فراموشی رمز آلپاری 🔏 نحوه تغییر رمز ورود به کابین بروکر الپاری

header icon رمز آلپاری  آموزش تغییر رمز عبور آلپاری – بازیابی رمز alpari به صورت آنلاین

 

بروکر آلپاری یکی از برترین کارگزاری های فارکس در زمینه ارائه خدمات معاملاتی در دنیا بوده که همین امر باعث ثبت نام تعداد زیادی از کاربران ایرانی در این بروکر شده است. اما یکی از مشکلات متداول کاربران وارد شده به بروکر alpari، فراموشی رمز عبور وارد کرده در زمان ثبت نام می باشد.

 

از اینرو در این مقاله قصد داریم نحوه بازیابی رمز آلپاری را برای این دسته از کاربران آموزش دهیم. البته به کاربران توصیه می شود در زمان ریکاوری پسورد خود، رمز جدیدی که به خاظر سپردن آن برای آنها آسانتر بوده را انتخاب نمایند.

 

البته باید این نکته را در نظر داشت که این برای داشتن یک رمز عبور قوی که احتمال هک آن بسیار کمتر بوده را باید مد نظر داشت.

 

alpari register button رمز آلپاری

به طور کلی تغییر و یا ریکاوری رمز عبور در آلپاری فرایندی ساده داشته و در کمتر از چند دقیقه قابل انجام می باشد.

در این مقاله علاوه بر آموزش تغییر پسورد، نکاتی در مورد تقویت هر چه بیشتر یک رمز عبور نیز شرح داده شده تا کاربران بتوانند با به کار گرفتن این موارد، امنیت حساب خود را تا حد امکان افزایش دهند.

 

 

رمز آلپاری - فراموشی رمز آلپاری - بازیابی رمز آلپاری - reset password alpari

 

در جدول زیر امکانات سایت الپاری در این مورد نیز آورده شده است.

 

🌐 بررسی بروکر آلپاری 💻 وب سایت بروکر آلپاری
🔐 امکان بازیابی رمز عبور فراموش شده ✔️
🔐 امکان تغییر رمز عبور ✔️
🔐 امکان تغییر رمز متاتریدر آلپاری ✔️
🔐 امکان تغییر رمز تلفنی ✔️
☎️ پشتیبانی ☎️ ارتباط با پشتیبانی در تلگرام 

 

افتتاح حساب در بروکر آلپاری

 

 

security icon رمز آلپاری  آموزش بازیابی رمز عبور در بروکر آلپاری – reset password alpari

 

ریکاوری پسورد و یا رمز عبور کابین شخصی در بروکر آلپاری شامل مراحل زیر می باشد.

 

  • مرحله اول

کاربران برای ورود به کابین شخصی خود از طریق سایت رسمی آلپاری، باید زیر نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کرده و از آنجا این آموزش برای کاربرانی است که رمز عبور خود را به یاد نمی آورند، مطابق تصویر زیر باید بر روی لینک  “رمز عبور خود را فراموش کرده اید” کلیک کنید.

رمز آلپاری - فراموشی رمز آلپاری - بازیابی رمز آلپاری - revoer password alpari

 

  • مرحله دوم

در این مرحله کاربر باید در ابتدا ایمیلی که در زمان ثبت نام وارد کرده را بنویسید. البته کاربر می تواند در صورت داشتن شماره کابین شخصی، به جای ایمیل آن را وارد کنید. در کادر بعدی کاربر باید رمز عبور جدید را وارد کرده و در ادامه برای تایید آن، دوباره رمز جدید را وارد نمایید.

رمز آلپاری - فراموشی رمز آلپاری - بازیابی رمز آلپاری - revoer password alpari

 

✅ در صورتی که کاربران به شماره وارد شده در زمان ثبت نام خود دسترسی ندارند باید از طریق ایمیل بروکر، فرم درخواست تغییر رمز را امضا کرده و همراه با اسکن پاسپورت خود ارسال نمایند.

 

  • مرحله سوم

در مرحله آخر بازیابی رمز آلپاری، کاربر باید تعیین کند که رمز یکبار مصرف را از طریق اس ام اس یا تماس خودکار تلفنی دریافت نماید. سپس بر روی منوی دریافت کد کلیک کرده و کد ارسال شده توسط بروکر را وارد کرده و بر روی دکمه خاتمه کلیک کنید.

رمز آلپاری - فراموشی رمز آلپاری - بازیابی رمز آلپاری - revoer password alpari

 

 

list icon رمز آلپاری  شرایط رمز عبور جدید بروکر آلپاری

 

کاربران در زمان وارد کردن رمز جدید باید شرایط اعلام شده توسط آلپاری را رعایت کنند. برخی از این موارد اجباری بوده و برخی از آنها، پیشنهادی بوده که به منظور تقویت هر چه بیشتر رمز آلپاری می باشد.

 

🔴 کاراکترها باید به انگلیسی باشد.

🔴 حداقل تعداد حروف مجاز 8 حرف می باشد.

🔴 در این کاراکترها باید حداقل یک حرف بزرگ انگلیسی از حروف A تا Z باشد.

🔴 وارد کردن حداقل یکی از اعداد 0 تا 9 نیز الزامی است.

🟢 کاربران می توانند از کاراکترهای روبرو برای تقوتی پسورد خود استفاده نمایند. ⬅️  (! @ # $ % ^ & * ( ) – _ + = ; : , . / ? \ | ` ~ { }[ ]).

 

conclusion icon رمز آلپاری  جمع بندی و نظر نویسنده درباره بازیابی رمز آلپاری

 

در بروکر آلپاری به واسطه امکانات آنلاین خوبی که در اختیار کاربر قرار داده شده، کاربران قادرند بسیاری از امور را مانند تغییر رمز آلپاری، بدون نیاز به پشتیبان و تنها از داخل کابین شخصی انجام دهند که این خود امتیاز بسیار خوبی برای کاربر می باشد.

 

الیته به پیشنهاد کارشناسان اف ایکس ماکسی،‌ به کاربران توصیه می شود که برای جلوگیری از فراموشی رمز عبور، آنها را در جایی یادداشت کرده تا در صورت فراموشی رمز عبور کابین خود نیازی به ریکاوری و ریست رمز ورود نداشته باشند.

 

دیگر نکته مهم در مورد پسورد کابین این بوده که کاربران در زمان وارد کردن رمز عبور جدید برای داشتن یک رمز عبور قوی و پیچیده، از کاراکترها استفاده نمایند.

علاوه بر این معامله گران در آلپاری این امکان را داشته که برای ایجاد امنیت بیشتر حساب،‌ قابلیت تایید دو مرحله ای برای ورود به حساب را فعال کنید تا سطح امنیتی جساب آنها بسیار افزایش یابد.

سوالات متداول

آیا امکان بازیابی رمز عبور الپاری در صورت فراموشی آن وجود دارد ؟

✔️ بله. کاربران برای بازیابی رمز alpari باید در ابتدا وارد وب سایت بروکر آلپاری شده و از طریق کلیک بر روی لینک فراموشی رمز عبور، رمز خود را مجددا تنظیم نمایند.

آیا امکان بازیابی رمز عبور از طریق پشتیبانی وجود دارد ؟

✔️ بله. در صورتی فراموشی رمز عبور کابین، کاربران می توانند از طریق تماس با بخش پشتیبانی سایت اف ایکس ماکسی که نماینده رسمی بروکر آلپاری بوده این کار را انجام دهند.

🔵 تماس از طریق تلگرام

 


درج نظر