بررسی امکانات ماشین حساب آمارکتس 💎 ماشین حساب معامله گر فارسی amarkets

ماشین حساب آمارکتس - ماشین حساب بروکر amarkets- ماشین حساب amarkets - آموزش معامله در آمارکتس همه چیز درباره ماشین حساب آمارکتس | ماشین حساب آنلاین محاسبه اسپرد آمارکتس 🧮

 

ماشین حساب بروکر آمارکتس یک ابزار آنلاین معاملاتی بوده که توسط این شرکت برای کاربران طراحی شده است. این ابزار معاملاتی به تریدرها و سرمایه گذاران کمک می کند تا در تصمیم گیری های خود برای خرید و فروش در معاملاتشان، مدیریت سرمایه و ریسک بهینه تری را تجربه کنند.

ماشین حساب آمارکتس - ماشین حساب بروکر amarkets- ماشین حساب amarkets - آموزش معامله در آمارکتس

ماشین حساب آمارکتس یکی از انواع مختلف ماشین حساب فارکس (Forex Calculator) بوده که به منظور محاسبه هزینه های معاملاتی کاربران در amarkets طراحی شده است.

در این ابزار کاربر، با وارد کردن حجم معامله، نوع نماد مورد معامله، مقدار اهرم و ارز پایه، می تواند مقدار اسپرد،‌کمیسیون، مارجین و سواپ خرید و فروش معامله خود را مشاهده کند.

 

مزایای ماشین حساب amarkets در جدول زیر برای کاربران ذکر شده است.

 

🔍 بررسی بروکر آمارکتس 📑 ثبت نام در بروکر آمارکتس
✔️ محاسبه اسپرد بر اساس قیمت لحظه ای نماد معاملاتی ✔️ محاسبه کمیسیون در انواع حساب های امارکتس
✔️ نمایش مقدار سواپ خرید و فروش ✔️ مشاهده مقدار مارجین معاملات در حساب های amarktes
◀️ ارتباط با پشتیبانی در واتساپ  بروکر آلپاری- پشتیانی فارسی بروکر الپاری - حساب دمو بروکر الپاری ◀️ ارتباط با پشتیبانی در تلگرام  بروکر آلپاری - بررسی اعتبار بروکر آلپاری - پشتیبانی فارسی بروکر آلپاری

 

افتتاح حساب در بروکر آمارکتس

 

 

ماشین حساب آمارکتس - ماشین حساب بروکر amarkets- ماشین حساب amarkets - آموزش معامله در آمارکتس نحوه دسترسی به ماشین حساب بروکر amarkets 📊

 

برای استفاده از این ابزار کاربران بدون نیاز به ثبت نام در این بروکر می توانند تنها از طریق وارد شدن به وب سایت رسمی amarkets به آن دسترسی داشته باشند. مطابق تصویر زیر بعد از ورود به وب سایت بروکر آمارکتس، از طریق منوی برای مشتری ها و بخش ابزرهای معاملاتی می توان به آن دسترسی داشت.

 

ماشین حساب آمارکتس - ماشین حساب بروکر amarkets- ماشین حساب amarkets - ماشین حساب لات سایز

 

در این مرحله با کلیک بر روی گرینه ماشین حساب معامله گر، ماشین حساب معاملاتی کارگزاری آمارکتس برای کاربران نمایش داده می شود.

ماشین حساب آمارکتس - ماشین حساب بروکر amarkets- ماشین حساب amarkets - ماشین حساب فارکس با اهرم

 

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، در این ابزار آنلاین کاربر می تواند تمامی هزینه‌های مرتبط با معاملات فارکس خود را در این کارگزاری به آسانی محاسبه کند. برای این کار کابر کافیست تا اطلاعات مورد نیاز را وارد کند. این اطلاعات شامل موارد زیر می باشد.

 

  • نماد معاملاتی

انتخاب یک ابزار معاملاتی که شامل تمام جفت ارزها، رمز ارزها و دیگر نمادهای قابل معامله در آمارکتس می باشد.

 

  • مقدار حجم یا سایز معامله بر حسب لات

در این بخش کاربر باید بر اساس حجم معامله خود که در نظر داشته آن را به صورت عددی وارد کند.

 

  • مقدار لوریج یا اهرم معاملاتی

در این قسمت کاربر می تواند بسته به نوع نمادی که انتخاب کرده است، یکی از مقادیر اهرم معاملاتی را انتخاب کند.

 

  • ارز پایه حساب

در قسمت انتهایی کاربر باید ارز پایه یا base را وارد کرده ( دلار یا یورو ) تا مقدار هزینه های معاملاتی بر اساس آن برای کاربر نمایش داده شود.

 

خروجی این ماشین حساب سه نوع هزینه معاملاتی که کاربر در معاملاتش باید بپردازد را نمایش می دهد. همچنین در ستون آخر مقدار و سطح مارجین نیز قابل مشاهده می باشد. در ادامه هر یک از هزینه های معاملاتی در آمارکتس توضیح داده شده است.

 

ماشین حساب آمارکتس - ماشین حساب بروکر amarkets- ماشین حساب amarkets -ماشین حساب حجم معاملات فارکس

 

ماشین حساب آمارکتس - ماشین حساب بروکر amarkets- ماشین حساب amarkets - آموزش معامله در آمارکتس ماشین حساب محاسبه اسپرد آمارکتس 💵

 

توسط ابزار یا ماشین حساب محاسبه اسپرد (Spread Calculator) بروکر امارکتس، کاربران می توانند هزینه های اسپرد در معاملات را بر طبق قیمت های لحظه ای در جفت ارزها، طلا و دیگر نمادها را مشاهده کنند.

 

اسپرد که در واقع اختلاف قیمت بین قیمت خرید و فروش یک نماد معاملاتی است، یکی از اصلی ترین هزینه های معاملاتی کاربر در یک بروکر فارکس به حساب می آید. به همین علت آنلاین بودن این ماشین حساب صرافی آمارکتس که اسپرد را به صورت لحظه ای نمایش می دهد برای کاربران از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

 

نکته مهم دیگر آن در این است که به کاربر کمک کند تا در محاسبات خود،‌مدیریت ریسک معاملاتی بهتری داشته باشد. در واقع اکثر بروکرهای معتبر فارکس این امکان را برای کاربران خود قرار داده اند که بروکر خوشنام آمارکتس نیز یکی از این بروکرها می باشد.

 

همچنین علاوه بر تمامی موارد بالا، کاربر می تواند به صورت یکجا تمام هزینه های معاملاتی را در تمام حساب های این بروکر مشاهده کند و بهترین حساب را برای معاملات خود انتخاب کند.

کاربران برای آشنایی بیشتر با این حسابها، مقاله بررسی حساب های معاملاتی آمارکتس را مطالعه کرده و مقایسه جامع و کاملی از این حساب ها بدست آورند.

 

ماشین حساب آمارکتس - ماشین حساب بروکر amarkets- ماشین حساب amarkets - آموزش معامله در آمارکتس ماشین حساب محاسبه کمیسیون آمارکتس 💵

 

دیگر قابلیت این ماشین حساب، محاسبه کمیسیون (Commission Calculator) در معاملات فارکس امارکتس می باشد. از آنجا که این مقادیر در بروکرها بسیار متفاوت می باشد، با مقایسه هزینه های معاملاتی مثل کمیسیون ( fee) کاربر می تواند با توجه به بازار و نماد معاملاتی مورد نظرش بهترین بروکر را برای معاملاتش انتخاب کند.

 

در این ماشین حساب با توجه به نماد و حجم معامله کاربر مقدار کمیسیون برای هر معامله برای کاربر نمایش داده می شود. این امر به کاربران کمک می کند تا محاسباتی دقیق تر و جزئی تر در معاملات خود داشته باشند.

 

ماشین حساب آمارکتس - ماشین حساب بروکر amarkets- ماشین حساب amarkets - آموزش معامله در آمارکتس محاسبه سواپ و مارجین معاملات در ماشین حساب amarkets 💵

 

در بخش انتهایی این مطلب باید اشاره کرد که در نتایج این ابزار، کاربر می تواند بر اساس نماد،‌حجم و مقدار لوریج خود، مقدار سواپ یا بهره شبانه را برای معاملات پوزشن های خرید یا فرورش خود نیز مشاهده کند.

همچنین در ستون آخر آن مقدار مارجین بر اساس ارز پایه حساب نمایش داده می شود که در محاسبات و تحلیل تکنیکال کاربر برای پیدا کردن بهترین نقطه برای ورود و خروچ از بازار بسیار مهم می باشد.

سوالات متداول

آیا امکان دانلود ماشین حساب آمارکتس وجود دارد ؟

❌ خیر. ماشین حساب معاملاتی امارکتس به صورت آنلاین بوده و از طریق وب سایت بروکر آمارکتس می توان به آن دسترسی داشت.

نحوه ارتباط با بخش پشتیانی آنلاین بروکر amarkets برای اطلاع از آخرین هزینه های معاملاتی در این بروکر چیست ؟

برای اطلاع از آخرین شرایط معاملاتی و قوانین این بروکر، کاربران می توانند از طریق یکی از مسیرهای زیر در تمام روزهای هفته و به صورت 24 ساعته با کارشناسان در تماس باشند.

آیا ماشین حساب بروکر amarkets رایگان است ؟

✔️ بله. این ماشین حساب رایگان بوده و حتی بدون ثبت نام در این بروکر نیز کاربران می توانند برای مقایسه هزینه های معاملاتی دیگر بروکرهای فارکس با بروکر آمارکتس از این ماشین حساب استفاده کنند.

این ماشین حساب فارکسی در ایمارکتس، امکان نمایش مقدار اسپرد، کمیسیون، بهره شبانه یا سواپ و مقدار مارجین های معاملاتی را در هر یک از حساب های معاملاتی و تجاری بروکر امارکتس نمایش می دهد.

 


درج نظر