اتصال آلپاری به متاتریدر 4 و 5 در کمتر از 2 دقیقه ✅ اتصال متاتریدر به حساب بروکر الپاری

نحوه اتصال آلپاری به متاتریدر آموزش اتصال آلپاری به متاتریدر – نحوه لاگین شدن در متاتریدر 4 و 5 کارگزاری Alpari

 

یکی از سوالات و مشکلاتی که کاربران در بروکر آلپاری با آن مواجه بوده، نحوه اتصال حساب آلپاری به متاتریدر می باشد. در واقع کاربران برای شروع معاملات خود نیاز داشته تا حساب تجاری خود را به یکی از نسخه های پلتفرم metatrader در الپاری متصل نمایند.

 

از اینرو کاربران باید بعد از ثبت نام و افتتاح حساب در یکی از حساب های معاملاتی این بروکر بر حسب بر نیاز و استراتژی معاملاتی خود، باید در ابتدا متاتریدر 4 و یا متاتریدر 5 را نصب نمایند.

نحوه اتصال آلپاری به متاتریدر
به طور کلی اتصال حساب آلپاری به متاتریدر فرایندی ساده بوده و در کمتر از چند دقیقه ممکن بوده، اما به جهت اهمیت آن و اینکه برخی کاربران در زمان لاگین کردن در mt4 یا mt5 مشکل داشته، قصد داریم در این مقاله در اف ایکس ماکسی آن را به صورت جامع و آموزش دهیم.

نحوه اتصال آلپاری به متاتریدر - نحوه اتصال حساب آلپاری به متاتریدر

البته برای این کار کاربر باید در ابتدا ثبت نام و افتتاح حساب خود را انجام داده باشد که، می توان فرایند انجام آن را در مقاله نحوه ثبت نام در آلپاری فارکس را مطالعه کنید.

در ابتدا در جدول زیر برخی نکات مهم در مورد نرم افزار معاملاتی در alpari ذکر شده، و در بخشهای بعدی نحوه اتصال به حساب به صورت تصویری، شرح داده شده است.

 

آموزش اتصال حساب آلپاری به متاتریدر

اتصال حساب آلپاری به متاتریدر
🌐 بررسی بروکر آلپاری 💻 آموزش اتصال حساب alpari به متاتریدر
🟢 نرم افزارهای معاملاتی در آلپاری 🟢 متاتریدر 4 – متاتریدر 5
🟢 امکان دانلود نسخه ویندوز متاتریدر برای الپاری ✔️
🟢 امکان نصب و اتصال metatrader به الپاری در گوشی ✔️  اندروید و آی او اس (آیفون)
🟢 قابلیت نصب و لاگین شدن متاتریدر به بروکر در مک ✔️
⭕️فایل آموزشی آموزش اتصال حساب آلپاری به متاتریدر – PDF
⭕️لینک یوتیوب نحوه اتصال آلپاری به متاتریدر – YouTube
⭕️لینک آپارات آموزش کانکت حساب آلپاری به متاتریدر – Aparat
⭕️لینک نماشا اتصال حساب آلپاری به پلتفرم متاتریدر – Namasha

 

نحوه اتصال آلپاری به متاتریدر

🎥ویدئوی آموزش اتصال آلپاری به متاتریدر 4 و 5

شما می توانید راحت ترین روش اتصال خساب آلپاری به متاتریدر را، در فیلم آموزشی زیر؛ مشاهده نماسسد.

اتصال آلپاری به متاتریدر

 

آموزش ثبت نام در بروکر آلپاری افتتاح حساب در آلپاری ثبت نام در آلپاری ثبت نام در Alpari

⭐️افتتاح حساب در بروکر آلپاری

شما می توانید به راحتی در بروکر آلپاری حساب خود باز کرده و ریبیت 50% دریافت نمایید.

ثبت نام آلپاری

 

نحوه اتصال آلپاری به متاتریدر آموزش اتصال بروکر الپاری به نرم افزار متاتریدر در ویندوز

 

در این بخش اتصال متاتریدر به بروکر الپاری به صورت صفر تا صد آموزش داده شده و کاربران کافیست مراحل را به صورت گام به گام پیش رفته تا بتوانند با حساب خود در این پلتفرم معاملاتی ترید کنند.

 

 1. افتتاح حساب و دریافت اطلاعات ورود به پلتفرم معاملاتی
 2. دانلود و نصب نرم افزار متاتریدر
 3. ورود به بخش حساب معاملاتی metatrader
 4. وارد کردن نام کاربری و رمز عبور

 

نحوه اتصال آلپاری به متاتریدر  ساخت حساب و دریافت اطلاعات حساب تجاری

 

کاربران در ابتدا برای مشاهده جزئیات حساب معاملاتی که قصد اتصال آن به متاتریدر را داشته، باید مشخصات حساب که، در انتهای افتتاح حساب برای کاربر نمایش داده می شود، را یادداشت نمایید.

نحوه اتصال آلپاری به متاتریدر - نحوه اتصال حساب آلپاری به متاتریدر

 

نحوه اتصال آلپاری به متاتریدر دانلود و نصب متاتریدر منطبق با حساب معاملاتی

 

در این مرحله کاربر باید نرم افزار معاملاتی خود را نصب نماید که در صورت نیاز می توانید از طریق لینک های دانلود متاتریدر 4 و 5 در مقاله بررسی بروکر آلپاری، آنها را به صورت مستقیم برای کامپیوتر خود دانلود نمایید.

 

نحوه اتصال آلپاری به متاتریدر  ورود به حساب معاملاتی متاتریدر

 

بعد از نصب و اجرای نرم افزار کاربر، بعد از باز کردن متاتریدر، مطابق تصویر زیر باید از طریق زبانه فایل بر روی گزینه “ورود به حساب معاملاتی” کلیک کنید.

نحوه اتصال آلپاری به متاتریدر - نحوه اتصال حساب آلپاری به متاتریدر

 

نحوه اتصال آلپاری به متاتریدر وارد کردن نام کاربری، رمز عبور و سرور حساب

 

در این بخش کاربر باید مشخصات نمایش داده شده در بخش اول را مطابق تصویر زیر وارد نماید. این مشخصات شامل نام کاربری، رمز عبور و سرور می باشد.

نحوه اتصال آلپاری به متاتریدر - نحوه اتصال حساب آلپاری به متاتریدر

یعد از وارد کردن نام کاربری، رمز عبور و انتخاب سروری که برای همان حساب تجاری می باشد، بر روی دکمه تایید کلیک کرده و معاملات خود را در آلپاری آغاز کنید.

 

 

نحوه اتصال آلپاری به متاتریدر نظر نویسنده اف ایکس ماکسی درباره اتصال آلپاری به متاتریدر

 

با جستجو در اینترنت می توان دید که نحوه اتصال متاتریدر به حساب بروکرها یکی از سوالات پر تکرار و متداول در بین کاربران بروکرهای فارکسی می باشد. در نتیجه در این مقاله سعی شد تا به صورت جامع و کوتاه نحوه این اتصال به صورت تصویری آموزش داده شود.

 

در انتها فقط باید خاطر نشان کرد که کاربران حتما باید آدرس سروری که در حساب آنها ذکر شده را در زمان لاگین شدن به متاتریدر انتخاب نمایند. و حتی در صورت تغییر این آدرس توسط بروکر کاربر باید از حساب خود خارج شده و دوباره با انتخاب آدرس جدید و صحیح اعلام شده توسط بروکر وارد حساب خود در متاتریدر شود.

 

در صورت هر گونه مشکل در اتصال در متاتریدر در زمان وارد شدن به حساب الپاری خود، می توانید با کارشناسان اف ایکس ماکسی در ارتباط باشید تا با دریافت مشاوره بتوانید مشکل خود را رفع نمایید. راه ارتباطی با بخش پشتیبانی از طریق لایو چت و یا برنامه تلگرام بوده که لینک آن در زیر قرار داده شده است.

 

نحوه اتصال آلپاری به متاتریدر

سوالات متداول

آیا در زمان استفاده از نسخه تحت وب متاتریدر نیاز به وارد کردن نام کاربری و پسورد می باشد ؟

✔️ بله. کاربران بعد از وارد شدن به سایت آلپاری، و ورود به متاتریدر نسخه تحت وب، باید رمز عبور خود را وارد کرده، اما نیازی به وارد کردن نام کاربری و انتخاب سرور حساب نمی باشد.

مشکل اتصال آلپاری به متاتریدر چیست ؟

اگر کاربر در زمان اتصال متاتریدر به حساب alpari، اطلاعاتی مثل نام کاربری، رمز عبور را به درستی وارد نکرده و یا سرور اشتباهی را از لیست سرورهای حساب در metatrader انتخاب کرده باشد، قادر به لاگین شدن را نخواهد داشت.

در صورت اطمینان از وارد کردن این اطلاعات، اگر کاربر هنوز قادر به اتصال به پلتفرم معاملاتی نبوده می تواند این مشکل را با کارشناسان، از طریق تلگرام مطرح نمایید.


نظرات (10)
 1. سلام.خدا قوت. اگر قبلا با یک بروکر دیگر مثلا ویندزور ، متاتریدر ۴ رو روی لبتاپ نصب کرده باشیم آیا میتوانیم با یک بروکر دیگر مثلا آلپاری به همان متاتریدر متصل شویم!؟ چطور !؟

  • خیر، نسخه ویندوز متاتریدر، تنها نسخه ای هست که برای هر بروکر به صورت اختصاصی باید نصب شود. البته این موضوع برای دستگاه های دیگر وجود نداشته و می توانید از یک نسخه؛ برای تمامی بروکرها استفاده نمایید.

 2. سلام ببخشید کلمه عبور هر چه وارد می کنیم تایید نمی کنه

  • اگر منظور شما، رمز حساب معاملاتی برای متاتریدر هست که مشکل دارد، می بایست با پشتیبانی آلپاری تماس بگیرید، تا مشخصات حساب را برای شما چک کنند.

 3. آیا Alpari سرورهای MetaTrader اختصاصی دارد؟ یا از سرورهای عمومی استفاده می‌کند؟ برای اتصال به سرور MetaTrader در Alpari نیاز به تنظیمات خاصی دارم؟ یا خودم هم میتونم آن را انجام دهم؟

  • شما پس از ورود به متاتریدر، می توانید در بخش ورود به حساب، سرور آلپاری را برای حساب مورد نظر خود انتخاب نمایید. مشخصات این سرور برای شما، در ایمیلی که حاوی اطلاعات ورود به متاتریدر هست، ارسال شده.

 4. چگونه می‌توانم به سرور MetaTrader در Alpari متصل شوم؟
  چون یک کاربر تازه وارد هستم میپرسم. آیا روند اتصال به سرور MetaTrader در Alpari پیچیده و دشوار و طاقت فرسا است؟

  • خیر، شما به راحتی می توانید به متاتریدر متصل شوید. کافیست تا یک حساب معاملاتی در متاتریدر 4 یا 5 افتتاح نمایید. سپس با استفاده از اطلاعات حساب که از طرف آلپاری برای شما ایمیل می شود، وارد متاتریدر شده و از بخش ورود به حساب معاملاتی در منوها، حساب آلپاری خود را به متاتریدر، متصل نمایید. توجه داشته باشید که برای استفاده از متاتریدر، می بایست برنامه مربوط به دستگاه خود را نصب نمایید. در مطلب متاتریدر 4 آلپاری و متاتریدر 5 آلپاری، تمامی مراحل دانلود و نصب برنامه را، برای شما توضیح داده ایم.

 5. من برای اتصال آلپاری به متاتریدر 4 دچار چالش شدم. چطور میتونم از پشتیبانی راهنمایی بگیرم؟

  • شما می توانید از طریق پشتیبانی تلگرام آلپاری یا چت زنده در سایت، با آنها در ارتباط باشید. در ضمن، کارشناسان ما در پشتیبانی تلگرام نیز، پاسخگوی شما هستند.

درج نظر