بهترین حساب در بروکر آلپاری [alpari] برای معامله گران 💎 بهترین حساب آلپاری برای اسکالپ و نوسان گیری

بهترین حساب آلپاری - بهترین نوع حساب الپاری - بهترین حساب در بروکر آلپاری بهترین نوع حساب در آلپاری برای شروع معامله گری – بهترین حساب تجاری alpari چیست؟

 

همیشه انتخاب صحیح یک بروکر برای معامله گرانی که قصد دارند،‌ پتانسیل خود را در بازارهای مالی به حداکثر برسانند؛ از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. در بین این کارگزاری ها، بروکر آلپاری، بروکری معتبر  بوده، که با ارائه طیف گسترده ای از حساب های تجاری در بین تریدرها، شناخته شده است.

بعد از انتخاب یک بروکر، مهمترین قدم کاربر انتخاب یک حساب تجاری (حقیقی) مناسب بوده، که علاوه بر هزینه های معاملاتی پایین، بیشترین سازگاری را با استراتژی معاملاتی کاربر داشته باشد.

بهترین حساب آلپاری - بهترین نوع حساب الپاری - بهترین حساب در بروکر آلپاری

به طور کلی حساب های زیادی در این بروکر ارائه شده، که در این مقاله تخصصی از اف ایکس ماکسی، قصد داریم بهترین حساب آلپاری برای استراتژی ها مختلف معاملاتی مثل اسکالپینگ [scalping] را برای کاربران معرفی نماییم.

 

البته برای آشنایی کامل با تمامی این حساب ها می توانید مقاله حساب های آلپاری را نیز مطالعه نمایید.

بهترین حساب آلپاری - بهترین نوع حساب الپاری - بهترین حساب در بروکر آلپاری

اولین قدم برای انتخاب حساب تجاری، مسلما نوع معاملات کاربر بوده که بر اساس آن می توانید بهینه ترین حساب را انتخاب کرده، و معاملاتش را آغاز نماید. هر چند در طول زمان و با تغییر در روش های معاملاتی، کاربر به راحتی می تواند حساب های دیگری را افتتاح کرده و تریدهای خود را در آن انجام دهد.

 

بهترین حساب آلپاری - بهترین نوع حساب الپاری - بهترین حساب در بروکر آلپاری جدول معرفی بهترین حساب های آلپاری

 

در این بخش علاوه بر معرفی تمامی حساب های این بروکر، مناسبترین حساب برای هر هدف معاملاتی نیز ذکر شده تا،‌ کاربران بتوانند راحت تر حساب مقصد خود را انتخاب نمایند.

بهترین حساب آلپاری برای ترید
🌐  بررسی بروکر آلپاری 🔍 بهترین حساب معاملاتی alpari
🪙 حساب دمو (آزمایشی) 🔰 بهترین حساب برای کسب  و ارتقا دانش مالی
🪙 حساب سنتی 🔰 بهترین حساب برای افراد تازه کار و سرمایه محدود! (با فقط 1$)
🪙 حساب استاندارد 🔰 بهترین حساب برای شروع معامله در حساب واقعی
🪙 حساب ای سی ان 🔰 بهترین حساب برای حرفه ای ها
🪙 حساب پرو ای سی ان 🔰 بهترین حساب برای اسکالپرها
🪙 حساب پم 🔰 بهترین حساب برای سرمایه گذاری
🪙 حساب باینری آپشن 🔰 برای علاقمندان به معاملات باینری
⭕️فایل آموزشی بهترین نوع حساب در بروکر آلپاری – PDF
⭕️لینک یوتیوب بهترین حساب در بروکر آلپاری – YouTube
⭕️لینک آپارات بهترین حساب در آلپاری برای اسکالپ – Aparat
⭕️لینک نماشا بهترین نوع حساب در آلپاری – Namasha

 

بهترین حساب آلپاری - بهترین نوع حساب الپاری - بهترین حساب در بروکر آلپاری

 

🎥ویدئوی معرفی بهترین حساب در بروکر آلپاری

بهترین حساب آلپاری، با توجه به استراتژی معاملاتی و حجم ترید، برای هر کاربر متفاوت است. با دیدن فیلم زیر، می توانید تصمیم بگیرید؛ که کدام حساب برای شما، بهتر است.

معرفی بهترین حساب آلپاری برای ترید

 

آموزش ثبت نام در بروکر آلپاری افتتاح حساب در آلپاری ثبت نام در آلپاری ثبت نام در Alpari

⭐️افتتاح حساب در بروکر آلپاری

برای استفاده از بروکر آلپاری، می توانید به راحتی و در پنج گام، حساب خود را در این بروکر، بسازید.

ثبت نام آلپاری

 

بهترین حساب آلپاری - بهترین نوع حساب الپاری - بهترین حساب در بروکر آلپاری بررسی بهترین حساب‌های ارائه شده توسط آلپاری فارکس

 

در این بخش به صورت کاملتر و جامع تری، ویژگی های مهم هر یک از این حسابهای این بروکر را بررسی کرده، تا کاربران به راحتی بتوانند حساب مناسب برای معاملات خود را انتخاب نمایند.

 

 • حساب دمو (آزمایشی) – demo account

این بروکر با ارائه این حساب، تلاش خود را، برای تمرین و توسعه مهارت معامله‌گران در همه سطوح نشان داده است. در همین راستا،  یک حساب آزمایشی ارائه داده اند که، به معامله‌گران امکان شبیه‌سازی شرایط بازار را  بدون تحمل هیچ ریسکی را می‌دهد.

حساب آزمایشی ابزاری بی‌قیمت برای مبتدیان است تا مفاهیم پایه معامله‌گری را فراگیرند، استراتژی‌های مختلف را تست کنند و قبل از شروع به معامله واقعی، با پلتفرم معاملاتی آشنا شوند.

 

 • حساب نانو (سنتی) – nano account

حساب میکرو ارائه شده توسط آلپاری برای معامله‌گرانی طراحی شده است که میزان سرمایه معاملاتی کمی دارند. علاوه بر آن، این حساب به معامله‌گران امکان ورود به بازار فارکس با ریسک حداقلی را با ارائه حجم معاملات کوچکتر، و سپرده حداقلی می‌دهد.

به همین دلیل این حسابی مناسب برای مبتدیان بوده، که می‌خواهند تجربه عملی را بدون تحمل خطرات مالی زیادی به دست آورند. همچنین حساب سنتی، نقطه شروع عالی برای معامله‌گرانی است که می‌خواهند به تدریج مهارت‌های معاملاتی و اعتماد به نفس خود را افزایش دهند.

 

 • حساب استاندارد – standard account

حساب استاندارد، برای معامله‌گرانی طراحی شده که، به دنبال تجربه‌ای آسان و دسترسی‌ پذیر هستند. با پخش قیمت‌های رقابتی و عدم وجود هزینه کمیسیون، این حساب برای مبتدیان و کسانی که ترجیح می‌دهند به روش معامله سنتی بپردازند، مناسب است. معامله‌گران می‌توانند به طیف گسترده‌ای از ابزارهای معاملاتی، از جمله جفت‌های ارزی اصلی، کالاها و شاخص‌ها، دسترسی داشته باشند و، امکان تنوع در سبد سرمایه خود را فراهم کنند.

 

 • حساب ای سی ان – ECN account

حساب های ecn (شبکه ارتباطات الکترونیک)، برای معامله‌گران حرفه‌ای که به شرایط معامله بهتر، و دسترسی مستقیم به بازار نیاز دارند، ارائه شده است.

این نوع حساب به معامله‌گران امکان دسترسی به عمق بازار ار داده که، منجر به پخش قیمت‌ها با کمترین اختلاف و اجرای سریع‌تر معاملات می‌شود. حساب [ECN] به ویژه برای معامله‌گران اسکالپر، معامله‌گران با حجم بالا، و کسانی که از استراتژی‌های معاملاتی الگوریتمی استفاده می‌کنند، مفید است.

 

 • حساب پرو ای سی ان – Pro-Ecn account

حساب حرفه‌ای پرو ای سی ان، برای معامله‌گران حرفه‌ای و مشتریان نهادی طراحی شده است که ویژگی‌ها و پشتیبانی شخصی‌سازی شده در معاملات را نیاز دارند. با این حساب، معامله‌گران دسترسی به یک مدیر حساب اختصاصی دارند که، می‌تواند کمک و راهنمایی های معاملاتی مفیدی به کاربر، ارائه کند.

همچنین در این حساب، کاربران پایین ترین میزان اسپردها را در بین دیگر حساب ها تجربه خواهند کرد. در حساب حرفه‌ای شرایط قیمت‌گذاری رقابتی، از جمله دسترسی به بهترین قیمتها، و اتصال به تمامی تامین کننده های بازار، سرعت انجام معاملات را تا بیشترین حد ممکن، افزایش خواهد داد.

 

 

بهترین حساب آلپاری - بهترین نوع حساب الپاری - بهترین حساب در بروکر آلپاری بررسی بهترین حساب آلپاری برای اسکالپ

 

با توجه به جذاب بودن استراتژی نوسان گیری و یا همان اسکالپینگ، بسیاری از معامله گران این روش را برای معاملات خود انتخاب می کنند. البته این روش نیاز به دانش معاملاتی کافی داشته، و به هیج عنوان به تریدرهای تازه کار پیشنهاد نمی شود.

 

با توجه به استراتژی معاملاتی این حساب،‌و تعداد بالای معاملات تریدرها در این روش،‌ مسلما بهترین حساب برای scalp، حسابی بوده که هزینه معاملاتی آن پایین باشد. در این بروکر، حساب های ای سی ان و پرو دارای کمترین هزینه معاملاتی می باشند.

 

البته در حساب ای سی ان در متاتریدر 4،‌ از کاربر کمیسیونی دریافت نمی شود ولی، در حساب های ای سی ان در mt5 و  پرو ای سی ان،‌ از کاربر کمیسیمون دریافت می گردد. ولی خوب میزان اسپرد در آنها پایین تر می باشد.

 

روی هم رفته این دو حساب،‌ بهترین حساب های تجاری این بروکر برای این استراتژی معاملاتی می باشد. اما کاربر بسته به نماد و بازار معاملاتی که روی آن تریدهای خود را انجام می دهد،‌ باید بررسی کرده که در کدام یک از این حسابها هزینه معاملاتی آنها با احتساب اسپرد و کمیسیون کمتر خواهد شد.

 

بهترین حساب آلپاری - بهترین نوع حساب الپاری - بهترین حساب در بروکر آلپاری نظر نویسنده اف ایکس ماکسی درباره بهترین حساب در الپاری

 

شرکت آلپاری حساب‌های معاملاتی متنوعی را ارائه می‌دهد تا به نیازهای مختلف معامله‌گران پاسخگو باشد. بدون توجه به اینکه شما مبتدی، متوسط یا حرفه‌ای هستید، آلپاری حساب‌هایی را ارائه می‌دهد که با سبک‌های معامله‌گری مختلفی را پوشش می دهد.

در نتیجه با مطالعه این مقال کاربران می توانند تا حدود زیادی، مناسبترین حساب معاملاتی خود را پیدا نمایند. ولی اگر کاربران همچنان نیاز به مشاوره تخصصی تر داشته باشند،‌ می توانند با کارشناسان اف ایکس ماکسی، در تلگرام در ارتباط بوده و، مناسبترین حساب های معاملاتی را، برای تریدهای خود انتخاب نمایند.

 

بهترین حساب آلپاری - بهترین نوع حساب الپاری - بهترین حساب در بروکر آلپاری

سوالات متداول

بهترین حساب الپاری فارکس برای مبتدیان چیست؟

اگر کاربران هیچ دانش معاملاتی نداشته باشند، مسلما بهترین حساب برای شروع، حساب های تستی یا دمو می باشد. ولی در صورت کار با حساب های آموزشی، کاربران می توانند حسابهای میکرو یا سنتی را برای شروع معاملات خود، در بازار واقعی انتخاب نمایند.

 

آیا امکان تغییر حساب تجاری در آلپاری وجود دارد؟

✔️ بله. کاربران در صورت انتخاب درست یک بروکر مثل alpari، در هر زمانی که تمایل به تغییر حساب یا افتتاح حساب های جدید داشته باشند،‌ قادرند به راحتی این کار را در کمتر از چند دقیقه انجام دهند.

بهترین حساب برای کاربران با معاملات بلند مدت چیست؟

کاربرانی که زمان معاملات آنها طولانی بوده، به دلیل وجود بهره شبانه بهتر است تا از طریق مدارک مورد نیاز، حساب اسلامی یا بدون سواپ را برای خود فعال نموده، تا در معاملاتشان سودآوری بیشتری داشته باشند.


نظرات (4)
 1. بهترین حساب آلپاری برای کسایی که می خوان معامله های سنگین بکنند، کدومه؟

  • حساب Pro ECN آلپاری، بهترین حساب برای افرادی هست که می خواهند با سرمایه بالا، ترید کنند.

 2. حساب نانو آلپاری شامل کمیسیون هم میشه؟

  • خیر، بروکر آلپاری در حساب نانو، کمیسیون دریافت نمی کند.

درج نظر