بررسی کلاهبرداری آلپاری 🔍 رگوله بروکر الپاری برای ایرانیان

header icon کلاهبرداری آلپاری  صحت سنجی کلاهبرداری آلپاری در سال 2015 – بررسی اعتبار بروکر alpari

 

از آنجا که قدم اول در انتخاب یک بروکر، اعتبار و امنیت آن بوده، بررسی اعتبار و امنیت یک کارگزاری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده، زیرا عدم انجام این کار، ممکن است به قیمت از دست دادن سرمایه کاربر باشد.

 

از اینرو در این مقاله قصد داریم به صورت جامع، اعتبار و امنیت بروکر آلپاری که یک بروکر شناخته شده در بین کاربران بازارهای فارکس ایرانی و بین المللی است را بررسی نماییم.

کارگزاری الپاری با سابقه ای 23 ساله و فعالیت مستمر در بازارهای مالی توانسته تا به حال تعداد زیادی از کاربران این بازارها را به خود جذب کند که خود نشان از اعتبار و محبوبیت این بروکر در بین معامله گران می باشد.

 

alpari register button کلاهبرداری آلپاری

 

بروکرهای فارکس برای به طور کلی برای ایجاد اطمینان کاربران درباره امن بودن سرمایه آنها، اقدام به اخذ مجوزهای گوناگونی از سازمان های نظارتی (رگولاتورها)  و یا دیگر ارگانهای مالی می کنند.

البته بررسی این مساله در مورد الپاری، و دیگر بروکرهای مشابهی مثل لایت فایننس و آمارکتس، به دلیل شرایط تحریمی و سیاسی کشورمان، کمی متفاوت از سایر کشورها می باشد.

 

تفاوت اصلی آن هم در این بوده که رگولاتوری های معتبر و سطح بالایی مثل FSA، اجازه ارائه خدمات به کاربران ایرانی نداده و به همین دلیل بروکرهایی مانند alpari با تاسیس شعباتی در مناطق آف شور، این محدودیت ها را از بین برده تا در نهایت بتوانند به کاربران در داخل ایران خدمات خود را ارائه دهند.

 

کلاهبرداری آلپاری - آیا آلپاری کلاهبردار است - آیا آلپاری معتبر است - رگوله بروکر آلپاری - کلاهبرداری بروکر آلپاری

 

البته شعبات این بروکرها در دیگر نقاط دنیا مانند اروپا و یا آمریکا، برای رقابت با سایر بروکرهای، مجوزهایی از رگولاتوری های درجه یک در دنیا اخذ می کنند. با این اوصاف، بررسی رگوله آلپاری و دیگر بروکرهای مشابه مثل لایت فارکس و یا آمارکتس برای کاربران فارسی زبان فرایندی متفاوت از دیگر کشورها خواهد داشت.

 

در مورد کلاهبرداری الپاری هم باید گفت، با اینکه در سال 2015 به دلیل ریزش ارز فرانک سوییس، باعث ورشکستگی مقطعی این بروکر شد، اما نمی توان این اتفاق را دلیل بر کلاهبرداری عمدی این بروکر از کاربرانش دانست.

در واقع این حادثه را بیشتر می توان به عدم پیش بینی درست این کارگزاری از بازار و برنامه ریزی نادرست آن برای وقوع چنین اتقافاتی در بازار ارتباط داد.

 

در انتهای این بخش در قالب یک جدول، رگوله بروکر آلپاری برای ایرانیان و رگوله الپاری اینترنشال آورده شده و در ادامه این مقاله سایت اف ایکس ماکسی توضیحات جامع تری در مورد امنیت و اینکه آیا آلپاری کلاهبردار است یا نه، نیز بررسی شده است.

 

🌐 بررسی بروکر آلپاری 💻 وب سایت بروکر آلپاری
📅 سال تاسیس بروکر 📅 1998 میلادی
📍 مجل تاسیس کارگزاری 📍 کشور روسیه
🏬 دفتر مرکزی 🏬 سنت وینست
🏛️ رگوله های آلپاری 🏛️  FCA – FSA
☂️ میزان اعتبار بروکر آلپاری ☂️ بالا

 

افتتاح حساب در بروکر آلپاری

 

 

defraud icon کلاهبرداری آلپاری  آیا آلپاری کلاهبردار است – کلاهبرداری بروکر آلپاری

 

در سال 2015 اتفاق تلخی برای یکی از بزرگترین بروکرهای فارکس دنیا افتاد. شروع این حادثه با نوسان ارز کشور سوئیس در 15 ژانویه بود که به نوبه خود یکی از بزرگترین نوسانات تاریخ بازار فارکس بوده که شوک وحشتناکی را به بازار تحمیل کرد.

 

بعد از این اتقاق بود که، اولین اخبار مربوط به سقوط کارگزاری آلپاری پخش شد، در واقع با نوسان شدید CHF باعث شد آلپاری دچار مشکل شدیدی شود و به دلیل وقع این حادثه باعث شد هزاران کاربر در این بازار بیش از 1 بیلیون دلار از سرمایه های خود را از دست دهند.

 

دلیل اصلی آن هم این بوده که با نوسان شارپی این ارز، از آنجا که این بروکر به دلیل موقعیت های معاملاتی بیش از حد در این ارز، باعث از بین رفتن سرمایه کاربرانش شود و در نتیجه الپاری بالاجبار اعلام ورشکستگی کرد.

کلاهبرداری آلپاری - ایا بروکر الپاری رگوله است - آیا آلپاری معتبر است - رگوله آلپاری - کلاهبرداری آلپاری

در نتیجه این حادثه و از دست رفتن سرمایه بسیاری از کاربران ایرانی و خارجی در این بروکر، بسیاری از معامله گران مجبور به ترک بازار شده، در حالی که عده ای از آنها دیگر قادر به بازگشت به این بازار نشدند.

 

از آنجا که معامله گران آسیب دیده در این اتفاق، به دنبال جبران ضررهای مالی خود بودند، بسیاری از سازمانهایی که هیچ ارتباطی با این بروکر نداشته، وعده جبران خسارت این معامله گران را داده بودند که در نهایت نیز، هیچ یک از این وعده ها عملی نشد.

 

با توجه به وقوع این حادثه و ورشکستگی و بدنامی این بروکر، باعث شد بسیاری از کاربران از این بروکر خارج شده و به دنبال بروکرهای جدیدی برای معاملات بروند. با این حال این بروکر دوباره توانست به بازار برگشته و با برنامه ریزی های بهتر و دقیق تر دوباره اعتبار خود در بازار را بدست آورده و کاربران جدیدی را جذب نماید.

 

این حادثه که دلیل اصلی آن همانطور که ذکر شد، سقوط این ارز بود، باعث ایجاد شایعاتی مبنی بر کلاهبرداری بروکر آلپاری شد که صحت نداشت.

 

 

insurance icon کلاهبرداری آلپاری  بررسی میزان امنیت سایت و اعتبار بروکر الپاری

 

🟢 با توجه به عدم وجود رگولاتوری های درجه یک در بروکرهای فارکس فارسی که در ایران کار می کنند، بازخورد کاربران و تجربه معاملاتی آنها در این بروکر می تواند بهترین ملاک سنجش برای اعتبار آلپاری باشد.

 

در همین راستا با جستجو در مورد این موضوع در انجمن ها و فروم های مربوطه و سایت های معتبری مثل تراست پایلت در بستر اینترنت می توان بر اعتبار بالای این بروکر در بین کاربران صحه گذاشت.

کلاهبرداری آلپاری - ایا بروکر الپاری رگوله است - آیا آلپاری معتبر است - رگوله آلپاری - امنیت بروکر آلپاری

 

🟢 در ارتباط با امنیت بروکر آلپاری هم میتوان گفت که این کارگزاری، همیشه یکی از بروکرهای پیشرو در زمینه استفاده از تکنولوژی های جدید معاملاتی و امنیتی بوده که همین امر باعث شده پلتفرم های معاملاتی، سایت و امنیت بالایی برخوردار باشد.

 

در نتیجه کاربران می توانند با خیالی آسوده در این بروکر حساب خود را ایجاد کرده و معاملات خود را در بستر پلتفرم های معاملاتی alpari انجام دهند.

 

در این بروکر کاربران می توانند با استفاده از تنظیمات موجود در کابین شخصی، میزان امنیت حساب خود را بالاتر برده تا به میزان بیشتری احتمال هک شدن حساب خود را کاهش دهند.

 

 

conclusion icon کلاهبرداری آلپاری  جمع بندی و نظر نویسنده در مورد کلاهبرداری بروکر آلپاری

 

همانطور که دیدیم کلاهبرداری آلپاری واقعیت نداشته و این موضوع تنها شایعه ای بود که در مورد این بروکر در بین کاربران منتشر شد.

 

همچنین بر طبق گزارشات و فیدبک های کاربران، در حال حاضر بروکر الپاری یکی از بهترین و معتبرترین کارگزاری های فارکس در ایران بوده که خدمات معاملاتی فراوانی را برای کاربران فراهم نموده است.

 

از اینرو alpari همیشه در لیست برترین بروکرهای فارکسی گروه اف ایکس ماکسی قرار داشته و یکی از بروکرهای پیشنهادی می باشد. در نتیجه کاربران علاقمند به افتتاح حساب در این بروکر می توانند بر پایه سابقه خوب و اعتبار الپاری با خیالی اسوده در این بروکر معاملات خود را آغاز نمایند.

سوالات متداول

ایا بروکر الپاری رگوله است ؟

✔️ بله. این بروکر با ایجاد شرایط لازم، موفق به اخذ مجوز از رگولاتوری های FCA و FSA شود. کاربران در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در این مورد می توانند از بخش درباره ما وب سایت بروکر آلپاری اطلاعات جامع تری را بدست آورند.

آیا بروکر آلپاری از اعتبار کافی برای سرمایه گذاری برخوردار است ؟

✔️ بله. این بروکر با سابقه ای حدود 23 سال در بازارهای مالی از اعتبار بالایی برخودار است. اما کاربران در صورت نیاز به مشاوره برای انتخاب بروکر مناسب می توانند با تماس با بخش پشتیبانی، مشاوره رایگان در این مورد داشته باشند.

🔵 دریافت مشاوره در تلگرام

🟢 دریافت مشاوره در لایو چت

 


درج نظر