آموزش استراتژی خرید پله ای کریپتو 💲معاملات پر سود با [اندیکاتور میانگین متحرک نمایی]

معرفی استراتژی خرید پله ای کریپتو – با استفاده از اندیکاتورهای متنوع

 

یکی از بهترین استراتژی های ارز دیجیتال، برای خرید، استفاده از استراتژی خرید پله ای کریپتو است. به این معنی که شما به جای اینکه با تمام حجم معامله به صورت یک جا؛ وارد شوید، با درصدی از آن شروع به انجام ترید مورد نظر نمایید و پس از گذشت مدت زمانی [برای مثال 5 دقیقه]؛ با بقیه موجودی اقدام به خرید نماییم.

از این استراتژی، می توانید برای معاملات اسکالپ در فارکس نیز، استفاده نمایید. دقت داشته باشید که این مدل از ترید کردن، نیاز به تمرکز بالا و تسلط روی مباحث روانشناسی بازار دارد.

سیگنال کریپتو که با استفاده از این استراتژی به دست می آید، برای بسیاری از رمزارزهای معتبر بازار [مانند بیت کوین، اتریوم، لایت کوین و غیره]، استراتژی دقیق و خوبی را، جهت کسب سود بالا ارائه داده است.

 

استراتژی خرید پله ای کریپتوبهترین استراتژی فیوچرز ارز دیجیتال استراتژی ارز دیجیتال استراتژی معاملاتی ارز دیجیتال
استراتژی خرید پله ای کریپتو

 

شرایط استفاده از استراتژی خرید پله ای کریپتو

استراتژی خرید پله ای کریپتو
تایم‌ فریم 5 تا 15 دقیقه
نمادهای معاملاتی رمزارزها، جفت ارزها
بهترین سشن معاملاتی لندن و نیویورک

 

اندیکاتورهای تنظیم معامله

اندیکاتورهای میانگین متحرک نمایی [EMA(50) و EMA(100)]؛ هر دو به بسته شدن شمع اعمال می‌شود. این امر تعیین‌کننده “روند” است.

اگر EMA(50) بالاتر از EMA(100) باشد، تنها به دنبال ایجاد یک محرک خرید هستیم.

اگر EMA(50) پایین‌تر از EMA(100) باشد، به دنبال محرک فروش هستیم.

 

استراتژی خرید پله ای کریپتوبهترین استراتژی فیوچرز ارز دیجیتال استراتژی ارز دیجیتال استراتژی معاملاتی ارز دیجیتال
استراتژی خرید پله ای کریپتو – خرید

 

اندیکاتور تحریک معامله

اندیکاتور BBands Stop (8,2,0.2,1,1,1000, true)؛ روی نمودار اعمال می‌شود با رنگ‌های آبی و قرمز. اگر BBStop آبی باشد، به معنای خرید است، اگر BBStop قرمز باشد، به معنای فروش است.

با این حال، آنچه را به عنوان یک محرک فروش می‌پذیریم، این است که BBStop به رنگ قرمز تغییر کرده باشد و پایین‌ تر از هر دو EMA(50) و EMA(100) باشد.

همچنین، قیمت زیر شمعی که BBStop “نقطه قرمز بزرگ” ظاهر می‌شود، عبور کرده باشد. این نقطه قرمز؛ شروع روند نزولی است طبق BBStop. این نقطه بزرگ BBStop؛ هشداری را در پلتفرم شما ایجاد می‌کند.

بنابراین، راه خوبی است برای اطلاع رسانی به شما که ممکن است به زودی یک تنظیم روند دریافت کنید و می توانید برعکس این روند را، برای یک خرید دنبال کنید.

 

استراتژی خرید پله ای کریپتوبهترین استراتژی فیوچرز ارز دیجیتال استراتژی ارز دیجیتال استراتژی معاملاتی ارز دیجیتال
استراتژی خرید پله ای کریپتو – فروش

 

اندیکاتورهای تأیید معامله

اندیکاتورهای TrendLord و 4TF-HAS؛ برای تأیید معامله شما استفاده می‌شوند. یک بار که شاخص‌ های تنظیم و تحریک برای شما برای انجام معامله آماده است، یک نگاه نهایی به شاخص‌ های تأییدی بیندازید تا مطمئن شوید که با تصمیم شما موافقت می‌کنند.

این اندیکاتورها، برای فروش قرمز و برای خرید سبز باید باشند. یک کلمه هشدار درباره این شاخص‌ ها، هنگامی که چارت‌ های شما خسته می‌شوند ( به این معنی که مدت زمانی از آخرین به‌ روزرسانی آن‌ها گذشته است یا صفحه نمایش نشانگر یا هر چیز دیگری وارد می‌شود)، ممکن است نیاز به تازه‌ سازی چارت‌ های خود، [با تغییر به یک فریم زمانی مختلف] و بازگشت به چارت مورد نظر خود داشته باشید تا شاخص را تازه‌ کنید.

 

استراتژی خرید پله ای کریپتوبهترین استراتژی فیوچرز ارز دیجیتال استراتژی ارز دیجیتال استراتژی معاملاتی ارز دیجیتال
استراتژی خرید پله ای کریپتو

 

این سیستم پایه را به صورت خلاصه شرح دادیم. مطمئناً جزئیات زیادی برای دریافت سود وجود دارد، «مانند تعیین حد سود و نقطه قرارگیری حد ضرر، ورود مجدد به معامله و غیره».

به طور کلی، من تمایل دارم که برای استاپ لاس خود از آخرین کمینه/بیشینه‌ (یا نقطه بزرگ) استفاده کنیم، و سپس حد سود خود را با نسبت1:1 بر روی 1/2 موقعیت خود تنظیم کنم و با نسبت 1:2 بر روی دومین 1/2 موقعیت خود؛ و از یک [jumping stop] در این دومین موقعیت استفاده نمایم.

مطمئناً راه‌ های متعددی برای مدیریت معامله وجود دارد، زیرا راحتی و سطح ریسک هر تریدری، متفاوت است.

 

اندیکاتور اضافی

اندیکاتور AFST Exact entries؛ یک محاسبه‌ گر نقطه دوران است که؛ نقاط دوران روزانه را در نمودار شما قرار می‌دهد. اگر می‌خواهید از آن به عنوان نقاط ممکنه گردش یا هدف‌ پیدا کردن نقطه TP/SL استفاده کنید، می‌توانید از این شاخص (با تنظیمات پیش‌فرض) به دلخواه خود استفاده نمایید.

 

نظر نویسنده اف ایکس ماکسی درباره استراتژی خرید پله ای کریپتو

این استراتژی، نقاط خرید خوبی را برای رمزارزهای با مارکت کپ بالا و نوسانات منطقی تر، ارائه می دهد. با استفاده از این استراتژی اسکالپ ارز دیجیتال،  امکان دستیابی به سودهای خوب و بهینه کردن خریدهای خود را دارید.

توصیه می کنیم پیش از انجام خریدها، چندین مرتبه نحوه کار کردن با استراتژی را، در حساب دمو بروکر آلپاری، که از رمزارزهای معتبر پشتیبانی می کند، انجام دهید. اندیکاتورهای مورد نیاز برای انجام این استراتژی، در لینک زیر برای شما، قرار داده شده است.

 

لینک دانلود رایگان اندیکاتورهای استراتژی خرید پله ای کریپتو

 

سیگنال فارکس

سوالات متداول

❓استراتژی خرید پله ای کریپتو چیست؟

استراتژی خرید پله ای کریپتو؛ نوعی روش سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال است که در آن سرمایه گذار به جای خرید تمام مقدار ارز دیجیتال مورد نظر خود در یک زمان، آن را به تدریج و در طی چند مرحله خریداری می کند. هدف از این استراتژی کاهش ریسک ترید، در شرایط نوسانات شدید قیمت ارزهای دیجیتال است.

❓چه عواملی را باید در هنگام استفاده از استراتژی خرید پله ای کریپتو در نظر گرفت؟

مهمترین عواملی که در روند تصمیم گیری ها با این استراتژی اهمیت دارد، میزان نوسانات قیمت، فاصله زمانی بین خرید ها، تایم فریم معامله و مدیریت سرمایه می باشد.


درج نظر