نحوه برداشت ریالی از آلپاری با تلگرام برای ایرانیان 💸 برداشت از بروکر الپاری به صورت ریالی با تله پی

16 icon leverages برداشت ریالی از آلپاری برداشت ریالی از آلپاری به صورت مستقیم 💵 انتقال ریالی از بروکر alpari

 

با امکان جدید بروکر آلپاری که برای واریز و برداشت ریالی فراهم کرده کاربران می توانند با کارت اعتباری یکی از بانکهای داخل ایران، به صورت ریالی در حساب خود واریز و برداشت را انجام دهند.

از آنجا که در این بروکر روشهای متنوعی برای انتقال پول وجود داشته، اما برداشت ریالی برای کاربران ایرانی می تواند در اولویت بالاتری قرار گیرد.

برداشت ریالی از آلپاری - آموزش برداشت ریالی از آلپاری - نحوه برداشت ریالی از آلپاری - نحوه برداشت ریالی از الپاری

 

در مقاله آموزش برداشت پول از آلپاری انواع متدهای برداشت از بروکر آلپاری توضیح داده شده ولی در این بررسی قصد داریم آموزش برداشت ریالی از آلپاری را به صورت جامع و تصویری برای کاربران شرح دهیم.

 

در جدول زیر برخی از شرایط این برداشت ریالی در alpari ذکر شده و در ادامه به صورت تصویری نحوه انجام آن آموزش داده شده است.

 

🌐 بررسی بروکر آلپاری 💻 وب سایت بروکر آلپاری
🔵 امکان برداشت ریالی در الپاری ✔️
🔵 حداقل برداشت ریالی ⬅️ 5 دلار
🔵 تعداد درخواست ها در یک روز کاری ⬅️ 1 بار در روز

 

ثبت نام در بروکر آلپاری

 

10 icon standard account برداشت ریالی از آلپاری آموزش برداشت ریالی از آلپاری ✳️

 

معامله گران داخل ایران برای برداشت ریالی از alpari باید طبق آموزش های زیر، مراحل را به صورت گام به گام جلو رفته و در صورت وجود هر گونه ابهام یا سوال در مورد هر یکی از مراحل می توانند با پشتیبانی سایت اف ایکس ماکسی در ارتباط باشند.

 

  • مرحله اول

در ابتدا کاربر باید وارد کابین شخصی خود شده و مطابق تصویر از بخش انتقال وجه و قسمت برداشت وجه بر روی گزینه Amoney کلیک کنید.

 

برداشت ریالی از آلپاری - آموزش برداشت ریالی از آلپاری - نحوه برداشت ریالی از آلپاری - نحوه برداشت ریالی از الپاری

  • مرحله دوم

در این بخش در ابتدا گزینه نوع انتقال را بر روی برداشت وجه قرار داده و در بخش بعدی حساب تجاری در آلپاری که قصد برداشت از آن را داشته را انتخاب کرده و در انتها روش انتقال را بر روی amoney قرار داده و بر روی دکمه ادامه کلیک می کنیم.

توجه داشته باشید که ارز پایه انتقالی این بخش بر روی دلار باشد.

 

برداشت ریالی از آلپاری - آموزش برداشت ریالی از آلپاری - نحوه برداشت ریالی از آلپاری - نحوه برداشت ریالی از الپاری

  • مرحله سوم

در این مرحله کاربر باید مبلغ مورد نظر خود را برای برداشت وارد کرده و در بخش شماره حساب، TPDUSDبه همراه شماره حساب را وارد نمایید. برای مثال TPDUSD1370655

 

سپس در بخش توضیحات کاربر باید شماره شبا حساب خود را به همراه نام و نام خانوادگی صاحب حساب وارد نماید. شماره شبا باید بدون خط تیره و متصل به هم نوشته شده و حروف IR به صورت بزرگ درج شده باشد.

 

در این بخش کاربر نیازی به نوشتن هیچ توضیح اضافه تری مانند نام بانک یا نام شعبه بانک را نداشته و دقیقا همان اطلاعات ذکر شده را باید وارد نماید. پس از این مراحل بر روی دکمه ادامه کلیک کنید.

 

برداشت ریالی از آلپاری - آموزش برداشت ریالی از آلپاری - نحوه برداشت ریالی از آلپاری - نحوه برداشت ریالی از الپاری

  • مرحله پنجم

در این مرحله کاربر مقدار برداشت را به همراه شماره حساب چک کرده و در صورت درست بودن در ادامه بر روی دریافت کد یکبار مصرف از طریق sms کلیک کرده و بعد از وارد کردن این کد بر روی دکمه انتقال وجه کلیک نماید.

 

برداشت ریالی از آلپاری - آموزش برداشت ریالی از آلپاری - نحوه برداشت ریالی از آلپاری - نحوه برداشت ریالی از الپاری

 

بعد از زدن بر روی دکمه انتقال یک شماره درخواست برای کاربر نمایش داده می شود که کاربر باید آن را به انگلیسی از طریق تلگرام تله پی ارسال کرده و منتظر تایید و برداشت بماند.

 

 

49 icon riskfree برداشت ریالی از آلپاری نکات مهم در زمان برداشت ریالی از بروکر آلپاری با telepay ✳️

 

کاربران در زمان برداشت ریالی از alpari باید موارد زیر را مد نظر داشته باشند:

 

✔️ در این روش حداقل مقداری که کاربر می تواند از حساب خود برداشت نماید معادل با 5 دلار می باشد.

 

✔️ در خواست کاربر به روش پایا انجام خواهد شد و در صورت ثبت درخواست قبل از ساعت 17 حواله پایا برای کاربر در همان روز ارسال خواهد شد.

 

✔️ هر کاربر مجاز به ارسال یک درخواست ریالی از روش تله پی در روز بوده و درصورتی که نیاز به تعداد دفعات بیتشری بوده، کاربر باید همه آنها را تجمیع کرده و در قالب یک درخواست برای تله پی ارسال نماید.

سوالات متداول

آیا برای برداشت ریالی از آلپاری با تله پی کارت بانکی باید متعلق به دارنده حساب بروکر آلپاری باشد ؟

بله. کاربران برای برداشت ریالی بعد از ورود به وب سایت بروکر آلپاری و ورود به بخش amoney در قسمت برداشت وجه، باید علاوه بر وارد کردن مبلغ شماره شبا کارت بانکی را به همراه نام و نام خانوادگی دارنده حساب وارد کرده که باید مطابق با نام صاحب حساب در بروکر باشد.

حداقل مبلغ برداشت ریالی در الپاری با تله پی چقدر می باشد ؟

حداقل مبلغ برداشت ریالی در این روش 5 دلار بوده که در صورت ثبت قبل از ساعت 17 به وقت ایران، حواله پایا برای کاربر ارسال خواهد شد. در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان اف ایکس ماکسی در تماس باشید.


نظرات (2)
  1. برداشت ریالی از آلپاری چرا فقط یک بار در روز امکان پذیره؟

    • این قانون از طرف بروکر گذاشته شده است. اگر نیاز به برداشت دفعات بیشتر، می توانید درخواست خود را به پشتیبانی آلپاری بدهید.

درج نظر