نحوه شارژ ریالی آلپاری از طریق تلگرام برای ایرانیان 💰 آموزش واریز وجه ریالی به آلپاری

شارژ ریالی آلپاری شارژ ریالی آلپاری از طریق تله پی در تلگرام – نحوه انتقال ریالی به alpari

 

یکی از عوامل مهم در انتخاب یک کارگزاری، تنوع روشهای واریز و برداشت و سهولت در انجام توسط کاربران می باشد. از اینرو در بروکر آلپاری روش های متنوعی برای کاربران در نظر گرفته شده، و در این راستا یکی از روشها که به تازگی اضافه شده، امکان شارژ ریالی آلپاری از طریق تله پی (telepay) در تلگرام، می باشد.

 

در این روش معامله گران ایرانی، قادرند با ارسال درخواست واریز ریالی به الپاری در تلگرام (telegram)، از طریق حساب بانکی خود در ایران پرداخت ریالی در alpari داشته باشند.

 

شارژ ریالی آلپاری

از این رو این روش می تواند برای بسیاری از کاربرانی که در صرافی تاپ چنج حساب نداشته، و یا از ارزهای دیجیتالی مانند تتر برای واریز و برداشت استفاده نمی کنند، گزینه بسیار جذابی باشد. البته کاربران قادرند از طریق این سیستم تله پی به صورت تتر(usdt) نیز، واریزی در حساب خود داشته باشند.

شارژ ریالی آلپاری - آموزش واریز ریالی به آلپاری

در مقاله شارژ حساب آلپاری روشهای مختلف واریز در این بروکر توضیح داده شد ولی در این مقاله قصد داریم نحوه شارژ ریالی حساب آلپاری را شرح داده و مراحل را آن به صورت گام به گام بررسی کنیم. در جدول زیر برخی از مهمترین اطلاعات در مورد این روش واریز درج شده که در ادامه به صورت جامع تری بیان شده اند.

 

🌐 بررسی بروکر آلپاری 💻 معرفی روش واریز ریالی مستقیم در alpari
🔵 قابلیت واریز ریالی مستقیم در الپاری ✔️
🔵 حداقل واریز ریالی از طریق تلگرام ⬅️ 10 میلیون تومان
🔵 حداقل واریز با تتر از طریق تله پی ⬅️ 200 تتر (معادل 200 دلار)

 

آموزش شارژ ریالی آلپاری

 

آموزش شارژ ریالی آلپاری آموزش واریزی ریالی در الپاری برای معامله گران ایرانی

 

به طور کلی فرآیند انجام واریز از طریق این پیام رسان بسیار ساده بوده، و تنها نکته مهم در این روش، نکاتی است که کاربران باید در هنگام شارژ ریالی حساب خود مد نظر داشته باشند که، در بخش بعدی شرح داده شده است. روند کلی این روش به شرح زیر می باشد:

 • ثبت نام و افتتاح حساب در بروکر
 • ارسال پیام از طریق تلگرام
 • واریز مبلغ مورد نظر به شماره حساب اعلامی

 

icon شارژ ریالی آلپاری ثبت نام و ساخت حساب در کارگزاری

 

آموزش شارژ ریالی آلپاری - ثبت نام آلپاری فارکس

در صورتی که کاربران افتتاح حساب حقیقی آلپاری خود را انجام نداده، می توانند با مطالعه این مقاله، نحوه ایجاد حساب در یکی از حساب های معاملاتی این بروکر را فرا گرفته تا، بعد از واریز در حساب ساخته شده، معاملات خود را در پلتفرم معاملاتی بروکر آغاز نمایند.

 

 

آموزش شارژ ریالی آلپاری ارسال درخواست به آیدی تله پی در تلگرام

 

تمامی کاربران ایرانی برای این کار باید از طریق برنامه پیام رسان تلگرام به ادرس آی دی که تصویر زیر آمده درخواست خود را برای واریز وجه ریالی به آلپاری ارسال نمایند. در این درخواست کاربران باید مواردی را رعایت کرده که به شرح زیر می باشد.

شارژ ریالی آلپاری - آموزش واریز ریالی به آلپاری

 

آموزش شارژ ریالی آلپاری واریز مبلغ مورد نظر

 

بعد از دریافت شماره حساب، کاربر می تواند مطابق ضوابط اعلامی، مقدار واریزی مورد نظر خود را انجام داده و حساب خود را شارژ نماید..

برای استفاده از این روش واریز ریالی در الپاری باید کاربر مقیم ایران بوده و کارت بانکی او متعلق به یکی از بانک های ایرانی باشد. علاوه بر آن کاربر برای انجام این پرداخت ریالی آلپاری شماره تلفن همراهی که در بروکر ثبت نموده با شماره تلفن همراه فرد واریز کننده یکسان باشد.

 

در انتها باید خاطر نشان کرد که بر طبق قوانین برخی بانک های داخلی و محدودیت های اعمال شده در آن، ممکن است کاربر قادر به نقل و انتقال به حساب های مذکور نباشد، از این رو قبل از اقدام به واریز ریالی به حساب آلپاری کاربر باید از طریق پشتیبانی بانک خود در مورد این انتقال اطمینان حاصل نماید.

 

 

آموزش شارژ ریالی آلپاری نکات لازم برای واریز ریالی بروکر آلپاری

 

در زیر تمامی نکاتی که کاربران در زمان انتقال وجه به صورت ریالی در الپاری رعایت نموده، ذکر شده و کاربران در صورت نیاز به مشاوره بیشتر در این مورد، می توانند با گروه اف ایکس ماکسی در تماس باشند.

 

 • کاربر باید در متن درخواست خود، نام دارنده حساب در بروکر، شماره حساب تجاری و شماره کابین را به صورت انگلیسی ارسال نماید.(در صورتی که به انگلیسی ارسال نشود، درخواست کاربر ثبت نخواهد شد).

 

 • کاربر باید مبلغ دلاری که قصد دارد به حساب خود واریز نماید را اعلام کرده و کارشناس مربوطه در همان لحظه بر اساس نرخ تبدیل ریال به دلار، مقدار ریالی معادل را به کاربر اعلام می کند. اما از آنجا که نرخ دلار در ایران دارای نوسان زیادی بوده، نرخ اعلام شده توسط کارشناس تنها یک ساعت اعتبار داشته و در صورتی که زمان واریز بیش از آن باشد، باید کاربر مجددا نرخ جدید را استعلام نماید.

 

 • کاربر موظف است دقیقا همان مبلغ اعلام شده توسط کارشناس را واریز کرده و در صورت تغییر در مبلغ، کاربر باید درخواست جدیدی ارائه داده، و این درخواست با نرخ جدید محاسبه خواهد شد.

 

 • بعد از ارسال درخواست از طریق تلگرام، درگاه پرداختی تله پی برای کاربر ارسال خواهد شد.

 

شارژ ریالی آلپاری - آموزش واریز ریالی به آلپاری

 

 • کاربر باید بعد از اتمام پرداخت، از رسید پرداختی خود اسکرین شات گرفته و از طریق تلگرام ارسال نماید. (فایل تهیه شده باید به صورت عکس بوده و فایل پی دی اف مورد قبول نمی باشد)

 

 • نام واریز کننده در این رسید، باید با نام دارنده حساب در بروکر الپاری یکسان باشد.

 

 • پس از ارسال رسید پرداختی و تایید آن، حساب تجاری کاربر در بروکر آلپاری، شارژ خواهد شد.

 

 • در صورتی که کاربر در ابتدا مبلغ را واریز کرده و سپس به کارشناسان تله پی اعلام نماید، مبلغ ارسالی از طریق کاربر با نرخ همان لحظه محاسبه شده و معادل دلاری آن در حساب کاربر واریز خواهد شد.

 

 • کاربران برای واریزی ریال به آلپاری از این طریق می توانند در تمامی روزهای هفته به جز شنبه و یکشنبه، از ساعت 9 صبح تا 17:30 بعد از ظهر واریزی داشته باشند.

 

 

آموزش شارژ ریالی آلپاری نظر نویسنده درباره واریز ریالی در بروکر آلپاری

 

به طور کلی واریز مستقیم ریالی، یکی از امکانات این بروکر بوده که، برای کاربران ایرانی امتیاز ویژه ای به حساب می آید. روی هم رفته در این بروکر روشهای متنوعی برای واریز و برداشت وجود داشته که واریز ریالی در تلگرام، تنها یکی از روشهای این بروکر می باشد.

 

کاربران می توانند بسته به نیاز خود، یکی از روشها را برای شارژ حساب و یا برداشت خود انتخاب نمایند. البته در این بروکر کاربران از دو طریق می توانند واریز ریالی داشته باشند که، یکی از آنها تله پی و دیگری صرافی تاپ چنج می باشد.

 

⬅️ در صورت مشکل در واریز و برداشت در بروکر می توانید با کارشناسان اف ایکس ماکسی در تماس باشید و مشکلات خود را مطرح نمایید.

 

آموزش شارژ ریالی آلپاری

 

سوالات متداول

آیا امکان واریز ریالی به بروکر آلپاری از طریق کارت بانکی ایرانی وجود دارد ؟

✔️ بله. کاربران بعد از ورود به وب سایت و یادداشت شماره حساب، و شماره کابین خود میتوانند با ارسال اطلاعات شخصی و اعداد ذکر شده در تلگرام تله پی واریز ریالی در آلپاری داشته باشند.

راه تماس با بخش پشتیبانی اف ایکس ماکسی چیست ؟

کاربران علاوه برا استفاده از لایو چت موجود در وب سایت می توانند از طریق لینک تلگرام قرار داده شده در زیر در تمامی روزهای هفته از ساعت 9 تا 19 با کارشناسان در ارتباط باشند.


نظرات (5)
 1. مقاله شما به خوبی فرآیند واریز ریالی به حساب آلپاری از طریق تلگرام را شرح می‌دهد. مثل ثبت‌نام و انتقال وجه. برخی از بخش‌ها مانند محدودیت‌های ممکن برای انتقال‌های بزرگتر یا مسائل امنیتی کافی به نظر نمی‌رسد.
  اطلاعات مربوط به تامین امنیت داده‌ها و جزئیات بیشتر در مورد پشتیبانی فنی احتمالی بسیار کلی و ناکافی است و سوالاتی در ذهن مخاطب باقی می گذارد.

 2. نویسنده به زیبایی هرچه تمام توانسته یک راهنمای گام به گام از فرآیند واریز ریالی ارائه دهد که برای کاربران ایرانی بسیار کاربردی و مفید است.
  حتی استفاده از تصاویر و توضیحات دقیق برای هر مرحله از فرآیند واریز به قدری برایم جالب بود که حس کردم تمامی خوانندگان به خوبی راهنمایی می شوند و ارائه مطلب به این شیوه موجب سهولت در فهم مراحل می‌شود.

 3. مقاله به مزایای واریز ریالی از طریق تلگرام تاکید می‌کند، اما نویسنده شما این موضوع مهم را در نظر نمی‌گیرد که بسیاری از کاربران به دلیل تحریم‌ها و مشکلات امنیتی ممکن است تمایلی به استفاده از شبکه‌های اجتماعی برای انجام تراکنش‌های مالی نداشته باشند.

 4. کمتر از 10 میلیون نمیشه شارژ ریالی آلپاری رو انجام داد؟

  • خیر، مینیمم واریز ریالی از طریق تلگرام، 10 میلیون تومان است. شما برای مبالغ کمتر، می توانید از صرافی تاپ چنج استفاده نمایید.

درج نظر