نحوه تغییر رمز حساب بروکر آلپاری در 5 گام 🔏 فراموشی رمز متاتریدر در alpari

تغییر رمز حساب آلپاری آموزش تغییر رمز حساب آلپاری از طریق کابین شخصی

 

فراموشی رمز عبور متاتریدر و یا نیاز به ویرایش رمز حساب متصل به پلتفرم تجاری، یکی از مواردی است که ممکن است برای کاربران در بروکرهای فارکسی مثل بروکر آلپاری پیش بیاید.

این تغییر رمز حساب آلپاری ممکن است علل مختلفی داشته باشد، که معمولا متداولترین دلیل آن، فراموش رمز توسط کاربر بوده، و دیگر علت شایع آن، تغییر پسورد در جهت افزایش امنیت رمز عبور حساب می باشد.

در واقع کاربر ممکن است از چندین پلتفرم یا دستگاه مختلف به حساب خود وصل شده و وضعیت معاملات در آن را چک کند.

 

تغییر رمز حساب آلپاری

 

البته با توجه به ذخیره پسوردهای کاربر در سیستم او به صورت رمزنگاری ذخیره خواهد شد، حساب کاربر امنیت کافی را خواهد داشت. اما عمل تغییر رمز حساب الپاری برای حفظ امنیت حساب کاربری بسیار مهم می باشد.

در نتیجه کاربران می توانند در صورت فراموشی و یا نیاز به بازیابی رمز متاتریدر alpari خود به راحتی و در کمتر از چند دقیقه از داخل کابین شخصی این کار را انجام داد.

تغییر رمز حساب آلپاری - فراموشی رمز حساب آلپاری

 

البته به توصیه کارشناسان اف ایکس ماکسی، حتی در صورت عدم فراموشی این پسورد، کاربران بهتر است که معمولا این تغییر رمز را به صورت دوره ای و هر چند وقت یکبار انجام داده تا در صورت هر گونه دزدی اطلاعات کاربر توسط افراد کلاهبردار، نتوانند وارد حساب کاربر شوند.

بنابراین، توصیه می‌شود که کاربران برای حفظ امنیت حساب تجاری و معاملاتی خود، رمز حساب خود را به صورت دوره‌ای تغییر داده و همچنین در رمزهای ایجاد شده از کاراکترها، حروف بزرگ و کوچک و اعداد استفاده کرده تا از ترکیب آنها، یک رمز قوی بوجود آید.

 

امکان تغییر رمز حساب آلپاری

تغییر رمز عبور آلپاری
🌐 بررسی بروکر آلپاری 💻 لینک ثبت نام در بروکر آلپاری
🟢 امکان تغییر رمز متاتریدر آلپاری ✔️
🟢 قابلیت بازیابی رمز متاتریدر alpari ✔️
🟢 امکان تغییر رمز به صورت آنلاین ✔️
🟢 مدت زمان لازم برای تغییر رمز 🔵 کمتر از 2 دقیقه
⭕️فایل آموزشی نحوه تغییر رمز حساب آلپاری – PDF
⭕️لینک یوتیوب آموزش تغییر رمز حساب آلپاری – YouTube
⭕️لینک آپارات نحوه تغییر رمز آلپاری – Aparat
⭕️لینک نماشا آموزش تغییر رمز آلپاری – Namasha

تغییر رمز حساب آلپاری

🎥 ویدئوی آموزش تغییر رمز حساب آلپاری

در صورت نیاز به تغییر پسورد یا در زمان فراموشی رمز عبور آلپاری، با کمک آموزش های آمده در فیلم زیر، به راحتی کلمه عبور خود را تغییر داده یا بازیابی نمایید.

نحوه تغییر رمز حساب آلپاری

 

تغییر رمز حساب آلپاری نحوه تغییر رمز حساب یا پلتفرم متاتریدر آلپاری

 

همانطور که در مقاله بازیابی رمز آلپاری دیدیم، کاربر در صورتی که رمز کابین شخصی خود را فراموش کرده باشد چطور می تواند آن رمز را بازیابی کند. اما در اینجا کاربر وارد کابین شخصی خود شده و قصد تغییر رمز پلتفرم متاتریدر متصل به حساب تجاری ‌alpari خود را دارد.

این کار می تواند به دلایل امنیتی و یا فراموشی رمز اتقاق بیفتد. به این منظور کاربران باید مراحل را یک به یک پیش رفته، تا بتواند در کمتر از 2 دقیقه این کار را به آسانی انجام دهند.

به دلایلی قصد تغییر و ویرایش آن را دارند می توانند از طریق دنبال کردن مراحل زیر این کار را انجام دهند. البته کاربران علاوه بر تغییر رمز عبور، در بخش نمایش داده شده، قادر به تغییر رمز متاتریدر الپاری نیز هستند. این مراحل شامل موارد زیر می باشد:

 • ورود به کابین بروکر
 • ورود به بخش حساب های تجاری در قسمت حساب من
 • ورود به بخش بررسی حساب، در حساب مورد نظر
 • تغییر رمز پلتفرم
 • ورود مجدد به حساب

 

تغییر رمز حساب آلپاری ورود به کابین شخصی

در ابتدا کاربر باید اکانت خود در این بروکر را ساخته که، مراحل آن در مقاله ثبت نام در آلپاری فارکس، شرح داده شده است. بعد از آن با داشتن نام کاربری و پسورد خود، وارد کابین شوید.

 

تغییر رمز حساب آلپاری ورود به بخش حساب های تجاری

کاربران باید مطابق تصویر زیر، از پنل سمت راست، بر روی حساب های تجاری کلیک کنند.

تغییر رمز حساب آلپاری - بازیابی رمز حساب آلپاری
نحوه تغییر رمز حساب آلپاری – ورود به بخش حساب های تجاری

 

تغییر رمز حساب آلپاری کلیک بر روی گزینه بررسی حساب

در مرحله بعد کاربر باید بر روی حساب مورد نظری که قصد تغییر رمز عبور پلتفرم متاتریدر  آلپاری آن، را داشته، کلیک کرده و سپس در منوی باز شده بر روی بررسی حساب کلیک کند.

تغییر رمز حساب آلپاری - بازیابی رمز حساب آلپاری
نحوه تغییر رمز حساب آلپاری – کلیک بر روی گزینه بررسی حساب

 

تغییر رمز حساب آلپاری تغییر رمز پلتفرم تجاری

در این مرحله کاربر از طریق کلیک بر روی منوی تغییر رمز در قسمت کلمه رمز پلتفرم تجاری (متاتریدر) آلپاری، به صفحه تغییر رمز هدایت شود.

تغییر رمز حساب آلپاری - بازیابی رمز حساب آلپاری
نحوه تغییر رمز حساب آلپاری – تغییر رمز پلتفرم تجاری

 

تغییر رمز حساب آلپاری ورود مجدد با رمز عبور جدید

در مرحله آحر کاربر باید رمز جدید را مطابق تصویر وارد کرده و بعد از آن مجددا به منظور تایید آن، پسورد جدید را دوباره وارد کند. سپس بر روی دکمه دریافت کد زده و رمز یکبار مصرفی ارسال شده را وارد کنید و در انتها بر روی دکمه تغییر کلمه رمز کلیک کنید.

تغییر رمز حساب آلپاری - بازیابی رمز حساب آلپاری
نحوه تغییر رمز حساب آلپاری – ورود مجدد با رمز عبور جدید

 

همانطور که در تصویر بالا مشخص است، رمز جدید وارد شده توسط کاربر باید بین 6 تا 15 کاراکتر بوده و این رمز اجبارا باید شامل حرف بزرگ و کوچک و اعداد باشد.

 

 

تغییر رمز حساب آلپاری حل مشکل فراموشی رمز عبور حساب دمو الپاری

 

رمز عبور جساب های الپاری، از جمله حساب آزمایشی این بروکر در زمان ایجاد در قالب ایمیلی برای کاربر ارسال خواهد شد. اگر کاربر به آن ایمیل دسترسی داشته باشد به راحتی می تواند آن رمز را یادداشت کرده و ر زمان ورود به metatrader وارد نماید.

 

در صورتی که کاربر به این ایمیل دسترسی نداشته باشد، باید از طریق کابین شخضی، مطابق آموزش های بالا این رمز را ویرایش نماید. البته اگر حساب دمو کاربر غیر فعال شده باشد، امکان انجام این کار وجود نداشته و این امکان ویرایش حساب مجاری برای کاربر نمایش داده نخواهد شد.

 

در صورت غیر فعال شدن این حساب، بهترین پیشنهاد، ایجاد یک حساب مجازی جدید بوده که کاربر می تواند انجام دهد.

 

 

تغییر رمز حساب آلپاری توصیه نویسنده اف ایکس ماکسی درباره فراموشی رمز عبور حساب الپاری و نحوه تغییر آن

 

همانطور که دیدیم کاربران در صورت فراموشی رمز حساب الپاری، می توانند به راحتی با ورود به کابین خود، پسورد حسابشان را ریکاوری نموده و مجددا وارد حساب پلتفرم معاملاتی خود شوند.

این یکی از مزایای این بروکر بوده که کاربر بدون نیاز با ارتباط با بخش پشتیانی و از طریق ایمیل خود قادر به ویرایش این رمز می باشد.

مهمترین نکته و توصیه سایت اف ایکس ماکسی به کاربران این می باشد که در صورت عدم نیاز به لاگین شدن پلتفرم تجاری حساب خود، در دیگر دستگاه ها، این کار را حتی الامکان انجام نداده و در صورت اجبار نیز، این پسورد را بعد از آن می توانید به راحتی تغییر دهید.

 

تفاوت حساب ecn و استاندارد الپاری

سوالات متداول

نحوه تغییر رمز عبور متاتریدر 4 یا 5 در بروکر آلپاری چیست ؟

کاربران می توانند بعد از ورود به وب سایت بروکر، و وارد شدن به قسمت حسابها، در بخش بررسی حساب در هر یک از این حسابها، این کار را به راحتی انچام داد.

آیا تغییر رمز عبور حساب های الپاری از طریق پشتیبانی ممکن می باشد ؟

مطابق آموزشهای قرار داده شده در داخل متن، کاربر می تواند به راحتی از داخل پنل کاربری خود این کار را به آسانی انجام داده و نیازی به ارتباط با بخش پشتیبانی ندارد.

اما در هر صورت اگر در هر مرحله از این فرایندها اگر دچار مشکلی بوده و یا سوالی داشته باشند می توانند از طریق تلگرام یا لایو چت با کارشناسان در تماس باشند.

 


نظرات (5)
 1. آقا یک سوال خیلی مهم:
  در صورت فراموشی رمز عبور، می‌توانم با روشی دیگر دسترسی به حساب کاربری خود را بازیابی کنم؟ مثلا از طریق ایمیل یا شماره ای که برای ثبت نام درج کردم و…

 2. استفاده از زبان ساده و روان، بدون ایجاد ابهامات یکی از عوامل مهم در جذابیت مقاله است که متاسفانه نویسنده این مقاله بهش توجهی نداشته…

 3. من مقاله رو مطالعه کردم اما سوالاتی که دارم این موارد هستش:
  چطور می‌توانم رمز عبور حساب کاربری خود را در آلپاری تغییر دهم؟ این فرآیند تغییر رمز عبور به راحتی قابل انجام است؟
  آیا باید از طریق پلتفرم معاملاتی یا وب‌سایت آلپاری به تغییر رمز عبور بپردازم؟ یا راه دیگه ای هم هست؟

 4. ممنون از مقاله خوبتون، من یه چالشی دارم. به ادرس ایمیلم دسترسی ندارم. روش دیگه ای برای تغییر رمز حساب بروکر آلپاری نیست؟

  • شما می بایست به پشتیبانی آلپاری پیام دهید. آنها پس از احراز هویت شما، برای شما رمز عبور جدید ارسال می نمایند. توصیه می کنیم؛ ایمیل خود را در حساب آلپاری تغییر دهید تا مجددا به مشکل مشابه برخورد نکنید.

درج نظر