معامله در حساب دمو باینری آلپاری 📊 نحوه دسترسی به دموی باینری آپشن آلپاری

header icon دمو باینری آپشن آلپاری  بررسی حساب دمو باینری آلپاری – معامله نمایشی فیکس کانترکت alpari

 

حساب آزمایشی باینری بروکر آلپاری یک ابزار رایگان معاملاتی بوده که کاربران می توانند در آن، معاملات باینری را و پلتفرم آن را به بدون هیچ ریسکی تست کرده و بعد از ایجاد یک استراتژی مناسب برای معاملات باینری، حساب واقعی خود را ایجاد نمایند.

 

کاربران در حساب دمو فیکس کانترکت الپاری می توانند با پیش بینی جهت تغییر قیمت (put و call) تا 100 درصد سود، از معاملات خود دریافت کنند که نشان از سودآوری این بازار برای معامله گران می باشد.

 

alpari register button دمو باینری آپشن آلپاری

 

اما باید خاظر نشان کرد که به واسطه ریسک بالای این معاملات، به تمامی کاربران توصیه می شود که ابتدا در محیط دموی باینری آپشن آلپاری کار کرده و بعد از آن اقدام به شارژ حساب باینری خود کنید.

حساب دمو باینری آپشن آلپاری - حساب دمو فیکس کانترکت الپاری - دموی باینری آپشن آلپاری - باینری آپشن آلپاری دمو

در آلپاری دمو باینری آپشن به صورت یک حساب مجزا وجود نداشته و این بدین معنا می باشد که کاربران، برای استفاده از این محیط مجازی، نیازی به افتتاح حساب ندارند.

 

البته نحوه دسترسی به این پلتفرم، از طریق منوهای حساب فیکس کانترکت در کابین شخصی نبوده و به همین علت بسیاری از کاربران لینک ورود به دمو باینری آپشن آلپاری را پیدا نمی کنند. از اینرو در این مقاله از سایت اف ایکس ماکسی قصد داریم نحوه دسترسی به آن را برای کاربران آموزش دهیم.

 

در جدول زیر برخی مشخصات حساب دمو fix-contract در این کارگزاری شرح داده شده که این مزایا در ادامه به صورت کامل تر بیان شده است.

 

🌐 بررسی بروکر آلپاری 💻 وب سایت بروکر آلپاری
🔴 امکان معامله باینری در حساب دمو ✔️
🟢موجودی اولیه حساب مجازی 🟢 10000 دلار
🔴 امکان معامله با یک کلیک ✔️
🟢 چارچوب زمانی معاملات (تایم فریم) 🟢 30 ثانیه الی 1 روز
🔴 دارایی های معاملاتی باینری الپاری 🟢 جفت ارز، فلزات، کالا، سهام، شاخص، رمز ارز و شاخص آخر هفته
🟢 انواع معاملات باینری آپشن در آلپاری 🟢 قرار داد اختیار خرید و فروش – تاچ – رنج – اسپرد – توربو – اکسپرس

 

افتتاح حساب در بروکر آلپاری

 

 

demo account icon دمو باینری آپشن آلپاری  لینک حساب دمو باینری آپشن آلپاری – alpari binary option demo

 

کاربران برای دسترسی به این حساب مجازی باینری در ابتدا باید وارد وب سایت بروکر آلپاری شده و مراحل زیر را به صورت گام به گام پیش روند.

 

icon دمو باینری آپشن آلپاری  ثبت نام و احراز هویت در alpari

 

کاربر باید در ابتدا ثبت نام خود را انجام داده و بعد از ورود به کابین، احراز هویت خود در کارگزاری الپاری را تکمیل نماید.

 

other icon دمو باینری آپشن آلپاری ورود به الپاری باینری دمو

 

مطابق تصویر زیر کاربر باید به انتهای صفحه کابین رفته و مطابق تصویر، بر روی منوی fix-contracts trader کلیک کرده و در ادامه گزینه “معامله نمایشی” را انتخاب نمایید.

حساب دمو باینری آپشن آلپاری - آلپاری دمو باینری آپشن - آلپاری باینری آپشن دمو - باینری آپشن آلپاری دمو

 

با ورود به محیط آلپاری باینری آپشن دمو مطابق تصویر زیر می توان دید که موجودی اولیه کاربر برابر با 10 هزار دلار می باشد و کاربران می توانند با این دارایی مجازی معاملات ریسک فری خود را انجام دهند.

حساب دمو باینری آپشن آلپاری -حساب دمو فیکس کانترکت الپاری - دمو باینری آپشن آلپاری - آلپاری باینری آپشن دمو

 

 

pros cons icon دمو باینری آپشن آلپاری  مزایای باینری آپشن آلپاری دمو

 

چندبن دلیل وجود داشته که کاربر با معامله در حساب آزمایشی باینری می تواند از آن بهره مند شده که مهمترین آنها در زیر آمده است.

 

  • آزمایش پلتفرم معاملاتی باینری

حساب آزمایشی به معامله‌گران این امکان را داده تا پلتفرم معاملاتی را آزمایش کرده و با ویژگی‌های آن آشنا شوند. همچنین می‌تواند به معامله‌گران کمک کند تا اشتباهات را در زمان معامله با پول واقعی به حداقل برسانند.

 

  • معاملات بدون ریسک و پول واقعی

کاربران می توانند بدون وارد کردن هیج پولی،‌ بدون هیچ ریسکی معاملات را انجام دهند.

 

  • آشنایی با روانشناسی بازار

معاملات باینری آپشن مسلما از ریسک بالایی برخوردار بوده و معامله در این حساب می تواند به آنها کمک کرده تا اعتماد به نفس خود را بالا برده و با روانشناسی بازار بیشتر آشنا شوند.

 

  • یادگیری مدیریت ریسک

مدیریت ریسک بخش مهمی از استراتژی معامله بوده که به معامله‌گران کمک می‌کند تا چگونه ریسک در معاملات خود را مدیریت کرده تا در معاملات واقعی ضرر کمتری را تحمل کنند.

 

  • تمرین و تست استراتژی های معاملاتی

حساب دمو باینری الپاری به معامله گران کمک کرده تا استراتژی‌های معاملاتی خود را بدون ریسک هرگونه پول واقعی تمرین کنند. این مزیت برای معامله‌گران جدید که هنوز دانش کافی برای معاملات ندارند، بسیار حیاتی می باشد.

 

حساب دمو باینری آپشن آلپاری

 

 

conclusion icon دمو باینری آپشن آلپاری  جمع بندی و نظر نویسنده درباره حساب دمو باینری آپشن الپاری

 

حساب دمو باینری آلپاری محیطی است که به معامله گران این امکان را داده تا بدون تحمل هیچ ریسکی ترید در جساب فیکس کانترکت alpari را امتحان کنند. به طور کلی این حسابها و محیط های مجازی ابزاری حیاتی برای یادگیری کاربران و بک تست استراتژی معاملاتی تریدرها می باشد.

 

همچنین به تمامی کاربران توصیه می شود که حتی در صورت آشنایی با معاملات باینری در دیگر بروکرهای باینری، در زمان شروع معاملات در این بروکر، توسط حساب مجازی به خوبی با پلتفرم و امکانات آن در این بروکر آشنا شده و بعد از آن اقدام به انجام معاملات واقعی کنند.

 

در انتها به تمامی معامله گران علاقمند به ترید در آلپاری، پیشنهاد می شود در صورت تمایل به دریافت ریبیت معامله تا سقف 50 درصد ثبت نام خود را از طریق نمایند بروکر الپاری ( گروه اف ایکس ماکسی) انجام داده تا بخشی از هزینه های معاملاتی به کاربر بازگردد و درآمد حاصل از معاملات افزایش یابد.

سوالات متداول

لینک ورود به بخش معاملات نمایشی باینری در آلپاری چیست ؟

کاربران بعد از ورود به وب سایت بروکر آلپاری با پیمایش صفحه تا انتها، در بخش دانلود پلتفرم های معاملاتی می توانند لینک ورود به این حساب مجازی را مشاهده کنند. نحوه ورود به این بخش به صورت تصویری در داخل مقاله ذکر شده است.

راه های تماس و ارتباط با کارشناسان در الپاری چیست ؟

کاربران می توانند با ورود به کابین از بخش چت زنده با پشتیبانی بروکر در تماس باشند. البته به تازگی بروکر با بهره گیری از هوش مصنوعی در بخش پشتیبانی، بهره برده است.

البته در صورت نیاز به دریافت مشاوره رایگان می توانید در تمامی روزهای هفته از ساعت 8 الی 9 با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

🔵 دریافت مشاوره در تلگرام


درج نظر