انواع حساب دمو در بروکر آلپاری 🔍 معرفی انواع حساب های مجازی و امتحانی alpari

انواع حساب دمو آلپاری انواع حساب آزمایشی آلپاری فارکس – معاملات ریسک فری در حساب های دمو الپاری

 

در دنیای معاملات آنلاین، حساب های آموزشی نقشی حیاتی در جهت تمرین و بهبود مهارت های معاملاتی کاربران دارند. بروکر آلپاری یکی از کارگزاری های ارائه دهنده حساب های آزمایشی بوده، که کاربران می توانند توانایی های معاملاتی خود را ارتقا دهند.

 

از آنجا که در این کارگزاری حساب های تجازی متنوعی ارائه شده، کاربران می توانند برای آشنایی هر کدام از یک این حساب ها، حساب آزمایشی مطابق با آن را افتتاح کرده، و نحوه انجام معاملات در آن حساب را امتحان کنند.

انواع حساب دمو آلپاری

البته در بین انواع حساب دمو در بروکر آلپاری، تنها حساب تجاری که حساب مجازی معادل آن وجود نداشته، حساب نانو (سنتی) می باشد. جدا از حساب های دمو در بازارهای مالی مانند جفت ارزها، رمزارزها و …، کاربران امکان تمرین در حساب دمو باینری آپشن این بروکر را نیز داشته،‌ که از امکانات ویژه این بروکر به حساب می آید.

انواع حساب دمو آلپاری

با توجه به اهمیت این حساب برای کاربران تازه وارد، در این مقاله از اف ایکس ماکسی، قصد داریم انواع حساب demo در بروکر الپاری را معرفی کرده؛ و نحوه ایجاد آن را برای کاربران شرح دهیم.

 

انواع حساب دمو آلپاری - ثبت نام آلپاری فارکس

نحوه حساب واقعی در آلپاری

کاربران بعد از تمرین و یادگیری نحوه انجام معاملات در بازارهای مالی، می توانند با افتتاح حساب حقیقی آلپاری، و شارژ حساب با حداقل واریزی، معاملات خود را در یک حساب حقیقی آغاز نمایند.

 

البته کاربران برای آشنایی بیشتر با حساب مجازی در این بروکر می توانند مقاله حساب دمو آلپاری را نیز مطالعه نمایند. در ابتدا در جدول زیر انواع حساب های ازمایشی معرفی شده، و در ادامه به صورت کامل تر به آن پرداخته شده است.

 

🌐  بررسی بروکر آلپاری 🔍 معرفی انواع حساب دمو alpari
🔷 تعداد حساب های دمو در بازار فارکس 🟢 5 حساب
🔷 حساب دمو در باینری آپشن ✔️
🔷 هزینه ایجاد حساب دمو 🟢 رایگان (0$)
🔷 موچودی حساب دمو 🟢 نامحدود

 

انواع حساب دمو آلپاری

انواع حساب دمو آلپاری معرفی انواع حساب دمو در الپاری

 

در این بخش به صورت کامل انواع حساب های آزمایشی به همراه توضیح مختصری برای کاربران شرح داده شده است. این حساب های مجازی شامل موارد زیر می باشد:

 • حساب دمو استاندارد؛
 • حساب دمو ای سی ان؛
 • حساب دمو پرو ای سی ان؛
 • حساب دمو باینری آپشن.
انواع حساب دمو آلپاری
حساب های مجازی بروکر آلپاری

 

انواع حساب دمو آلپاری حساب استاندارد آزمایشی

 

حساب آزمایشی استاندارد، ساده ترین نوع حساب دمو در این بروکر بوده که، به کاربران این امکان را می دهد تا، با افتتاح حساب دمو در یکی از حساب های demo.standard.mt4 و demo.standard.mt5 در محیطی شبیه سازی شده، معامله در این حساب را تمرین کنند.

همچنین معالمه گران می توانند بدون تحمل هیچ ریسکی، به بررسی ابزارهای مالی مختلف، و تست استراتژی های گوناگون بپردازند.

به کاربران علاقمند به معامله در حساب های آزمایشی، توصیه می کنیم برای ساخت حساب دمو، مقاله افتتاح حساب دمو آلپاری را مطالعه نمایند.

 

انواع حساب دمو آلپاری حساب آزمایشی ECN و PRO آلپاری

 

حساب آزمایشی ای سی ان، به طور خاص برای تریدرهایی طراحی شده که به قصد معامله در حساب های ecn و pro-ecn را دارند. در این حسابهای مجازی، همانند حساب های حقیقی آن، کاربران دسترسی مستقیمی به ارائه دهندگان نقدینگی بازار [liquidity] خواهند داشت.

 

در این حساب کاربران با کمترین میزان اسپرد، می توانند بدون پول واقعی با نحوه انجام معاملات در این حساب ها آشنا شوند.  به طور کل این حسابها برای معامله گرانی که در آینده قصد دارند، با حجم های بالا معامله گرده و یا در صدد طراحی استراتژی اسکالپینگ هستند، طراحی شده است.

 

انواع حساب دمو آلپاری حساب دمو باینری آپشن

 

حساب دمو باینری الپاری، حسابی آزمایشی اختصاصی بوده که، کاربران می توانند بدون واریز هیچ وجهی، آشنایی کاملی با گزینه های باینری شامل حرکت قیمت نماد در یک بازه زمانی مشخص را تست کنند.

 

این حساب به کاربران این فرصت را می دهد تا به صورت ریسک فری، با مکانیسم معامله در حساب باینری و انواع قراردادهای آن آشنا شوند. همچنین کاربران می توانند استراتژی های معاملاتی، در حساب های باینری را آزمایش نمایند.

انواع حساب دمو آلپاری
حساب دمو باینری آپشن آلپاری
علاقمندان به معاملات باینری، می توانند برای آشنایی بیشتر با این حساب، مقاله تخصصی منشتر شده حساب دمو باینری آپشن آلپاری را مطالعه نمایند.

 

انواع حساب دمو آلپاری نظر نویسنده درباره انواع حساب دمو در کارگزاری آلپاری

 

حساب های آزمایشی در الپاری فارکس، حساب های بوده که به معامله گران این امکان را می دهد، تا با استفاده از تمرین امکانات و ابزارهای معاملاتی در این بروکر، قابلیت های معاملاتی خود را افزایش دهند.

 

دیگر مزیت تنوع در حساب های دمو در این بروکر این بوده که، برابر با هر حساب تجاری، یک حساب آموزشی با همان شرایط وجود داشته؛ که کاربر به راحتی می تواند با تمام سازوکارها و روش معاملاتی در آن حساب آشنا شده تا در زمان شارژ حساب و انجام معاملات در فضای حقیقی با مشکلی روبرو نشود.

 

علاوه بر موارد بالا، دیگر ویژگی حسابهای اموزشی، آشنایی کاربرها با میزان انواع اسپردها، کمیسیون ها و سرعت اجرازی معاملات بوده؛ که می توانند بر اساس این معیارها، استراتژی معاملاتی دقیقتری طراحی نمایند.

با وجود این توضیحات اگر کاربران نیاز به دریافت مشاوره تخصصی داشته،‌ می توانند با کارشناسان اف ایکس ماکسی در ارتباط بوده تا مشکلات و سوالات خود را مطرح نمایند.

 

انواع حساب دمو آلپاری

سوالات متداول

انواع حساب دمو در بروکر آلپاری چیست؟

در این بروکر معادل تمامی حسابهای تجاری، حساب آزمایشی وجود داشته، و تنها حساب سنتی آلپاری بوده، که حساب دمویی برای آن ارائه نگردیده است.

 • حساب دمو استاندارد در متاتریدر 4 و 5
 • حساب ای سی ان در متاتریدر 4 و 5
 • حساب دمو پرو ای سی ان در متاتریدر 4
 • حساب دمو باینری آپشن

 

آیا امکان شارژ مجدد انواع حساب آزمایشی در alpari وجود دارد؟

✔️ بله. امکان شارژ مجدد رایگان تمامی حسابهای مجازی در این بروکر وچود داشته، و در صورت اتمام موجودی حساب demo، کاربران قادرند آن را شارژ نمایند.


نظرات (4)
 1. آیا امکانش هست برای هر نوع حساب یک حساب دمو آلپاری هم باز کرد؟

  • بله، شما می توانید جساب دمو ECN و دمو کلاسیک آلپاری در متاتریدر 4 و 5 را، افتتاح نمایید.

 2. این حساب های دمو آلپاری محدودیت زمانی هم دارن یا برای همیشه امکان استفاده ازشون هست؟

  • حساب دمو آلپاری، محدودیت زمانی ندارد و شما می توانید همیشه از آن استفاده نمایید.

درج نظر