امکانات تقویم اقتصادی آلپاری 🗓️ تقویم اقتصادی FXStreet در بروکر آلپاری

تقویم اقتصادی آلپاری معرفی تقویم اقتصادی آلپاری فارکس – تحلیل بنیادی با تقویم Alpari

 

معاملات و تجارت در کارگزاری های فارکسی مثل بروکر آلپاری، برای بسیاری از مردم هیچان انگیز بوده و می تواند منبع درآمد دلاری برای افراد به همراه داشته باشد. اما همانطور که این بازار پتاسیل سودآوری بالایی داشته، ممکن است تمامی سرمایه افراد در چند لحظه از بین رود.

 

از اینرو همیشه به تمامی افراد علاقمند به فعالیت، در بازارهای مالی توصیه می شود قبل از کسب تجربه لازم و ارتقا دانش معاملاتی از طریق معاملات در حساب های دمو و یادگیری تحلیل بازار با استفاده از ابزارهای معاملاتی مثل تقویم اقتصادی وارد بازار نشوند.

 

به دلیل اهمیت اخبار و رویدادهای اقتصادی که بر بازارهای مالی تاثیری مستقیم داشته، بسیاری از بروکرهای تقویم اقتصادی را برای استفاده مشتریان خود در وب سایت رسمی خود قرار داده ، که تقویم اقتصادی آلپاری هم جز یکی از ابزارهای رایگان این بروکر برای کاربران می باشد.

تقویم اقتصادی آلپاری

البته استفاده از این ابزار معاملاتی مثل تقویم الپاری نیاز به دانش معاملاتی و تحلیل داشته که کاربران باید آن را فرا گیرند. تقویمی که در سایت الپاری قرار داده شده برگرفته از تقویم اقتصادی fxstreet می باشد که جز محبوبترین سایتها در بین تریدرها می باشد.

 

برای استفاده از این تقویم در معاملات، کاربران می توانند با مطالعه مقاله نحوه ثبت نام آلپاری ، روش ساخت اکانت و استفاده از ابزارهای معاملاتی سایت بروکر را فرا گیرند.

تقویم اقتصادی آلپاری - تقویم اقتصادی الپاری

 

با توجه به اهمیت این تقویم که در مقاله تقویم اقتصادی فارکس تمام مزایا و نحوه تحلیل بازار با آن توضیح داده شده است. اما در اینجا در این مقاله در اف ایکس ماکسی قصد داریم تقویم آلپاری را معرفی کرده و نحوه دسترسی کاربران به آن را آموزش دهیم.

 

نحوه اتصال آلپاری به تریدینگ ویو

تقویم اقتصادی آلپاری
🌐 بررسی بروکر آلپاری 💻 بررسی تقویم اقتصادی Alpari
🟢 پشتیبانی تفویم از زبان فارسی
🟢 قابلیت فیلتر کردن رویدادها ✔️
🟢 امکان تنظیم ساعت در تقویم ✔️
🟢 سایت مبدا تقویم 🟢 سایت FXStreet
🟢 نمایش درجه اهمیت اخبار ✔️
⭕️فایل آموزشی آموزش تقویم اقتصادی آلپاری – PDF
⭕️لینک یوتیوب معرفی تقویم اقتصادی بروکر آلپاری – YouTube
⭕️لینک آپارات تقویم اقتصادی در بروکر آلپاری – Aparat
⭕️لینک نماشا تقویم اقتصادی بروکر آلپاری – Namasha

 

openaccount register button alpari تقویم اقتصادی آلپاری

 

آموزش ثبت نام در بروکر آلپاری افتتاح حساب در آلپاری ثبت نام در آلپاری ثبت نام در Alpari

⭐️افتتاح حساب در آلپاری

شما می توانید به راحتی و در 5 گام، در بروکر آلپاری، حساب خود را افتتاح نمایید.

ثبت نام آلپاری

 

🎥ویدئوی آموزش تقویم اقتصادی آلپاری

فیلم آموزش تقویم اقتصادی در بروکر آلپاری را در زیر، مشاهده نمایید.

تقویم افتصادی آلپاری

 

تقویم اقتصادی آلپاری  نحوه دسترسی به تقویم اقتصادی سایت آلپاری

 

تقویم اقتصادی اف ایکس استریت در سایت آلپاری، ابزاری بوده که اطلاعات کاملی از رویدادهای مهم اقتصادی در روزهای آینده را نمایش داده که شامل جلسات بانک های مرکزی مثل فدرال رزو آمریکا، نشست های مهم، رخدادهای سیاسی تاثیر گذار می باشد.

 

کاربران برای دسترسی به این تفویم افتصادی در الپاری می توانند مطابق تصویر زیر از بخش تجزیه و تحلیل در منوی بالای سایت به آن دسترسی داشته باشند.

تقویم اقتصادی آلپاری - تقویم اقتصادی الپاری

 

تقویم اقتصادی آلپاری - تقویم اقتصادی الپاری  نحوه تنظیم و استفاده از تقویم اقتصادی آلپاری

 

به طور کلی یک تقویم اقتصادی (economic calendar) شامل بخشهای مختلفی بوده که در زیر مهمترین آنها ذکر شده است.

 • تاریخ
 • ساعت
 • محل برگزاری رویداد
 • درجه اهمیت خبر
 • نتیجه پیش بینی قیلی
 • پیش بینی آینده
 • وضعیت حال بازار

 

حال کاربران برای استفاده بهتر این از اطلاعات قابلیت شخصی سازی در بعضی موارد مانند ساعت یا تاریخ داشته که کارایی و خواندن آن را برای کاربران آسان تر میسازد. به همین علت در این بخش قصد داریم اجزای تقویت اف ایکس استریت در آلپاری و نحوه شخصی سازی آن را مورد بررسی قرار دهیم.

تقویم اقتصادی آلپاری - تقویم اقتصادی الپاری

 

 • alpari economic calendar 04 تقویم اقتصادی آلپاری کاربران از بخش مشخص شده در بالا قادرند، بسته به محل زندگی (منطقه زمانی) و اختلاف ساعت خود با ساعت GMT، آن را تنظیم کنند.

 

 • alpari economic calendar 05 تقویم اقتصادی آلپاری دیگر امکانی که کاربران داشته فیلتر کردن اخبار بر اساس تاریخ و ساعت، دسته بندی خبر و میزان تاثیر گذاری آن می باشد.

 

 • alpari economic calendar 06 تقویم اقتصادی آلپاری دیگر فیلتری که در این بخش دیده می شود، فیلتر کردن بر اساس محل برگزاری یا کشور بوده که، لیست کاملی از کشورها در آن قرار دارد و کاربر بر اساس نماد و یا تحلیلی که نیاز داشته می تواند کشورهای مورد نظر خود را از این لیست انتخاب نماید.

 

تقويم  Thomson Reuters در بروکر الپاری

بر اساس اعلام بروکر، استفاده از این تقویم اقتصادی از سال 2011 برای کاربران فراهم شده و کاربرانی برای تحلیل های خود نیز می توانند از این استفاده کنند.

 

 

تقویم اقتصادی آلپاری  جمع بندی و نظر نویسنده درباره تقویم اقتصادی الپاری

 

تقویم اقتصادی اف ایکس استریت در آلپاری، با رابط کاربری ساده و کاربرپسند به راحتی می تواند نیازهای اولیه برای تحلیل بنیادی یک معامله گر را فراهم نماید. همچنین با امکان فیلتر و نمایش رویدادهای مورد نظر کاربر به راحتی قادر است، تاریخ و ساعت اخبار تاثیر گذار در بازار را پیدا کند.

 

دیگر نکته و مزیت مهم در استفاده از تقویم های اقتصادی، ترید در زمان انشار اخبار می باشد.

البته بسته به استراتژی معاملاتی کاربر، برخی کاربران از نوسانهای ایجاد شده در زمان انتشار اخبار استفاده کرده و نوسان گیری می کنند و برخی دیگر تمایلی به ترید در این ساعت نداشته و منتظر بوده تا روند بازار شکل مشخص تری به خود گیرد.

 

در انتها باید اشاره کرد که کاربران برای درآمدزایی بیشتر در بروکر آلپاری می توانند از طریق ثبت نام در الپاری توسط گروه اف ایکس ماکسی از پرداخت ریبیت 50 درصدی استفاده کرده تا درصد زیادی هزینه های معاملاتی خود را جبران نمایند.

سوالات متداول

لینک تقویم اقتصادی آلپاری چیست ؟

معامله گران برای استفاده از این تقویم اقتصادی می توانند با ورود به وب سایت بروکر آلپاری، از بخش تجزیه و تحلیل در بالای سایت به این بخش رفته و از آن استفاده نمایند.

 

آیا تقویم الپاری منبع مناسبی برای تحلیل بنیادی بازارهای مالی می باشد؟

✔️ بله. این تقویم در واقع برگرفته از سات معتبر و بین المللی fxstreet بوده،‌ و کاربران می توانند با استفاده از آگاهی از تاریخ رویدادها و تاثیر آنها در بازار، تحلیل های بهتری از بازار داشته باشند.


نظرات (2)
 1. کاربرد تقویم اقتصادی آلپاری چیه؟ برای مبتدی ها قابل استفاده است؟

  • بله، شما می توانید برای اطلاع از زمان برگزاری رویدادهای تاثیرگذار روی بازار فارکس، از تقویم آلپاری استفاده نمایید.

درج نظر