مراحل برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج 💵نحوه انتقال پول از تاپ چنج به لایت فارکس

43 icon vip برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج آموزش برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج – نحوه انتقال پول از لایت فارکس به تاپ چنج

 

بروکر لایت فارکس یکی از بزرگترین و محبوب ترین بروکرهای فارکس در جهان است که به کاربران این امکان را می دهد تا در بازارهای بین المللی، جفت ارزها، رمز ارزها، سهام شرکت های بین المللی و … را خرید و فروش کنند.

کاربران برای خرید و فروش در این بازارها ابتدا باید حساب خود را شارژ کرده و بعد از انجام معاملات موفقیت آمیز، می توانند مبالغ مورد نظر خود را از حساب بروکر برداشت نمایند.

 

ثبت نام در لایت فارکس افتتاح حساب در لایت فایننس افتتاح حساب در لایت فارکس ثبت نام در لایت فایننس

برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج - نحوه برداشت از لایت فارکس به تاپ چنج - نحوه برداشت پول از لایت فارکس - آموزش برداشت از لایت فارکس

برای این کار، بروکر لایت فایننس روش های متعددی را برای معامله گران فراهم کرده است که یکی از این روشها برای برداشت پول به صورت آنلاین؛ استفاده از روش‌های پرداخت الکترونیکی می باشد. یکی از آنها که جز محبوبترین آنهاست، برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج می باشد.

کاربران برای این کار قبل از برداشت باید در صرافی topchange حساب کاربری درست کرده و کیف پول دلاری خود را ایجاد کنند. در هنگام ایجاد کیف پول در این صرافی، هر کدام از ولت ها دارای شماره اختصاصی می باشد.

آموزش برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج نحوه انتقال پول از لایت فارکس به تاپ چنج
نحوه انتقال پول از لایت فارکس به تاپ چنج

 

در ادامه نحوه برداشت از لایت فارکس به تاپ چنج به صورت تصویری برای کاربران آموزش داده شده است تا کاربران با دنبال کردن این مراحل، بتوانند به راحتی برداشت از لایت فایننس را انجام دهند. در جدول زیر روشهای برداشت های الکترونیکی که در این بروکر می باشد معرفی شده است.

 

روش های الکترونیکی برداشت از لایت فارکس

آموزش برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج
🌐 بررسی بروکر لایت فارکس 💻 لینک ثبت نام لایت فارکس
☑️ تاپ چنج – Tc pay ☑️ پرفکت مانی – Perfect money
☑️ اسکریل – Skrill ☑️ ادوکش – AdvCash
◀️ ارتباط با پشتیبانی فارسی ◀️ ارتباط با پشتیبانی در تلگرام  بروکر آلپاری - بررسی اعتبار بروکر آلپاری - پشتیبانی فارسی بروکر آلپاری
♦️ فایل آموزشی آموزش برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج – PDF
⭕️لینک یوتیوب آموزش انتقال پول از لایت فارکس به تاپ چنج – YouTube
⭕️لینک آپارات نحوه انتقال پول از لایت فارکس به تاپ چنج – Aparat
⭕️لینک نماشا آموزش برداشت از لایت فایننس با تاپ چنج – Namasha

ثبت نام در لایت فارکس افتتاح حساب در لایت فایننس افتتاح حساب در لایت فارکس ثبت نام در لایت فایننس

 

🎥ویدئوی آموزش برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج

مراحل انتقال پول از لایت فارکس به تاپ چنج را، در فیلم آموزشی پیش رو، مشاهده نمایید.

آموزش انتقال پول از لایت فارکس به تاپ چنج

 

ثبت نام لایت فارکس افتتاح حساب در بروکر لایت فارکس ثبت نام لایت فایننس افتتاح حساب در لایت فایننس

⭐️افتتاح حساب در لایت فایننس

برای ثبت نام در این بروکر، کافیست مراحل پنجگانه را، انجام دهید.

ثبت نام لایت فارکس

 

23 icon ccryptocurrency برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج آموزش روش برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج ☑️

 

برای انجام برداشت کاربر در ابتدا باید به حساب کاربری خود در وب سایت بروکر لایت فارکس رفته و از بخش دارایی به بخش برداشت هدایت شود. البته راه دوم دسترسی به این بخش، کلیک کردن بر روی نام کاربر در بالای صفحه و رفتن به بخش برداشت می باشد.

در این قسمت، این آموزش به صورت تصویری و قدم به قدم آورده شده تا کاربر بتواند به راحتی این انتقال پول و وجه را انجام دهد.

 

حساب پم - حساب پم ارز دیجیتال- حساب پم ایرانی- حساب پم چیست - حساب پم در فارکس چیست گام #1: ورود به پنل شخصی و قسمت برداشت

در مرحله اول وارد حساب کاربری شده و مطابق تصویر وارد بخش برداشت از لایت فارکس شوید.

برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج - نحوه برداشت از لایت فارکس به تاپ چنج - نحوه برداشت پول از لایت فارکس - آموزش برداشت از لایت فارکس
برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج – گام اول، ورود به پنل شخصی و قسمت برداشت

 

حساب پم - حساب پم ارز دیجیتال- حساب پم ایرانی- حساب پم چیست - حساب پم در فارکس چیست گام #2: اضافه کردن مشخصات کیف پول

در مرحله دوم کاربر باید مطابق تصویر کیف پول خود را در بروکر اضافه کند. به این منظور بر روی دکمه اضافه کردن کلیک کرده و شماره کیف پول صرافی تاپ چنح خود را در این بخش وارد کنید.

برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج - نحوه برداشت از لایت فارکس به تاپ چنج - برداشت وجه از لایت فارکس - آموزش برداشت از لایت فارکس
برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج – گام دوم، اضافه کردن مشخصات کیف پول

 

حساب پم - حساب پم ارز دیجیتال- حساب پم ایرانی- حساب پم چیست - حساب پم در فارکس چیست گام #3: دریافت پیام تایید و اضافه شدن کیف پول

در این بخش بعد از اضافه کردن کیف پول، در صورت صحیح بودن شماره کیف پول، پیام تایید برای کاربر نمایش داده می شود.

برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج - نحوه برداشت از لایت فارکس به تاپ چنج - برداشت وجه از لایت فارکس - آموزش برداشت از لایت فارکس
برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج – گام سوم، دریافت پیام تایید و اضافه شدن کیف پول

 

حساب پم - حساب پم ارز دیجیتال- حساب پم ایرانی- حساب پم چیست - حساب پم در فارکس چیست گام #4: ورود مبلغ برداشت

در این مرحله کاربر باید مبلغ مورد نظر خود را وارد کرده و بر روی دکمه «ادامه» کلیک کنید.

برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج - نحوه برداشت از لایت فارکس به تاپ چنج - روش برداشت از لایت فارکس - آموزش برداشت از لایت فارکس
برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج – گام چهارم، ورود مبلغ برداشت

 

در این بخش پیامی مبنی بر تاییدیه پرداخت برای کابر نمایش داده می شود که در آن، علاوه بر کنترل مبلغ، کاربر باید رمز یکبار مصرف ارسال شده به ایمیل را وارد کند. بعد از وارد کردن این کد و تایید توسط بروکر لایت فارکس، برداشت در کمتر از چند دقیقه انجام شده و مبلغ به حساب تاپ چنج کاربر واریز می شود.

 

ثبت نام در لایت فارکس افتتاح حساب در لایت فایننس افتتاح حساب در لایت فارکس ثبت نام در لایت فایننس

04 icon list of brokers برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج نگاهی بر حداقل برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج 🔵

 

در بروکر لایت فاینانس کاربر می تواند حداقل مبلغی که قادر به برداشت است برابر با 5 دلار می باشد. دیگر نکته مهم در این بخش آن است که بروکر هیج کمیسیونی برای برداشت از کاربر دریافت نمیکند و برابر با صفر می باشد.

 

33 icon deposit برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج نظر کارشناس اف ایکس ماکسی درباره برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج

در حال حاضر، بهترین روش برای برداشت از بروکر لایت فایننس در ایران، استفاده از صرافی تاپ چنج، در کنار استفاده از رمزارزها [مخصوصا تتر] می باشد.

این صرافی، با توجه به ارتباط مستقیم با لایت فارکس و امکان برداشت مستقیم از طریق این صرافی و واریز پول به حساب بانکی ایران؛ مخصوصا برای کسانی که می خواهند موجودی خود در این بروکر را به ریال برداشت کنند، راه حل بسیار سریع و مناسبی می باشد.

نماد تسلا در آلپاری

 

سوالات متداول

آیا امکان برداشت به صورت ریالی از بروکر لایت فارکس ممکن است ؟

❌ خیر. کاربران برای برداشت با تاپ چنج می توانند این کار را از طریق وب سایت بروکر لایت فارکس انجام داده و بعد از این برداشت و ارسال به تاپ چنج، کاربر مبلغ دلاری را به ریال تبدیل کرده و از طریق کیف پول ریالی خود، مبلغ مورد نظر را به کارت بانکی خود در ایران واریز کند.

روشهای پشتیبانی فارسی بروکر لایت فارکس کدامند ؟

کاربران فارسی زبان در بازارهای مالی می توانند از طریق یکی از مسیرهای زیر به صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته به صورت رایگان با کارشناسان مشاوره داشته و مسايل خود را مطرح نمایند.

 • شماره تلفن مستقیم پشتیبانی بروکر لایت فارکس  0097127829474  📞


نظرات (5)
 1. به نظر بنده
  برداشت وجوه از لایت فارکس به وسیله تاپ چنج نه تنها سریع و ایمن است بلکه با حداقل کمیسیون ممکن و بدون دریافت هزینه‌های اضافی، انجام می‌پذیرد.
  این امکان اطمینان از تبادل مالی مطمئن و کارآمد را فراهم می‌آورد. سپاس از مقاله خوب شما

 2. سلام و احترام، استفاده از تاپ چنج برای برداشت وجوه از لایت فارکس به نظر بسیار کارآمد و مطمئن است.
  این روش، با فراهم کردن یک رابط کاربری ساده و راهنمای گام به گام، امکان مدیریت دارایی‌ها را با دقت و سهولت بیشتری می‌دهد.

 3. ولی راستش این تاپ چنج واقعا یه چیز دیگه‌س. خیلی راحت می‌شه پول برداشت کرد و دیگه نگرانی برای تبدیل ارز و این حرفا نیست. من که خودم چند بار استفاده کردم، هر بارم راضی بودم.

 4. وقتتون بخیر، اگه تو برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج دچار مشکلی شدم به کجا باید پیام بدم؟

  • شما می بایست ببینید مشکل از کدام بخش است. اگر لایت فارکس پول را منتقل کرده و تاپ چنج هنوز، کیف پول را شارژ نکرده، می بایست به پشتیبانی تاپ چنج پیغام دهید. اگر هم هنوز لایت فارکس پول شما را منتقل نکرده، می بایست از پشتیبانی لایت فارکس پیگیر شوید. در صورت نیاز می توانید با کارشناسان اف ایکس ماکسی از طریق پشتیبانی تلگرام تماس بگیرید تا شما را، راهنمایی کنند.

درج نظر