اتصال آلپاری به متاتریدر 4 و 5 در کمتر از 2 دقیقه ✅ اتصال متاتریدر به حساب بروکر الپاری

نحوه اتصال آلپاری به متاتریدر آموزش اتصال آلپاری به متاتریدر – نحوه لاگین شدن در متاتریدر 4 و 5 کارگزاری alpari

 

یکی از سوالات و مشکلاتی که کاربران در بروکر آلپاری با آن مواجه بوده، نحوه اتصال حساب آلپاری به متاتریدر می باشد. در واقع کاربران برای شروع معاملات خود نیاز داشته تا حساب تجاری خود را به یکی از نسخه های پلتفرم metatrader در الپاری متصل نمایند.

 

از اینرو کاربران باید بعد از ثبت نام و افتتاح حساب در یکی از حساب های معاملاتی این بروکر بر حسب بر نیاز و استراتژی معاملاتی خود، باید در ابتدا متاتریدر 4 و یا متاتریدر 5 را نصب نمایند.

نحوه اتصال آلپاری به متاتریدر
به طور کلی اتصال حساب آلپاری به متاتریدر فرایندی ساده بوده و در کمتر از چند دقیقه ممکن بوده، اما به جهت اهمیت آن و اینکه برخی کاربران در زمان لاگین کردن در mt4 یا mt5 مشکل داشته، قصد داریم در این مقاله در اف ایکس ماکسی آن را به صورت جامع و آموزش دهیم.

نحوه اتصال آلپاری به متاتریدر - نحوه اتصال حساب آلپاری به متاتریدر

البته برای این کار کاربر باید در ابتدا ثبت نام و افتتاح حساب خود را انجام داده باشد که، می توان فرایند انجام آن را در مقاله نحوه ثبت نام در آلپاری فارکس را مطالعه کنید.

در ابتدا در جدول زیر برخی نکات مهم در مورد نرم افزار معاملاتی در alpari ذکر شده، و در بخشهای بعدی نحوه اتصال به حساب به صورت تصویری، شرح داده شده است.

 

🌐 بررسی بروکر آلپاری 💻 آموزش اتصال حساب alpari به متاتریدر
🟢 نرم افزارهای معاملاتی در آلپاری 🟢 متاتریدر 4 – متاتریدر 5
🟢 امکان دانلود نسخه ویندوز متاتریدر برای الپاری ✔️
🟢 امکان نصب و اتصال metatrader به الپاری در گوشی ✔️  اندروید و آی او اس (آیفون)
🟢 قابلیت نصب و لاگین شدن متاتریدر به بروکر در مک ✔️

 

نحوه اتصال آلپاری به متاتریدر

 

نحوه اتصال آلپاری به متاتریدر آموزش اتصال بروکر الپاری به نرم افزار متاتریدر در ویندوز

 

در این بخش اتصال متاتریدر به بروکر الپاری به صورت صفر تا صد آموزش داده شده و کاربران کافیست مراحل را به صورت گام به گام پیش رفته تا بتوانند با حساب خود در این پلتفرم معاملاتی ترید کنند.

 

  1. افتتاح حساب و دریافت اطلاعات ورود به پلتفرم معاملاتی
  2. دانلود و نصب نرم افزار متاتریدر
  3. ورود به بخش حساب معاملاتی metatrader
  4. وارد کردن نام کاربری و رمز عبور

 

نحوه اتصال آلپاری به متاتریدر  ساخت حساب و دریافت اطلاعات حساب تجاری

 

کاربران در ابتدا برای مشاهده جزئیات حساب معاملاتی که قصد اتصال آن به متاتریدر را داشته، باید مشخصات حساب که، در انتهای افتتاح حساب برای کاربر نمایش داده می شود، را یادداشت نمایید.

نحوه اتصال آلپاری به متاتریدر -  نحوه اتصال حساب آلپاری به متاتریدر

 

نحوه اتصال آلپاری به متاتریدر دانلود و نصب متاتریدر منطبق با حساب معاملاتی

 

در این مرحله کاربر باید نرم افزار معاملاتی خود را نصب نماید که در صورت نیاز می توانید از طریق لینک های دانلود متاتریدر 4 و 5 در مقاله بررسی بروکر آلپاری، آنها را به صورت مستقیم برای کامپیوتر خود دانلود نمایید.

 

نحوه اتصال آلپاری به متاتریدر  ورود به حساب معاملاتی متاتریدر

 

بعد از نصب و اجرای نرم افزار کاربر، بعد از باز کردن متاتریدر، مطابق تصویر زیر باید از طریق زبانه فایل بر روی گزینه “ورود به حساب معاملاتی” کلیک کنید.

نحوه اتصال آلپاری به متاتریدر -  نحوه اتصال حساب آلپاری به متاتریدر

 

نحوه اتصال آلپاری به متاتریدر وارد کردن نام کاربری، رمز عبور و سرور حساب

 

در این بخش کاربر باید مشخصات نمایش داده شده در بخش اول را مطابق تصویر زیر وارد نماید. این مشخصات شامل نام کاربری، رمز عبور و سرور می باشد.

نحوه اتصال آلپاری به متاتریدر -  نحوه اتصال حساب آلپاری به متاتریدر

یعد از وارد کردن نام کاربری، رمز عبور و انتخاب سروری که برای همان حساب تجاری می باشد، بر روی دکمه تایید کلیک کرده و معاملات خود را در آلپاری آغاز کنید.

 

 

نحوه اتصال آلپاری به متاتریدر جمع بندی و نظر نویسنده درباره اتصال آلپاری به متاتریدر

 

با جستجو در اینترنت می توان دید که نحوه اتصال متاتریدر به حساب بروکرها یکی از سوالات پر تکرار و متداول در بین کاربران بروکرهای فارکسی می باشد. در نتیجه در این مقاله سعی شد تا به صورت جامع و کوتاه نحوه این اتصال به صورت تصویری آموزش داده شود.

 

در انتها فقط باید خاطر نشان کرد که کاربران حتما باید آدرس سروری که در حساب آنها ذکر شده را در زمان لاگین شدن به متاتریدر انتخاب نمایند. و حتی در صورت تغییر این آدرس توسط بروکر کاربر باید از حساب خود خارج شده و دوباره با انتخاب آدرس جدید و صحیح اعلام شده توسط بروکر وارد حساب خود در متاتریدر شود.

 

در صورت هر گونه مشکل در اتصال در متاتریدر در زمان وارد شدن به حساب الپاری خود، می توانید با کارشناسان اف ایکس ماکسی در ارتباط باشید تا با دریافت مشاوره بتوانید مشکل خود را رفع نمایید. راه ارتباطی با بخش پشتیبانی از طریق لایو چت و یا برنامه تلگرام بوده که لینک آن در زیر قرار داده شده است.

 

نحوه اتصال آلپاری به متاتریدر

سوالات متداول

آیا در زمان استفاده از نسخه تحت وب متاتریدر نیاز به وارد کردن نام کاربری و پسورد می باشد ؟

✔️ بله. کاربران بعد از وارد شدن به سایت آلپاری، و ورود به متاتریدر نسخه تحت وب، باید رمز عبور خود را وارد کرده، اما نیازی به وارد کردن نام کاربری و انتخاب سرور حساب نمی باشد.

مشکل اتصال آلپاری به متاتریدر چیست ؟

اگر کاربر در زمان اتصال متاتریدر به حساب alpari، اطلاعاتی مثل نام کاربری، رمز عبور را به درستی وارد نکرده و یا سرور اشتباهی را از لیست سرورهای حساب در metatrader انتخاب کرده باشد، قادر به لاگین شدن را نخواهد داشت.

در صورت اطمینان از وارد کردن این اطلاعات، اگر کاربر هنوز قادر به اتصال به پلتفرم معاملاتی نبوده می تواند این مشکل را با کارشناسان، از طریق تلگرام مطرح نمایید.


درج نظر