فرق حساب شخصی و تجاری در آلپاری 📙 تفاوت بین حساب های شخصی استاندارد و محدود شده در کابین Alpari

header icon حساب شخصی و تجاری در آلپاری تفاوت حساب شخصی با حساب تجاری در آلپاری – فرق حساب شخصی و معاملاتی

 

یکی از مواردی که کاربران در زمان ورود به کابین شخصی بروکر آلپاری با آن مواجه می شوند، دسته بندی حسابهای آنها در داخل پنل کاربری انها می باشد.

با توجه به اینکه در کابین بروکر، این دو واژه دو کاربرد و تعریف جدا از هم داشته در این مقاله قصد داریم تفاوت حساب شخصی با حساب تجاری در آلپاری و تعاریف هر یک از این حسابها را برای کاربران شرح دهیم.

بروکر الپاری به عنوان یک بروکر معتبر و بین المللی انواع مختلفی از حساب های معاملاتی را برای کاربران خود ارائه داده که هر کدام از آنها نیاز قشری از کاربران با استراتژی های مختلف را پاسخ خواهد داد.

alpari register button حساب شخصی و تجاری در آلپاری

اما در اینجا مقصود از حساب شخصی حسابی بوده که برای معاملات در بازار کاربردی نداشته و با این حساب کاربر تنها به عنوان یک فرد حقیقی در بروکر قابل شناسایی خواهد شد. در واقع این حساب ساخته شده برای کاربر، ابزاری برای معاملات کاربر نمی باشد.

به بیان ساده تر وقتی یک کاربر در بروکر آلپاری ثبت نام خود را انجام می دهد، در واقع یک حساب شخصی به صورت خودکار برای کاربر ایحاد خواهد شد و کاربر توسط آن می تواند واریز و برداشت از حساب های معاملاتی (تجاری و سرمایه گذاری) را انجام دهد.

تفاوت حساب شخصی و تجاری در آلپاری - فرق حساب شخصی و تجاری در الپاری

در حالی که حساب تجاری، حسابی است که کاربر بعد از ثبت نام و ورود به کابین شخصی خود، اقدام به ایجاد یکی از حساب های ای سی ان، استاندارد، سنتی و یا پرو ای سی ان می کند.

در نتیجه حساب شخصی حسابی بوده که بعد از ایجاد حساب الپاری ساخته شده و کاربر برای ورود به آن باید نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نماید. اما حساب تجاری یا حساب معاملاتی حسابی بوده که کاربر بعد از اتصال آن به متاتریدر امکان معامله در بازارهای مالی را خواهد داشت.

کاربران برای استفاده از این حسابها باید در ابتدا اکانت خود را ایجاد کرده، که برای این کار می توانید مقاله نحوه ثبت نام الپاری را مطالعه نمایید.

در جدول زیر اطلاعاتی در مورد انواع جسابها در بروکر الپاری ذکر شده و در ادامه تفاوت حساب تجاری و شخصی به صورت جامع تر و تصویری بیان شده است.

 

ویژگی های حساب شخصی و تجاری در آلپاری

تفاوت حساب شخصی و تجاری در آلپاری
🌐 بررسی بروکر آلپاری 💻 لینک ثبت نام در بروکر آلپاری
💵 انواع حسابهای تجاری 💵 نانو (سنتی) استاندارد ای سی ان pro-ecn
💵 انواع حسابهای شخصی 💵 استاندارد متاتریدر 4 (USD و EUR)
📊 پلتفرم های بروکر 📊 متاتریدر 4 – متاتریدر 5
🖨️ حساب کپی تریدینگ 🖨️ حساب پم
🕌 حساب اسلامی ✔️
⭕️فایل آموزشی فرق حساب شخصی و تجاری در آلپاری – PDF
⭕️لینک یوتیوب تقاوت حساب شخصی و تجاری در آلپاری – YouTube
⭕️لینک آپارات بررسی فرق حساب شخصی و تجاری در آلپاری – Aparat
⭕️لینک نماشا تفاوت حساب شخصی و تجاری در آلپاری – Namasha

 

openaccount register button alpari حساب شخصی و تجاری در آلپاری

🎥 ویدئوی بررسی تفاوت حساب شخصی و تجاری در آلپاری

در فیلم زیر، تمامی ویژگی های حساب تجاری و شخصی در بروکر آلپاری را، برای شما بررسی کرده ایم.

تفاوت حساب شخصی و تجاری آلپاری از نظر محدودیت ها و امکانات

 

تفاوت حساب شخصی و تجاری در آلپاری مهمترین تفاوت حساب شخصی با حساب تجاری در آلپاری

 

به طور کلی حساب شخصی در الپاری فارکس در حکم یک ولت (کیف پول) عمل کرده ولی حساب تجاری،‌حسابی بوده که مخصوص ترید و معاملات می باشد.

اما جدا از این تفاوت کلی، این دو حساب تفاوت های دیگری نیز دارند که نحوه تشخیص این دو حساب از هم در کابین شخصی،به همراه تعریف جامع هر یک از آنها در این بخش ذکر شده است.

 

تفاوت حساب شخصی و تجاری در آلپاری حساب شخصی آلپاری چیست؟

حساب personal یا شخصی در الپاری برای انتقال وجه در حساب کاربری یک معامله گر کاربرد داشته، طوری که کاربر می تواند برای واریز به یک حساب تجاری، مبلغ مورد نظرش را در این حساب شخصی نگه داشته و در زمان دلخواه از طریق انتقال داخلی حساب معاملاتی را شارژ نماید.
اما نحوه ساخت این حساب به صورت خودکار بوده، بدین معنا که وقتی یک کاربر تمامی مراحل ثبت نام در بروکر آلپاری را انجام دهد، نام کاربری و رمز عبور این حساب به ایمیل شخصی کاربر ارسال خواهد شد و کاربر توسط آنها قادر به ورود به کابین شخصی خواهد شد.
اما مطابق تصویر زیر، بعد از ورود به کابین می تواند دید که دو حساب استاندارد در ارزهای پایه دلار و یورو، به صورت پیش فرض برای کاربر ایجاد شده است.
تفاوت حساب شخصی و تجاری در آلپاری - فرق حساب شخصی و تجاری در الپاری
تفاوت حساب شخصی با حساب تجاری در آلپاری – حساب شخصی آلپاری چیست؟
این حساب های استاندارد ساخته شده بر اساس حروف مشخصه دلار و یورو که در ابتدای آنها آمده قابل تشخیص از یکدیگر می باشند. در حالی که دیگر حساب های افتتاح شده (حسابهای تجاری) دارای این دو علامت در ابتدای نامشان (USD و EUR) نخواهد بود.
از اینرو آسان ترین راه تشخیص این دو حساب از روی نام این حساب ها می باشد.

 

 

تفاوت حساب شخصی و تجاری در آلپاری حساب تجاری آلپاری چیست؟

حساب تجاری همان حساب های معاملاتی در الپاری بوده که انواع آن در مقاله حساب های آلپاری به تفصیل آمده است. مطابق تصویر زیر بعد از ورود به کابین، در زیر حساب های شخصی، لیست حساب های تجاری کاربر نمایش داده شده است.
البته کاربران می توانند از طریق منوی حساب های تجاری و غیر تحاری در سمت راست کابین نیز این حساب ها را به صورت جداگانه مشاهده نمایند.
تفاوت حساب شخصی و تجاری در آلپاری - فرق حساب شخصی و تجاری در الپاری
تفاوت حساب شخصی با حساب تجاری در آلپاری – حساب تجاری آلپاری چیست؟

 

تفاوت حساب شخصی و تجاری در آلپاری تفاوت بین حساب های استاندارد و محدود شده در حساب شخصی الپاری

 

حساب های شخصی در الپاری به دو دسته استاندارد و محدود شده تقسیم شده است. این دو حساب تفاوت هایی با یکدیگر داشته که در زیر بیان شده است.

 

  • حساب های شخصی محدود شده که با حروف xUSD, xEUR آغاز شده، نحوه انتقال شارژ حساب در آنها متفاوت می باشد. در این دو حساب کاربران تنها قادر به استفاده از کارت های اعتباری و اسکریل (skrill) می باشند.
  • در حساب های شخصی محدود شده، برداشت از حساب تنها از روشی کاربر با آن حساب خود را شارژ نموده، قابل انجام می باشد.
  • حساب بانکی استفاده شده برای واریز و برداشت در حساب شخصی محدود شده، باید با نام کاربر و دارنده حساب آلپاری یکسان باشد.

 

 

تفاوت حساب شخصی و تجاری در آلپاری  نظر نویسنده اف ایکس ماکسی درباره تفاوت حساب شخصی و حقیقی در آلپاری

 

با توجه به توضیحات بیان شده، کاربران با ثبت نام در بروکر دارای یک حساب استاندارد بر پایه یورو و دلار خواهند شد که، همانند یک کیف پول عمل کرده و کاربران می توانند واریز و برداشت های خود با آنها انجام دهند.

سپس بدون پرداخت هیچ کارمزدی، سرمایه خود را به دیگر حساب های تجاری در الپاری، از طریق گزینه انتقال داخلی،‌ جا به جا نمایند.

این کار به کاربران این فرصت را داده که در صورت نیاز این حساب را شارژ کرده و در زمانی که حساب آنها در حال کال مارجین شدن باشد، با انتقال داخلی از این حساب به حساب معاملاتی، سطح مارجین شدن در معامله را بالا ببرند.

بنا به پیشنهاد کارشناسان اف ایکس ماکسی، کاربران می توانند با توجه به امکانات بی شمار معاملاتی آلپاری، این بروکر را برای شروع معاملات در بازارهای فارکس،به عنوان یکی از گزینه های منتخب در نظر گیرند.

همچنین این فرصت جذاب برای کاربران وجود داشته که با ثبت نام در الپاری از طریق سایت fxmaxi، تا 50 درصد از ریبیت در معاملات را دریافت نموده و میزان درآمدزایی در معاملات را افزایش دهند.

 

تفاوت حساب ecn و استاندارد الپاری

سوالات متداول

لینک ایجاد حساب تجاری در بروکر آلپاری چیست ؟

کاربران با ورود به وب سایت و ثبت نام در این کارگزاری، ابتدا دارای یک حساب شخصی استاندارد شده و در ادامه می توانند از طریق کابین شخصی در یکی از انواع حساب های این بروکر افتتاح حساب خود را انجام دهند.

راه های ارتباطی با بخش پشتیبانی و دریافت مشاوره برای افتتاح حساب تجاری چیست ؟

به تمامی کاربرانی که از تجربه و دانش معاملاتی پایین تری برخودار بوده،‌ توصیه می کنیم تا با مشاوره با کارشناسان در تلگرام، بهترین حساب از حساب های حقیقی الپاری را انتخاب نموده و بعد از آن اقدام به افتتاح حساب نمایند.

 


نظرات (2)
  1. واقعا کدوم حساب برای شروع معاملات بهتره به نظرتون؟ تفاوت حساب شخصی و تجاری در آلپاری از دید شما برای یک تازه کار چیه؟

    • حساب تجاری برای شرکت ها می باشد. شما می توانید با حساب سنتی یا استاندارد آلپاری در ابتدای کار، شروع به ترید نمایید.

درج نظر