معرفی کیف پول آلپاری [alpari] 💳 انواع کیف پول در بروکر آلپاری [شخصی + شریک + تاپ چنج]

کیف پول آلپاری کاربردهای کیف پول (ولت) بروکر آلپاری – نحوه ساخت کیف پول در کابین alpari

 

در دنیای معاملات آنلاین، یکی از موارد سنجش یک بروکر قابل اعتماد و مطمئن مثل بروکر آلپاری، تامین امنیت سرمایه کاربران می باشد. در کارگزاری ها این کار از طرق مختلفی مثل ورود از طریق هویت دو عاملی و …، صورت گرفته؛ که تمامی این کارها به دلیل بالا بردن هر چه بیشتر سطح امنیت سرمایه کاربر، در مقابله با سارقان اینترنتی می باشد.

 

برای مثال یکی از راه های حفظ سرمایه در بازار ارز دیجیتال استفاده از کیف پول (ولت) نرم افزاری و سخت افزاری بوده، که کاربران می توانند ارزهای خود را در آنها نگهداری نمایند. اما این کار در سایر بازارهای مالی، به دلیل نوع معاملات که به صورت فیوچرز و سی اف دی [CFD] بوده، امکان پذیر نمی باشد.

کیف پول آلپاری

 

اما در اقدامی مشابه در برخی بروکرها مثل alpari، کاربران به محض ثبت نام و ساخت اکانت خود، حسابی با عنوان حساب شخصی برای آنها ساخته شده، که حکم کیف پول آلپاری را برای کاربران خواهد داشت.

کیف پول آلپاری - شماره کیف پول آلپاری

البته در مقاله تفاوت حساب شخصی و تجاری در آلپاری، فرق آنها بیان شد؛ ولی در این مقاله از اف ایکس ماکسی قصد داریم به صورت تخصصی، انواع کیف پول در آلپاری را معرفی و بررسی کرده، و با امکانات آن نیز آشنا شویم.

 

کیف پول آلپاری  انواع کیف پول [wallet] در الپاری

 

در جدول زیر با انواع کیف پول در کارگزاری الپاری آشنا شده، و در ادامه نیز هر یک به صورت کامل مورد ارزیابی قرار گرفته است:

🌐 بررسی بروکر آلپاری 🔍 معرفی کیف پول alpari
👜 کیف پول (حساب شخصی) ✔️ برای واریز، برداشت و انتقال داخلی
👜 انواع حساب شخصی ✔️ استاندارد [USD + No] – محدود شده [xUSD + no]
👜 کیف پول شریک ✔️ مخصوص حساب پم (سرمایه گذاری)
👜 کیف پول تاپ چنج ✔️ برای واریز و برداشت با تاپ چنج
👜 ارزهای قابل واریز و برداشت در حساب شخصی 💵 دلار [$] – یورو [€] – روبل [₽]

 

کیف پول آلپاری

 

details icon کیف پول بررسی تمامی کیف پول های آلپاری – شماره کیف پول آلپاری

 

در این بخش قصد داریم تمامی ولت های موجود در کارگزاری alpari را بررسی کرده، و با کاربرد و شرایط استفاده هر یک از آنها آشنا شویم.

 

کیف پول آلپاری کیف پول شخصی الپاری (حساب شخصی/غیر تجاری) – My Transitory Accounts

 

این کیف پول که در کابین با عنوان “حساب های شخصی من” نمایش داده شده، به محض ثبت نام در بروکر آلپاری، برای کاربر ایجاد می شود. این کیف پول در حکم صندوقی برای کاربر بوده؛ که می تواند در آن وجوه و سرمایه خود را نگهداری کرده، و در زمان نیاز، به حساب های سرمایه گذاری یا تجاری خود انتقال دهد.

 

البته در زمان کار با حساب های پم [pamm]، کاربران باید ابتدا واریزی خود را به کیف پول آلپاری (حساب شخصی) انجام داده‌، و سپس به حساب سرمایه گذاری خود انتقال دهند.

 

برای سرمایه گذاری در کالا های سرمایه ای، ابتدا وجه را به حساب شخصی انتقال دهید و سپس در حساب مورد نظر سرمایه گذاری کنید. حساب های شخصی همچنین می توانند برای نگهداری وجه قبل از انتقال به حساب تجاری استفاده شوند.

حال این حساب دارای دو نوع استاندارد و محدود شده که در زیر معرفی شده اند:

 

کیف پول آلپاری کیف پول استاندارد – شماره کیف پول استاندارد

در این بخش کاربران از طریق یکی از روشهای انتقال پول در کیف پول هایی که بر حسب دلار [$] و یورو [€] بوده، قادرند حساب خود را شارژ کرده، و از طریق انتقال داخلی به یکی از حساب های پم یا حقیقی خود واریز یا برداشت داشته باشند.

کاربران در این کیف پول دو شماره کیف پول داشته؛ که این شماره ها با حروف اختصاری ارز منطبق با کیف پول شروع می شود. انواع کیف پول استاندارد:

  • شماره کیف پول دلاری (USD)
  • شماره کیف پول یورویی (EUR)
کیف پول آلپاری - شماره کیف پول آلپاری
نحوه دسترسی به شماره کیف پول استاندارد

 

کیف پول آلپاری کیف پول محدود شده – شماره کیف پول محدود شده

 

در این کیف پول راه های واریز و برداشت محدودی برای ارزهای دلار، یورو و روبل روسیه را دارا می باشد.

راه های واریز در حساب غیر تجاری محدود شده
  • از طریق کارت های اعتباری (مسترکارت، ویزا کارت و …)
  • از طریق سیستم پرداخت الکترونیکی Skrill

 

راه های برداشت در حساب غیر تجاری محدود شده

در زمان برداشت، این کار فقط ار طریق حساب بانکی ممکن بوده، و روش واریزی (کارت اعتباری یا اسکریل) آن در این روش مهم نمی باشد.

 

شماره کیف پول محدود شده

در این بخش شماره کیف پول ها با حرف کوچک x آغاز شده، و بعد حرف اختصاری مربوط به ارز، شماره مربوط به حساب کاربر قرار گرفته است. برای مثال xUSD12587455، xEUR12587455 و xRUB12587455.

کیف پول آلپاری - شماره کیف پول آلپاری
نحوه دسترسی به شماره کیف پول محدود شده

 

کیف پول آلپاری  کیف پول شریک در آلپاری

 

این کیف پول مربوط به حساب های پم بوده، که سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در حساب یک مدیر، با واریز حداقل مقدار تعیین شده به کیف پول شریک، و تایید آن توسط مدیر حساب پم، سرمایه گذاری کاربر در آن حساب آغاز خواهد شد.

 

کیف پول آلپاری کیف پول تاپ چنج در آلپاری

 

به طور اختصاصی کیف پول مجزایی برای آن وجود نداشته، و کاربران در زمان واریز و برداشت از طریق کیف پول تاپ چنج در آلپاری، می توانند با ورود به حساب Topchange خود، واریز و برداشت را انجام دهند.

در واقع کاربر می تواند از طریق کپی کردن شماره کیف پول دلاری یا یورویی استاندارد، با ورود به حساب خود در تاپ چنج، حساب خود را شارژ نماید.

 

کیف پول آلپاری نظر نویسنده درباره کیف پول در کارگزاری آلپاری

 

بروکر آلپاری با ایجاد حساب شخصی یا همان کیف پول، امکانی را ایجاد کرده که کاربران در کابین خود، یک حساب بانکی یا صندوق مانند داشته،‌ که قادرند از طریق آن واریز و برداشت کرده و یا سرمایه خود را در آن نگهداری کنند.

علاوه بر کاربرد و مزایای آن که در مقاله ذکر شد، یکی دیگر از مزایای آن برای افرادی که در معاملات خود از اهرم استفاده می کنند؛ در زمانی که معامله به دلیل در ضرر بودن در حال بسته شدن باشد؛ اگر کاربر در کیف پول خود پولی داشته، به سرعت می تواند آن را به حساب تجاری مورد نظر انتقال داده و سطح مارجین در معامله خود را افزایش دهد تا از کال مارجین شدن یا بسته شدن معامله جلوگیری نماید.

 

در صورتی که کاربران در ارتباط با واریز و برداشت به کیف پول آلپاری سوالات یا مشکلاتی داشته، می توانند از طریق مسیرهای ارتباطی تلگرام و یا لایو چت با بخش پشتیبانی اف ایکس ماکسی در ارتباط باشند.

 

کیف پول آلپاری

 

سوالات متداول

کیف پول در بروکر آلپاری چیست؟

کیف پول در بروکر آلپاری، در واقع یک حساب غیر تجاری بوده، که کاربران می توانند از آن به عنوان یک حساب واسط برای انتقال داخلی بین حساب های حقیقی و پم، و واریز و برداشت در حساب کاربری معامله گر استفاده نمود.

 

چگونه می توانم شماره کیف پول آلپاری خود را پیدا کنم؟

کاربران بعد از ثبت نام در آلپاری، به صورت خودکار دارای یک حساب شخصی یا غیر تجاری شده که شماره کیف پول دلاری و یورویی آن، همان شماره کیف پول آلپاری می باشد. کاربران بعد از ورود به کابین در بخش «حساب های شخصی من» می توانند این شماره کیف پول ها را مشاهده نمایند.


درج نظر