معرفی تمام مسابقات و بونوس در بروکر آمارکتس 🎁بونوس 200 درصد بروکر Amarkets ✨

بونوس آمارکتس- بونوس قابل ضرر- بونوس ثبت نام صرافی - بونوس ثبت نام فارکس شرایط بونوس آمارکتس 🎗️ جوایز و مسابقات در بروکر آمارکتس 🎫

 

این کارگزاری، در راستای ایجاد جذابیت برای کاربران، بخشهای متنوعی را برای آنها تدارک دیده است، که در این مقاله سعی شده است تا کاربران با [آخرین و به روزترین مسابقات و بونوس بروکر آمارکتس] آشنا شوند. در ادامه هم با شرایط دریافت هر یک از این بونوس ها (bonus) و یا شرایط شرکت در مسابقات آمارکتس ذکر شده است.

یکی دیگر از راه هایی که بروکرها برای ترغیب مشتریان و کاربران به ثبت نام در آن کارگزاری ها استفاده می کنند، [پرداخت کش بک (cashback)] می باشد. میزان بالای کش بک آمارکتس هم یکی از نقاط قوت این بروکر معتبر و خوشنام به حساب می آید.

در جدول زیر به طور خلاصه با انواع بونوس فارکس در بروکر آمارکتس آشنا شده و در ادامه شرایط دریافت هر کدام به طور کامل توضیح داده شده است.

 

انواع حسابهای آمارکتس

بونوس آمارکتس- بونوس قابل ضرر- بونوس ثبت نام صرافی - بونوس ثبت نام فارکس

 

 

لیست بونوس های بروکر آمارکتس

بونوس آمارکتس
🌐 بررسی بروکر امارکتس 💻 لینک ثبت نام در بروکر آمارکتس
◀️ ارتباط با پشتیبانی فارسی ◀️ ارتباط با پشتیبانی در تلگرام  بروکر آلپاری - بررسی اعتبار بروکر آلپاری - پشتیبانی فارسی بروکر آلپاری
🔵 سرویس معاملاتی گلد پریمیوم 🔵 بونوس تغییر بروکر
🔵 کسب درآمد با حساب دمو 🔵 دریافت کش بک تا 17 دلار در هر لات
⭕️فایل آموزشی آموزش بونوس های بروکر آمارکتس – PDF
⭕️لینک یوتیوب نحوه دریافت بونوس آمارکتس – YouTube
⭕️لینک آپارات انواع بونوس در آمارکتس – Aparat
⭕️لینک نماشا شرایط دریافت بونوس آمارکتس – Namasha

 

دانلود متاتریدر 4 آمارکتس برای ویندوز

🎥فیلم آموزش نحوه دریافت بونوس آمارکتس

در ویدئوی پیش رو، تمامی مراحل و نکات مربوط به بونوس و جوایز این بروکر، نمایش داده شده است.

بونوس بروکر آمارکتس

 

بونوس آمارکتس- ای مارکتس قیمت ارز- بروکر آمارکتس ویکیپدیا- سایت بروکر amarkets- بونوس تغییر کارگزاری و مهاجرت به بروکر آمارکتس 🚀

 

کاربرانی که در سایر بروکرهای فارکس حساب داشته و در حال معامله هستند، قادرند تا بروکر خود را به بروکر امارکتس تغییر داده و از 20 درصد بونوس ویژه واریزی در amarkets بهره ببرند.شرایط کامل دریافت این بونوس به شرح زیر می باشد.

بونوس آمارکتس- ای مارکت یوتوب- ای مارکتس مارکت- ای مارکتس پروتکل-

 

✔️ کاربرانی که قصد دریافت این بونوس آمارکتس را داشته باید طی گزارشی از بروکر مبدا و یا حساب کاربری و رمز عبور خودش در آن بروکر، این امر را به کارشناسان بروکر ای مارکت اثبات کنند.

✔️ این بونوس 20 درصدی بعد از تکمیل ثبت نام و افتتاح حساب در یکی از حسابهای فیکس و استاندارد قابل دریافت است.

✔️ حسابهای fixed و standard باید با ارز پایه دلار و یا یورو در پلتفرم های معاملاتی متاتریدر4 و متاتریدر 5 باشد.

✔️ نهایت مقدار بونوس واریزی برای کاربران معادل 5000 هزار دلار یا یورو برای کاربرانی که از دیگر بروکرها به ایمارکتس مهاجرت کرده اند، می باشد.

✔️ دریافت بونوس 20 درصدی برای هر کاربر فقط یک بار قابل دریافت می باشد.

✔️ بونوس واریزی اولیه در امارکتس، به صورت بونوس معاملاتی و غیر قابل برداشت می باشد.

✔️ بونوس 20 ٪ ای به هیچ وجه قابل قابل جمع با سایر بونوسها و پروموشنهای دیگر amarkets نمی باشد.

 

 

ثبت نام در آمارکتس افتتاح حساب در بروکر آمارکتس آموزش ثبت نام در بروکر آمارکتس

⭐️ساخت اکانت در بروکر آمارکتس

شما پس از افتتاح حساب، می توانید نسبت به دریافت بونوس با اولین واریز به حساب، اقدام نمایید.

ثبت نام آمارکتس

 

بونوس آمارکتس- اپلیکیشن آمارکتس- احراز هویت آمارکتس - اسپرد آمارکتس  همه چیز درباره بونوس 200 درصدی بروکر آمارکتس 💰

 

کاربران جدیدی که قصد ثبت نام و افتتاح حساب در بروکر آمارکتس داشته می توانند از این بونوس آمارکتس استفاده کرده و به اندازه 2 برابر مقدار واریزی خود بونوس دریافت کنند. کاربران این کارگزاری برای دریافت این bonus باید از طریق ارتباط با پشتیبانی در تلگرام و یا ارتباط با پشتیبانی در واتساپ با پشتیبان بروکر در ارتباط باشند.

 

شرایط و نحوه دریافت بونوس بروکر آمارکتس در زیر آورده شده است.

بونوس آمارکتس- ورود به آمارکتس- amarkets ای مارکتس- amarkets بروکر آمارکتس

 

✔️ حداکثر بونوسی که کاربر می تواند در این برنامه دریافت کند برابر با مقدار 10000 دلار آمریکا می باشد.

✔️ این بونوس همانند بونوس حساب دمو، قابل برداشت نبوده و در واقع به قسمت اعتبار کاربر در نرم افزار معاملاتی متاتریدر 4 مشاهده می شود.

✔️ اگر کاربری به مدت 1 ماه هیچ واریز و برداشتی نداشته باشد، این بونوس معاملاتی به صورت خودکار لغو خواهد شد.

✔️ این بونوس هم به مانند دیگر بونوس آمارکتس، قابل ادغام با دیگر بونوس ها نمی باشد.

✔️ این بونوس برای معاملات فارکس بوده، به این معنا که دریافت این بونوس تنها برای تریدهایی که در بازار جفت ارزها می باشد معتبر است.

✔️ بونوس واریزی 200 درصدی تنها برای حساب های معاملاتی استاندارد و فیکس متاتریدر 4 می باشد.

✔️ اگر کاربری مقداری از آن واریز اولیه خود را از کیف پول خود خارج نماید، این بونوس برای کاربر لغو خواهد شد.

✔️ این بونوس بروکر آمارکتس، فقط زمانی قابل برداشت بوده که جمع سودهای حاصل از معاملات کاربر به سطح تعیین شده توسط ایمارکت رسیده باشد.

✔️ برای برداشت این بونوس، تنها معاملات اخیر کاربر برای محاسبه مجموع سودهای حاصل شده از معاملات محاسبه می شود.

✔️ این بونوس قابل برداشت امارکتس، در زمانی که معامله کاربر در موقعیت ماکزیمم افت سرمایه یا drawdown بوده و یا به تعبیر دیگر، معامله کاربر به سطح استاپ اوت خود رسیده باشد، قابل استفاده نمی باشد.

✔️ پوزشنهای بازی که همراه با سود بوده در مجموه سودهای کاربر محاسبه نمی شود و فقط پوزشنهای بسته شده در این محاسبات منظور می گردد.

 

 

بونوس آمارکتس-سایت با بونوس ثبت نام- بونوس ثبت نام فارکس- بونوس ثبت نام صرافی - بونوس قابل ضرر دریافت پول نقد با ترید در حساب دمو آمارکتس 💥

 

یکی از هیجان انگیز ترین پیشنهادات و بونوس آمارکتس، کسب درآمد از طریق حساب دمو یا مجازی امارکتس  می باشد. به گفته بروکر امارکتس، کاربرانی که قصد داشته از حساب دمو به حساب واقعی و معاملاتی آمارکتس مهاجرت کنند می توانند سودهای کسب کرده در حساب دمو خود را به حساب واقعی اشان منتقل کنند.

بونوس آمارکتس- اعتبار بروکر آمارکتس- افتتاح حساب در آمارکتس- افتتاح حساب در بروکر amarkets

شرایط انتقال این سودهای کسب شده در معاملات غیر واقعی به شرح زیر می باشد.

 

✔️ کاربران بعد از ثبت نام در بروکر آمارکتس، باید حساب دمو خود را از طریق کابین شخصی امارکتس ایجاد کرده و در مدت 5 روز معاملات خود را با موفقیت پشت سر گذارند.

✔️ بعد از روز پنچم کاربر باید سود خود را سیو کرده و با از طریق  افتتاح حساب در بروکر آمارکتس یکی از حسایهای فیکس و یا استاندارد را در پلتفرم متاتریدر 4 باز کند. در نیجه نباید نباید بیش از 5 روز از معاملات همراه با سود کاربر در حساب دمو گذشته باشد.

✔️ سپس این حساب را به مقدار بیشتر از سود کسب کرده در حساب دمو شارژ کرده و و سپس برای انتقال سود ذخیره شده در حساب مجازی با بخش پشتیبان ارتباط داشته باشید.

 

انواع حساب بروکر آمارکتس

کاربران می توانند با مطالعه مطلب بررسی حسابهای آمارکتس، با انواع حسابهای ارائه شده در این بروکر و امکانات و ویژگی های هر کدام از آنها از قبیل پلتفرم های معاملاتی و یا لوریج این حسابها آشنا شوند.

 

✔️ این بونوس آمارکتس تنها در نمادهای معاملاتی بازار فارکس یا همان جفت ارزها قابل انجام است.

✔️ مقدار شارژ حساب واقعی باید بیشتز از سود کسب شده باشد و اگر در صورتی که این مبلغ کمتر از مقدار سود حاصل شده از معاملات حساب دمو کاربر باشد باید با مدیر حساب خود مطرح کند تا شرایط کاربر بررسی شود.

برای واریز در بروکر آمارکتس پیشنهاد می شود مقاله تخصصی بررسی نحوه واریز و برداشت در آمارکتس را مطالعه نمایید.

✔️ حداکثر مقدار بونوس آمارکتس که برای هر کاربر ممکن است، 10 هزار دلار خواهد بود و در صورت بالاتر رفتن از این مقدار، همین 10 هزار دلار تعلق خواهد گرفت.

✔️ این بونوس، از نوع بونوس های غیر قابل برداشت بوده و کاربر تنها می تواند ان را در پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 خود مشاهده کند. بر همین اساس این بونوس در دارایی شما در بخش کیف پول آمارکتس کاربر قابل مشاهده نبوده و با دارایی او تجمیع نخواهد شد.

علاوه بر این، این بونوس آمارکتس با بونوس های دیگر بروکر قابل جمه بسته نخواهد شد.

بونوس آمارکتس-افتتاح حساب در بروکر آمارکتس- امارکتس بونوس- امارکتس چیست

✔️ در صورتی که کاربر قبلا معاملات سودآوری در حساب دمو خود داشته باشد، مورد قبول نبوده و تنها معاملات جدیدی که داشته مورد قبول می باشد.

✔️ در صورتی که کاربر شرایط انتقال سود را از حساب دمو به حساب واقعی پیدا کند، بعد از معاملات موفقیت آمیز با دارایی و مبالغ بونوس خود، می تواند آنها را از حساب خود برداشت نماید.

اما این بونوس آمارکتس تنها در صورتی قابل برداشت بوده که معاملات کاربر به حجم معاملاتی تعیین شده توسط بروکر رسیده باشد.

 

دانلود متاتریدر 4 آمارکتس برای ویندوز

بونوس آمارکتس- بونوس در فارکس چیست- بونوس رایگان ارز دیجیتال- بونس طلایی چیست سایر امکانات و مزایای بروکر آمارکتس برای کاربران جدید

 

بروکر شناخته شده امارکت، در حال حاضر یکی از بهترین و معتبرترین بروکرهای فارکس شناخته شده در بین معامله گران و تریدرهای ایرانی و فارسی زبان می باشد. این بروکر علاوه بر ویژگی های ممتاز معاملاتی، امکانات کم نظیر دیگری را برای کاربران در نظر گرفته است که در اینجا به دو مورد اشاره شده است.

 

بونوس آمارکتس- بونوس فارکس چیست- بونوس قابل معامله- بونوس قابل برداشت  کش بک در بروکر معتبر آمارکتس 🔁

کش بک برنامه ای است که برای تشویق بیشتر کاربران به معاملات بیشتر در یک بروکر می باشد. کارگزاری امارکتس هم این بخش را برای کاربران وفادار در نظر گرفته است. کاربران می توانند برای مطالعه کامل دقیق شرایط کش بک، از مقاله بررسی بروکر امارکتس استفاده نمایند.

 

بونوس آمارکتس-بونوس یعنی چی- بونوس چیست- بونوس هدیه چیست سرویس ویژه طلایی پریمیوم آمارکتس 🔱

 

این سرویس که برای آن دسته از کاربران آمارکتس بوده که موجودی حساب آنها حداقل 20 هزار دلار یا یورو بوده و یا حجم معاملاتی اشان برابر با 150 لات باشد. آمارکتس برای این دسته از کاربران خود سرویس ها و امکانات ویژه را تحت نام سرویس یا بونس طلایی پریمیوم فراهم کرده است.

 

بونوس آمارکتس-بونوس به انگلیسی- بونوس به چه معناست- بونوس یعنی چه  امکان انتقال معاملات باز در مهاجرت به آمارکتس 🔀

 

کاربرانی که قصد انتخاب بروکر آمارکتس را به عنوان بروکر جایگزین داشته ولی در حال حاضر در بروکر دیگری در حال انجام معاملات خود می باشند، قادرند تا معاملات باز خود را به حسابهای معاملاتی افتتاح شده در بروکر آمارکتس انتقال دهند.

این مزیت بروکر amarkets باعث می شود کاربران بتوانند از مزایای معاملاتی بی نظیر در این بروکر استفاده نمایند و همزمان معاملات بسته نشده خود را هم به این حسابها منتقل کنند.

شرایط استفاده از این برنامه برای کاربران به شرح زیر است.

 • افتتاح حساب در ایمارکت
 • تکمیل احراز هویت و وریفای کردن حساب
 • واریز حداقل 500 دلار و یا یورو
 • ارسال ایمیل به بخش پشتیبانی بروکر برای انجام این انتقال

 

متن این ایمیل ارسالی به بخش پشتیبانی بروکر امارکتس در تصویر زیر آورده شده است.

بونوس آمارکتس-بونوس ترید چیست- بونوس ارز دیجیتال- بونوس 500 دلاری

 

افتتاح حساب در بروکر آمارکتس

 

برخی از مهمترین اماکانات آمارکتس که کاربران می توانند از آنها در معاملات و واریز و برداشت های خود در این بروکر استفاده کنند در این قسمت ذکر شده است.

 

 • امکان معامله بر روی بیش از 500 نماد معاملاتی در بازارهای مالی مثل بازار فارکس و بازار رمزارزهای دیجیتال
 • واریز بدون کارمزد در آمارکتس
 • میزان پایین اسپردهای معاملاتی
 • امکان انجام معاملات در محبوبترین پلتفرم های معاملاتی متاتریدر 4 و متاتریدر 5
 • پشتیبانی فارسی 24 ساعته به همراه دریافت مشاوره از مدیر حساب اختصاصی
 • امکان استفاده از بونوس های معاملاتی قابل برداشت در آمارکتس
 • بهره گیری از اندیکاتورهای سنتیمنت و اتوچارتیست برای کاربران امارکت
 • سرعت بالا در انجام معاملات
 • بهره گیری از تحلیل ها و سیگنال های معاملاتی رایگان توسط معامله گران و کارشناسان حرفه ای در بازارهای مالی

حساب های آمارکتس نظر نویسنده اف ایکس ماکسی درباره بونوس آمارکتس

تنوع بونوس ها در این بروکر زیاد نیست، اما شرایط استفاده از آنها در مقایسه با بروکرهای دیگر؛ به مراتب در دسترس تر می باشد. همچنین امکان جبران برخی هزینه ها، با استفاده از کش بک و ریبیت در این بروکر، مهیا می باشد.

دانلود متاتریدر 4 آمارکتس برای ویندوز

سوالات متداول

نحوه دریافت بونوس واریزی در بروکر آمارکتس چگونه می باشد ؟

کاربران برای دریافت بونوس واریزی 2 برابری، می توانند از طریق وب سایت بروکر آمارکتس در این بروکر ثبت نام کرده و بعد از افتتاح حساب در یکی از حسابهای استاندارد و فیکس در متا تریدر 4، برای استفاده از این بونوس واریزی درخواست خود را از طریق پشتیبان آمارکتس اعلام نمایند.

راه های ارتباطی با بخش پشتیبان فارسی زبان بروکر فارکس امارکتس چیست ؟

معامله گران برای ارتباط با بخش پشتیبان و دریافت بونوس ها و جوایز امارکتس می توانند از طریق تلگرام که در زیر ذکر شده است؛ در ارتباط باشند.

✔️ مشاوره از طریق تلگرام    📞

✔️ تماس مستقیم با شماره تلفن  0097127829474  ☎️

انواع بونوس آمارکتس چیست ؟

بونوس ها در فارکس معمولا به صورت بونوس ترید و یا بونوس های واریزی برای کاربران جدید می باشد، هر چند ممکن است انواع دیگری در سایر بروکرها وجود داشته باشد.

به طور کلی بونوس ها در طول زمان تغییر کرده و ممکن است در هر زمانی بونوس های متفاوت با شرایط و مقدار متفاوتی از طرف کارگزاری برای کاربران در نظر گرفته شود، اما در حال حاضر بونوس های آمارکتس به شرح زیر می باشد.

✔️ بونوس واریزی 2 برابری

✔️ انتقال سودهای حساب دمو به حساب واقعی

✔️ بونوس تغییر بروکر و مهاجرت به بروکر آمارکتس

حجم معاملاتی مورد نظر برای برداشت بونوسهای واریز شده به حساب کاربر در آمارکتس چقدر است ؟

کاربران می توانند با انجام معاملات خود در امارکتس به ازای هر لات، 3 دلار از بونوسهای دریافتی خود را برداشت نمایند.

آیا بدون انجام معاملات می توان بونوس های واریزی را برداشت کرد ؟

❌ خیر. بونوس آمارکتس از نوع بونس های معاملاتی بوده و کاربران تنها می توانند در معاملات خود از این دارایی ها استفاده نموده و در صورت به حد نصاب رسیدن حجم معاملاتی اشان این بونوس ها را از حساب خود برداشت نمایند.

حداکثر بونوس هدیه در بروکر آمارکتس چقدر است ؟

بروکر آمارکتس در قالب برنامه های گوناگونی مانند بونوس ثبت نام در بروکر فارکس امارکتس به کاربران خود هدیه ها و بونوس های را می دهد. اما سقف این بونوس ها برای هر کاربر این کارگزاری  10 هزار دلار می باشد.

کدام یک از حسابهای آمارکتس شامل دریافت بونوس معاملاتی می شود ؟

کاربران برای بهره مندی از بونوس آمارکتس، باید در یکی از حساب های استاندارد و فیکس آمارکتس افتتاح حساب در بروکر آمارکتس را انجام دهند. همچنین در بخش انتخاب سکوی معاملاتی باید متاتریدر ۴ را به عنوان نرم افزار معاملاتی خود انتخاب کنند.


نظرات (4)
 1. برای دریافت جوایز و بونوس آمارکتس بایذ حتما حسابم رو وریفای کنم؟

  • بله، شما پس از انجام احراز هویت و شارژ حساب، می توانید بونوس آمارکتس را دریافت نمایید.

 2. ریبیت هم میتونم از معاملات آمارکتس دریافت کنم؟

  • بله، مجموعه اف ایکس ماکسی، ریبیت 50% را، در بروکر آمارکتس به کابران خود، پرداخت می نماید.

درج نظر