نحوه دریافت ریبیت آلپاری [Alpari]💎 پرداخت ریبیت 50% اف ایکس ماکسی در بروکر آلپاری

ریبیت آلپاری آموزش دریافت ریبیت در آلپاری – کسب درآمد دلاری با ریبیت [Alpari]

 

با توجه به روند افزایشی تعداد کاربران در بازارهای مالی مثل فارکس، ارز دیجیتال و …، بروکرهای ارائه دهنده خدمات مالی مثل بروکر آلپاری، برای جلب مشتریان و حفظ آنها، از برنامه های متنوعی مثل کش بک [cashback]، بونوس،‌ مسابقات بین معامله گران، ریبیت و …، استفاده می کنند.

اما در میان تمام این برنامه ها،‌ تنها خدمتی که توسط خود بروکر قابل انجام نبوده، پرداخت ریبیت می باشد. در واقع این برنامه در بروکرها متعلق به نمایندگان شرکت (IB) بوده، که بخشی از درآمد به معاملات به معرف (بازاریابان بروکر) پرداخت می شود.

حال این معرف ها یا آی بی ها، برای جذب مشتریان جدید، درصدی از این مقدار دریافتی را تحت عنوان ریبیت به کاربر باز می گردانند. معنی ریببت [Rebate] در فارسی، معادل تخفیف یا بازپرداخت درصدی از هزینه های معاملاتی دریافت شده توسط بروکر بوده،‌ که به معرف پرداخت شده؛ و معرف نیز درصدی از آن را به کاربر پرداخت خواهد شد.

 

ریبیت آلپاری

 

همچنین از آنجا که تمامی کاربران در تلاشند تا هزینه های معاملاتی خود را به هر نحوی کاهش داده، و حاشیه سود خود را افزایش دهند؛ یکی از جذابترین و بهترین روش ها، ثبت نام در کارگزاری ها از طریق نمایندگان بروکرها [introduce broker] و در نتیجه آن، دریافت ریبیت می باشد.

البته نمایندگان علاوه بر پرداخت ریبیت آلپاری، ممکن است خدمات متنوع دیگری را برای مشتریان خود در نظر گرفته باشند،‌ که کاربران می توانند با مقایسه کیفیت خدمات در آنها، یکی را به عنوان معرف و دریافت ریبیت فارکس انتخاب نمایند.

ریبیت آلپاری

در این میان مجموعه اف ایکس ماکسی، با بیش از 15 سال سابقه در بازارهای مالی،‌ در حال حاضر نماینده بسیاری از بروکرهای معتبر فارکس فارسی در ایران بوده، که یکی از این بروکرها، کارگزاری معتبر alpari می باشد.

در مجموعه “fxmaxi” کاربران علاوه بر دریافت ریبیت، می توانند از خدمات ممتاز دیگری مثل پشتیبانی، سیگنال فارکس و …،‌ استفاده نموده که در ادامه به صورت کامل تر بیان شده است.

 

ریبیت آلپاری جدول مشخصات مربوط به ریبیت در بروکر الپاری

در جدول زیر برخی از مشخصات برنامه ریبیت در آلپاری و مزایای ثبت نام از طریق اف ایکس ماکسی ذکر شده است.

ریبیت آلپاری
🌐  بررسی بروکر آلپاری 💻 لینک ثبت نام در بروکر آلپاری
💵 روش های دریافت ریبیت 💰 در داخل کابین – به صورت دستی (تتر- پرداخت الکترونیکی و …)
💵 نحوه محاسبه ریبیت در آلپاری 💰 اتوماتیک – نیمه اتوماتیک – دستی
💵 محدودیت های آلپاری در پرداخت ریبیت 💰 زمانی (کمتر از 2 دقیقه) + حجم معاملاتی (کمتر از 2 پیپ)
💵 میزان پرداخت ریبیت در اف ایکس ماکسی 💰 تا 50% – حداکثر 9$ در هر لات
💵 کد معرف 💰 4938993
⭕️فایل آموزشی آموزش نحوه درخواست ریبیت آلپاری – PDF
⭕️لینک یوتیوب نحوه دریافت ریبیت آلپاری – YouTube
⭕️لینک آپارات آموزش محاسبه ریبیت آلپاری – Aparat
⭕️لینک نماشا نحوه دریافت ریبیت 50% آلپاری – Namasha

 

ریبیت آلپاری

البته پیشنهاد می کنیم برای آشنایی بیشتر با این اصطلاح در بازارهای مالی، مقاله تخصصی ریبیت فارکس را مطالعه نمایید.

🎥فیلم آموزش نحوه درخواست ریبیت آلپاری

برای دریافت ریبیت و آشنایی با نحوه محاسبه آن، ویدئوی زیر را مشاهده نمایید.

درخواست ریبیت در آلپاری

 

آموزش ثبت نام در بروکر آلپاری افتتاح حساب در آلپاری ثبت نام در آلپاری ثبت نام در Alpari

⭐️افتتاح حساب در بروکر آلپاری

برای دریافت ریبیت آلپاری، می بایست از طریق لینک ثبت نام در بروکر آلپاری، حساب خود را باز کرده و درخواست دریافت ریبیت را، به کارشناسان ما ارائه دهید.

ثبت نام آلپاری

 

ریبیت آلپاری نحوه محاسبه ریبیت در آلپاری

 

این بروکر، بر اساس حدول زیر، در حساب های مختلف و نمادهای معاملاتی متفاوت، به نمایندگان خود [IB ها]، ریبیت پرداخت می نماید. در جدول زیر، به صورت کامل، نحوه محاسبه ریبیت موجود می باشد.

ریبیت آلپاری ریبیت 50% آلپاری دریافت ریبیت در بروکر آلپاری
ریبیت 50% بروکر آلپاری

 

نکته قابل ذکر این است که مجموعه اف ایکس ماکسی، با توجه به سایقه طولانی و تعداد کاربرن بالا، در بالاترین سطح دریافت ریبیت (سطح 5) قرار دارد. به همین دلیل، کاربران مجموعه، بدون نیاز به ترید حجم بالا و به هر مقداری که معامله انجام دهند، رقم های ریبیت آنها بر اساس بالاترین سطح محاسبه شده و 50% ریبیت دریافتی از طرف بروکر آلپاری، به آنها پرداخت می شود.

با توجه به توضیح بالا، به عنوان مثال، میزان ریبیت کاربران در حساب استاندارد را، در نمادهای معاملاتی مختلف، باهم مرور می کنیم:

میزان ریبیت در حساب استاندارد
نماد معاملاتی کل ریبیت در هر لات سهم کاربران
فلزات و کالاها – Metals and Commodities $18 $9
جفت ارزهای اصلی و فرعی – Majors and Minors $10 $5
حفت ارزهای اگزاتیک – Exotics $6 $3
معاملات CFD دسته اول $1 $0.5
معاملات CFD دسته دوم $0.3 $0.15
رمزارزها – Crypto %35 از اسپرد %17.5 از اسپرد
معاملات اسپات – Spot Incides %20 از اسپرد %10 از اسپرد

به همین ترتیب، ریبیت در حساب های ECN و  Pro ECN هم، محاسبه می گردد.

 

ریبیت آلپاری نحوه دریافت ریبیت الپاری در اف ایکس ماکسی

 

کاربران برای دریافت ریبیت و عضویت در باشگاه مشتریان اف ایکس ماکسی، می توانند از 2 طریق این کار را انجام داده، که در زیر به آن اشاره شده است.

روش های دریافت rebate:

  • وارد کردن کد معرف [4938993]
  • ثبت نام از طریق پشتیبانی

 

icon ریبیت آلپاری وارد کردن و یا تغییر کد معرف

ریبیت آلپاری - کد معرف در آلپاری -تغییر ib در آلپاری

کاربران برای وارد کردن کد معرف و یا تغییر آن، می توانند مقاله زیر را مطالعه کرده، تا با نحوه انجام این کار آشنا شوند.

کد معرف در آلپاری

 

ریبیت آلپاری افتتاح حساب از طریق اف ایکس ماکسی

روش دیگر دریافت ریبیت از مجموعه ما،‌ تماس با بخش پشتیبانی و ثبت نام و افتتاح حساب از طریق نماینده بروکر (=اف ایکس ماکسی)، بوده که از طریق تلگرام قابل انجام می باشد. کاربران می توانند از لینک تلگرام قرار داده شده در زیر برای اتصال به کارشناسان در پشتیبانی استفاده نمایند.

 

توصیه کارشناس اف ایکس ماکسی درباره ریبیت آلپاری

در برخی نمایندگی ها، صحبت از پرداخت ریبیت های 70، 80 و حتی 100% می شود. توجه داشته باشید که سطح نمایندگی برای دریافت ریبیت از آلپاری، مهم است.

اگر نمایندگی در سطح یک جدول دریافت ریبیت باشد، حتی 100% ریبیت را که به شما بدهد، بازهم نصف رقمی هست که شما از 50% ریبیت در مجموعه اف ایکس ماکسی، دریافت می نمایید.

به عنوان مثال، ریبیت سطح یک در حساب استاندارد برای فلزات و کالاها، 5$ و سطح 5، معادل 18$ است. پس شما با دریافت ریبیت 50% [معادل 9$]، تقریبا دو برابر ریبیت نسبت، به ریبیت 100%، دریافت می کنید.

 

ریبیت آلپاری

 

ریبیت آلپاری محدودیت ها و عوامل موثر در میزان ریبیت دریافتی در آلپاری

 

میزان دریافت ریبیت در بروکرها به موارد مختلفی بستگی داشته، و همچنین محدودیت هایی وجود دارد که در این بخش از مقاله قصد داریم آن را مورد بررسی قرار دهیم.

 

ریبیت آلپاری عوامل مهم در تعیین میزان ریبیت

عواملی که در تعیین میزان پرداخت rebate به معرف ها و آی بی ها تاثیر گذارند، شامل موارد زیر می باشد:

  • بازار معاملاتی (فارکس – فلزات – ارز دیجیتال و …)
  • حساب معاملاتی (نانو – استاندارد – ecn – پرو)
  • حجم معاملاتی (بر حسب لات)

 

ریبیت آلپاری محدودیت های مربوط به پرداخت ریبیت

به طور کلی در هر بروکر چهارچوب هایی برای پرداخت ریبیت به آی بی ها و کاربران وجود دارد. این محدودیت ها بسته به زمان باز بودن معامله، حجم معامله داشته،‌ که ممکن است در یک بروکر،‌ مثل alpari هر دو محدودیت وجود داشته و یا یکی از آنها، و یا محدودیتی در پرداخت ریبیت وجود نداشته باشد.

در آلپاری این محدودیت ها شامل زمان باز و بسته شدن معامله بوده،‌ که برای تعلق گرفتن ریبیت به یک معامله، حداقل تایم باز بودن پوزشن باید بیش از 2 دقیقه بوده، و مقدار حجم تغییرات پوزشن حداقل 2 پیپ (pip) می باشد.

 

ریبیت آلپاری نظر نویسنده درباره ریبیت در کارگزاری الپاری

 

روی هم رفته ریبیت در بروکرها دارای مزایای زیادی بوده، که شامل افزایش سودآوری معاملات، کاهش هزینه‌ها، جذب مشتریان جدید، افزایش وفاداری مشتریان، ایجاد انگیزه برای معامله بیشتر و بهبود تجربه مشتری می‌باشد. از اینرو این بروکر توانسته با ارائه ریبیت به مشتریان، رضایت و وفاداری مشتریان خود را بهبود بخشد.

کاربران با پیوستن به باشگاه مشتریان ما، می توانند علاوه بر دریافت ریبیت 50 درصدی، از چندین خدمات معاملاتی دیگری مثل مشاوره تخصصی، پشتیبانی آنلاین در تمامی روزهای هفته (ساعت 9 تا 19)، سیگنال های معاملاتی و …، استفاده نمایند.

 

سوالات متداول

ریبیت در آلپاری چیست؟

ریبیت به معنای بازگشت درصدی از هزینه های معاملاتی دریافت شده از کاربر بوده،‌ که در صورت ثبت نام کاربر از طریق IB به کاربر پرداخت می شود.

 

زمان پرداخت ریبیت الپاری در اف ایکس ماکسی چگونه است؟

زمان پرداخت ریبیت الپاری در اف ایکس ماکسی به صورت ماهانه بوده، و در ابتدای هر ماه میلادی این مبالغ به کاربران پرداخت خواهد شد.


درج نظر