نحوه شارژ آلپاری با ارز دیجیتال 💰 آموزش شارژ حساب آلپاری با کریپتو

شارژ آلپاری با ارز دیجیتال شارژ آلپاری با ارز دیجیتال با سایت B2binpay💲انتقال رمز ارزها به alpari

 

در حال حاضر بروکر آلپاری که جز یکی از محبوبترین بروکرهای آنلاین در بازارهای مالی بوده، که امکانات متنوع معاملاتی برای کاربران فراهم شده است.

از این رو این کارگزاری در راستای بروز رسانی خدماتش با نیازهای کاربران، علاوه بر افزودن امکان معامله در بازار رمز ارزها، امکان شارژ حساب آلپاری با ارز دیجیتال را نیز، برای معامله گران فراهم کرده است.

 

به همین دلیل و افزایش کاربران علاقمند به این بازار، کاربران قادر خواهند بود با استفاده از رمز ارزها، حساب تجاری خود در الپاری را شارژ کرده و معاملاتشان در حساب های واقعی را انجام دهند.

شارژ آلپاری با ارز دیجیتال

البته در alpari روش های زیادی برای انتقال پول به حساب تجاری برای کاربران مهیا کرده که در مقاله شارژ حساب آلپاری به تفصیل بررسی شده است. اما در این مقاله قصد داریم به صورت تخصصی واریز به الپاری با ارز دیجیتال را بررسی نماییم.

شارژ آلپاری با ارز دیجیتال - انتقال ارز دیجیتال به الپاری

در بین رمز ارزهای موجود در کارگزاری الپاری، محبوبترین رمز ارز برای شارژ حساب، استیبل کوین تتر بوده که کاربران با کار در این بروکر می توانند، با تتر حساب خود را شارژ نمایند. برای این کار می توانید مقاله نحوه ثبت نام آلپاری را مطالعه کرده، تا با نحوه آغاز کار در این بروکر آشنا شوید.

 

از این رو در این مقاله نحوه انتقال سایر رمزارزها به بروکر آلپاری بررسی شده است. در جدول زیر اطلاعاتی از جمله تعداد رمزارزهای موجود در این بروکر برای شارژ حساب آمده که اطلاعات کامل تر در داخل مقاله ذکر شده است.

 

🌐 بررسی بروکر آلپاری 💻 نحوه شارژ حساب alpari با کریپتو
💲تعداد رمزارزهای قابل انتقال ✔️ بیش از 50 ارز دیجیتال
💲شبکه های انتقال ✔️ ترون، اتریوم و …

 

openaccount register button alpari شارژ آلپاری با ارز دیجیتال

 

 

شارژ آلپاری با ارز دیجیتال آموزش شارژ حساب آلپاری با ارز دیجیتال

 

کاربران برای واریز بیش از 50 نوع رمز ارز مانند اتریوم، بیت کوین، لایت کوین و … به حساب الپاری از طریق سایت B2binpay باید در ابتدا وارد کابین شخصی شده و مراحل زیر یه صورت گام به گام دنبال نمایند.

 

 • ورود به کابین آلپاری
 • ورود به بخش واریز
 • انتخاب روش واریز و حساب مورد نظر
 • تایید اطلاعات و انتقال وجه
 • انتخاب رمز ارز مورد نظر برای شارژ حساب
 • کپی کردن ولت مقصد و واریز به حساب تجاری

 

icon شارژ آلپاری با ارز دیجیتال ورود به بخش واریز در کابین شخصی

 

در مرحله اول کاربر بعد از ورود به کابین الپاری از طریق نام کاربری و رمز عبور خود باید مطابق تصویر زیر، باید در بخش واریز وجه بر روی crypto کلیک کرده تا به صفحه بعدی هدایت شود.

شارژ آلپاری با ارز دیجیتال - انتقال ارز دیجیتال به الپاری

 

شارژ آلپاری با ارز دیجیتال انتخاب حساب مورد نظر برای شارژ

 

در ابن قسمت، کاربر باید در بخش انتقال از گزینه crypto را انتخاب نموده و در گزینه آخر حسابی که قصد واریز به آن را داشته از بین حساب های خود انتخاب کرده و در ادامه بر روی دکمه ادامه کلیک کند. دقت داشته باشید که در این بخش ارز پایه حساب خود را به درستی انتخاب نمایید.

شارژ آلپاری با ارز دیجیتال - انتقال ارز دیجیتال به الپاری

 

شارژ آلپاری با ارز دیجیتال وارد کردن مبلغ مورد نظر برای واریز

 

در این مرحله باید مبلغ مورد نظر برای واریزی را وارد کرده و در ادامه بر اساس مدارک هویتی ارائه شده در زمان احراز هویت، شماره پاسپورت و یا کارت ملی خود را در قسمت مشخص کرده وارد کرده و بر روی دکمه ادامه کلیک کنید.

شارژ آلپاری با ارز دیجیتال - انتقال ارز دیجیتال به الپاری

 

شارژ آلپاری با ارز دیجیتال تایید مقدار واریزی به حساب

 

در این بخش از شارژ آلپاری با ارز دیجیتال کاربر پیش نمایشی از مقدار واریزی را می تواند مشاهده کند که در صورت صحیح بودن باید بر روی دکمه انتقال وجه کلیک نماید.

شارژ آلپاری با ارز دیجیتال - انتقال ارز دیجیتال به الپاری

 

شارژ آلپاری با ارز دیجیتال انتخاب رمز ارز مورد نظر برای شارژ و واریز به حساب تجاری

 

در این بخش کاربران قادرند لیست کامل ارزهای دیجیتال موجود در الپاری را مشاهده کنند که در سه دسته مختلف coins، stablecoins و other دسته بندی شده اند. در کنار هم رمز ارزی، شبکه انتقالی آن درج شده و کاربر باید ارز دیجیتال مد نظر خود را از این لیست انتخاب نماید.

شارژ آلپاری با ارز دیجیتال - انتقال ارز دیجیتال به الپاری

 

شارژ آلپاری با ارز دیجیتال کپی کردن آدرس کیف پول مقصد و شارژ حساب

 

در این مرحله الپاری، آدرس کیف پول مربوط به ارز دیحیتال انتخاب شده توسط کاربر نمایش داده شده و کاربر می تواند با کپی کردن ادرس و یا اسکن کردن کد QR آن، عملیات شارژ حساب آلپاری با کریپتو را انجام دهد.

شارژ آلپاری با ارز دیجیتال - انتقال ارز دیجیتال به الپاری

 

در انتها پس از تایید انتقال ارز دیجیتال به الپاری در شبکه ارز دیجیتالی، وجه واریز شده در حساب کاربر قابل مشاهده خواهد بود.

 

 

شارژ آلپاری با ارز دیجیتال قوانین شارژ آلپاری با ارز دیجیتال 👮

 

کاربران برای شارژ حساب آلپاری با کریپتو باید شرایط و قوانین این بروکر را مد نظر داشته تا دچار تضرر نشده و بتوانند با موفقیت عملیات انتقال را انجام دهند.

 

 • ✔️ کاربران باید در زمان انتخاب رمز ارز، یابد دقت داشته باشند تا شبکه بلاکچین نمایش داده شده مطابق با شبکه انتقالی کیف پولشان باشد. در صورتی که کاربر در زمان واریز، شبکه انتقالی را اشتباه وارد کرده و با شبکه آدرس کیف پول الپاری ناسازگار باشد، ممکن است وجه واریز شده را برای همیشه از دست دهند.

 

 • ✔️ در صورت امکان بازگشت وجه انتقالی با شبکه وارد شده به صورت اشتباه،‌ کاربر باید برای بازگرداندن أن وجه برای کوین ها مقدار 100 دلار و برای توکن ها 200 دلار پرداخت نماید.

 

 • ✔️ کاربر باید به حداقل مقدار مجاز هر رمز ارز توجه کرده و در صورت واریز کمتز از حد مجاز، حساب او حتی در صورت موفق بودن انتقال شارژ نخواهد شد. از اینرو در بخش بعدی لیست رمز ارزها با حداقل مقدار واریزی هر کدام نیز درج شده است.

شارژ آلپاری با ارز دیجیتال

 • ✔️ در سایت B2binpay دو نوع مشتری وجود داشته که بر اساس تقسیم بندی این شرکت به merchant ( کاربر معمولی) و enterprise (شرکت ها) تقسیم بندی می شوند. بر اساس قوانین این سایت، حداقل مقدار واریز تنها برای کاربران حقیقی منظور می گردد و این محدودیت برای کاربران حقوقی نخواهد بود.

 

 • ✔️ کاربران در زمان شارژ با کریپتو، باید تعداد تاییدیه ها در شبکه را وارد نمایند. در صورت عدم تعیین این تعداد واریزی کاربر مجددا به حساب کاربر بازگردانده خواهد شد.

 

در زمان انتقال رمز ارزهای زیر کاربران باید توجه داشته باشند که برای واریز تگ (tag) یا ممو آی دی (memo id) را باید وارد نمایند. این امر برای سایر رمزارزهای این تامین کننده لازم نبوده و کاربران قادرند همانند مراحل ذکر شده در بخش آموزش حساب خود را شارژ نمایند.

 • استلار – stellar
 • ریپل – ripple
 • بایننس دکس – binance dex
 • مونرو – Xmr

 

 

شارژ آلپاری با ارز دیجیتال لیست ارزهای ارائه شده و حداقل مقدار واریز رمز ارزها

 

در سایت تامین کننده بروکر الپاری، بیش از 50 رمز ارز وجود داشته که در زیر این لیست به همراه حداقل مقدار واریزی مجاز برای کاربران درج شده است.

 

نام ارز شبکه انتقال حداقل مقدار واریز تعداد تاییدیه های پیش فرض
کوین – Coins
بیت کوین ‌ bitcoin 0.0001 3
بیت کوین کش bitcoin cash 0.0001 4
بایننس binance smart chain 0.002 3
بایننس binance chain
0.000375
6
دش Dash 0.0001 4
دوج کوین Dogecoin 2 8
اتریوم Ethereum 0.002 3
لایت کوین Litecoin 0.0001 4
مونرو Monero 0.01 4
ریپل XRP 0.0055 6
استلار Stellar 0.00002 4
ترون TRON 5 20
زی کش Zcash 0.0001 4
استیبل کوین – StableCoins
بایننس یو اس دی Binance Smart Chain 10 3
بایننس یو اس دی Ethereum 25 3
دای Binance Smart Chain 10 3
دای Ethereum 25 3
دلار پکس Binance Smart Chain 10 3
دلار پکس Ethereum 25 3
یو اس دی کوین Binance Smart Chain 10 3
یو اس دی کوین
Ethereum
25 3
یو اس دی کوین TRON 15 20
استاتیس یورو
Ethereum
25 3
توکن – Tokesn
گوست | Ghost Ethereum 33 3
چین لینک | Chainlink Binance Smart Chain 0.4 3
چین لینک Ethereum 1 3
دیسنترالایزد | decentralized Ethereum 8.3 3
میکر | maker Binance Smart Chain 0.004 3
میکر | maker Ethereum 0.01 3
پولیگان | Polygon Ethereum 10.75 3
بونی سواپ | Uniswap Binance Smart Chain 0.65 3
بونی سواپ | Uniswap Ethereum 1.6 3

 

 

pros cons icon شارژ آلپاری با ارز دیجیتال مزایای واریز ارز دیجیتال به حساب تجاری در بروکر آلپاری

 

واریز وجه به آلپاری با استفاده از ارزهای دیجیتالی به معامله گران چندین مزیت از جمله سرعت، امنیت و انعطاف بیشتر در مدیریت وجوه خود را ارائه می‌دهد.  علاوه بر آن این فرایند ساده بوده و کاربران به راحتی می‌توانند طی چند مرحله این کار را انجام دهند.

 

همچنین آلپاری ارزهای دیجیتالی متعددی را پشتیبانی می‌کند که تریدرها می‌توانند به راحتی بین آن‌ها انتخاب کنند. در زیر مهمترین مزایای این روش واریز ذکر شده است.

 • سرعت بالا در تراکنش
 • سطح امنیت بالا
 • تنوع در تعداد رمز ارزها
 • سرعت پردازش
 • تنوع در میزان وجه واریزی در حساب

 

 

شارژ آلپاری با ارز دیجیتال جمع بندی و نظر نویسنده درباره شارژ آلپاری با کریپتو

 

با استفاده از این امکان در بروکر alpari کاربران قادرند علاوه بر شارژ حساب با Tether، از طریق بسیاری از رمزارزهایی که لیست آن در بالا ذکر شده نیز، حساب خود را شارژ کرده و، معاملاتشان را در حساب تجاری افتتاح شده انجام دهند.

 

شارژ حساب از این طریق بسیار امن و سریع بوده و، کاربران با انتخاب رمز ارز مناسب در جهت پرداخت کمتری برای کارمزد شبکه انتقال می توانند، سرمایه های خود را به راحتی از این طریق به حسابهای حقیقی خود منتقل نمایند.

به این منظور و انتخاب بهترین روش برای واریز و برداشت نیز می توانید با دریافت مشاوره رایگان، سریعترین،‌امن ترین و کم هزینه ترین روشهای جابه جایی به کاربران پیشنهاد شود.

 

شارژ آلپاری با ارز دیجیتال

سوالات متداول

آیا امکان واریز به حساب تجاری در آلپاری با رمز ارزها وجود دارد ؟

✔️ بله. کاربران می توانند بعد از ورود به وب سایت بروکر آلپاری، و ورود به کابین شخصی با انتخاب روش crypto در بخش واریز، با انتخاب رمز ارز مورد نظر، واریزی خود را در این کارگزاری در کمتر از چند دقیقه انجام دهند.

تعداد رمز ارزهای پشتیبانی شده برای انتقال و شارژ حساب الپاری چیست؟

کاربران برای شارژ حساب الپاری با استفاده از بیش از 50 عدد از ارزهای دیجیتال، می توانند استفاده نمایند.


نظرات (2)
 1. شارژ آلپاری با ارز دیجیتال چه مزیتی به شارژ ریالی آلپاری داره؟

  • بیشترین مزیت آن، عدم نیاز به استفاده از حساب بانکی ایران است. شما می توانید با استفاده از کیف پول ارز دیجیتال خود، واریز و برداشت در آلپاری را انجام دهید. در ضمن، سرعت انجام تراکنش ها نیز، بالاتر می باشد.

درج نظر