معرفی کیف پول شریک در آلپاری [Alpari] 💰آموزش نحوه استفاده در [حساب پم]

کیف پول شریک در آلپاری چیست؟ – آشنایی با کیف پول شریک Alpari

 

شما می توانید در حساب های پم آلپاری، با واریز وجه به کیف پول شریک، از امکانات کپی ترید و سرمایه گذاری بهره بگیرید. 10 تا 50% از این مبلغ به عنوان کارمزد به مدیران حساب تعلق می گیرد.

در ادامه این مقاله به بررسی کامل این کیف پول در بروکر آلپاری و نحوه استفاده از آن خواهیم پرداخت. از جمله مهمترین موضوعات در مورد کیف پول شریک در آلپاری:

  • کیف پول های مختلف آلپاری
  • نحوه استفاده از کیف پول شریک چیست؟!
  • آموزش ایجاد و فعال کردن کیف پول
  • دیدگاه متخصصان در این زمینه
کیف پول شریک در آلپاریکیف پول شریک در آلپاری چیست آدرس کیف پول آلپاری آلپاری انواع حساب
کیف پول شریک در آلپاری چیست

 

خصوصیات کیف پول شریک در آلپاری

کیف پول شریک در آلپاری
معرفی بروکر آلپاری لینک ثبت نام بروکر آلپاری
کاربرد کیف پول شریک سرمایه گذاری در حساب های پم
میزان کمیسیون مدیران حساب پم 10 تا 50%
پشتیبانی از ایرانیان بله

 

انواع کیف پول های بروکر آلپاری Alpari

 

یکی از روش های واریز متنوع که بروکر آلپاری برای راحتی مشتریان خود در نظر گرفته است، کیف پول شریک است که کاربران از این طریق می توانند برای مدیران حساب پم خود پول وایزی کنند.

انواع کیف پول های ارائه شده توسط آلپاری به صورت هستند:

  • کیف پول معامله گر؛
  • کیف پول شریک؛
  • کیف پول پم؛

 

کیف پول شریک چطور کار می کند؟

 

بروکر آلپاری برای مشتریان خود امکان استفاده از حساب های پم و کپی ترید و استفاده از معاملات و استراتژی های معامله گران حرفه ای و سرمایه گذاری در معاملات این معامله گران را فراهم کرده است.

بروکر آلپاری به دلیل ارائه خدمات به کاربران ایرانی و فراهم کردن امکاناتی مانند برداشت و واریز ریالی و پشتیبانی 24 ساعته فارسی زبان در میان ایرانیان، جایگاه ویژه ای بدست آورده است. این نوع کیف پول نیز بین ایرانیان طرفداران بسیاری دارد.

کیف پول شریک در آلپاری یکی از کیف پول های این کارگزاری است که در حساب پم موجود است. کاربران می توانند از طریق این کیف پول برای مدیران حساب پم خود مبلغ واریز کرده و در معاملات معامله گران دیگر شریک شوند.

 

مراحل ساخت و فعال سازی کیف پول شریک آلپاری

انتقال وجه به حساب مدیران حساب های پم توسط کیف پول شریک در آلپاری انجام می شود و این کیف پول در صورت عدم استفاده قابل حذف است.

پس از واریز وجه به کیف پول شریک در آلپاری، مقداری از این وجه به عنوان کمیسیون (از 10% تا 50%) از این حساب کسر و به حساب معامله گران حرفه ای واریز می شود.

برای ارتباط با مدیران و درخواست افتتاح حساب پم، کاربر باید در تالار گفتگو به مدیران حساب ها پیام ارسال کند.

پس از بررسی شرایط سرمایه گذاری توسط مدیران حرفه ای حساب های پم، سرمایه گذار باید شماره کابین آلپاری خود را برای آن ها ارسال کرده و شروع مراحل سرمایه گذاری از طریق ارسال ایمیل به شخص اطلاع داده می شود.

کیف پول شریک در آلپاریکیف پول شریک در آلپاری چیست آموزش بروکر آلپاری آموزش کار با بروکر آلپاری
آموزش کیف پول شریک در آلپاری

 

آشنایی با مفهوم شناسه شریک Alpari

شناسه شریک و کیف پول شریک در آلپاری دو مفهوم جدا از هم هستند و نباید با یکدیگر اشتباه گرفته شوند.

شناسه شریک در واقع همان کد معرفی است که به معامله گر توسط شخصی که قبلا در آلپاری حساب داشته است، فرستاده می شود. کاربر با وارد کردن شناسه شریک در مجموعه معاملات حساب معرف قرار می گیرد.

 

نظر نویسنده اف ایکس ماکسی درباره کیف پول شریک در آلپاری

 

بروکر آلپاری به عنوان یکی از محبوب ترین بروکرها در میان کاربران به ویژه تریدرهای ایرانی امکان بازگشایی و استفاده از حساب های مختلفی از جمله حساب پم و کپی تریدینگ را فراهم کرده است.

در حساب های پم کاربران می توانند بر روی معاملات و استراتژی های معامله گران حرفه ای و با تجربه سرمایه گذاری کرده و سود کسب کنند.

کیف پول شریک بروکر آلپاری روشی است که از طریق آن کاربر می تواند در حساب پم مبلغ به حساب مدیران حرفه ای واریز کرده و در سرمایه گذاری مدیران و معامله گران حرفه ای شریک شود.

سوالات متداول

❓حساب پم آلپاری چیست؟

حسابی است که در آن کاربر می تواند روی معاملات و استراتژی های معامله گران حرفه ای سرمایه گذاری کند. این حساب، از نظر کارایی مانند حساب کپی ترید است، اما تفاوت هایی با آن دارد.

❓نحوه شارژ حساب PAMM چگونه است؟

کاربران برای واریز پول به حساب مدیر پم، باید از کیف پول شریک استفاده کنند. واریز به این کیف، از طریق پنل کاربری در بروکر، به راحتی انجام می شود.

❓شناسه شریک چیست؟

شناسه شریک آلپاری، همان کد معرف است که فرد با آن وارد آلپاری می شود. شما می توانید از این شناسه، برای ایجاد حساب مدیر پم نیز، استفاده نمایید.


درج نظر