نحوه برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج برای ایرانیان💲برداشت از لایت فایننس با topchange

43 icon vip برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج آموزش برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج به 0 تا 100💵

 

بروکر لایت فارکس یکی از بزرگترین و محبوب ترین بروکرهای فارکس در جهان است که به کاربران این امکان را می دهد تا در بازارهای بین المللی، جفت ارزها، رمز ارزها، سهام شرکت های بین المللی و … را خرید و فروش کنند.

کاربران برای خرید و فروش در این بازارها ابتدا باید حساب خود را شارژ کرده و بعد از انجام معاملات موفقیت آمیز، می توانند مبالغ مورد نظر خود را از حساب بروکر برداشت نمایند.

برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج - نحوه برداشت از لایت فارکس به تاپ چنج - نحوه برداشت پول از لایت فارکس - آموزش برداشت از لایت فارکس

برای این کار، بروکر لایت فایننس روشهای متعددی را برای معامله گران فراهم کرده است که یکی از این روشها برای برداشت پول به صورت آنلاین استفاده از روش‌های پرداخت الکترونیکی می باشد. یکی از آنها که جز محبوبترین آنهاست، برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج می باشد.

 

کاربران برای این کار قبل از برداشت باید در صرافی topchange حساب کاربری درست کرده و کیف پول دلاری خود را ایجاد کنند. در هنگام ایجاد کیف پول در این صرافی، هر کدام از ولت ها دارای شماره اختصاصی می باشد.

 

در ادامه نحوه برداشت از لایت فارکس به تاپ چنج به صورت تصویری برای کاربران آموزش داده شده است تا کاربران با دنبال کردن این مراحل، بتوانند به راحتی برداشت از لایت فایننس را انجام دهند. در جدول زیر روشهای برداشت های الکترونیکی که در این بروکر می باشد معرفی شده است.

 

🌐 بررسی بروکر لایت فارکس 💻 وب سایت بروکر لایت فارکس
☑️ تاپ چنج | Tc pay ☑️ پرفکت مانی | Perfect money
☑️ اسکریل | Skrill ☑️ ادوکش | AdvCash
◀️ ارتباط با پشتیبانی در واتساپ  بروکر آلپاری- پشتیانی فارسی بروکر الپاری - حساب دمو بروکر الپاری ◀️ ارتباط با پشتیبانی در تلگرام  بروکر آلپاری - بررسی اعتبار بروکر آلپاری - پشتیبانی فارسی بروکر آلپاری

 

افتتاح حساب در بروکر لایت فارکس

 

 

23 icon ccryptocurrency برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج آموزش روش برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج ☑️

 

برای انجام برداشت کاربر در ابتدا باید به حساب کاربری خود در وب سایت بروکر لایت فارکس رفته و از بخش دارایی به بخش برداشت هدایت شود.البته راه دوم دسترسی به این بخش، کلیک کردن بر روی نام کاربر در بالای صفحه و رفتن به بخش برداشت می باشد.

در این قسمت، این آموزش به صورت تصویری و قدم به قدم آورده شده تا کاربر بتواند به راحتی این انتقال پول و وجه را انجام دهد.

 

✔️ در مرحله اول وارد حساب کاربری شده و مطابق تصویر وارد بخش برداشت از لایت فارکس شوید.

برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج - نحوه برداشت از لایت فارکس به تاپ چنج - نحوه برداشت پول از لایت فارکس - آموزش برداشت از لایت فارکس

 

✔️ در مرحله دوم کاربر باید مطابق تصویر کیف پول خود را در بروکر اضافه کند. به این منظور بر روی دکمه اضافه کردن کلیک کرده و شماره کیف پول صرافی تاپ چنح خود را در این بخش وارد کنید.

برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج - نحوه برداشت از لایت فارکس به تاپ چنج - برداشت وجه از لایت فارکس - آموزش برداشت از لایت فارکس

 

✔️ در این بخش بعد از اضافه کردن کیف پول، در صورت صحیح بودن شماره کیف پول، پیام تایید برای کاربر نمایش داده می شود.

برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج - نحوه برداشت از لایت فارکس به تاپ چنج - برداشت وجه از لایت فارکس - آموزش برداشت از لایت فارکس

 

✔️در این مرحله کاربر باید مبلغ مورد نظر خود را وارد کرده و بر روی دکمه ادام کلیک کنید.

برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج - نحوه برداشت از لایت فارکس به تاپ چنج - روش برداشت از لایت فارکس - آموزش برداشت از لایت فارکس

 

در این بخش پیامی مبنی بر تاییدیه پرداخت برای کابر نمایش داده می شود که در آن، علاوه بر کنترل مبلغ، کاربر باید رمز یکبار مصرف ارسال شده به ایمیل را وارد کند. بعد از وارد کردن این کد و تایید توسط بروکر لایت فارکس، برداشت در کمتر از چند دقیقه انجام شده و مبلغ به حساب تاپ چنج کاربر واریز می شود.

 

04 icon list of brokers برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج نگاهی بر حداقل برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج 🔵

 

در بروکر لایت فاینانس کاربر می تواند حداقل مبلغی که قادر به برداشت است برابر با 5 دلار می باشد. دیگر نکته مهم در این بخش آن است که بروکر هیج کمیسیونی برای برداشت از کاربر دریافت نمیکند و برابر با صفر می باشد.

سوالات متداول

آیا امکان برداشت به صورت ریالی از بروکر لایت فارکس ممکن است ؟

❌ خیر. کاربران برای برداشت با تاپ چنج می توانند این کار را از طریق وب سایت بروکر لایت فارکس انجام داده و بعد از این برداشت و ارسال به تاپ چنج، کاربر مبلغ دلاری را به ریال تبدیل کرده و از طریق کیف پول ریالی خود، مبلغ مورد نظر را به کارت بانکی خود در ایران واریز کند.

روشهای پشتیبانی فارسی بروکر لایت فارکس کدامند ؟

کاربران فارسی زبان در بازارهای مالی می توانند از طریق یکی از مسیرهای زیر به صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته به صورت رایگان با کارشناسان مشاوره داشته و مسايل خود را مطرح نمایند.

  • شماره تلفن مستقیم پشتیبانی بروکر لایت فارکس  0097127829474  📞


درج نظر