آموزش کپی ترید با هوش مصنوعی ☣️[ربات کپی ترید با هوش مصنوعی]

کپی ترید با هوش مصنوعی چیست؟! – [معرفی پلتفرم کپی ترید با هوش مصنوعی]

 

کپی ترید با هوش مصنوعی (Copy trading AI)، در واقع یک [سیستم کامپیوتری] است که به سرمایه گذاران این امکان را می دهد؛ تا فرآیند سرمایه گذاری را با استفاده از «هوش مصنوعی» و «الگوریتم های پیچیده» برای اجرای معاملات، استراتژی های فارکس و مدیریت سرمایه گذاری ساده کنند.

کپی ترید با هوش مصنوعی، از یک الگوریتم برای انجام معاملات به صورت خودکار و بدون نیاز به تعامل انسانی استفاده می‌کند. همچنین در این روش، می‌توان بدون توجه به ساعت و به صورت 24/7، تصمیمات و عملکردهای یک معامله‌گر در بازار را بررسی کرده و آن را برای استفاده در معاملات خود کپی کرد.

موثرترین و موفق‌ ترین استراتژی های معاملاتی، ترکیبی از «انسان» و «هوش مصنوعی» است. برای مثال، معامله‌گر برای تجزیه و تحلیل بازار و شناسایی فرصت‌ ها از هوش مصنوعی استفاده می‌کند.

 

کپی ترید با هوش مصنوعی, کپی ترید هوش مصنوعی, پلتفرم کپی ترید با هوش مصنوعی
کپی ترید با هوش مصنوعی برای انجام معاملات بدون تعامل انسانی

 

 

مقایسه کپی ترید هوش مصنوعی و معمولی

کپی ترید با هوش مصنوعی بهتر است یا با روش معمولی؟!
تفاوت های کپی ترید معمولی با هوش مصنوعی شباهت های کپی ترید معمولی با هوش مصنوعی
در روش کپی تریدینگ معمولی، از شهود انسانی برای بررسی و تجزیه و تحلیل و ورود به معامله استفاده می‌شود. در هر دو روش کپی تریدینگ، این امکان فراهم می‌شود که بتوان بدون دانش قبلی وارد بازار معاملاتی جدید شد.
در کپی ترید با هوش مصنوعی می‌توان بدون توجه به ساعت و به صورت 24/7 معامله انجام داد. کپی‌ تریدینگ به هر دو روش رویکردی غیر مستقیم به معاملات دارد به این معنی که احساسات از معاملات حذف شده و به صورت منطقی معامله انجام می‌شود.

 

 

معرفی بهترین پلتفرم های کپی ترید با هوش مصنوعی

پلتفرم‌ های متعددی وجود دارد که از امکانات و قابلیت‌ های آن ‌ها می‌توان برای کپی ترید هوش مصنوعی استفاده کرد. در ادامه با چند نمونه از این پلتفرم ‌ها که برای کاربران ایرانی در دسترس است آشنا می‌شویم.

 

پلتفرم کپی تریدینگ ایتورو

کپی تریدینگ ایتورو (eToro یکی از معروف‌ ترین پلتفرم ‌ها به حساب می‌آید که با عنوان بنیان‌گذار کپی تریدینگ در جهان شناخته می‌شود. عدم دریافت کارمزد برای کپی تریدینگ، از مهم ترین مزیت هایی است که این برنامه را به یکی از بهترین گزینه‌ ها برای کپی ترید با هوش مصنوعی تبدیل کرده است.

ویژگی ها

 • رابط کاربری ساده
 • دسترسی به بیش از «2300» دارایی مختلف
 • فعالیت معامله‌ گران مختلف با تخصص در حوزه ‌های متفاوت
 • پشتیبانی از 30 ارز دیجیتال و بیش از 100 جفت ارز
پلتفرم کپی تریدینگ ایتورو, پلتفرم کپی تریدینگ eToro, کپی ترید با هوش مصنوعی
پلتفرم کپی تریدینگ ایتورو (eToro) برای کپی ترید با هوش مصنوعی

 

 

پلتفرم کپی تریدینگ بای دیفای

پلتفرم کپی تریدینگ BYDFI، یک پلتفرم معاملاتی آنلاین است، که به کاربران امکان می‌ دهد تا معاملات مالی را با استفاده از روش کپی تریدینگ انجام دهند. این پلتفرم، به کاربران اجازه می‌ دهد که به صورت «اتوماتیک» معاملات دیگران را کپی کرده و از تجربه و استراتژی‌ های آن‌ ها استفاده نمایند.

ویژگی ها

 • محیط کاربرپسند
 • امکان معامله ارز دیجیتال و سپرده ‌های فیات در کپی تریدینگ
 • پشتیبانی از 43 ارز دیجیتال و 100 جفت ارز
 • عدم دریافت کارمزد برای کپی تریدینگ
پلتفرم کپی تریدینگ BYDFI, کپی ترید با هوش مصنوعی, ربات رایگان کپی ترید با هوش مصنوعی
پلتفرم کپی تریدینگ BYDFI جهت معاملات کپی ترید با هوش مصنوعی

 

 

پلتفرم کپی تریدینگ بینگ ایکس

پلتفرم بینگ ایکس (BingX یکی از امن‌ترین پلتفرم ‌های کپی تریدینگ است که از فناوری هوش مصنوعی، بهره می‌برد.

ویژگی ها

 • مناسب بودن برای تریدرهای مبتدی و حرفه ‌ای
 • امکان افتتاح حساب آزمایشی برای کاربران مبتدی
 • پشتیبانی از 30 ارز دیجیتال و 100 جفت ارز
 • کارمزد کم برای کپی تریدینگ
پلتفرم کپی تریدینگ بینگ ایکس, پلتفرم کپی تریدینگ BingX, کپی ترید با هوش مصنوعی
پلتفرم بینگ ایکس برای معاملات کپی ترید با هوش مصنوعی

 

 

آموزش گام به گام کپی ترید با هوش مصنوعی به زبان ساده

کپی تریدینگ با هوش مصنوعی، به عنوان یکی راهکارهای درآمد دلاری از بازارهای مالی مانند [فارکس] شناخته می‌شود. در صورتی که معامله‌گران قصد دارند از این روش استفاده کنند و به معامله در بازار بپردازند؛ باید به شیوه زیر عمل نمایند.

1#: انتخاب پلتفرم مورد نظر؛ در اولین قدم، معامله‌گران باید از بین پلتفرم‌ های در دسترس برای کپی ترید با هوش مصنوعی بهترین گزینه را انتخاب کرده و در آن حساب کاربری ایجاد کنند.

2#: انتخاب دارایی مورد نظر؛ پس از ورود به پلتفرم، معامله‌گران باید دارایی ‌های مورد نظر خود به منظور ورود به معاملات را انتخاب کرده و مورد بررسی قرار دهند.

3#: شناسایی معامله‌گران با تجربه؛ در این مرحله، معامله‌ گران باید با کمک ابزارهای هوش مصنوعی، تریدرهای برتر در دارایی مورد نظر را شناسایی کرده و عملکرد و رفتار آن‌ ها را مورد بررسی قرار دهند.

4#: کپی ترید و کسب درآمد؛ در این مرحله، تریدر باید معاملات تریدر مورد نظر خود را برای ورود به معامله کپی کرده و شروع به کسب درآمد کند.

 

ویژگی های کپی ترید با هوش مصنوعی

استراتژی‌ های ارز دیجیتال مبتنی بر هوش مصنوعی، می‌توانند حجم عظیمی از داده ‌ها را با سرعت بالا پردازش کرده و روندها و فرصت ‌های بازار را که ممکن است از نظر انسان دور بمانند، شناسایی کنند. از مهمترین ویژگی‌ های کپی ترید با هوش مصنوعی؛ می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

تجزیه و تحلیل پیشرفته و مدل‌سازی پیش‌بینی

یکی از جذاب ‌ترین ویژگی‌ های آن به حساب می‌آید؛ زیرا می‌تواند داده‌ های تاریخی را تجزیه و تحلیل، الگوها را شناسایی و حرکات بازار در آینده را پیش‌بینی کند.

این قابلیت پیش‌بینی، می‌تواند توسط معامله‌گرانی که از «کپی تریدینگ» استفاده می‌کنند، به منظور تصمیم‌گیری آگاهانه با احتمال موفقیت به کار گرفته شود.

 

مدیریت ریسک و بهینه‌سازی پورتفولیو

یکی از ویژگی‌ های پلتفرم‌ های کپی ترید با هوش مصنوعی، برتری در مدیریت ریسک است؛ زیرا می‌توانند به طور خودکار اندازه معاملات و دستورات توقف ضرر را تنظیم و پرتفوی‌ ها را بر اساس پارامترهای ریسک از پیش تعریف شده، متنوع کنند.

این سطح از اتوماسیون تضمین می‌کند که سرمایه‌گذاری تریدر به طور دقیق مدیریت شده و احتمال زیان‌ های قابل توجه، کاهش پیدا کند.

 

عدم دخالت احساسات

یکی از چالش‌ های معامله‌گران در بازارهای مالی، رفتار بر اساس احساسات است. کپی ترید با هوش مصنوعی عاری از احساسات بوده و تضمین می‌کند که تصمیمات بر اساس داده ‌ها و الگوریتم ‌ها اتخاذ می‌شوند.

 

 

کپی ترید با هوش مصنوعی چه چالش هایی دارد؟!

در خصوص کپی ترید با هوش مصنوعی، باید به این نکته اشاره کرد؛ با اینکه با استفاده از ربات هوش مصنوعی می‌توان «هوشمندانه‌ تر»، «سریع ‌تر» و «موثرتر» می توان معامله کرد، اما به صورت جایگزین کردن آن با انسان، کار صحیحی نیست.

با همه پیشرفت ‌های صورت گرفته، هوش مصنوعی دارای محدودیت ‌هایی است. در واقع، با اینکه تجزیه و تحلیل توسط هوش مصنوعی سریع‌تر انجام می‌شود، اما این فناوری فاقد شهود انسانی بوده و تصمیم‌گیری آن به صورت مطلق بر اساس داده‌ های تاریخی و الگوهای از پیش تعریف شده است.

استفاده از الگوریتم ناشناس، امکان هک و دسترسی غیر مجاز و قابل پیش‌بینی نبودن بازار؛ از مهم‌ ترین چالش ‌های کپی تریدینگ با هوش مصنوعی و دریافت سیگنال طلا از آن است.

 

چه آینده ای در انتظار کپی ترید هوش مصنوعی است؟!

ورود به معاملات در بازارهای مالی مانند «فارکس» از طریق کپی ترید با هوش مصنوعی، آینده ‌ای هیجان ‌انگیر دارد. در ادامه با چند احتمال در مورد آینده این حوزه آشنا می‌شویم:

 • معامله‌گران هوش مصنوعی شخصی: تصور کنید که یک معامله‌ گر هوش مصنوعی شخصی دارید که، استراتژی‌ های خود را با «اهداف مالی خاص» و «تحمل ریسک» شما تنظیم می‌کند.
 • شبکه ‌های هوش مصنوعی به هم پیوسته: سیستم‌ های هوش مصنوعی در حال ارتباط و همکاری با یکدیگر، برای بهینه ‌سازی تصمیمات تجاری به طور جمعی هستند که در آینده نزدیک ایجاد می‌شود.
 • دقت پیش‌بینی پیشرفته: الگوریتم‌ های هوش مصنوعی، در پیش ‌بینی حرکات بازار با دقت بالاتر؛ مهارت بیشتری پیدا می‌کنند.
 • پوشش گسترده‌ تر دارایی: کپی ترید با هوش مصنوعی، برای در بر گرفتن طیف وسیع‌ تری از دارایی ها، از جمله «ارزهای دیجیتال»، «کالا ها» و «سهام» گسترش پیدا می‌کند.

 

مزایا و معایب کپی ترید با هوش مصنوعی

کپی تریدینگ با هوش مصنوعی که امروزه از محبوبیت زیادی برای درآمد در بازار فارکس برخوردار است، مزایا و معایبی دارد که در زمان استفاده باید مورد توجه قرار بگیرد.

مزایا و معایب کپی ترید با هوش مصنوعی

مزایا

معایب

تصمیمات معاملاتی مبتنی بر داده ‌ها تکیه بر یک الگوریتم ناشناس
مناسب برای معامله‌گران مبتدی و پیشرفته غیر قابل پیش‌بینی بودن بازار
مناسب برای ورود به معاملات جدید ریسک سرمایه‌گذاری
دارای استراتژی ‌های معاملاتی بهینه خطای مدل‌ سازی در علم داده (خطر Over fitting)

 

نظر کارشناس اف ایکس ماکسی درباره کپی ترید با هوش مصنوعی

امروزه، یکی از بهترین راه‌ هایی که می‌توان از طریق آن به درآمد دلاری از بازارهای مالی [مانند فارکس] دست پیدا کرد، «کپی ترید با هوش مصنوعی» است.

در واقع، این روش با استفاده از فن آوری هوش مصنوعی؛ به تجزیه و تحلیل رفتار معاملاتی تریدرهای با تجربه و موفق پرداخته و آن را برای انجام معاملات خود کپی می‌کنید.

البته که به دلیل محدودیت ‌های هوش مصنوعی، نمی‌توان به صورت صرف از این روش استفاده کرد و بهترین و موثرترین «استراتژی طلا»، ترکیبی از توانایی انسان و هوش مصنوعی است.

در این روش، می‌توان برای تجزیه و تحلیل بازار از هوش مصنوعی استفاده کرده و فرصت ‌ها را شناسایی و در نهایت استراتژی معاملاتی موثر ایجاد کرد.

 

سیگنال فارکس

سوالات متداول

❓کپی ترید با هوش مصنوعی چیست؟

کپی ترید با هوش مصنوعی (AI Copy Trading) نوعی از معاملات خودکار است که در آن از الگوریتم‌های هوش مصنوعی برای کپی کردن معاملات معامله‌گران باتجربه و موفق استفاده می‌شود.

❓کپی تریدینگ با هوش مصنوعی چگونه انجام می‌شود؟

این روش از کپی تریدینگ، با استفاده از فناوری هوش مصنوعی و بدون نیاز به تعامل انسانی و همچنین بر اساس الگوریتم‌ های از پیش‌ تعیین شده انجام می‌شود.

❓مزایای کپی ترید با هوش مصنوعی چیست؟

از مهم‌ ترین مزایای این روش کپی تریدینگ عبارت است از:

 • اخذ تصمیمات معاملاتی مبتنی بر داده ‌ها؛
 • انجام معاملات به صورت 24/7؛
 • حذف کامل احساسات در معاملات؛
 • مناسب برای معامله‌گران مبتدی و پیشرفته.

❓آیا می توان عملیات ترید را به طور کامل به هوش مصنوعی سپرد؟

خیر، باید به طور مداوم عملکرد هوش مصنوعی را ارزیابی کرده و زیرنظر بگیرید. در بسیاری از مواقع، اشکالات موجود در ربات ها، باعث به وجود آمدن ضرر در معاملات می شود.


درج نظر