسی اعتبار بروکر آلپاری - پشتیبانی فارسی بروکر آلپاری

 

افتتاح حساب در بروکر آمارکتس

 

 

اسپرد طلا در آمارکتس - اسپرد بروکر آمارکتس - اسپرد در امارکتس - اسپرد بروکر amarkets نحوه محاسبه اسپرد نماد طلا در بروکر آمارکتس 🧮

 

میزان اسپرد بروکر آمارکتس همانند بسیاری دیگر از بروکرهای فارکس، در حساب ecn در مقایسه با دیگر حساب های معاملاتی و واقعی امارکتس کمتر می باشد و معمولا معامله گران حرفه ای این حساب را برای معمالات در بازار فلزات انتخاب می کنند.

 

اما یکی از مزایای بروکر آمارکتس وجود حساب فیکس (fixed) بوده که مقدار اسپرد در آن ثابت بوده و بسته به شرایط بازار و یا زمان انتشار اخبار این مقدار تغییر نمی کند.

 

روشهای متفاوتی برای محاسبه و یا مشاهده اسپرد بروکر amarkets وجود دارد که در این بخش به آنها اشاره شده است.

 

در روش اول که کاربران می توانند در جداول زیر مقدار اسپرد های معاملات طلا در امارکتس که درج شده است را مشاهده کنند و مقدار هزینه های معاملاتی خود را محاسبه کنند، هر چند باید گفت که این مقادیر، به دلیل شناور بودن در حساب های استاندارد و ecn، به صورت میانگین روزانه بوده و متغیر می باشد.

 

نام حساب پلتفرم معاملاتی کمترین اسپرد میانگین اسپرد کمیسیون سوآپ خرید سوآپ فروش لوریج ارزش هر لات هرینه در هر پیپ
حساب استاندارد mt4 22 28 0 26.9  – پیپ 9.6 پیپ 1:3000 100 1 دلار
حساب استاندارد mt5 22 29 0 26.9  – پیپ 9.6 پیپ 1:3000 100 1 دلار
حساب فیکس mt4 60 0 26.9  – پیپ 9.6 پیپ 1:3000 100 100 دلار
حساب فیکس mt5 60 0 26.9  – پیپ 9.6 پیپ 1:3000 100 100 دلار
حساب ای سی ان mt4 10 14 5 دلار 26.9  – پیپ 9.6 پیپ 1:3000 100 1 دلار
حساب ای سی ان mt5 10 15 5 دلار 26.9  – پیپ 9.6 پیپ 1:3000 100 1 دلار

 

دیگر راه مشاهده این مقادیر از طریق ورود به وب سایت بروکر آمارکتس می باشد. کاربران می توانند بعد از ورود به آمارکتس، مطابق تصویر زیر از طریق منوی معاملات به بخش فلزات رفته و با انتخاب نماد gold یا طلا، این مقادیر را به صورت آپدیت شده مشاهده نمود.

اسپرد طلا در آمارکتس - اسپرد بروکر آمارکتس -amarkets spread -اسپرد در امارکتس -اسپرد amarkets -

 

روش آخر محاسبه اسپرد طلا در لایت فارکس، ورود به پلتفرم معاملاتی متاتریدر آمارکتس می باشد. با ورود به این پلتفرم و انتخاب نماد XAUUSD و با محاسبه اختلاف بین قیمت خرید و فروش و یا همان ask و bid مقدار این اسپرد بدست می آید.

 

هر چند بروکر، این کار را به شکل آسانتری در سایت رسمی آمارکتس قرار داده است که بعد از ورود به وب سایت amarkets فارسی و ورود به بخش فلزات مطابق توضیح بالا، در بالای صفحه می توانید مطابق تصویر زیر قیمت طلا را به صورت لجظه ای نیز مشاهده نمایید.

اسپرد طلا در آمارکتس - اسپرد بروکر آمارکتس -amarkets spread -اسپرد در امارکتس -اسپرد amarkets -

 

 

اسپرد طلا در آمارکتس - اسپرد بروکر آمارکتس - اسپرد در امارکتس - اسپرد بروکر amarkets درباره طرح کاهش 30 درصدی اسپرد طلا در آمارکتس ✔️

 

بروکر آمارکتس در قالب این طرح به دلیل به دنبال فراهم کردن شرایط معاملاتی مناسب تری برای کاربران خود، اسپرد طلا را در بازار فلزات، 30 درصد کاهش داده و تنها 22 پیپ برای معاملات در این نماد (XAUUSD) از کاربران دریافت کنند.

 

این طرح باعث شده است تا معامله گران طلای بیشتری در بروکر آمارکتس ثبت نام کرده و معاملات و ترید طلای خود را در این کارگزاری آغاز کنند.

سوالات متداول

بهترین حساب بروکر آمارکتس برای معاملات طلا مناسب چیست ؟

کاربرانی که تمایل به انجام معاملات خود بر روی نماد طلا داشته می توانند با افتتاح حساب در بروکر آمارکتس و واریزی حداقل 200 دلار، حساب ecn آمارکتس خود را افتتاح کنند.

✔️ مقدار میانگین اسپرد طلا در حساب ‌ecn‌ آمارکتس برابر با 15 می باشد.

روشهای ارتباط با پشتیبانی بروکر آمارکتس برای اطلاع از آحرین شرایط معاملاتی در بازاز فلزات چیست ؟

معامله گران فارسی زبان می توانند برای دسترسی و ارتباط با بخش پشتیبان فارسی ایمارکتس از طریق یکی از روشهای زیر ارتباط  برقرار کنند.

آیا اسپرد طلا در بروکر آمارکتس ثابت است؟

اسپرد طلا در بروکر آمارکتس نیز بسته به شرایط بازار و تقاضا و عرضه وابسته است و ممکن است در هر لحظه تغییر کند. البته بروکر آمارکتس تحت حسابی به نام حساب فیکس، شرایطی را برای کاربران فراهم کرده است که اسپرد در این حساب به صورت ثابت بوده و به صورت شناور نمی باشد.

✔️ اسپرد طلا در حساب فیکس آمارکتس برابر با 60 می باشد.


نظرات (6)
  1. سلام دوستان معامله گر! مقاله اگرچه اطلاعات مفیدی در مورد اسپردهای طلا ارائه می‌ده، اما به نظر می‌رسه که بیشتر به منزله تبلیغ برای آمارکتس عمل می‌کنه تا یک تحلیل بی‌طرفانه و عمیق. اطلاعات ارائه شده بیشتر بر روی مزایای کاهش اسپرد تمرکز داره و کمتر به بررسی عمیق‌تر چالش‌ها یا معایب احتمالی می‌پردازه. علاوه بر این، مقاله جزئیات کافی در مورد نحوه محاسبه اسپردها یا شفافیت در قیمت‌گذاری را ارائه نمی‌دهه، که این امر می‌تونه برای خوانندگانی که به دنبال درک عمیق‌تری از معاملات طلا هستند، نا امید کننده باشه.

  2. سلام امیدوارم که روز خوبی رو شروع کنید. به نظرم این مقاله به خوبی به اهمیت اسپرد طلا در معاملات فارکس و تاثیر آن بر سودآوری معامله‌گران تمرکز کرده. با توجه به کاهش 30 درصدی اسپردها در آمارکتس، این بروکر گزینه‌ای جذاب برای معامله‌گران طلا هستش. اما، سوالی که مطرح میشه این هستش که آیا این کاهش اسپرد به طور واقعی تاثیر مثبتی بر بازده معامله‌گران دارد؟ باید در نظر داشت که اسپردهای پایین‌تر می‌تونند به معنای هزینه‌های کمتر و فرصت‌های بیشتر برای سودآوری باشند، اما همچنین ممکن است نشون‌ دهنده کمبود پشتیبانی و خدمات هم باشند. شما چه نظری دارید در این رابطه؟

  3. با توجه به اینکه اسپرد طلا در آمارکتس متغیر هست، در بین بروکرها باز هم پیشنهادتون برای ترید طلا، آمارکتس هست؟

    • بله، با اینکه اسپرد طلا در این بروکر شناور هست؛ اما در بسیاری مواقع میزان آن کمتر از بروکرهای با اسپرد ثابت می باشد.

  4. برای یه تریدر مبتدی پیشنهاد میکنید از اسپرد ثابت آمارکتس استفاده کنم یا متغیر؟

    • قطعا محاسبه اسپرد در شرایط ثابت، به مراتب راحت تر می باشد. افراد تازه وارد، بهتر است از اسپرد طلا آمارکتس در حالت ثابت استفاده کنند.

درج نظر