اموزش واریز از تاپ چنج به الپاری 💰 آموزش شارژ حساب آلپاری با تاپ چنج

33 icon deposit واریز از تاپ چنج به الپاری روش واریز از تاپ چنج به الپاری💲نحوه انتقال پول از تاپ چنج به آلپاری

 

شارژ حساب و یا همان واریز پول به بروکر آلپاری فرآیندی سریع و آسان بوده که از طریق روشهای مختلفی قابل انجام بوده که همین تعدد در گزینه ها یکی از عوامل محبوبیت این بروکر فارکسی می باشد.

به طور کلی روشهایی مثل انتقال با کارت اعتباری، سیستم های پرداخت الکترونیکی و ریالی می باشد.

 

البته برای اطلاع از تمامی این متدها می توانید مقاله شارژ اکانت الپاری را مطالعه نمایید. در این مطلب ولی قصد داریم تنها یکی از این روش ها که روش واریز به آلپاری با تاپ چنج  است را به تفصیل آموزش داده که اتفاقا یکی از محبوبترین و متداول ترین روشهای واریز به این بروکر در بین معامله گران ایرانی به حساب می آید.

واریز از تاپ چنج به الپاری - آموزش شارژ حساب آلپاری با تاپ چنج - نحوه واریز پول از تاپ چنج به آلپاری - واریز به حساب آلپاری از طریق تاپ چنج

از آنجا که در بروکر آلپاری روشی برای انتقال پول ریالی به صورت مستقیم وجود نداشته در بسیاری از مقاله ها از این روش به عنوان روش واریز ریالی در بروکر آلپاری نام برده شده است. ولی خوب این روش روشی مستقیمی نبوده و توسط واسط یا اکسچنجی به نام صرافی تاپ چنج صورت می گیرد.

 

صرافی تاپ چنج (topchange) یکی از معروف‌ترین سایت‌های تبادل ارزهای فیات بوده و علاوه بر آن خدمات پرداخت آنلاین را برای برخی پلتفرم‌های آنلاین مثل بروکرهای فارکس را نیز ارائه می دهد. در واقع اکثر بروکرهایی که به کاربران ایرانی سرویس می دهند، این روش را نیز در بین روشهای واریز خود قرار داده اند.

 

حال در جدول زیر برخی از اطلاعات مهم درباره انتقال پول از تاپ چنج به آلپاری ذکر شده و در ادامه نحوه انجام نیز به صورت تصویری و کامل آموزش داده شده است.

 

🌐 بررسی بروکر آلپاری 💻 وب سایت بروکر آلپاری
💲هزینه شارژ حساب از طریق TC Pay ❌ بدون هزینه
💲 سقف واریز به الپاری از طریق تاپ چنج 💵 2000 دلار یا یورو
💲مدت زمان برای واریز ✔️ کمتر از 3 دقیقه

 

ثبت نام در بروکر آلپاری

 

 

16 icon leverages واریز از تاپ چنج به الپاری آموزش شارژ حساب آلپاری با تاپ چنج ☑️ نحوه انتقال دلار از تاپ چنج به آلپاری

 

فرایند انتقال وجه از تاپ چنج به الپاری به آسانی و طی چند مرحله امکان پذیر است. برای این کار کاربر باید در ابتدا ثبت نام و افتتاح حساب خود را تکمیل کرده باشد و در طی عملیات واریز حساب مورد نظر را انتخاب و انتقال وجه از طریق این صرافی را انجام دهد.

 

اما به طور کلی واریز پول از تاپ چنج به الپاری شامل مراحل زیر می باشد:

 

 • مرحله اول

کاربر باید با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود وارد کابین شخصی الپاری شود. سپس مطابق تصویر زیر از بخش انتقال وجه وارد بخش واریز شوید.

واریز از تاپ چنج به الپاری - اموزش واریز از تاپ چنج به الپاری - انتقال از tc به آلپاری - انتقال پول از تاپ چنج به آلپاری

 

 • مرحله دوم

در این مرحله مطابق عکس زیر کاربر باید مطابق شماره ۱ بر روی گزینه واریز وجه کلیک کرده و سپس گزینه Tc Pay را از بین روشهای واریز انتخاب نماید. در بخش کناری این منو دقت داشته باشید که ارز نوشته شده مطابق با ارز پایه حساب شما باشد.

 

سپس در انتها حساب معاملاتی الپاری خود را که مایل به شارژ‌ آن هستید انتخاب کرده و دکمه ادامه را بزنید.

واریز از تاپ چنج به الپاری -چگونه از تاپ چنج به الپاری پول واریز کنیم - آموزش شارژ حساب آلپاری با تاپ چنج - نحوه واریز پول از تاپ چنج به آلپاری

 

 • مرحله سوم

در این بخش معامله گر باید ابتدا مبلغی که برای شارژ آلپاری با تاپ چنج در نظر داشته را وارد نماید. در باکس پایین به طور خودکار مبلغ هزینه انتقال از آن کسر شده و مبلغ نهایی برای کاربر نمایش داده می شود. اما چون انتقال از topchange به کارگزاری alpari کارمزدی نداشته این دو مبلغ یکسان می باشد.

 

در انتها کاربر باید ابتدا تاریخ تولد خود را وارد کرده و سپس اطلاعات درج شده که شامل سری شماره پاسپورت و یا شماره کارت ملی بوده را وارد کند. بر اساس مدرک هویتی که کاربر در زمان احراز هویت به بروکر ارائه داده باید همان را عینا در این بخش وارد نماید.

واریز از تاپ چنج به الپاری - واریز به آلپاری از طریق تاپ چنج - واریز پول از تاپ چنج به الپاری - انتقال وجه از تاپ چنج به الپاری

 • مرحله چهارم

در این مرحله پیش نمایش و صفحه تاییدی بابت حساب و مبلغ انقالی برای کاربر نمایش داده می شود و در صورت تایید کاربر به صفحه بعدی هدایت می شود. پس از تایید وارد صفحه لاگین تاپ چنج شده و کاربر باید نام کاربری و رمز عبور تاپ چنج خود را وارد نماید.

واریز از تاپ چنج به الپاری - شارژ آلپاری با تاپ چنج - واریز پول از تاپ چنج به آلپاری - انتقال وجه از تاپ چنج به الپاری

 

 • مرحله پنجم

در این قسمت کاربر باید کد یکبار مصرف ارسالی از طریق ایمیل را برای ورود به حساب tcpay خود وارد نماید.

واریز از تاپ چنج به الپاری - نحوه واریز پول از تاپ چنج به آلپاری - انتقال از tc به آلپاری - واریز پول از تاپ چنج به الپاری

 

 • مرحله ششم

سپس مطابق تصویر کیف پول مد نظر خود در تاپ چنج را انتخاب کرده و بر روی دکمه pay کلیک نمایید.

واریز از تاپ چنج به الپاری - واریز پول به آلپاری از طریق تاپ چنج - اموزش واریز از تاپ چنج به الپاری - نحوه واریز از تاپ چنج به الپاری

 

 • مرحله هفتم

در مرحله آخر کاربر پیش نمایشی از کیف پول و مقدار واریزی را مشاهده می کند که در صورت درست بودن بر روی دکمه pay  کلیک کرده و سپس کاربر به صورت خودکار به صفحه بروکر هدایت می شود.

واریز از تاپ چنج به الپاری - انتقال پول از تاپ چنج به آلپاری - چگونه از تاپ چنج به الپاری پول واریز کنیم - نحوه انتقال دلار از تاپ چنج به آلپاری

 

در این مرحله کاربر باید منتظر بوده که مقدار واریزی در حساب او نمایش داده شود.

 

قوانین مربوط به واریز از تاپ چنج به آلپاری

✔️ حداکثر مبلغ قابل انتقال از طریق کیف پول تاپ چنج به آلپاری معادل 2000 دلار یا یورو می باشد.
✔️ اگر عملیات واریز از تاپ چنج به آلپاری ناموفق باشد، پول به صورت خودکار به حساب کاربر بازگردانده خواهد شد.
✔️ حساب صرافی تاپ چنج باید متعلق به دارنده حساب آلپاری باشد و در غیر این صورت امکان شارژ آلپاری با تاپ چنج وجود ندارد.
✔️ در صورت عدم تطابق ارز انتقالی با ارز پایه حساب کاربر، بر اساس نرخ صرافی خودکار داخلی در الپاری این تبدیل انجام شده و هزینه آن از حساب کاربر کسر خواهد شد.

 

 

32 icon register واریز از تاپ چنج به الپاری مزایای واریز به حساب آلپاری از طریق تاپ چنج ➕

 

واریز پول به آلپاری از طریق تاپ چنج مزایایی برای کاربران داشته که برخی از آنها به شرح زیر می باشد:

 

✔️ واریز از تاپ چنج به الپاری با پردازش سریع و فوری

✔️ امکان شارژ آلپاری با تاپ چنج بدون کارمزد

✔️ امنیت در انتقال پول به حساب alpari

✔️ فرایندی ساده و سریع برای واریز پول از تاپ چنج به آلپاری

✔️ نگهداری وجوه ارسالی کاربران در حساب های جداگانه و جدا از حساب های عملیاتی بروکر الپاری

سوالات متداول

چگونه از تاپ چنج به الپاری پول واریز کنیم ؟

نحوه شارژ حساب آلپاری با تاپ چنج بسیار ساده بوده و کاربران بعد از ورود به وب سایت بروکر آلپاری قادرند از بخش انتقال وجه و انتخاب روش tcpay حساب خود را به میزان دلخواه شارژ نمایند.

امکان انتقال وجه از تاپ چنج به الپاری برای من ممکن نیست، علت آن چیست ؟

این مشکل ممکن است علل مختلفی داشته باشد که مهمترین آن به دلیل عدم تطابق نام دارنده حساب تاپ چنج و حساب آلپاری می باشد. اما برای رفع مشکل شارژ حساب آلپاری با تاپ چنج می توانید با بخش پشتیبانی گروه اف ایکس ماکسی در تماس باشید.

کارمزد واریز پول به آلپاری از طریق تاپ چنج چقدر است ؟

واریز به حساب آلپاری از طریق تاپ چنج شامل هیچ هزینه جداگانه ای نبوده و کارمزد آن برابر با صفر می باشد.


نظرات (11)
 1. اگر حساب تاپ چنج متعلق به همسرم باشه میتونم از اون طریق به الپاری خودم واریز داشته باشم؟

  • می بایست با پشتیبانی آلپاری هماهنگ نمایید تا در زمان برداشت، به مشکل نخورید. بهتر هست حساب آلپاری و تاپ چنج به نام یک نفر یاشد. برای اطمینان بیشتر، با کارشناسان ما در پشتیبانی تلگرام، مشورت نمایید.

 2. در مقاله ذکر شده است که واریز از تاپ چنج به الپاری بدون کارمزد انجام می‌شود. آیا این بدان معنا است که هیچ هزینه‌ای از سوی تاپ چنج یا الپاری دریافت نمی‌شود؟؟ یا هزینه‌های پنهانی وجود دارد که کاربران باید از آن ها آگاه باشند؟ لطفا راهنمایی بفرمایید

 3. سلام من حساب تاپ چنجم را شارژ کردم وقتی می‌خوام از آلپاری واریز وجه کنم هه گزینه را اوکی میکنم وقتی واریز وجه میزنم که بره واسه تاپ چنجم ارور میزنم و میگه دسترسی به این سایت امکان پذیر نمیباشد. علت چیست؟

  • ابن مشکل در دو حالت پیش می آید:
   1#: ممکن است مشکلی در سایت تاپ چنج باشد. در این حالت بهتر است پس از چند دقیقه، مجددا عملیات را تکرار کنید. اگر مشکل حل نشد، به پشتیبانی تاپ چنج پیغام داده و دلیل مشکل را بپرسید.
   2#: مشکل اینترنت یا وی پی ان، که در این حالت شما می بایست کانکشن خود را بررسی کنید. می توانید سایت های دیگری را باز کنید. اگر سایت های دیگر به راحتی باز شد، احتمالا مشکل از سمت ارتباط شما نمی باشد.

 4. من میخوام واریز از تاپ چنج به الپاری داشته باشم، حساب تاپ چنج رو میتونم فقط با ریال شارژ کنم؟ یا با پرفکت مانی هم میشه؟

  • شما می توانید حساب تاپ چنج را با پرفکت مانی، ادوکش و رمزارزها مانند تتر هم، شارژ نمایید.

 5. آیا امن هستش که مبالغ خود رو داخل حساب آلپاری نگهداری کنم؟ یا بهتره بعد از معامله سرمایه رو برداشت کنم؟

  • بله، امنیت این بروکر بسیار بالا می باشد. شما می توانید با خیال راحت، سرمایه خود را در بروکر آلپاری، نگهداری نمایید.

 6. سلام از تاپ چنج جهت انتقال به آلپاری . متاسفانه شماره آلپاری USD1020016 رو انتخاب میکنم.اعلام میشه شماره کیف مدنظر یافت نشد

  • سلام
   در زمان انتخاب حساب مورد نظر برای شارژ، اول مطمئن شید که حساب مبدا رو درست انتخاب کردید. اگر مجددا ارور دریافت کردید، با بخش پشتیبانی تماس بگیرید تا مشکلتون رو حل کنند.

درج نظر